سئو، سایت، محتوا، سوشال، مدیا و گوگل (6070-699-0937)

ثبت بیوگرافی در گوگل | ساخت بیوگرافی در گوگل

چگونه اسم خود را در گوگل ثبت کنیم؟
آنچه در این مقاله می خوانید:

ثبت بیوگرافی، اسم و عکس در گوگل از جمله امکاناتی است که توسط گوگل به کاربران ارائه شده‌ است. در صورت جستجو کردن در گوگل شما می‌توانید اطلاعات مربوط به هر کاربری را که در شبکه‌های اجتماعی ثبت و منتشر شده‌ است، پیدا کنید.

ثبت بیوگرافی روی گوگل در کیفیت های مختلفی انجام می شود. لیست هزینه ثبت اسم در گوگل را در پایین مشاهده می کنید.

 • یک متن + 3 عکس = 999 هزار تومان
 • یک متن + 9 عکس = 1.3 میلیون تومان
 • 2 متن + 6 عکس = 1.9 میلیون تومان
 • 2 متن + 20 عکس + 1 ویدیو = 3.5 میلیون تومان
 • طراحی سایت شخصی + 5 متن  + 19 عکس = 8 میلیون تومان
 • طراحی سایت شخصی + دامنه سالانه + هاست سالانه + 5 متن  + 19 عکس = 15 میلیون تومان
 • طراحی سایت لاکچری + دامنه سالانه + هاست سالانه + 10 متن، 40 عکس، 5 ویدیو  = 30 میلیون تومان
 • طراحی سایت شرکتی + کل پلن بالا = 45 میلیون تومان

 

برای ثبت بیوگرافی خودتان در تلگرام پیام بدهید و متن و عکس ارسال کنید.  https://t.me/javadyasemi

 

به دلیل اهمیت ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا و گوگل در این مقاله قصد داریم نوشتن مطلب در ویکی‌ پدیا و ایجاد صفحه در ویکی‌ پدیا را برای شما توضیح دهیم. به‌ طوری‌ که پس‌ از پایان مقاله تمامی نکات را آموخته باشید و ثبت بیوگرافی در گوگل را با موفقیت انجام دهید. اگر میخواهید به سوالات زیر پاسخ بدهیم پس با ما همراه باشید. تمامی سوالات شما را به صورت تلفنی هم می توانیم جواب بدهیم با شماره مهندس جواد یاسمی مشاور گوگل تماس بگیرید. 09376996070

 1. چگونه اسم و عکس خود را در گوگل بگذاریم؟
 2. آموزش گذاشتن فیلم و عکس در google
 3. گذاشتن عکس در اینترنت با گوشی
 4. چطور نام پیج اینستاگرام خود را در گوگل سئو کنید؟
 5. نحوه گذاشتن عکس در اینترنت که همه ببینند
 6. هزینه ثبت اسم در گوگل چقدر است؟
 7. ثبت اسم در گوگل مپ
 8. سایت ساخت بیوگرافی
 9. ثبت رزومه در گوگل
 10. سفارش ثبت بیوگرافی در گوگل
 11. آموزش ثبت نام و رزومه خود در نتایج جستجو گوگل

جواد یاسمی مشاوره سئو سایت های  شرکتی و فروشگاهی در جهت توسعه بازار شما در گوگل سرویس سئو سایت را به شما پیشنهاد میدهند.

مشاهده این مطلب  خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در مشهد

اینکه اسم خودتان را در گوگل سرچ کنید و تمامی لینک های صفحه اول در مورد خودتان باشد عالی است. اگر کسی به دنبال شماره، آدرس یا اطلاعات شما باشد با داشتن یک سایت می توانید بهترین پاسخ را به آن کاربر گوگل که اسم شما را سرچ کرده است بدهید. حالا اگر خودتان اسم خودتان را با پسوند و پیشوند و به همراه حرفه ای که دارید سرچ می کنید باید بدانید که افراد معمولا اینگونه در گوگل سرچ نمیکنند و فقط اسم تنها در برخی موارد فقط فامیلی را سرچ می کنند. پس برای داشتن کل صفحه اول گوگل و سرپ حتما به سراغ اسم خودتان بروید و آن را سئو کنید. من جواد یاسمی می توانم تمامی لینک های صفحه اول را برای شما بگیرم و بهترین خروجی سئو سایت را به شما تحویل دهم. 

ثبت اسم روی گوگل مپ و نکات پادکست از دست ندین

هزینه ثبت اسم در گوگل

افراد مختلف برای آن که بتوانند اطلاعات خود را در سامانه ویکی‌پدیا یا گوگل ثبت کنند، باید معیارهای خاصی داشته باشند یا به نوعی واجدالشرایط برای ایجاد صفحه در ویکی‌پدیا باشند. مثلاً در خصوص نامزدهای سیاست‌مداران ملی یا محلی تنها معروفیت کافی نیست، در واقع بیشتر افرادی که برای پست‌های مختلف کاندید می‌شوند، واجد شرایط نوشتن مطلب در ویکی پدیا نیستند.

در چنین شرایطی اگر فرد اقدام به ثبت بیوگرافی در ویکی‌ پدیا کند، ممکن است ویکی‌پدیا صفحه بیوگرافی ایجاد شده را حذف یا حتی قفل کند که در صورت قفل شدن در آینده نیز نمی‌توان صفحه بیوگرافی در ویکی‌پدیا ایجاد کرد. برای رفع این مشکل و برای نوشتن مطلب در ویکی پدیا یا ایجاد صفحه در ویکی‌پدیا باید قوانین را بدانید و طبق آن‌ها اقدام به ثبت بیوگرافی در گوگل یا ثبت بیوگرافی در ویکیپدیا کنید. هزینه ثبت اسم و عکس یا مکان در گوگل از حداقل 200 هزار تومان شروع می شود و بسته به کاری که میخواهید انجام دهید ممکن است تا 10 میلیون تومان هم برود. پس با بهترین کاری که برای اسم شما می شود انجام دهید هزینه دقیق سئو شدن اسم شما روی گوگل مشخص می شود.

مشاهده این مطلب  دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) چیست؟

عوامل مختلفی در هزینه تاثیر دارند اینکه چقدر محتوا و بکلینک در مورد اسم شبیه به شما وجود دارد و اینکه آیا می خواهید یک سایت شخصی به همراه دامنه و هاست داشته باشید یا اینکه صرفا چند عکس در گوگل نشان داده شود نیز برای شما کافی است.

داشتن عکس و متن شرایط ثب اسم در گوگل
از 400 هزار تومان هزینه 
حداقل یک روز تا چند ماه کاری زمان لازم برای ثبت
حداقل یک تصویر تعداد عکس لازم برای ثبت
حداقل 200 کلمه محتوا تعداد متن لازم برای ثبت

آشنایی با ثبت‌ بیوگرافی در گوگل | ساخت بیوگرافی در گوگل

همان‌ طور که در مقدمه به آن اشاره کردیم، یکی از امکاناتی که گوگل به کاربران خود ارائه داده‌ است، دریافت و ثبت اطلاعات موردنظر می‌باشد. گوگل اطلاعاتی که از کاربران مختلف در شبکه‌های اجتماعی به‌ عنوان منابع اصلی آن ثبت‌ شده است در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به طور کلی مراحل زیر برای ثبت اسم و بیوگرافی در گوگل انجام می‌شود.

برای ثبت بیوگرافی خود در گوگل، بهتر است ابتدا از حساب گوگل خود استفاده کنید. گزینه “درباره من” در سایت گوگل به شما اجازه می دهد تا اطلاعات شخصی خود را به صورت کامل و دلخواه خود ثبت کنید.

برای شروع، به صفحه “درباره من” در گوگل بروید، سپس با استفاده از حساب گوگل خود وارد شوید. در اینجا، شما می توانید اطلاعات شخصی خود را اضافه کنید، از جمله نام، تصویر، شغل، تحصیلات، تجربه کاری، مهارت های فنی و سایر جزئیات راجع به خودتان.

همچنین، به طور پیش فرض، فعالیت های شما در Google+ و YouTube نیز در بیوگرافی شما نمایش داده می شود. اگر نمی خواهید این اطلاعات نمایش داده شوند، می توانید آنها را ویرایش یا حذف کنید.

پس از اضافه کردن اطلاعات شخصی خود، می توانید نمایش بیوگرافی خود را پیش نمایش دهید و پس از رضایت خود، آن را ذخیره کنید. با این کار، بیوگرافی شما در صفحه اصلی گوگل نمایش داده می شود و افراد مختلف می توانند اطلاعات شما را ببینند.

مشاهده این مطلب  فضاهای مهم در صفحه

چگونه اسم و عکس خود را در گوگل بگذاریم؟ | چگونه بیوگرافی خود را در گوگل ثبت کنیم

برای اینکه در گوگل اسم و عکس شما نمایش داده شود، هزینه ثبت اسم و عکس در گوگل از 100 هزار تومان شروع می شود. هر چقدر کیفیت کار و تعداد بیشتر باشد به هزینه ساخت بیوگرافی در گوگل اضافه می شود.

1- طراحی سایت

طراحی سایت شخصی یا شرکتی به راحتی به شما امکان می دهد تا بتونید هر عکس و متنی که می خواهید در گوگل ثبت کنید. برای طراحی سایت با شماره 09376996070 تماس بگیرید و حتما قید کنید که طراحی سایت برای ثبت در گوگل می خواهید تا فرآیند طراحی کاملا براساس الگوریتم های گوگل جلو برود.

هزینه های طراحی سایت بسته به نیاز شما از یک میلیون تومان شروع می شود و بسته به درخواست های شما تا چند میلیون تومان می رود. کافی است هاست و دامنه داشته باشید تا کار طراحی سایت شخصی شما شروع شود.

2- تولید محتوا

برای تولید محتوا و عکس و ثبت آن ها در گوگل با شماره واستاپ 09376996070 تماس بگیرید. آموزش تولید محتوا به شما داده می شود و اگر تمایل داشته باشد در فول پکیج برند شخصی ما برای شما همه کارهای تولید محتوا را انجام می دهیم.

ایجاد محتوا و قرار دادن آن در صفحه مورد نظر برای فعال نگه‌ داشتن صفحه امری اجتناب‌ناپذیر است. پس‌ از آن سعی کنید مراجعه به صفحه خودتان را افزایش دهید تا موتورهای مرورگر صفحه شما را به مخاطبان مختلف معرفی کنند.

3- ثبت اطلاعات

برای ثبت بیوگرافی در گوگل در قدم دوم باید اطلاعات مربوط به کاربرا شامل اطلاعات شخصی، مدارک تحصیلی و سوابق کاری وغیره را وارد کنید. این اطلاعات باید به‌ طور دقیق و کامل ثبت شوند تا کاربران با مطالعه آن‌ها دچار اشتباه نشوند.

مشاهده این مطلب  یوتیوب چیست؟

4- ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا

ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا کاری آسان است و هر کاربری به راحتی می‌تواند این کار را انجام دهد. البته باید به این نکته توجه کنید که اگر در این کار تجربه کافی نداشته باشید ممکن است تیرتان به سنگ بخورد. مراحل ثبت عبارتند از:

قبل‌ از آن که بیوگرافی خود را در ویکی‌پدیا قرار دهید باید یک حساب کاربری داشته باشید و قبل‌ از آن که مقاله را در این وب‌سایت ثبت کنید، باید مطمئن شوید پیش‌ از شما فرد یا افراد دیگری آن مقاله را در ویکی‌پدیا ثبت نکرده باشند.

در صورتی‌ که مقاله پیش‌ از شما ثبت‌ شده باشد، می‌توانید آن را ویرایش کنید. اما اگر مقاله شما در ویکی‌پدیا نباشد باید به‌ دنبال منابع معتبری برای مقاله خود باشید، سپس نوشتن را شروع کنید.

اما در هنگام ایجاد مقاله ممکن است سوالات زیر به ذهن شما برسد؛

 • آیا این مقاله موضوعی ارزشمندی برای دایرةالمعارف است؟
 • آیا موضوع مقاله قابل‌ توجه است؟
 • آیا کسی این مقاله را می‌خواند؟
 • آیا مقاله قابل تایید است؟

اگر جوابی برای این سوالات پیدا نمی‌کنید، بهتر است از درج مقاله خودداری کنید.

روش نوشتن بیوگرافی در ویکی‌پدیا

ثبت بیوگرافی در گوگل با جستجوی موضوع شروع می‌شود. با کلیک بر روی آن صفحه‌ای برای‌تان باز می‌شود. شما باید حساب کاربری داشته باشید تا بتوانید با استفاده از آن مقالاتتان را در ویکی‌پدیا ویرایش کنید. اما اگر قصد ایجاد مقاله را دارید باید حساب کاربری داشته باشید. برای این کار روی لینک Log in or create an account کلیک می‌کنید. صفحه‌ای پیش روی شما باز می‌شود، اگر پیش‌تر در ویکی‌پدیا حساب کاربری داشته باشید با وارد کردن پسورد و زدن دکمه log in وارد آن می‌شوید، اما اگر حساب کاربری ندارید روی دکمه Join Wikipedia کلیک کنید. این صفحه فرمی به شما ارائه می‌دهد که باید آن را پر کنید، پس‌ از پر کردن فرم و ایجاد حساب کاربری به‌ راحتی می‌توانید مقاله خود را در ویکی‌پدیا درج کنید.البته تا زمانی‌ که مقاله شما توسط کارشناسان و ویراستاران ویکی‌پدیا تایید نشده باشد به دیگران نمایش داده نمی‌شود.

مشاهده این مطلب  افزایش بازدید یوتیوب

ایجاد صفحه

تمامی صفحات را می توان در وبسایت شخصی نیز گذاشت. ثبت نام در گوگل با ایجاد صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر (که از جمله مهم‌ترین و پرکاربردترین شبکه‌های اجتماعی است)، برای ثبت اطلاعات شخصی کاربران شروع می‌شود. البته لینکدین، واتساپ، تلگرام و فیس‌بوک نیز در ایران کاربرد زیادی دارند و می‌توان از آن‌ها برای ایجاد یک صفحه شخصی استفاده کرد.

دستورالعمل‌های ایجاد صفحه بیوگرافی در ویکی‌پدیا

ثبت بیوگرافی در گوگل با دستورالعمل‌های سختگیرانه‌ای از سوی ویکی پدیا همراه است، چون در صورت نشر اطلاعات نادرست شهرت فردی صدمه می‌بیند. از طرفی موارد منفی در مورد زندگی هر فرد خط‌مشی‌های رازداری را نقض می‌کند و به اعتبار فرد آسیب می‌رساند. بنابراین قوانین سخت‌گیرانه ویکی‌پدیا برای چنین مواقعی وضع شده‌ است. از طرفی این کار باید با سیاست سه‌گانه ویکی‌پدیا سازگار باشد و شما با توجه به دستورالعمل‌های ایجاد صفحه در آن می‌توانید بیوگرافی خود را منتشر کنید. این نکات و دستورالعمل‌ها عبارت هستند از:

لحن مقاله باید خنثی باشد

برای ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا حتما باید لحن مقالات شما خنثی و بی‌طرف باشد. چون ویکی‌پدیا تبلیغات نمی‌پذیرد و بی‌احترامی به اشخاص خاص و حتی نهادهای مختلف عامل دعوی قضایی برای نویسنده خواهد بود.

اطلاعات موجود در بیوگرافی باید قابل تایید باشند.

در ویکی‌پدیا ویراستاران باید بدون هیچ‌ گونه تعصب و غرض‌ورزی اطلاعات مربوط به افراد را ارائه دهند. علاوه‌ بر آن این اطلاعات باید قابل استناد و تایید باشد.

اطلاعات بدون منبع احتمالاً حذف می‌شوند

منابعی که برای زندگینامه مورد استفاده قرار می‌گیرند باید بر اساس استانداردهای بالایی تنظیم‌ شده باشند. چون همه وب سایت‌ها و وبلاگ‌ها قابل‌ اعتماد نیستند و معمولاً ویکی‌پدیا تمایلی برای درج اطلاعات از این منابع را ندارد. نحوه گذاشتن عکس در اینترنت که همه ببینند > سوالی که خیلی ها می پرسند و شما باید بعد از گرفتن مشاوره رایگان اولیه درباره ثبت بیوگرافی و اسم در گوگل کاملا با این مساله آشنا شده باشید.

مشاهده این مطلب  تولید محتوا صوتی (پادکست) در مشهد

چگونه سایت را در گوگل ثبت کنیم؟

برای اینکه سایت خود را در گوگل ثبت کنید و به اصطلاحا سئو سایت را بالا بیاورید راه های مختلفی وجود دارد. برای اینکه بهترین مسیر و سریع ترین مسیر برای ثبت سایت در گوگل را طی کنید.

نحوه گذاشتن عکس در اینترنت که همه ببینند

برای گذاشتن عکس در اینترنت که همه ببینند، شما می توانید از پلتفرم های اشتراک گذاری عکس مانند اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و یا گوگل فوتو استفاده کنید.

اینستاگرام: شما می توانید با ایجاد یک حساب کاربری و انتشار عکس ها در اینستاگرام، این عکس ها برای دنبال کنندگان شما و دوستان شما قابل دیدن باشد. به دلیل محدودیت نمایش تصاویر در پست اینستاگرام، بهتر است از تصاویر با سایز کمتر برای انتشار در اینستاگرام استفاده کنید.

فیسبوک: اگر شما یک حساب کاربری در فیسبوک دارید، می توانید به کمک بخش “بارگذاری تصویر” عکس خود را آپلود کرده و برای دوستان و خانواده خود و همچنین برای عموم قابل مشاهده نمایید.

توییتر: در توییتر شما می توانید از پست های تصویری استفاده کنید و عکس خود را در پست توییتر خود قرار دهید. این پست در صفحه شخصی شما به نمایش گذاشته می شود و همچنین قابلیت بازنشر آن توسط دیگر کاربران نیز وجود دارد.

گوگل فوتو: شما می توانید با استفاده از گوگل فوتو، عکس خود را آپلود و با دیگران به اشتراک بگذارید. برای این کار، باید یک حساب گوگل داشته باشید و به سایت گوگل فوتو مراجعه کرده و عکس خود را آپلود کنید.

در هر صورت، پیش از انتشار اطمینان حاصل کنید که این عکس ها بدون خطر برای حریم خصوصی شما و سایر افراد هستند.

ثبت بیوگرافی در گوگل رایگان

برای اینکه رایگان در گوگل اطلاعاتی ثبت کنید، نیاز به آموزش و تلاش دارید. اگر می خواهید رایگان اطلاعات خود را در گوگل ثبت کنید و تا الان این کار رانجام نداده اید، پیشنهاد میکنم به متخصص کار را واگذار کنید و با کیفیت این کار را انجام دهید.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

خدمات دیتا اینتری
خدمات دیتا اینتری (وارد کردن محصول در فروشگاه)
خدمات دیتا اینتری؛ وارد کردن محصول در فروشگاه. دیتا اینتری چیست؟ چگونه هزینه دیتا اینتری را به صفر برسانیم؟...
افزایش بازدید یوتیوب
افزایش بازدید یوتیوب
افزایش بازدیدها در وب‌ سایت ‌های اجتماعی مثل یوتیوب یکی از اهداف اصلی برای هر کسب و کار آنلاین است. با...
افزایش بازدید آپارات
افزایش بازدید آپارات
افزایش بازدید در وب ‌سایت ‌های ویدئویی مانند اپارات یکی از اهداف اساسی است که برای رشد و موفقیت در این...
بازدید فیک سایت
بازدید فیک سایت
بازدید فیک سایت یا بازدید جعلی، در واقع بازدید کنندگانی هستند که توسط ربات‌ها و نرم افزارهای مخصوص برای...
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل می‌تواند برای حفظ حریم خصوصی و امنیت انجام شود. همه ما در دنیای دیجیتال...
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی نه تنها بر جذب مشتریان و ایجاد نگرش مثبت تاثیر دارند، بلکه هویت برند و ارزش‌های...

دیدگاه ها

 • تماس
 • روبیکا
 • تلگرام
 • واتساپ
× Send

خدمات سئو سایت و گوگل

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

سفارش >> 09376996070