خدمات سئو و بهینه سازی سایت در مشهد که توسط مشاور سئو جواد یاسمی و تیم یاسئومی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای براساس جایگاه فعلی سایت شما در نظر گرفته می شود. خدمات سئو می تواند با کسب رتبه و جایگاه در صفحه اول موتور های جستجو مثل گوگل باعث دیده شدن سایت شما و افزایش فروش شود. اینجا تمامی سوالات شما درباره خدمات سئو را پاسخ میدهیم.برای وبسایت هایی که تازه دامنه و هاست خریده اند پیشنهاد می کنیم از خدمات طراحی سایت و سئو که همراه با استراتژی های کیورد-لندینگ، انکر-لندینگ داخلی و انکر-لندینک خارجی است استفاده کنند.

کسب ارگانیک ترافیک برای سایت شما ارزشمند است. ترافیک روی چه کلماتی؟ ایجاد ترافیک ارگانیک در چه مدتی؟ افزایش سئو و بازدید سایت کلمه ای است که این روزها در گوگل سرچ می شود ولی آیا می دانند خدمات سئو چیست؟ کاربران به دلیل عدم آگاهی از وجود یک سرویس دقیقا نیاز خود را سرچ نمی کنند، ولی تلاش می کنند که از گوگل برای پیدا کردن جواب سوالشان کمک بگیرند. دقیقا با همین مثال به اهمیت خدمات طراحی سایت و سئو و مفهوم توالی سرچ ها و استراتژی کیورد – لندینگ پی می بریم.

چرا سئو مهمه؟

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

معرفی ابزار آنالیز سئو

برای آنالیز سایت ابزارهای مختلفی در اختیار کارآفرینان و متخصصان سئو قرارگرفته که معروف‌ترین آن‌ها گوگل آنالیتیک است که یک ابزار رایگان است که شرکت گوگل در اختیار عموم قرار داده است. این ابزار اطلاعات مفید زیادی را در مورد مخاطبان سایت و بازدید صفحات در اختیار شما و سئوکارتان قرار می‌دهد اما این اطلاعات به‌تنهایی کافی نیستند و علاوه بر اینکه باید بتوانید آن‌ها را به‌خوبی آنالیز کنید، تعیین استراتژی و ترمیم خطاهای اجرایی ازجمله اقداماتی است که با بررسی ابزارهای آنالیز سایت می‌توانید به آن دست پیدا کنید. یکی از مهم ترین سرویس ها سئویی (سئو سازی چیست؟) برای شروع کار خدمات آنالیز سئو سایت است که دید بسیار خوبی برای بستن قراداد به طرفین می دهد. بسیاری از این ابزارهای پولی هستند یا به دلیل تحریم‌ها به روی کاربران ایرانی بسته‌شده‌اند، تنها یک متخصص حرفه‌ای می‌تواند با این شرایط یک آنالیز حرفه‌ای روی سایت داشته باشد و گزارش‌های کاربردی و درستی از سایت شما و رقبا به دست آورد. اطلاعات صحیح برگ برنده هر استراتژیستی است که به کمک یک ابزار مناسب به دست می‌آید

www.moz.com

سرویس SEO جواد یاسمی

من جادوگر نیستم و معجزه نمی‌کنم، یک متخصص هستم که دائماً در حال یادگیری است و تجربیات خود را در زمینه خدمات سئو (SEO) در قالب مشاوره سئو و آموزش مقدماتی سئو و پیشرفته سئو در اختیار شما و کارکنانتان قرار می‌دهم. در این مسیر از ابزارها و مقالات سایت های  moz  4-Ahrefs  3-semrush  2-alexa  1-mangoals و …. استفاده می کنم. به‌ عنوان یک متخصص هیچ ‌گاه به شما وعده ‌و وعیدهای دست‌ نیافتنی نمی‌دهم، حتی اگر بدانم از شنیدن سخنرانی‌های پرشور شاد می‌شوید، اما می‌توانم به شما اعتماد دهم از کلیه روش‌های سئوی کلاه‌سفید که به بهینه‌سازی محتوای سایت شما برای موتورهای جستجو کمک می‌کند، استفاده خواهم کرد و در تمام مراحل کار تا دسترسی به نتیجه دلخواه منطقی کنار شما می‌مانم. همین‌الان می‌توانید از طریق صفحه «تماس با من» پیامی ارسال کنید تا بیشتر در مورد خدمات سئو گوگل سایت شما صحبت کنیم. برای آشنایی با دیجیتال مارکتینگ می توانید مقاله دیجیتال مارکتینگ و بهترین دوره بازاریابی اینترنتی را مطاله کنید.

خدمات سئو تضمینی

این روزها زیاد می شود که میبینم سئو تضمینی شده است! بله تضمین برای کسب رتبه. ولی سئو کاران حرفه ای نگران نیستند، بلکه غیر حرفه ای ها نگران هستند چون تضمین سئو برای کسانی که در کار خود خیلی تجربه و تخصص ندارد بسیار ریسکی است. تمام هزینه سئو را برگردانید، بله این توقع کارفرما است که هیچ خروجی نگرفته است. پروژه هایی شروع شده اند که بعد از چند ماه هنوز در 10 صفحه گوگل وجود ندارد. ترسناک است. در کلمات کلیدی انگلیسی نتایج گوگل به بالای یک میلیارد نتیجه می رسد ولی در فارسی هنوز به 20 میلیون نتیجه هم نرسیده ایم. این نشان می دهد کار بسیار سخت شده است و باید به شکل ویژه ای تلاش کرد

خدمات سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

برای سال‌ها تبلیغات بهترین راهکار دیدن شدن کسب‌وکارها بود، اما این روزها مردم از تبلیغات خسته شده‌اند و کمتر به آن اعتماد می‌کنند. بازاریابی درون‌گرا راهکار جدیدی است که تلاش خود را بکار می‌برد که بدون اشاره مستقیم اعتماد مشتری را جلب کرده و او را به استفاده از خدمات کسب‌وکارها تشویق کند، خدمات سئو یکی از راهکارهای بازاریابی درون‌گرا است که بدون نیاز به هزینه‌های گزاف تبلیغات، کمک می‌کند مشتری در موتورهای جستجو شمارا بیابد و خودش تصمیم بگیرید از آن استفاده کند. برای دسترسی به این هدف باید یک سری تکنیک بکار ببرید که خود یک تخصص است، سئو سایت به دو بخش سئو داخلی و خارجی تقسیم می‌شود و کارشناسان این حوزه می‌کوشند گوگل و سایر موتورهای جستجو را قانع کنند که شمارا در رتبه‌های نخست نتایج جستجو به کاربران معرفی کنند.

ابزارهای آنالیز سئو سایت

برای آنالیز سایت ابزارهای مختلفی در اختیار کارآفرینان و متخصصان سئو قرارگرفته که معروف‌ترین آن‌ها گوگل آنالیتیک است که یک ابزار رایگان است که شرکت گوگل در اختیار عموم قرار داده است. این ابزار اطلاعات مفید زیادی را در مورد مخاطبان سایت و بازدید صفحات در اختیار شما و سئوکارتان قرار می‌دهد اما این اطلاعات به‌تنهایی کافی نیستند و علاوه بر اینکه باید بتوانید آن‌ها را به‌خوبی آنالیز کنید، تعیین استراتژی و ترمیم خطاهای اجرایی ازجمله اقداماتی است که با بررسی ابزارهای آنالیز سایت می‌توانید به آن دست پیدا کنید. یکی از مهم ترین سرویس ها سئویی (سئو سازی چیست؟) برای شروع کار خدمات آنالیز سئو سایت است که دید بسیار خوبی برای بستن قراداد به طرفین می دهد. بسیاری از این ابزارهای پولی هستند یا به دلیل تحریم‌ها به روی کاربران ایرانی بسته‌شده‌اند، تنها یک متخصص حرفه‌ای می‌تواند با این شرایط یک آنالیز حرفه‌ای روی سایت داشته باشد و گزارش‌های کاربردی و درستی از سایت شما و رقبا به دست آورد. اطلاعات صحیح برگ برنده هر استراتژیستی است که به کمک یک ابزار مناسب به دست می‌آید.

خدمات سئو تضمینی

این روزها زیاد می شود که میبینم سئو تضمینی شده است! بله تضمین برای کسب رتبه. ولی سئو کاران حرفه ای نگران نیستند، بلکه غیر حرفه ای ها نگران هستند چون تضمین سئو برای کسانی که در کار خود خیلی تجربه و تخصص ندارد بسیار ریسکی است. تمام هزینه سئو را برگردانید، بله این توقع کارفرما است که هیچ خروجی نگرفته است. پروژه هایی شروع شده اند که بعد از چند ماه هنوز در 10 صفحه گوگل وجود ندارد. ترسناک است. در کلمات کلیدی انگلیسی نتایج گوگل به بالای یک میلیارد نتیجه می رسد ولی در فارسی هنوز به 20 میلیون نتیجه هم نرسیده ایم. این نشان می دهد کار بسیار سخت شده است و باید به شکل ویژه ای تلاش کرد.

تعیین قیمت خدمات سئو یک فرایند پیچیده است که بازار آشفته‌ای را ایجاد کرده است. شما با استعلام قیمت از چند مرجع شناخته‌شده و دارای صلاحیت می‌توانید به حدود منطقی تعرفه خدمات سئو پی ببرید. فراموش نکنید هیچ‌گاه کیفیت را فدای قیمت کمتر نکنید، هزینه سپردن سئو سایت به افراد فاقد صلاحیت می‌تواند بسیار زیاد باشد. هنگام تعیین قیمت خدمات سئو تلاش کنید KPI های مشخصی را تعیین کنید تا بتوانید بر مبنای آن کیفیت خدمات را بسنجید و هزینه خدماتی که دریافت کرده‌اید را پرداخت کنید. هیچ سئوکاری نمی‌تواند به شما تضمین بدهد که در کلمه کلیدی خاصی رتبه نخست را به دست می‌آورد یا فروش شما را چند درصد افزایش می‌دهد، اگر این وعده را به شما داد در تخصصش شک کنید اما می‌تواند به شما گزارش عملکرد دقیق بدهد و مشخص کند درنتیجه تلاش‌های او وضعیت سایت در چه مواردی ارتقا یافته است.

وردپرس مشهورترین و در عین‌حال کاربردی‌ترین CMS حال حاضر جهان است و بسیاری از سایت‌های معتبری که از آن استفاده می‌کنید به کمک این سامانه پیاده‌سازی شده‌اند. این سیستم مدیریت محتوا افزونه‌های سئو کارآمدی دارد که یک حرفه‌ای با دانش و تخصص خود می‌تواند به کمک آن‌ها فرایند سئو سایت مشهد را به‌سرعت پیش ببرد. قالب‌های اختصاصی مزایای زیادی دارند اما برای اینکه بتوانید صفحات آن‌ها را برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی کنید به ابزارهایی نیاز است که حتی حرفه‌ای‌ترین متخصص‌ها هم برای اجرای آن به مشکل برمی‌خورند، این درحالی ‌که است که ورد پرس به همه حالت‌های ممکن فکر کرده و راهکارهای زیادی را در اختیار متخصصان قرار داده تا سریع‌تر به نتایج دلخواه خود دست یابند.

در بخش طراحی سایت باید نکات سئوی On page مثل تگ‌ها رعایت شود، بسیاری از قالب‌های آماده ورد پرس نکات کلیدی سئوی On page را رعایت کرده‌اند و اگر در حال استفاده از قالب‌های اختصاصی و کد نویسی هستید هم لازم است، از برنامه ‌نویسی استفاده کنید که اصول سئو را بشناسد و این اصول را در طراحی خود پیاده‌ سازی کند. دقیقاً به همین دلیل است که بیشتر طراحان سایت تأکید می‌کنند، طراحی آن‌ها منطبق با اصول سئو است، اما از حرف تا عمل فاصله‌ است و شما باید تشخیص دهید که تا چه حد این اصول اولیه در طراحی رعایت شده، می‌توانید با کمک خدمات مشاوره سئو از طراحی سایت منطبق با اصول سئو اطمینان حاصل کنید. برای سفارش طراحی سایت و سئو (طراحی سایت و سئو چیست؟) به صفحه طراحی سایت مشهد بروید و نمونه کارهای طراحی سایت را مشاهده کنید.

نمایش

مجله سئو

مجله سئو جواد یاسمی

سئو داخلی

آموزش کامل سئو داخلی به تیم متخصص

سئو فنی

بررسی کل دامنه با ابزارهای معروف سئو

آنالیز سئو

آنالیز و بررسی همه جانبه محصول، سرویس، رقبا و سایت شما

چه سوالاتی برای جلسه پرزنت خدمات سئو میپرسین؟

1- چه کارهایی برای سئو سایت ما انجام می دهید؟ 2- تجربه آموزش سئو دارید؟ 3- در کدام بخش سئو مهارت بالاتری دارید؟ 4- کار با CMS های مختلف را انجام داده اید؟ 5- سخت ترین کلماتی که کار کرده اید کدام ها هستند؟ 6- تجربه سئو انگلیسی و زبان های دیگر را هم دارید؟ 7- تمام کارهای سئو را خودتان انجام می دهید؟ 8- برای سئو چه هزینه هایی دریافت میکنید؟ 9- چقدر با شبکه های احتماعی آشنا هستین؟ 10- چقدر زمان لازم هست برای

چرا برای سئو سایت هزینه کنیم؟

یکی از راه های دیجیتال مارکتینگ سئو است. با توجه به رفتار خرید افراد و اعتماد به گوگل برای پیدا کردن سرویس و محصول مورد نیاز, خیلی از شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن به در گوگل به سراغ بهینه سازی سایت و سئو می روند.

انواع خدمات سئو شامل چه خروجی هایی می شود؟

بسته به کیورد های انتخابی شما و زمان از استراتژی های سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری استفاده میکنیم. در برخی شرایط از سئو کلاه سیاه هم استفاده می کنیم براساس درصد ریسکی که شما می توانید قبول کنید.

مهارت های مهم برای سئو چیست؟

1- صبور بودن و پشتکار داشتن 2- مدیریت اطلاعات 3- توانایی تجزیه و تحلیل 4- مهارت های ارتباطی با تیم و کارفرما 5- دانش برنامه نویسی 6- تفکر انتقادی

منظور و هدف از خدمات بهینه سازی سایت چیست؟

انجام فعالیتی هایی که باعث می شود رتبه سایت شما درون موتور های جست و جو همانند گوگل بهبود یابد که در سطوح مختلفی قابل انجام است.

چرا باید بهینه سازی سایت خودمان را به سایت جواد یاسمی بسپاریم؟

با انجام پروژه شما توسط جواد یاسمی که تا کنون بیش از پنج سال تجربه و مطالعه سئو داشته است شما می توانید جایگاه واقعی خود را در موتور های جستوجو به دست آورید.

مراحل انجام سئو چگونه است؟

یکی از ساده ترین راه های توضیح مراحل انجام سئو سایت. 1- بررسی سئو و مشتریان هدف 2- بررسی رقبا 3- تحقیق کلمات کلیدی 4- طراحی سایت سئو محور 5- تولید محتوا 6- سئو داخلی صفحات 7- سئو فنی دامنه 8- لینک سازی خارحی 9- آنالیز، بهبود و بررسی

هزینه سئو سایت چقدر است؟

خدمات سئو می توانند هزینه های متفاوتی را داشته باشند. کیفیت انجام سرویس و دقت عمل میتواند هزینه را تا حدودی مشخص کند. مهم ترین فاکتورها در تعیین هزینه انجام سئو سایت موارد زیر است. 1- تجربه تیم یا شرکت سئو 2- قدرت و دقت تدوین استراتژی سئو 3- کیفیت محتوا 4- کیفیت بکلینک ها 5- تعداد کیوردهای هدف گذاری شده 6- وضعیت فعلی سایت 7- زمان جلسات ماهانه

با مادر ارتباط باشید