سئو، طراحی سایت، محتوا، مدیا و مدیریت پروژه با یاسئومی

خدمات دیتا اینتری (وارد کردن محصول در فروشگاه)

خدمات دیتا اینتری
آنچه در این مقاله می خوانید:

خدمات دیتا اینتری؛ وارد کردن محصول در فروشگاه. دیتا اینتری چیست؟ چگونه هزینه دیتا اینتری را به صفر برسانیم؟ دیتا اینتری برای فروشگاه‌های اینترنتی چه کاربردهایی دارد؟ هزینه دیتا اینتری برای فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

دیتا اینتری یعنی چی؟
مجموعه ایی از اقداماتی که مطالب و اطلاعات سایت در ان قرار میگیرد دیتا اینتری یا ورود اطلاعات میگویند

زمانی که وب‌سایت خود را تحویل بگیرید باید برای ورود اطلاعات و محتواگذاری به سایت اقدام نمایید. اگر طبق اصول سئو انجام شود و تمام موارد را به‌خوبی رعایت کنید در مدت‌زمان کوتاهی رتبه سایت شما افزایش پیدا می‌کند. برای این کار بهتر است از یک متخصص دیتا اینتری کمک بگیرید. در ادامه بیشتر راجب خدمات دیتا اینتری و ورود اطلاعات صحبت خواهیم کرد.

🎯 دیتا اینتری وردپرس
💎 تعداد لینک از 100 تا 10 هزار
👤 هزینه دیتا اینتری 50 تومان هر لینک
⏱بهترین زمان دیتا اینتری

قبل از آپدیت های گوگل 

آموزش دیتا اینتری، خدمات دیتا اینتری یا وارد کردن محصول به فروشگاه، شامل این فرآیندها می‌شود:

1- جمع آوری اطلاعات محصول شامل نام، مشخصات، قیمت، تصاویر و حتی ویدیوهای مرتبط با محصول و سایر جزئیات فنی مرتبط با محصول

2- وارد کردن اطلاعات محصول به سیستم مدیریت محتوا/ فروشگاه

3- بررسی دقیق اطلاعات وارد شده به سیستم و اصلاح هر گونه خطا یا عدم قطعیت

4- طبقه‌بندی محصولات در دسته‌بندی‌های مختلف مرتبط و تعیین دسته و زیردسته‌های مرتبط با محصولات

5- افزودن تصاویر محصول و ویدیوهای مرتبط به سیستم و تعیین نحوه‌ی نمایش آنها در صفحه محصولات

6- بررسی نحوه‌ی نمایش محصولات در صفحه فروشگاه و تنظیمات مرتبط با ظاهر و رفتار فروشگاه در سایت

7- ارائه توصیه‌هایی جهت بهبود فروش محصول در فروشگاه

8- بررسی محتوای تولیدشده و خدمات دیجیتالی مرتبط با وارد کردن اطلاعات محصول و پشتیبانی و به‌روزرسانی شما.

با استفاده از خدمات دیتا اینتری، شما می‌توانید زمان و هزینه در تهیه اطلاعات وارد شده به فروشگاه خود را کاهش دهید و به دید مشتریان خود یک فروشگاه با کیفیت بیشتر را ارائه دهید.

خدمات دیتا اینتری چیست؟

دیتا اینتری یا همان ورود اطلاعات به مجموعه اقداماتی می‌گویند که مطالب و اطلاعات سایت را در آن قرار می‌دهند. دیتا اینتری امروزه به‌عنوان یک شغل شناخته می‌شود و متخصصین این کار علاوه بر اینکه باید دانش وب را بدانند باید مهارت لازم در سئو و مدیریت انواع سیستم‌های آماده را هم داشته باشند.

مشاهده این مطلب  گوگل ادوردز یا گوگل ادز در مشهد

همان‌طور که می‌دانید یک وب‌سایت باتوجه‌به محتواها و مطالبی که در آن قرار می‌گیرد رتبه‌بندی می‌شود. پس فرایند دیتا اینتری می‌تواند در این رتبه‌بندی بسیار اهمیت داشته باشد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر زمان و مهارت کافی در ورود اطلاعات و تولید محتوا را ندارید آن را به متخصصین این بسپارید.

ورود اطلاعات به چه معناست؟
مجموعه‌ای از سرویس دهنده ها، زیرساخت‌های ارتباطی/امنیتی و تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود

بیشترین کاربرد دیتا اینتری

بیشترین کاربردی که دیتا اینتری دارد واردکردن اطلاعات در وب‌سایت بوده که بیشتر برای فروشگاه‌های اینترنتی به کار می‌رود. هر وب‌سایتی دارای بخش‌های مختلفی است که هرکدام باید محتوای خاص خود را داشته باشد. این اطلاعات بعد از اینکه وارد سایت شدند نیاز به به‌روزرسانی دارند. همچنین این اطلاعات لازم است با رعایت اصول سئو وارد سایت شود.

بعضی از این اطلاعاتی که وارد سایت خواهند شد نیاز به پردازش دارند. یعنی قبل از اینکه آنها را وارد وب‌سایت کنید باید بررسی و پردازش شوند. حتی در مواردی نیاز است که ویدئو و عکس به آنها اضافه کرده و یا کلمات کلیدی را در متن بگنجانید. امروزه دیگر اطلاعات را روی کاغذ نمی‌نویسند بلکه به شکل دیجیتالی باید آنها را نگه داشت. دیتا اینتری به شکل اطلاعات آماری، واردکردن اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی، واردکردن اطلاعات محصول در وب‌سایت فروشگاهی و وبلاگ‌ها است.

دیتا اینتری حرفه‌ای چه و ویژگی‌هایی دارد؟

خدمات دیتا اینتری در نگاه اول شاید کار ساده‌ای به نظر برسد. اما برای این کار نیاز به مهارت و تخصص خواهید داشت. هرکسی برای انجام‌دادن این کار نمی‌تواند اقدام کند. زمانی که این کار به‌صورت دستی انجام می‌شد شاید نیازی به تخصص نبود. اما امروزه به یک کار تخصصی و حرفه‌ای نیاز دارد. برای اینکه واردکردن اطلاعات بیشترین سود را در اختیار شما قرار دهد باید دقت و تمرکز کافی داشته باشید.

دیتا اینتری حرفه‌ای

مثلاً برای اینکه اطلاعات فروشگاهی را وارد کنید اگر قیمت‌ها به‌درستی وارد نشوند ممکن است خسارت‌های جبران‌ناپذیری به صاحب وب‌سایت وارد شود. پس فردی که مسئول این کار است باید تخصص کافی در حوزه واردکردن اطلاعات در انواع سیستم‌های مدیریت محتوا را داشته باشد. زمانی که اطلاعات به‌صورت حرفه‌ای به وب‌سایت وارد می‌شود درباره سئو نیز باید مهارت و دقت لازم را داشت.

مشاهده این مطلب  تبلیغات در اینستاگرام در مشهد

مزایای خدمات دیتا اینتری – ورود اطلاعات به سایت

مزایای زیادی که خدمات دیتا اینتری دارد باعث شده که خیلی از افراد به انجام آن ترغیب شوند. در ادامه این بخش به مزایای که این ورود اطلاعات دارد خواهیم پرداخت.

داشتن فرصت برای کارفرمایان مستقل:

نیروی کار مجازی به دلیل اینکه از نیروهای حضوری در شرکت کمی ارزان‌تر هستند بیشتر کارفرمایان به دنبال نیروی دورکار خواهند بود. با وجود تمام این موارد فرصت اشتغال برای متخصصان دیتا اینتری نیز روبه افزایش است.

دسترسی آسان:

در بسیاری از مشاغل به افراد کاربلد و متخصص نیاز خواهید داشت و ازآنجایی‌که امروزه بیشتر کسب‌وکارها اینترنتی شده‌اند احتیاج داشتن به دیتا اینترهای متخصص افزایش پیدا کرده است.

موانع ورودی پایین:

به‌طورکلی هزینه‌کردن و تلاش برای به‌دست‌آوردن مهارت لازم در خدمات دیتا اینتری بسیار ارزان‌تر از سایر مشاغل خواهد بود. همه این موارد تنها بخشی از مزایای دیتا اینتری بود که به‌صورت مختصر به دیگر مزایای آن در زیر اشاره خواهیم کرد:

 • تمرکز مدیران روی کارهای دیگر
 • افزایش سرعت کار
 • استخدام نیروی متخصص و ماهر
 • کاهش هزینه استخدامی
 • کاهش فشار کاری در شرکت و سازمان
 • ایجاد مزیت رقابتی با رقبا
 • افزایش بهره‌وری شرکت و یا سازمان

انجام خدمات دیتا اینتری برای فروشگاه‌های اینترنتی

خدمات دیتا اینتری روی فروشگاه
آیا میشود از خدمات دیتا اینتری یا همان ورود اطلاعات برای فروشگاه استفاده کرد؟

اگر بخواهید که سایت فروشگاهی را برای کسب‌وکار خود راه‌اندازی کنید اما زمان و مهارت لازم برای ورود اطلاعات را به سایت ندارید، بهتر است دست نگهدارید چرا که بعد از مدتی از این کار زده می‌شوید و آنرا رها خواهید کرد. برای اینکه این اتفاق نیفتد نیاز به متخصص دیتا اینتری خواهید داشت که اطلاعات موردنیاز را وارد وب‌سایت کند.

یک فروشگاه اینترنتی از آنجایی‌که صفحات زیادی برای تولید محتوا ندارد صفحات و محتوایی که در آن قرار می‌گیرد رتبه سایت را تعیین خواهد کرد؛ بنابراین نحوه واردکردن محصول، عناوین و توضیحات مربوط به هر صفحه در سئو سایت فروشگاه نقش بسزایی خواهد داشت. به همین خاطر توصیه می‌کنیم که برای تکمیل سایت فروشگاهی خود از خدمات دیتا اینتری برای فروشگاه‌های اینترنتی استفاده کنید.

مشاهده این مطلب  سفارش طراحی کارت ویزیت مشهد

هزینه دیتا اینتری برای فروشگاه اینترنتی

ورود اطلاعات در وب‌سایت به دو روش صورت می‌گیرد:1- ورود محصولات در سایت 2- تولید محتوا برای وبلاگ

هزینه تولید محتوا برای وبلاگ با هزینه ورود محصولات متفاوت خواهد بود. هزینه تولید محتوا اصولاً باتوجه‌به تعداد کلمات تعیین می‌شود. اما هزینه ورود اطلاعات به سایت به نوع محصول و زمانی که متخصص برای این کار صرف می‌کند بستگی دارد. به‌طورکلی ما به شما این پیشنهاد را می‌کنیم که این کار را به افراد متخصص بسپارید.

شاید در نگاه اول دیتا اینتری و تولید محتوا کار ساده‌ای به نظر برسد اما در بلندمدت و حتی کوتاه‌مدت هم ورود اطلاعات به روش اشتباه باعث پایین آمدن رتبه شما در گوگل خواهد شد و همین به کاهش حجم فروش محصولات شما می‌انجامد. هزینه دیتا اینتری برای فروشگاه به موارد زیر بستگی دارد:

 • مهلت انجام کار
 • نیاز به نوشتن متن
 • حجم کار
 • پیچیدگی پروژه
 • مهارت موردنیاز برای ورود اطلاعات و پردازش آن مانند فتوشاپ

خدمات دیتا اینتری در وردپرس چگونه است؟

اگر با اصلی‌ترین خدمات ارائه داده شده در حیطه دیتا اینتری و روش انجام آن آشنا باشید مطمئناً از ابزاری که برای این کار لازم است نیز آگاهی دارید. جمع‌آوری و واردکردن داده‌ها در یک سیستم و فعالیتی بسیار مهم خواهد بود. یکی از موارد مهم دررابطه‌با خدمات دیتا اینتری این است که امکان انجام این کار به کاغذی و الکترونیکی وجود دارد. یعنی شما می‌توانید درخواست خود را به‌صورت کاغذی و یا در قالب پنل‌های ذخیره‌سازی الکترونیکی به ثبت برسانید.

خدمات دیتا اینتری در وردپرس

بسیاری از افراد درخواست خود را برای انجام دیتا اینتری به شکل حرفه‌ای واردکردن اطلاعات و داده‌ها در وردپرس است. کاربران بخصوص آنهایی که مایل به استفاده از داده‌ها برای وب‌سایت، سامانه یا وبلاگ هستند از طریق وردپرس می‌توانند این داده‌ها را به شکل درست مدیریت کنند. با این کار در زمان لازم می‌توانند به ویرایش و آپدیت آنها اقدام نمایند و از به سرقت رفتن آنها جلوگیری کنید.

مشاهده این مطلب  دوره آموزشی یوتیوب

ازطریق وردپرس شما می‌توانید داده‌های را که به شکل تصویری یا متنی هستند را جمع‌آوری و ذخیره کرده‌اید به‌راحتی مدیریت کرده و خدمات دیتا اینتری را به‌صورت سریع و آسان انجام دهید. مزیت دیگری که وردپرس دارد این است که علاوه بر اینکه پروسه دیتا اینتری بسیار راحت انجام می‌شود هزینه‌های پرداختی شما نیز تا حد زیادی برای این کار پایین می‌آید. همچنین می‌توانید اطلاعات خود را با قیمتی بسیار به‌صرفه وارد پنل وردپرس کنید.

مهارت و مدرک لازم برای دیتا اینتری

سؤال بسیاری از افرادی که تمایل دارند در حیطه دیتا اینتری فعالیت داشته باشند این است که مهم‌ترین نکته برای انجام خدمات دیتا اینتری چیست؟ تا الان حتماً متوجه اهمیت و کاربرد آن شده‌اید و اینکه چه دلیلی دارد که انجام‌دادن آن توسط افراد متخصص و حرفه‌ای ضروری است. در انجام کار دیتا اینتری به‌طورکلی داشتن تخصص کافی در این حیطه، دقت و سرعت لازم برای ورود و ویرایش اطلاعات لازم خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای دیتا اینتری
مهارت و مدارک لازم برای ورد به دینای دیتا اینتری چه چیزایی نیاز است

به همین خاطر باید کارهای دیتا اینتری خود را به افراد واگذار نمایید که به بهترین شکل از عهده آن بربیایند و اطلاعات حیاتی و موردنظر شما را باکیفیت و دقت بالا تایپ و ذخیره کنند. اگر تمایل دارید در این زمینه شروع به کار کنید باید تخصص و مهارت‌های لازم را در این حوزه یاد بگیرید و مدارک لازم را دریافت نمایید. برای اینکه به شکل حرفه‌ای در این زمینه بتوانید کاری انجام دهید باید مهارت‌های عملی خود را افزایش داده و تجربه کافی به دست آورید.

در کنار رشته تحصیلی خود هم می‌توانید با گذراندن دوره‌های آموزشی با مهم‌ترین اصول خدمات دیتا اینتری آشنا شوید. همچنین با شرکت در دوره‌های کارآموزی مهارت و میزان علاقه خود را نسبت به این کار بسنجید. برای شروع هم باید سرعت خود را در تایپ کردن، تسلط بر زبان، کسب مهارت در برقراری روابط قوی با کاربران و مشتریان و همچنین آشنایی با کارهای کامپیوتری را افزایش دهید. پس از گذراندن این مراحل با گرفتن مدرک حرفه‌ای دیتا اینتری وارد بازار کار در این زمینه شوید.

مشاهده این مطلب  افزایش بازدید سایت وردپرس

نکات مهم درباره دیتا اینتری

نکات مهمی که در خدمات دیتا اینتری وجود دارد اگر به‌درستی به کار گرفته نشود روی کسب‌وکار شما تأثیر منفی خواهد گذاشت. پس اگر به این نکات توجه نداشته باشید هرچقدر هم محتوای سایت خود را بالا ببرید بازهم تأثیرات منفی آن به چشم می‌آید. لازمه انجام یک دیتا اینتری هوشمندانه و اصولی به نکاتی که در ادامه به آن می‌پردازیم بستگی دارد:

پاراگراف‌بندی:

رعایت پاراگراف زمانی که متن را وارد می‌کنید مهم بوده چرا که با رعایت‌نکردن اصول پاراگراف‌نویسی سبب خسته شدن کاربر می‌شوید. عدم رعایت کردن پاراگراف باعث به هم چسبیدن متن شده و ساختار آن را نامنظم خسته‌کننده نشان می‌دهد.

فرمت‌بندی متن‌ها:

برخلاف ورد که شما آزادی عمل بیشتری دارید و به‌راحتی می‌توانید متن را دیزاین و ادیت کنید، در وب‌سایت چنین امکانی وجود ندارد. یعنی وقتی می‌خواهید متنی را اضافه کنید باید مراحل پیچیده‌تری را طی نمایید. برای این کار هم به دیتا اینتر حرفه‌ای و خلاق نیاز دارید.

بولد کردن کلمات کلیدی:

یکی دیگر از مهم‌ترین نکاتی که در درج کردن متن در وب‌سایت باید به آن توجه داشته باشید بولد کردن کلمات کلیدی است. با انجام‌دادن این کار شما به‌صورت غیرمستقیم حواس مخاطب را جذب کلمه کلیدی خواهید کرد. همچنین شما باید بدانید در کجای متن با چه فاصله‌ای، به چه تعداد از کلمات کلیدی استفاده کنید. چرا که کم و یا زیاد بودن این کلمات روی رتبه‌بندی وب‌سایت شما در گوگل تأثیر خواهد گذاشت.

تیترها:

تیترهای محتواهای متنی بخش مهمی از یک مقاله را تشکیل می‌دهد. به همین خاطر باید از تیترهای تأثیرگذار و بسیار هوشمندانه استفاده کنید. برای تیتر نویسی روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند مخاطبان را با محتوای متن درگیر کند و میزان بازدید از آن را افزایش دهد.

مشاهده این مطلب  مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد

متن جایگزین عکس:

یکی دیگر از عواملی که بعد از محتوای متنی شما در گوگل آنالیز خواهد شد، متن جایگزین تصاویر در وب‌سایت خواهد بود. پس یک دیتا اینتر حرفه‌ای باید متن جایگزین را برای تمام تصاویر وارد کند.

به‌طورکلی در خدمات دیتا اینتری تمام مراحل واردکردن اطلاعات و درج آن به‌صورت اصولی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ بنابراین کمترین کوتاهی در این زمینه بر روی تمامی بخش‌های کسب‌وکار شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.

برای آشنایی با خدمات دیجیتال مارکتینگ و مقالات مربوطه به سایت جواد یاسمی کلیک کنید.

وظایف کلی یک متخصص دیتا اینتر

 • واردکردن اطلاعات و داده‌های در وب‌سایت
 • داده‌ها و اطلاعات درج شده در سایت را بروز رسانی کند
 • ورود اطلاعات با رعایت قوانین و قواعد سئو

دیتا اینتری شبکه‌های اجتماعی

فعالیت کسب‌وکارها در شبکه‌های اجتماعی نظیر یوتیوب، اینستاگرام، تلگرام، توییتر، فیس‌بوک و… به یک امر ضروری تبدیل شده است. حجم اطلاعات ورودی نیز در این شبکه‌ها بسیار بالا بوده و شما به‌عنوان مدیر یک کسب‌وکار به خدمات دیتا اینتری در قالب محتوا، پست، استوری، توییت و… نیاز خواهید داشت. پس شما باید به استخدام افراد متخصص و بسیار حرفه‌ای در این زمینه اقدام کنید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید خدمات و یا محصولات خود را به مخاطبانتان معرفی نمایید.

هزینه دیتا اینتری هم باتوجه‌ به حجم کاری، زمان موردنیاز و یا زمان درخواستی شما تعیین می‌شود. تمام این فرایند هم به‌صورت دورکاری و آنلاین انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت.

جمع‌بندی

در این مقاله به خدمات دیتا اینتری و کاربردهای آن پرداختیم و مزایای آن را نیز مورد بررسی قرار دادیم. پس فرقی نمی‌کند که شما بخواهید به‌عنوان یک دیتا اینتر فعالیت داشته باشید یا اینکه کار دیتا اینتری وب‌سایت خود را به یک نیروی متخصص و ماهر بسپارید به‌هرحال باید تمام نکاتی را که در بالا به آن اشاره کردیم را رعایت کنید.

سایت ما در زمینه انواع خدمات سئو ، مشاوره سئو فعالیت میکند. شما میتوانید برای مشاوره سئو با ما تماس حاصل فرمایید.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

افزایش بازدید یوتیوب
افزایش بازدید یوتیوب
افزایش بازدیدها در وب‌ سایت ‌های اجتماعی مثل یوتیوب یکی از اهداف اصلی برای هر کسب و کار آنلاین است. با...
افزایش بازدید آپارات
افزایش بازدید آپارات
افزایش بازدید در وب ‌سایت ‌های ویدئویی مانند اپارات یکی از اهداف اساسی است که برای رشد و موفقیت در این...
بازدید فیک سایت
بازدید فیک سایت
بازدید فیک سایت یا بازدید جعلی، در واقع بازدید کنندگانی هستند که توسط ربات‌ها و نرم افزارهای مخصوص برای...
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل می‌تواند برای حفظ حریم خصوصی و امنیت انجام شود. همه ما در دنیای دیجیتال...
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی نه تنها بر جذب مشتریان و ایجاد نگرش مثبت تاثیر دارند، بلکه هویت برند و ارزش‌های...
افزایش بازدید روبیکا
راه‌های افزایش بازدید روبیکا
رسانه‌های اجتماعی این روزها توانسته‌اند همه زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهند. اینستاگرام نمونه خارجی...

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئو سایت با جواد یاسمی

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

مشاوره تلفنی >> 09376996070

دسترسی های بیشتر به مهم ترین صفحات سایت