سئو (رتبه 1 گوگل) و طراحی سایت با جواد یاسمی

سئو کردن کلمه کلیدی فالوور اینستاگرام (Instagram)

سئو-فالوور-اینستاگرام
لیست سرفصل های مقاله

برای سئو کردن یک وبسایت در کلمه فالوور اینستاگرام بدون برنامه ریزی و تخمین هایی درست کار سختی در پیش داریم. البته شاید خیلی ها بگویند اصلا سخت نیست و واقعا هم سخت نیست ولی اگر دمبل ها (یک مثال از باشگاه بدن سازی و وزن دمبل ها) را درست انتخاب نکنند، ممکن است هزینه های لینک سازی و محتوایی بیشتری را پرداخت کنند. اول اجازه  بدید که در زبان انگلیسی و در کشور آمریکا این کلمه کلیدی را بررسی کنیم.

برای اینکه از خدمات تیک آبی اینستاگرام و همچنین اطللاع از هزینه های گرفتن تیک آبی می توانید با شماره 09376996070 تماس بگیرید.

در صورت اینکه نیاز به ادمین پیج برای اینستا داشتید می توانید مقاله آموزش جامع مدیریت پیج اینستاگرام را بخوانید.

سئو کردن کلمه فالور به زبان لاتین
آمار سئو کردن کلمه فالور در امریکا به زبان انگلیسی
  1. درجه سختی واقعا سخت یعنی اگر درست کار کنید باید حدود 2 تا 3 سال به صورت منطقی و دقیق لینک سازی کنید.
  2. توقع نداشته باشید که همه ی ترافیک ارگانیک را بدست بیارید اگر حتی لینک اول باشید. چون روی این کلمه همیشه گوگل ادز هست و سهم نتایج ارگانیک 60 درصد از حجم کل جست و جو ها هست.
  3. قطعا سختی اینک کلمه در کشورهای مختلف متفاوت است.
  4. اینکه بتونیم لینک های پراکنده ای بگیرین خیلی خیلی به کوتاه شدن زمان رسیدن به صفحه ی اول کمک می کند.
  5. حداقل باید از 192 دامنه بک لینک داشته باشید برای رسیدن به صفحه ی اول. اینکه با چه ترتیبی، چه زمان بندی، چه انکرتکست هایی و … خیلی خیلی شرایط را متفاوت می کند.
  6. کیورد هایی که نرخ تبدیل بالاتری دارد مثل buy Instagram follower  سختی بالاتری دارد.
  7. حجم سرچ این کیورد در سراسر وب حدود 18 هزار در ماه است. من توی فارسی یک چند کیورد را تست کردم و حجم واقعی مارکن این کیورد ها حدود 70 برابر عددی بود که Ahrefs پیش بینی می کرد.

این مقاله توسط جواد یاسمی مشاوره سئو نوشته شده است. خواهش میکنم در مورد این بررسی سوال بپرسید. سوال پرسیدن باعث میشه بیشتر یاد بگیریم. سوالاتونو کامنت کنید قول میدم به همشون جواب بدم.

برای اطلاع از هزینه های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام می توانید مقاله تبلیغات در اینستاگرام را بخوانید. همچنین در مقاله های دیگر مرتبط به اینستاگرام مثل اجرای کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام را مطالعه کنید.

جدیدترین مقالات سئو