سئو، سایت، محتوا، سوشال، مدیا و گوگل (6070-699-0937)

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

کمپین‌ تبلیغاتی اینستاگرام
آنچه در این مقاله می خوانید:

کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام چیست؟ اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام چه مزایایی برای کسب‌وکارها دارد؟ چه نکاتی را باید در کمپین تبلیغاتی رعایت کرد؟

با راه‌اندازی تبلیغات در اینستاگرام به‌خوبی می‌توانید محصولات و یا خدمات خود را به فروش برسانید. اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی است که توجه بسیاری از کاربران و برندهای مختلف را به خود جلب کرده که فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی در این فضا می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد. هدف از این نوع کمپین‌ها دستیابی به یک هدف مشخص در مدت‌زمان تعیین شده است.

این روزها شاید کلمه کمپین تبلیغاتی زیاد به گوشتان خورده باشد. طراحی و اجرای این کمپین‌ها به یکی از مهم‌ترین موضوعات در تبلیغات تبدیل شده و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک به دنبال آن هستند که برند خود را گسترش دهند و نام خود را ماندگار کنند. البته این را هم باید بدانید که کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام قرار نیست برای شما معجزه کند و در مدت کوتاهی شما را به یک برند معروف تبدیل نماید. در ادامه بیشتر راجب این موضوع توضیح خواهیم داد.

کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام چیست؟

کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام یک نوع بازاریابی است و زمانی کاربرد مؤثری دارد که استراتژی محتوایی آن را رعایت کنید و صفحه شما اطلاعات خوبی را در اختیار مخاطبان قرار دهد. بعدازاین مرحله پیج شما به جذب مخاطبان بیشتری در زمان کوتاه نیاز داشته تا آنها را به مشتری تبدیل کند. سپس با تزریق نوعی انرژی تازه بهتر در این راه قدم خواهید گذاشت.

تبلیغات اینستاگرام
کمپین تبلیغاتی اینستاگرام
کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام چیست؟

این محتواها می‌تواند شامل: ویدئو، تصویر، انیمیشن، متن و… باشد که به‌صورت استوری یا پست به اشتراک گذاشته می‌شود و در آن یک کالا، برند، رویداد و خدمات را معرفی و تبلیغ خواهد کرد. در اینجاست که کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام اگر هدفمند باشد کمک می‌کند تا دنبال‌کننده‌های شما بیشتر شده و کاربران بیشتری با محصولات و برند شما آشنا شوند. هدف این کمپین‌ها نیز بسیار متنوع است. این هدف‌ها می‌تواند ساده و کوچک و یا بزرگ و دشوار باشد. در ادامه به هدفی که کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام دارند اشاره خواهیم کرد.

 

هدف‌های کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام

همان‌طور که قبلاً هم گفتیم اهداف کمپین تبلیغ اینستاگرامی می‌تواند بزرگ و کوچک باشد. افزایش معروفیت یک برند، به‌وجودآوردن محبوبیت برای آن، فروش ویژه محصولات، افزایش ترافیک سایت و… همگی از اهداف کمپین تبلیغاتی هستند. اگر به دنبال مؤثرترین راهکار در چنین شرایطی هستید به‌اشتراک‌گذاری و ایجاد محتواهای خلاق و مرتبط با کسب‌وکار شما بهترین هدف خواهد بود.

همچنین مهم‌ترین نکته برای استفاده از کمپین تبلیغاتی طراحی اصولی و هدفمند آن است. در این طراحی باید نکات بسیار مهمی را رعایت کنید که منجر به موفقیت در هدف‌های کمپین شود. دراین‌بین هر شرکت و برندی اهداف متفاوتی را برای گسترش و پیشرفت خود در نظر دارند. یکی از اهداف کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام آگاهی سازی در مورد برند بوده که با یک تبلیغ اصولی و یکپارچه و با یک شعار خوب می‌تواند در ذهن مخاطب برای همیشه حک شود.

مشاهده این مطلب  مانیتایز یوتیوب

یکی دیگر از اهداف این کمپین‌ها که کلیدی هم است ایجاد اعتماد در مخاطب بوده و ترغیب کردن آنها به خرید محصول و یا استفاده از خدمات شرکت شما خواهد بود. از دیگر هدف‌های مهم کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام این است که محصولات و خدمات را برای استفاده مخاطبین در دسترس آنها قرار دهید. در ادامه به نکاتی که راجب طراحی این کمپین‌ها که باید رعایت کنیم خواهیم پرداخت.

برای طراحی کمپین تبلیغاتی چه نکاتی را باید رعایت کنید؟

کمپین تبلیغاتی فقط به تولید محتوا ختم نمی‌شود. هرچند این کمپین‌ها با انتشار محتوا اجرا می‌شوند. اما برای رسیدن به موفقیت باید به نکات مهمی درباره طراحی و انتشار محتواهای کمپین توجه کنید. استراتژی و اهداف برای تأثیرگذار بودن باید قبل از طراحی کمپین تعیین شود. این اهداف را اصولی با تحقیق و مطالعه بازار انجام دهید.

طراحی کمپین‌ تبلیغاتی اینستاگرام
راه اندازی کمپین اینستاگرام
چه نکاتی را برای طراحی کمپین‌های تبلیغاتی اینستاگرام رعایت کنیم؟

برای راه‌اندازی چنین کمپین‌هایی شناخت مخاطبان کسب‌وکار بسیار ضروری است. اینکه می‌خواهید کسب‌وکار خود را به کدام گروه از مخاطبان معرفی کنید مهم بوده و تولید محتوای خود را به طور ویژه برای آن دسته تهیه نمایید. با این کار شما به‌خوبی با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار خواهید کرد.

برای اطلاع از خدمات دریافت تیک آبی اینستاگرام، هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام، نحوه گرفتن تیک آبی و همچنین ثبت درخواست برای خود یا اطرافیان که علاقه مند به داشتن تیک آبی هستند با شماره 09376996070 تماس بگیرید.

عواملی که باعث موفقیت کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام خواهد شد

نکاتی که به آن اشاره کردیم این موضوع را برایتان روشن کرده است که طراحی و راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام خواهد توانست در پیشرفت و توسعه کسب‌وکار شما نقش بسیار مهمی را ایفا کند. در ادامه به عواملی که باعث موفقیت کمپین تبلیغاتی می‌شود اشاره خواهیم کرد.

1- هدف‌های خود را تعیین کنید:

تعیین هدف اولین قدم برای راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام است. این عامل نقش مهمی در کمپین شما خواهد داشت. برای این منظور شما باید بدانید به چه دستاوردی می‌خواهید برسید. تمام فعالیت شما در راستای اهداف و نتایج آن باید تعیین شود. این هدف‌ها برایتان مشخص می‌کند که تبلیغاتتان برای چه گروهی از افراد جامعه است. همچنین چه گروه سنی را برای تبلیغ و ترغیب به خرید محصول خود انتخاب کرده‌اید.

2- تدوین کردن برنامه زمانی:

برای اینکه کمپین تبلیغاتی شما به موفقیت برسد از همان ابتدا برنامه زمانی خود را تعیین کنید. افرادی که در این زمینه موفق می‌شوند افرادی هستند که دارای برنامه بلندمدت باشند. پس برای هر کمپین کوچک و کوتاه‌مدت در چنین شرایطی لازم است که تاریخ و برنامه زمانی مشخصی را تعیین کنید که با این کار موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام را تضمین خواهید کرد.

مشاهده این مطلب  تولید محتوا صوتی (پادکست) در مشهد

3- هدف‌های مؤثر را تعیین نمایید:

پس از اینکه اهداف خود را تعیین کردید لازم است که روش‌های پیاده‌سازی و دستیابی به اهداف را تعیین کنید. به‌عنوان‌مثال باید بدانید که آیا از روش مسابقه می‌خواهید استفاده نمایید یا اینکه با اینفلوئنسرها همکاری داشته باشید. برای هرکدام از این روش‌ها برنامه‌ریزی و بودجه متناسب به آن را اختصاص دهید.

تبلیغات در اینستاگرام
کمپین های اینستاگرامی
چگونه در اینستاگرام تبلیغات کنیم و هدف از تبلیغات چیست؟

4- بودجه کمپین تعیین شود

در همان ابتدای مسیر باید برای کمپین تبلیغاتی خود در اینستاگرام بودجه تعیین کنید. میزان بودجه‌ای که برای این کار می‌خواهید اختصاص بدهید را محاسبه کرده و سپس سایر کارهای خود را بر اساس همین هزینه مدیریت نمایید.

5- برای طراحی کمپین خلاقانه ایده یابی کنید:

ایده یابی یکی از بخش‌های مهم در طراحی کمپین تبلیغاتی است. اینکه طراحی تبلیغات شما تأثیرگذار باشد باید باتوجه‌به اهداف اولیه و استراتژی یک ایده منحصربه‌فرد را داشته باشید. این ایده‌ها توسط افراد کارشناس و تیم آنها انجام می‌شود. اما اگر می‌خواهید کمپین‌های کوچک را انتشار دهید با همفکری دوستان باتجربه خود آن را انجام داده و سعی کنید این ایده‌ها خلاقانه و خاص باشند. این امر باعث دیده‌شدن بهتر تبلیغ شما خواهد شد.

6- داشتن برنامه‌ریزی صحیح برای طراحی و اجرای تبلیغات

برای هرگونه فعالیتی داشتن برنامه‌ریزی ضروری است. در طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام نیز نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارد. پس یک استوری‌برد را برای تعیین کامل جزئیات کمپین و زمان انجام هرکدام از آنها را آماده کنید. بعد از انجام این مراحل به دنبال تولید محتوای خلاقانه و جذاب باشید.

استفاده از ویدئوی تیزر حرفه‌ای بهترین محتوا برای وایرال شدن در پیج اینستاگرام خواهد بود. پس از هزینه‌کردن برای این بخش اصلاً هراسی نداشته باشید چرا که بخش مهمی از موفقیت کمپین تبلیغاتی شما را شامل می‌شود. وقتی این مراحل را پشت سر گذاشتید نوبت این است که فضای مناسبی را برای پخش محتوای کمپین خود پیدا کنید. پکیج‌های کاری مرتبط که پربازدیدترین مخاطب را دارند بهترین انتخاب برای انتشار محتوا خواهند بود.

همکاری با افراد معروف اینستاگرام نیز می‌تواند برای انتشار محتوای کمپین شما بسیار مفید باشد و اکثر اوقات می‌تواند موفقیت تبلیغات شما را تضمین کند. اگر مردم به تبلیغ‌کننده یا همان اینفلوئنسر اعتماد داشته باشند تبلیغات شما هم برای آنها معتبر خواهد بود. پس حتماً با اینفلوئنسرهایی در ارتباط باشید که فعالیتشان نزدیک به کسب‌وکار شما باشد.

انتشار کمپین تبلیغاتی در فضای مناسب

پس از اینکه محتوای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام را طراحی کردید نوبت به انتشار آن در فضای مناسب است. برای انتشار این محتواها هم همان‌طور که در بالا اشاره کردیم باید از پیج‌هایی که مخاطب زیادی دارند استفاده کنید و یا از همان اینفلوئنسرها کمک بگیرید. پس اگر قصد این را دارید که محتوای خود را در این نوع پیج‌ها منتشر کنید باید در ابتدا لیستی از این پیج‌ها که به کسب‌وکار شما مرتبط هستند را تهیه کرده و سپس از میان آنها بهترین پیج‌هایی که تعامل خوبی دارند و مخاطبان واقعی آنها را دنبال می‌کنند را پیدا کنید.

مشاهده این مطلب  دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) چیست؟

پیج‌های با مخاطب زیاد در اینستاگرام وجود دارد که دنبال‌کنندگان آن علاقه چندانی به انتشار تبلیغات شما نخواهند داشت پس برای منتشر کردن تبلیغ خود سراغ چنین صفحاتی نروید. اما اگر قصد دارید از پتانسیل و انرژی اینفلوئنسرها برای تبلیغ کمپین خود استفاده کنید بهتر است مناسب‌ترین و بهترین آن را انتخاب نمایید.

چگونه پیج‌های واقعی با بازدید مناسب را برای انتشار کمپین تبلیغاتی پیدا کنیم؟

بعد از توضیحاتی که راجب انتشار تبلیغات در اینستاگرام با استفاده از پیج‌های پربازدید دیدیم، شاید این سؤال برایتان پیش‌آمده باشد که چگونه این پیج‌های با بازدید واقعی را پیدا کنیم؟ بسیاری از کاربرانی که می‌خواهند کسب‌وکاری در شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی کنند به دنبال این هستند که از فضای اینستاگرام برای تبلیغات خود استفاده نمایند.

این کسب‌وکارها همچنین می‌خواهند این تبلیغ‌ها را در پیجی با بازدید واقعی منتشر کنند. اما راه پیداکردن این نوع پیج‌ها را بلد نیستند. در این بخش می‌خواهیم به این نکته اشاره کنیم که چگونه پیج‌های با بازدید واقعی و مناسب را برای انتشار کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام پیدا کنید.

بررسی کردن کامنت‌ها:

برای تشخیص پیج واقعی با بازدید بالا می‌توانید به سراغ کامنت‌های واقعی و تعاملی که ادمین با مخاطبین خود انجام داده بروید. این یکی از فاکتورهای تشخیص پیج مناسب خواهد بود. اینکه تبلیغ دهندگان تبلیغات از میزان استقبال تبلیغ خود جویا شوند به شما کمک خواهد کرد که انتخاب مناسب و بهتری داشته باشید.

بررسی کامنت های اینستاگرام
بررسی کامنت های اینستاگرام در کمپین های اینستاگرامی
پیج های واقعی مناسب تبلیغات خود را با کامنت ها پیدا کنید.

اما پیج‌هایی که کامنت‌های تکراری مثل عالی، خیلی خوب، لایک و… دارند اصلاً مناسب تبلیغات نیستند. چنین پیج‌هایی با استفاده از سیستم افزایش لایک و یا ربات آمار کامنت خود را به‌صورت غیرواقعی بالا می‌برند.

بررسی کردن تصاویر و مطالب:

برای اینکه پیج مناسب را تشخیص دهید به محتوای آن و تعاملی که مخاطبان انجام داده‌اند توجه کنید. پس مطالب و محتوای پیج را به‌صورت دقیق بررسی کرده و از زمان آخرین پست و استوری اطلاع یابید. پیج اینستاگرامی که در زمان مشخص و به طور منظم محتوا انتشار می‌دهد بدون شک برای مخاطب خود ارزش قائل است. انتشار محتواهای مفید و تأثیرگذار در این پیج‌های باعث دریافت لایک و کامنت‌های بسیاری می‌شود.

بررسی کردن فالوورها:

برای اینکه بدانید که یک پیج برای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام شما چقدر تأثیرگذار خواهد بود باید به‌صورت اتفاقی فالوورهای آن را مورد بررسی قرار دهید. فالوورهایی که اسم‌های نامشخص با پست‌های محدود دارند به‌احتمال زیاد فیک هستند. این نوع فالوورها به طور معمول عکس ندارند و پستی هم در صفحه خود قرار نمی‌دهند. پس با کمی گذاشتن وقت و بررسی موارد بالا به‌راحتی می‌توانید پیج واقعی و پربازدید را تشخیص دهید.

مشاهده این مطلب  گوگل ادز چیست و چگونه کار می کند؟

نقش عکس‌های تبلیغاتی و تیزر در موفقیت کمپین‌های اینستاگرام

از عوامل مهمی که در موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام تأثیرگذار خواهد بود استفاده از محتواهای بصری خلاقانه و جذاب است. در حقیقت این عکس‌های تبلیغاتی، تیزر و محتواهای جذاب باعث سرعت انتقال پیام به مخاطب می‌شود. این محتواهای تبلیغاتی شامل ویدئو، گرافیک و متن هستند که به‌راحتی با مخاطبان خود و با سلایق مختلف ارتباط برقرار کند.

استفاده از تیزرها و عکس‌های تبلیغاتی باتوجه‌به موضوعی که دارند بهترین گزینه برای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام خواهند بود. وقتی این ابزارهای تبلیغاتی را طراحی می‌کنید باید اصول جامعه‌شناسی، روان‌شناختی و فرهنگی را هم مدنظر قرار دهید تا موفقیت شما در این کمپین‌ها تضمین شود.

 

نقش جایزه در جذب فالوور اینستاگرام

برای برگزاری کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام در سال‌های اخیر امکانات و ابزارهای مناسبی قابل‌دسترس شده که با کمک آن می‌توانید کمپین‌هایی با سبک مسابقه جایزه‌دار برگزار نمایید. برای دریافت حداکثری نتایج و تأثیرگذاری بیشتر کمپین‌های و تبلیغات اینستاگرام بهتر خواهد بود که به مخاطبان خود جایزه ارائه دهید. کسب‌وکارها و برندهایی که در این فضا کمپین‌های جایزه‌دار برگزار می‌کنند نسبت به دیگر پیج‌ها بازخورد بهتر و رشد سریع‌تری دارند.

چنین کمپین‌هایی به‌صورت مسابقه برگزار خواهند شد که بهتر است در آن از جایزه‌های باارزش و مخاطب پسندی استفاده کرد. این مسابقه بهانه و دلیلی می‌شود برای اینکه صفحه شما را دنبال کنند. از همه مهم‌تر هم این است که باعث ایجاد اعتماد به برند شما خواهد شد. پس با طراحی مسابقه جایزه‌دار به‌صورت طبیعی می‌توانید فالوورهای خود را افزایش دهید و باعث محبوبیت کسب‌وکار خود شوید.

همچنین باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید اهدای این جوایز نقش مؤثری در جذب مخاطب داشته باشد انتخاب جوایز گران‌قیمت که با برند و کسب‌وکار شما ارتباطی ندارد و یا با محصولات شما پیوندی برقرار نمی‌کند مناسب نخواهد بود. چرا که با این کار باعث می‌شوید که مخاطب پس از دریافت جایزه ارتباط خود را با پیج شما قطع کند. پس در انتخاب جایزه مناسب دقت کافی را داشته باشید که باعث جذب مخاطب شود.

 جذب فالوور اینستاگرام
جذب فالوور اینستاگرام با کمپین تبلیغات اینستاگرام
جذب فالوور با جایزه در اینستاگرام

زمانی این جایزه مخاطب شما را جذب می‌کند که امتیازهای ویژه‌ای داشته باشد. برخی از کسب‌وکارها استفاده رایگان از پکیج خدمات یا محصولات خود را به‌عنوان جایزه انتخاب می‌کنند. برخی دیگر هم از تخفیف‌های ویژه برای این کار استفاده خواهند کرد. یکی دیگر از روش‌ها ارائه کوپن‌های خرید است که در جذب فالوور اینستاگرام نقش مهمی دارد.

مشاهده این مطلب  گوگل ادوردز یا گوگل ادز در مشهد

ایده و خلاقیت چه نقشی در اجرای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام دارد؟

بازارهای تجاری و رقابتی در حال حاضر بسیار گسترش پیدا کرده است؛ بنابراین برای اینکه محصول خود را به فروش برسانید باید تلاش بیشتری را انجام دهید. این روزها هم فروش بیشتر نیاز به تبلیغات گسترده‌تری دارد. تبلیغات هم باید از ایده‌های منحصربه‌فرد برخوردار باشد. ایده‌های خلاقانه به شما کمک می‌کند که تبلیغات به جذاب‌ترین شکل ممکن به مخاطبان انتقال پیدا کند.

اگر شما در کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام از ایده و خلاقیت استفاده کنید باعث گسترش یافتن فضای ذهنی مخاطب خود خواهید شد. پس می‌توان گفت که خلاقیت باعث پیاده شدن کارآمدترین روش‌ها در تبلیغات خواهد شد. ایده‌های خلاقانه بیشتر در ذهن مخاطب ماندگارند و دوام بیشتر هم دارند. با هزینه بسیار کمی هم می‌توان این ایده‌ها را پیاده کرد.

کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام چه مزایای برای کسب‌وکارها دارند؟

باتوجه‌به بررسی‌های کاملی که در بخش‌های قبلی انجام دادیم می‌توان به مزایای زیادی که کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام برای کسب‌وکارهای ما دارند اشاره کرد. همان‌طور که می‌دانید این شبکه اجتماعی کاربران بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد و هر روز هم به تعداد این کاربران افزوده می‌شود.

همچنین از لحاظ محتوایی اینستاگرام از دیگر شبکه‌های اجتماعی پربارتر و گسترده‌تر بوده که همین باعث جذابیت بیشتر آن در بین کاربران شده، در این فضا شما می‌توانید از انواع محتواهایی که شامل: عکس‌ها، تصاویر، متن، پادکست، ویدئو و… است استفاده کنید. پس با چنین امکاناتی شما به‌راحتی می‌توانید انواع محتواهای عالی را منتشر کرده و مخاطبان و کاربران خود را از برند و یا محصول خودآگاه کنید. مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدفی که با کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام می‌توان به دست آورد محبوبیت برند و علاقه‌مند کردن مخاطبین به یک زندگی ویژه خواهد بود.

کمپین‌های اجتماعی و تأثیرات آن

کاربران جوان بسیاری در اینستاگرام که اتفاقاً درصد بسیاری را هم شامل می‌شوند به این علاقه دارند که بدانند یک برند علاوه بر اینکه محصول خود را به فروش برساند تا چه اندازه به مسئولیت اجتماعی و مسائل اخلاقی هم توجه می‌کند. کمپین‌های اجتماعی یکی از کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام بوده که با آن در دل مخاطب خود می‌توانید جا باز کنید. به‌عنوان‌مثال شما با مناسبت‌های مختلف مانند روز طبیعت به مخاطب خود می‌توانید این را انتقال دهید که چقدر برای حفظ آن تلاش می‌کنید.

یا اینکه همکاری خود را با سازمان‌های خیریه به مخاطب خود نشان دهید. کمپین‌های اجتماعی باهدف اعتماد و وفاداری به مشتریان خود نشان می‌دهند که تنها به فکر سود خود نیستند و دارای ارزش‌هایی هستند که به آن پایبند خواهند بود. همچنین به حقوق جامعه و شهروندی نیز احترام می‌گذارند.

در کمپین تبلیغاتی هشتگ برند خود را داشته باشید

هر کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام نیاز به هشتگ اختصاصی خود دارد. ساختن هشتگ کاری ساده‌ای به نظر می‌رسد ولی اینکه بخواهید از طریق آن ترافیک جدیدی را وارد صفحه خود کنید کار دشواری خواهد بود. در این بخش به چند نکته راجب ساختن هشتگ اشاره می‌کنیم.

مشاهده این مطلب  موفقیت در سئو با انتشار چند مقاله در هفته امکان پذیر است؟

هشتگ کوتاه و ساده:

کسی علاقه‌ای به هشتگ‌های طولانی ندارد. در کیبورد کوچک موبایل هم نوشتن یک هشتگ طولانی بی‌سروته کار سختی است. همچنین در چنین شرایطی امکان غلط املایی بسیار بالاست. پس با نوشتن هشتگ‌های کوتاه نتیجه بهتری بگیرید. بهتر است که هشتگ را در حد 3 کلمه یا کمتر از آن نگهدارید.

هشتگ در اینستاگرام
راه اندازی کمپین هشتگ اینستاگرام
هشتگ کوتاه اینستاگرام

هشتگ غیرمعمول:

یکی از نگرانی‌هایی که همه برندها ممکن است داشته باشند این خواهد بود که از هشتگ آنها برای مقاصد دیگری استفاده شود. اگر کلماتی که در هشتگ‌های خود استفاده می‌کنید کلی باشد امکان اینکه پست‌های غیرمرتبط را نشان دهد بالا خواهد بود.

ماندگاری هشتگ در حافظه:

هشتگ را باید طوری بسازید که در حافظه مخاطبان باقی بماند. همچنین به‌وضوح نشان دهد که هدفش چه خواهد بود و آن‌قدر پیامی که می‌رساند شفاف باشد که مخاطب هرجایی که کلمات شبیه به آن را دید یاد شما بیفتد.

استفاده از هشتگ‌های دیگر:

ساختن هشتگ برند فقط به این معنا نیست که شما حتماً وظیفه دارید فقط از هشتگ برند خود استفاده کنید. بلکه برای دیده‌شدن بیشتر پست‌هایتان از هشتگ‌های محبوب و مربوط به کسب‌وکار خود بهره برده و باعث ایجاد ترافیک جدید در کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام خود شوید.

در اینجا لازم است که به نکته هم توجه داشته باشید که گاهی اوقات نیاز است که شما لینک سایت خود را برای مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. اما اینستاگرام درج چندین لینک در بیو را برای کاربران خود فراهم نکرده است. البته می‌توانید از ابزارهای مانند بهلینک برای این کار استفاده کنید. این ابزار رایگان بوده و به شما کمک خواهد کرد تا ترافیک مخاطبین این شبکه اجتماعی را به سمت سایت و یا فروشگاه خود سوق دهید.

جمع‌بندی

همان‌طور که می‌دانید اجرای کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام اگر اصول و مؤثر باشد بازخورد بسیار بالایی برای رسیدن به اهداف یک کسب‌وکار وبرند خواهد داشت. برای اینکه بهترین نتیجه را از این کمپین‌های تبلیغاتی دریافت کنید باید بسیار هدفمند و دقیق اقدام به انتشار و طراحی کمپین خود کنید. مطالبی که در اینجا به آن اشاره کردیم می‌تواند آشنایی کاملی در جهت تولید و منتشر کردن کمپین تبلیغاتی شما باشد و باعث ایجاد اعتماد و محبوبیت برند و کسب‌وکار شما شود. پس با مشخص‌کردن هدف خود قدم‌به‌قدم برای این کار استراتژی و برنامه داشته باشید. امیدواریم که مطالب برای شما مفید واقع شده باشد. برای بهتر پیش بردن کمپین های تبلیغاتی خود در اینستاگرام، می توانید از خدمات مشاوره سئو ما استفاده کنید.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

خدمات دیتا اینتری
خدمات دیتا اینتری (وارد کردن محصول در فروشگاه)
خدمات دیتا اینتری؛ وارد کردن محصول در فروشگاه. دیتا اینتری چیست؟ چگونه هزینه دیتا اینتری را به صفر برسانیم؟...
چگونه اسم خود را در گوگل ثبت کنیم؟
ثبت بیوگرافی در گوگل | ساخت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی، اسم و عکس در گوگل از جمله امکاناتی است که توسط گوگل به کاربران ارائه شده‌ است. در صورت...
افزایش بازدید یوتیوب
افزایش بازدید یوتیوب
افزایش بازدیدها در وب‌ سایت ‌های اجتماعی مثل یوتیوب یکی از اهداف اصلی برای هر کسب و کار آنلاین است. با...
افزایش بازدید آپارات
افزایش بازدید آپارات
افزایش بازدید در وب ‌سایت ‌های ویدئویی مانند اپارات یکی از اهداف اساسی است که برای رشد و موفقیت در این...
بازدید فیک سایت
بازدید فیک سایت
بازدید فیک سایت یا بازدید جعلی، در واقع بازدید کنندگانی هستند که توسط ربات‌ها و نرم افزارهای مخصوص برای...
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل
پاك كردن سابقه جستجو در گوگل می‌تواند برای حفظ حریم خصوصی و امنیت انجام شود. همه ما در دنیای دیجیتال...

دیدگاه ها

  • تماس
  • روبیکا
  • تلگرام
  • واتساپ
× Send

خدمات سئو سایت و گوگل

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

سفارش >> 09376996070