خدمات سئو سایت حرفه ای
یاسئومی: بهترین شرکت برای انجام خدمات سئو سایت حرفه ای

شرکت یاسئومی

داشتن یک تیم حضوری و حرفه ای که برای شما نتیجه بگیرد ارزشمند است. ساختن این تیم سخت است و زمان + هزینه لازم دارد. نگهداری تیم و توسعه آن، سخت تر است. اگر می خواهید روی سئو سایت خودتون سرمایه گذاری کنید و میخواهید حتما یک تیم حضوری داشته باشید، شرکت یاسئومی جز مشاوره نمیتواند رسیدن به رتبه های یک را برای شما تضمین کند. کارخانه ها، صنایع، شرکت ها، کلینیک ها و … اگر میخواهید یک تیم متخصص سئو، کار سایت وردپرسی و بهینه سازی آن را برای شما انجام دهد، با شماره های شرکت ما تماس بگیرید. سال ها زمان ما برای سئو کردن سایت های مختلفی صرف شده است و حالا شما با چند ماه می توانید به صفحه اول برسید اگر از تجربه اجرایی ما استفاده کنید. اگر لازم هست از هزینه های سئو مطلع شوید و یا اینکه پلن های همکاری ما را ببینید به صفحه اصلی سایت یاسئومی بروید. اگر نیاز داشتید تا در مورد کار شما صحبت کنیم می توانید با شماره مدیر توسعه پلتفرم یاسئومی (09376996070) تماس بگیرید.

پخش ویدیو

مشتریان ما در مورد جوادیاسمی چه میگویند؟

نظر مشتریان درباره نحوه همکاری و تعامل با تیم یاسئومی و همچنین نتیجه اعتماد آنها به ما برای رسیدن به صفحه اول گوگل و رتبه یک.

مسیر جواد یاسمی و یاسئومی

ما در ابتدا یک تیم کوچک سئو بودیم که به صورت فریلنسری مشاوره سئو و اجرای پروژه های سئو را داشتیم. کم کم با بیشتر شناخته شدن و همکاری مستقیم با شاهراه دیجیتال به یک تیم قوی تر تبدیل شدیم و با گرفتن یک دفتر کار در مشهد به صورت حضوری تیم خود را توسعه دادیم. حالا یک تیم قوی در زمینه های مختلف رسیدن به رتبه یک گوگل هستیم. تیم کامل که همه تخصص های لازم را داریم.

حالا بعد از داشتن پروژه های مختلف و رسیدن به ثبات در تیم و کارفرما به دنبال توسعه بازار بودیم. برای توسعه بازار نگهداشت مشتری و تیم به شدت مهم است. ما یک پلتفرم تخصصی سئو نوشتیم از 0 و با کد اختصاصی که حالا تمامی ریزتسک های ما دراین سیستم در حال انجام هست.

هدف ما توسعه پلفترم سئو هست که بتوانیم بهینه تر سرویس سئو خود را ارائه دهیم. تلاش ما در ایجاد یک فرهنگ کاری جدید برای کارهای سئو و سایت است. تلاش میکنیم تا یک ابزار ارزشمند به دنیای وب ایران تقدیم کنیم.

حال با توجه به توسعه اولین پلفترم هوشمند سئو ایران و مدیریت پروژه سئو وبسایت شرکتی یاسئومی دات کام بر روی سایت جوادیاسمی ریدایرکت ۳۰۱ شده است.

درباره جواد یاسمی

جواد یاسمی متخصص سئو و مدیر سئو برند ها و شرکت های مختلفی در مشهد، تهران، یزد، تبریز هستم. سال ها تجربه دیجیتال مارکتینگ و سئو جمع شده است و منجر به ایجاد شرکت تخصص سئو یاسئومی شد. توسعه کار و دانشجویان سئو باعث شد تا در مسیر تولید یک نرم افزار اختصاصی در زمینه مدیریت پروژه های سئو و آموزش حین کار قدم برداریم.

جواد یاسمی متولد سال 1372 در شهر گناباد در استان خراسان رضوی است. او در مشهد بزرگ شده است و تا سال پیش دانشگاهی در مشهد زندگی کرد. برای دانشگاه به شهر تهران رفت. او در مقطع کارشناسی دانشگاه تهران تحصیل کرد و در مقطع کارشناسی ارشد با تغییر رشته به رشته مدیریتی ام بی ای (گرایش مارکتینگ) روی آورد. در دانشگاه صنعتی امیرکبیر قول لیسانس خود را گذراند و در همان سال ها با شروع تاسیس شرکت قدم در حوزه کارآفرینی گذاشت. در سال های بعد با راه اندازی 2 شرکت که تمامی فعالیت های مارکتینگ را شخصا انجام می داد، دید مناسبی نسبت به مارکتینگ و فروش پیدا کرد.

در تهران در سال هایی که دانشجو بود هم زمان با کار با افراد مختلف حوزه کاری آشنا شد و به خاطر انرژی زیادی که داشت از اون برای مشاوره در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ استقبال می شد. هم زمان با داشتن شرکت شخصی خود به شرکت ها و تیم های مختلفی در زمینه های دیجیتال مارکتینگ مشاوره های اجرایی میداد. البته در به خاطر علاقه به گوگل و سئو بیشتر این جلسات مشاوره در زمینه سئو سایت بود. او در تهران به عنوان مشاور و استراتژیست سئو شناخته شد.

مشاوره سئو با جواد یاسمی
سئو با جواد یاسمی

او بعد از فارغ التحصیلی به مشهد برگشت و با ایجاد یک زیرساخت دورکاری پروژه ها و کارهای تهران را انجام می داد. البته در سال اول حضور در مشهد نماینده شرکت دانش بنیان برکت در خراسان رضوی بود و به خاطر درک مناسب از استارتاپ ها و شرکت های نوپا با همه فعالین حوزه در مشهد و شهرهای مهم استان جلسه گذاشت.

جواد یاسمی از دبیرستان به کار فروش و بازاریابی علاقه داشت و تجربیات اندکی از فروش کسب کرد. در سال های 90 تا 98 که در تهران بود تجربه های مارکتینگی و مخصوصا دیجیتال مارکتینگی جدی تری داشت از جمله داشتن پیج های فیسبوک و فعالیت در تلگرام. به خاطر آشنایی با تمامی چنل های فروش دید مناسبی به بازاریابی محصولات داشت ولی به خاطر علاقه جدی تر به سایت و سئو در زمینه سئو قدم های جدی تر برداشت و پیشرفت های چشمگیری در این سال ها داشت. آشنایی با قوی ترین متخصصات حوزه سئو و وبسایت در تهران به اون دید عالی در زمینه کسب و کار آنلاین و داشتن سایت داد. در سال های بین 96 تا 1400 به صورت حرفه ای فقط به سئو سایت پرداخت و با رساندن پروژه های مختلف به صفحه اول تجربه بیشتر و بیشتری کسب کرد.

جواد یاسمی روزانه بیش تر از 15 ساعت مشغول فعالیت های مرتبط به سئو و سایت است به همین خاطر هر ساله دید بهتری نسبت به کسب و کار آنلاین پیدا می کند. البته با رویکرد خلاقیت و نوآوری در این سال ها به فکر یک نرم افزار مدیریت پروژه و آموزش حین کار بوده است.

در سال 1401 قدم جدی در راه شروع کدنویسی نرم افزار مدیریت پروژه سئو برداشته شد و حالا در سال 1402 اولین نرم افزار اختصاصی مدیریت پروژه ایران را ثبت کرده است.

در سال 1402 تمامی پروژه های شرکت و تیم متخصص و همراه جواد یاسمی روی این نرم افزار تمامی ریزتسک های خود را انجام می دهند.

در خصوص اولین نرم افزار اختصصای مدیریت پروژه سئو در آینده بیشتر خواهید شنید.

تصویر جواد یاسمی
جواد یاسمی

درباره شرکت یاسئومی بدانید که با انرژی علاقه، انگیره و نظم همه پروژه های را به نتیجه می رسانیم و در رتبه یک سرچ گوگل نگه میداریم. درباره جواد یاسمی و شرکت فضای مجازی یاسئومی در آینده بیشتر خواهید شنید.

شرکت یاسئومی با تلاش شبانه روزی جوادیاسمی و هم تیمی های همیشه در صحنه و همراه، همراه در حال بهتر شدن و با کیفیت تر شدن در ارائه خدمات است.

  • تماس
  • روبیکا
  • تلگرام
  • واتساپ
× Send