سئو، طراحی سایت، محتوا، مدیا و مدیریت پروژه با یاسئومی

خدمات تیک آبی اینستاگرام | هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

خدمات تیک آبی اینستاگرام
آنچه در این مقاله می خوانید:
 • حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال اکانت واقعی یک شخصیت مشهور و محبوب بوده اید؛ اما با تعداد زیادی پیج مواجه می شوید و نمی دانید کدام یک اکانت واقعی شخص محبوب شماست. همین سردرگمی کاربران باعث شد تا اینستاگرام قابلیتی را با عنوان تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) اضافه کند تا بتوان کاربران را از این سردرگمی نجات داد. بهتر است بدانید Verified Badge تنها در اینستا استفاده نمی شود و شبکه های فیس بوک و توئیتر نیز از این قابلیت استفاده می کنند.

تیک آبی در کنار نام افراد محبوب و مشهور می تواند به شما کمک کند تا پیج واقعی شخصیت های محبوب را پیدا کنید. بهتر است بدانید تیک آبی اینستاگرام را تنها افراد مشهور و محبوب و دارای فالوورهای زیاد دارند و این نشانه این است که تایید شدن در اینستاگرام مانند شبکه های اجتماعی دیگر کمی دشوار است. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام، قیمت خرید تیک آبی اینستاگرام و نحوه دریافت آن بپردازیم. اما در ابتدا بهتر است بگوییم که تیک آبی اینستاگرام چیست؟

🎯 2 روش گرفتن تیک آبی 15 دلاری و وریفای
💎هزینه گرفتن تیک آبی شروع از 30 میلیون تومان
👤 نمونه کار تیک آبی بیش از 5 پیج فعال
⏱ نیازمندی های گرفتن بلو تیک پول یا شهرت

تیک آبی در اینستاگرام به عنوان مدرک شناسایی رسمی معرفی شده است و نشان می‌دهد که حساب کاربری مورد نظر از سوی اینستاگرام تایید شده است. خدمات برای دریافت تیک آبی در اینستاگرام شامل موارد زیر می‌شود:

 1. خدمات استعلام و پایین آوردن سن حساب کاربری
 2. خدمات تایید حساب کاربری و ارائه راهکارهای برای افزایش احتمال دریافت تیک آبی
 3. خدمات مساعدت در تقدیم و ارسال دستورالعمل‌های درخواست تیک آبی از سوی اینستاگرام
 4. خدمات توضیح و آموزش اینستاگرام نحوه‌ی استفاده از ابزارها و راه‌های موثر جهت اجرای برنامه‌ی دریافت تیک آبی هنگامی که درخواست شما قابل اجرا باشد.
مشاهده این مطلب  افزایش بازدید آپارات

توصیه می‌کنیم که از سرویس مناسب و معتبری استفاده کنید تا از مسائل امنیتی در آینده جلوگیری کنید. البته در نظر داشته باشید که دریافت تیک آبی در اینستاگرام برای همه امکان‌پذیر نیست و معمولاً فقط برای حساب‌های مشهور و شناخته شده در دنیای واقعی تایید می‌شود.

تیک آبی اینستاگرام
تیک آبی اینستاگرام چیست؟

این نمادها در شبکه های اجتماعی مختلف معانی مختلفی دارند و تنها برای نشان دادن وضعیت طراحی نشده‌اند. در واقع آن ها برای دلالت بر اصالت طراحی شده‌اند. زمانی که تیک آبی اینستا در کنار اسم افراد گذاشته میشود یعنی اینستاگرام اطمینان دارد که آنها همان چیزی هستند که میگویند.

در واقع اینستاگرام تنها کسانی را تایید می کند که مطمئن باشد به اندازه کافی مشهور هستند؛ افرادی که دیگران می‌خواهند حساب های کاربری جعلی برای آنها بسازند. دلیلی ندارند که کسی بخواهد برای افراد عادی حساب جعلی ایجاد کند. در ادامه با سایت جواد یاسمی برای چگونگی گرفتن تیک آبی اینستا همراه ما باشید.

هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

هزینه خرید تیک آبی اینستاگرام برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. اگر شما یک فرد معروف هستید ما فقط هزینه درخواست را دریافت میکنیم که می شود 5 میلیون تومان و از سیستم شرکتی انجام می شود و فقط برای یک بار انجام می شود. در صورتی که علاقه به گرفتن تیک آبی اینستاگرام دارید و شرایط کافی و لازم برای درخواست را ندارید باید زیرساخت لازم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام را ایجاد کنید. برای اطلاع از شرایط صفحه خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید با شماره 09376996070 تماس بگیرید تا زیرساخت اسم برند شما را آنالیز کنیم.

مشاهده این مطلب  بیلبورد چیست؟ بیلبورد تبلیغاتی از رزرو تا اکران در مشهد

 

فول پیج برند سازی شخصی با تخفیف ویژه

تمامی خدمات 1- گرفتن وریفای اکانت های مختلف 2- منبع سازی 3- طراحی سایت 4- تولید محتوا 5- فعالیت رسانه ای فارسی، انگلیسی و عربی و 6- مدیریت شبکه های اجتماعی انجام می شود.

فول سرویس برندینگ اسم روی گوگل

تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) چیست؟

تیک آبی اینستا که معادل انگلیسی آن Verified Badge بوده و به معنی نشان تایید شده است، یک نماد است که به افراد در فضای مجازی اینستاگرام هویت میبخشد. در واقع با توجه به اینکه برای افراد مشهور اکانت های زیادی ساخته می شود، باید مشخص شود که کدامیک اکانت اصلی فرد است. البته فردی که تیک آبی اینستا را دریافت می کند قابلیت های دیگری را نسبت به سایر افراد خواهد داشت.تیک ابی اینستاگرام

با تیک آبی در اینستاگرام شما بصورت قانونی فعالیت خواهید کرد. گرفتن تیک آبی شرایطی دارد که باعث میشود هر کسی نتواند نسبت به دریافت آن اقدام نماید.

 

لیست کسانی که در اینستا تیک آبی دارند

پیج های تیک آبی اینستاگرام در سطح وب انگلیسی بسیار زیاد است. کسانی که در ایران تیک آبی دارند هم زیاد هستند ولی تعداد بسیاری هستند که درخواست تیک آبی را ارسال کرده اند و شرکت فیسبوک یک لیست طولانی از کسانی که باید بررسی کند دارد. حالا زمان ارسال درخواست با نهایی شدن تیک آبی فاصله زیادی دارد.

شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام چیست؟

در واقع دریافت تیک آبی در اینستاگرام کار چندان آسانی نیست. اگر اکانت شما شرایط مورد نظر را نداشته باشد رد صلاحیت خواهید شد. اگر اینستاگرام تشخیص دهد که شما این صلاحیت را ندارید، تا یک ماه پس از آن نمیتوانید مجددا اقدام به گرفتن تیک آبی نمایید. نکات زیر را در دریافت تیک آبی در نظر بگیرید:

 • داشتن حساب کاربری معتبر
مشاهده این مطلب  افزایش بازدید گوگل

در قدم اول باید حساب کاربری شما اعتبار داشته باشد. یعنی از یک برند یا شخص معتبری باشد. این موضوع باعث می‌شود هنگامی که پیج های دیگر از پیج شما برای تبلیغات در اینستاگرام استفاده می‌کنند، هم نتایج بهتری کسب کنند و هم بودجه آنها هدر نرود. اینستاگرام برای حساب هایی که جنبه تفریحی دارند یا مطالب زرد منتشر میکنند نمیتواند تیک آبی تایید کند.

 • یونیک بودن اکانت اینستا

قدم دوم منحصر بفرد بودن اکانت است. یعنی باید متعلق به کسب و کارتان باشد. افرادی که چندین اکانت فعال دارند تنها یکی از آنها تیک آبی خواهد گرفت.

 • کامل بودن اطلاعات اکانت

اطلاعات اکانت شما باید کامل باشد. عکس پروفایل، بیوگرافی، نام و … باید کامل باشد. برای دریافت تیک آبی اینستا شما به حداقل سه پست نیاز دارید.

 • داشتن مخاطب و فالوور زیاد

حساب کاربری شما باید شناخته شده باشد. یعنی افراد زیادی آن را جستجو کنند و پیج شما فعالیت زیادی داشته باشد.

زمانی که فکر می کنید این شرایط را دارید، میتوانید نسبت به گرفتن تیک آبی اینستا اقدام کنید. پس از ارسال درخواست و بررسی های لازم اینستاگرام اکانت شما را تایید می کند.

نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام

خریدن تیک آبی اینستاگرام به سادگی چند مرحله ثبت نیست. شما باید ابتدا پیج و زیرساخت قوی در فضای مجازی یا اینترنت بسازید و سپس برای بهتر کردن پرزنت اسم برند خود یا برند شخصی خود بهترین راه ثبت درخواست را از طریق مدیاپارتنرهای خارجی انجام دهیم. کافی است برای بهتر شدن شرایط اسم خود در گوگل و اینترنت با مهندس جواد یاسمی در ارتباط باشید.

مشاهده این مطلب  سرشناسی در ویکی پدیا به چه معناست؟

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام در 6 مرحله

در این بخش می خواهیم به آموزش اینستاگرام قسمت گرفتن تیک آبی اینستا بپردازیم. برای اقدام به درخواست دریافت تیک آبی اینستا ایتدا برنامه اینستاگرام تان را باز و سپس مراحل زیر را طی کنید:

 1. ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
 2. به قسمت Setting (تنظیمات) بروید.
 3. پس از گزینه account را انتخاب کنید
 4. در مرحله بعدی وارد قسمت request verification شوید.
 5. در این قسمت اطلاعاتی که مورد نیاز است را پر کنید
 6. دکمه send را بزنید تا فرآیند بررسی آغاز شود.
آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام
آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام

ممکن است شما تمامی شرایط لازم را داشته باشید اما این به این معنی نیست که لزوما تیک آب اینستاگرام را دریافت خواهید کرد. همچین هیچ جدول زمانی وجود ندارد که طی چه زمانی شما تایید می شوید. در صورت رد صلاحیت پس از 30 روز میتوانید مجددا تلاش کنید.

بایدها و نبایدها در دریافت تیک آبی اینستا

همانطور که دیدید ارسال درخواست برای گرفتن تیک آبی بسیار ساده است و هرکسی میتواند نسبت به آن اقدام کند. اما نکته مهم اینجاست که آیا اینستاگرام هم به همین راحتی حساب شما را تایید می کند؟ قطعا خیر. در ادامه با ما همراه باشید تا بایدها و نبایدهایی را در رابطه با دریافت تیک آبی اینستا توضیح دهیم:

1- برای خود بیوگرافی عالی بنویسید

بهتر است در نوشتن بیوگرافی صادق باشید. تمامی موارد را به دقت پر کنید. بیوگرافی اگر با اطلاعات نادرست پر شود ممکن است باید پس گرفتن تیک آبی توسط اینستاگرام شود.

2- خبر بسازید!

بررسی برای تایید اکانت شما بصورت دستی و توسط کارکنان اینستاگرام انجام میشود. یکی از مواردی که میتواند به شما کمک کند این است که تا چه حد شما یا برندتان خبرساز بوده است. اینکه در رسانه‌ها از شما حرفی زده شده است یا خیر.

مشاهده این مطلب  مانیتایز یوتیوب

3- سایت داشته باشید

داشتن یک وبسایت که روی گوگل در کلمات مرتبط بالا باشد و ترافیک خوبی داشته باشد یک مزیت اساسی برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام است. تمامی اطلاعات، لینک منابع، شبکه های اجتماعی و بیوگرافی را می توانید روی سایت بگذارید و روی گوگل ایندکس کنید.

4- به جز اینستاگرام در سایر شبکه های اجتماعی فعالیت کنید

حتی اگر فالورهای زیادی داشته باشید و تنها فعالیت خود را به اینستاگرام محدود کنید، عملا شانس گرفتن تیک آبی اینستا را از دست داده‌اید. اینستاگرام برای سنجش شما نامتان را در گوگل سرچ خواهد کرد.

5- بصورت منظم فعالیت کنید

تا زمانی که پیج شما از نظر تولید محتوا قوی نباشد، تیک آبی نخواهید گرفت. یک حساب غیرفعال اصلا گزینه خوبی برای گرفتن تیک آبی نمیباشد.

6- تنها یکبار اقدام نکنید!

اگر برای دریافت تیک آبی رد صلاحیت شدید، نگران نباشید. پس از گذشت یک ماه دوباره اقدام کنید اما در این مدت سعی کنید شرایط خود را برای گرفتن تیک آبی مهیا نمایید.

هزینه تیک آبی اینستاگرام

هزینه و قیمت تیک آبی اینستاگرام بسته به شرایط پیج شما است. اگر تعداد فالوورهای زیادی دارید و همچنین فن پیج های زیادی هزینه ثبت برای شما متفاوت است تا هزینه ثبت برای یک اکانت دیگر با شرایط دیگر.

کلام آخر

با توجه به اینکه اکانت های فیک بسیاری در اینستاگرام وجود دارد و همین موضوع باعث سردرگمی فالوورهای اکانت های مشهور می شود. استفاده از تیک آبی اینستاگرام کمک زیادی برای خروج از این سردرگمی است. اما نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام بسیار راحت است و و البته شرایطی دارد که در این مقاله به آن پرداختیم. هرچند ممکن است با وجود طی کردن این مراحل اینستاگرام به درخواست شما پاسخ مثبتی ندهد و شما تیک آبی اینستا را دریافت نکنید.

مشاهده این مطلب  ساخت صفحه آی ام دی بی
جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

افزایش بازدید یوتیوب
افزایش بازدید یوتیوب
افزایش بازدیدها در وب‌ سایت ‌های اجتماعی مثل یوتیوب یکی از اهداف اصلی برای هر کسب و کار آنلاین است. با...
افزایش بازدید آپارات
افزایش بازدید آپارات
افزایش بازدید در وب ‌سایت ‌های ویدئویی مانند اپارات یکی از اهداف اساسی است که برای رشد و موفقیت در این...
بازدید فیک سایت
بازدید فیک سایت
بازدید فیک سایت یا بازدید جعلی، در واقع بازدید کنندگانی هستند که توسط ربات‌ها و نرم افزارهای مخصوص برای...
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل می‌تواند برای حفظ حریم خصوصی و امنیت انجام شود. همه ما در دنیای دیجیتال...
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی نه تنها بر جذب مشتریان و ایجاد نگرش مثبت تاثیر دارند، بلکه هویت برند و ارزش‌های...
افزایش بازدید روبیکا
راه‌های افزایش بازدید روبیکا
رسانه‌های اجتماعی این روزها توانسته‌اند همه زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهند. اینستاگرام نمونه خارجی...

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئو سایت با جواد یاسمی

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

مشاوره تلفنی >> 09376996070

دسترسی های بیشتر به مهم ترین صفحات سایت