درباره جواد یاسمی

جواد یاسمی متخصص سئو و مدیر سئو برند ها و شرکت های مختلفی در مشهد، تهران، یزد، تبریز هستم. سال ها تجربه دیجیتال مارکتینگ و سئو جمع شده است و منجر به ایجاد شرکت تخصص سئو یاسئومی شد. توسعه کار و دانشجویان سئو باعث شد تا در مسیر تولید یک نرم افزار اختصاصی در زمینه مدیریت پروژه های سئو و آموزش حین کار قدم برداریم.

جواد یاسمی متولد سال 1372 در شهر گناباد در استان خراسان رضوی است. او در مشهد بزرگ شده است و تا سال پیش دانشگاهی در مشهد زندگی کرد. برای دانشگاه به شهر تهران رفت. او در مقطع کارشناسی دانشگاه تهران تحصیل کرد و در مقطع کارشناسی ارشد با تغییر رشته به رشته مدیریتی ام بی ای (گرایش مارکتینگ) روی آورد. در دانشگاه صنعتی امیرکبیر قول لیسانس خود را گذراند و در همان سال ها با شروع تاسیس شرکت قدم در حوزه کارآفرینی گذاشت. در سال های بعد با راه اندازی 2 شرکت که تمامی فعالیت های مارکتینگ را شخصا انجام می داد، دید مناسبی نسبت به مارکتینگ و فروش پیدا کرد.

در تهران در سال هایی که دانشجو بود هم زمان با کار با افراد مختلف حوزه کاری آشنا شد و به خاطر انرژی زیادی که داشت از اون برای مشاوره در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ استقبال می شد. هم زمان با داشتن شرکت شخصی خود به شرکت ها و تیم های مختلفی در زمینه های دیجیتال مارکتینگ مشاوره های اجرایی میداد. البته در به خاطر علاقه به گوگل و سئو بیشتر این جلسات مشاوره در زمینه سئو سایت بود. او در تهران به عنوان مشاور و استراتژیست سئو شناخته شد.

seo javadyasemi - درباره ما

او بعد از فارغ التحصیلی به مشهد برگشت و با ایجاد یک زیرساخت دورکاری پروژه ها و کارهای تهران را انجام می داد. البته در سال اول حضور در مشهد نماینده شرکت دانش بنیان برکت در خراسان رضوی بود و به خاطر درک مناسب از استارتاپ ها و شرکت های نوپا با همه فعالین حوزه در مشهد و شهرهای مهم استان جلسه گذاشت.

جواد یاسمی از دبیرستان به کار فروش و بازاریابی علاقه داشت و تجربیات اندکی از فروش کسب کرد. در سال های 90 تا 98 که در تهران بود تجربه های مارکتینگی و مخصوصا دیجیتال مارکتینگی جدی تری داشت از جمله داشتن پیج های فیسبوک و فعالیت در تلگرام. به خاطر آشنایی با تمامی چنل های فروش دید مناسبی به بازاریابی محصولات داشت ولی به خاطر علاقه جدی تر به سایت و سئو در زمینه سئو قدم های جدی تر برداشت و پیشرفت های چشمگیری در این سال ها داشت. آشنایی با قوی ترین متخصصات حوزه سئو و وبسایت در تهران به اون دید عالی در زمینه کسب و کار آنلاین و داشتن سایت داد. در سال های بین 96 تا 1400 به صورت حرفه ای فقط به سئو سایت پرداخت و با رساندن پروژه های مختلف به صفحه اول تجربه بیشتر و بیشتری کسب کرد.

جواد یاسمی روزانه بیش تر از 15 ساعت مشغول فعالیت های مرتبط به سئو و سایت است به همین خاطر هر ساله دید بهتری نسبت به کسب و کار آنلاین پیدا می کند. البته با رویکرد خلاقیت و نوآوری در این سال ها به فکر یک نرم افزار مدیریت پروژه و آموزش حین کار بوده است.

در سال 1401 قدم جدی در راه شروع کدنویسی نرم افزار مدیریت پروژه سئو برداشته شد و حالا در سال 1402 اولین نرم افزار اختصاصی مدیریت پروژه ایران را ثبت کرده است.

در سال 1402 تمامی پروژه های شرکت و تیم متخصص و همراه جواد یاسمی روی این نرم افزار تمامی ریزتسک های خود را انجام می دهند.

در خصوص اولین نرم افزار اختصصای مدیریت پروژه سئو در آینده بیشتر خواهید شنید.

mr yasemi yellow - درباره ما