سئو، سایت، محتوا و گوگل (6070-699-0937)

بازدید فیک سایت

بازدید فیک سایت
آنچه در این مقاله می خوانید:

بازدید فیک سایت یا بازدید جعلی، در واقع بازدید کنندگانی هستند که توسط ربات‌ها و نرم افزارهای مخصوص برای ترافیک جعلی ایجاد می‌شوند. این بازدید کنندگان، واقعی نمی‌باشند و وجود خارجی ندارند. برخی از افراد معتقدند که بازدید فیک سایت نیز باعث افزایش رتبه و جایگاه می‌شود.

همزمان با پیشرفت فضای وب، صاحبان کسب و کارهای مختلف فعالیت‌های مربوط به بیزینس خود را از طریق این فضا پیگیری می‌کنند. مهم‌ترین دغدغه این افراد، داشتن یک وب‌سایت با جایگاه برتر در نتایج موتورهای جستجو است. به عبارت دیگر، سایتی که در صفحه اول گوگل باشد، ترافیک و بازدید بیشتری داشته و باعث بهره وری بیشتر کسب و کار می‌شود.

از همین رو افرادی که صبر کافی برای افزایش بازدید سایت و افزایش فروش ندارند، از بازدید جعلی استفاده می‌کنند. در حالت کلی، رتبه گرفتن در سایت و خدمات سئو نیاز به زمان دارد و با ترفندهای یک شبه اتفاق نمی‌افتد. با این حال برخی روش‌ها مانند استفاده از نرم افزارهای افزایش ترافیک و تبادل لینک وجود دارد که به بازدید فیک سایت می انجامد. در ادامه این مقاله از سایت یاسئومی قصد داریم شما را با روش‌های افزایش بازدید فیک سایت آشنا نموده و تاثیرات آن را بیان کنیم، بنابراین تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

روش‌های افزایش بازدید فیک سایت استفاده از نرم افزارهای افزایش ترافیک سایت، تبادل لینک برای افزایش بازدید در سایت
تاثیر افزایش ترافیک در سئو سایت افزایش بازدید از سایت و افزایش فروش

تاثیر افزایش ترافیک یا بازدید سایت بر روی سئو

تاثیر افزایش ترافیک یا بازدید سایت بر روی سئو
افزایش ترافیک، به معنای افزایش بازدید از سایت و افزایش فروش است.

افزایش بازدید سایت و تبادل، بر روی فروش بیشتر محصولات یا افزایش ارائه خدمات تاثیر دارد. مهم‌ترین عاملی که باعث افزایش بازدید سایت در گوگل می‌شود، سئو و بهینه سازی یک وب‌سایت است. سئوی تخصصی سایت باعث بازدید بیشتر کاربران از سایت و افزایش ورودی گوگل می‌شود.

مشاهده این مطلب  مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد

افزایش بازدید سایت بایستی به صورت هدفمند انجام شود تا تاثیر مورد نیاز را داشته باشد. از همین رو صاحبان کسب و کار بایستی مشاوره سئو دریافت کنند تا جایگاه بهتری در نتایج موتور جستجو گوگل داشته باشند. در حال حاضر بسیاری از وب سایت‌ها، از ترافیک کاذب برای افزایش ورودی گوگل استفاده می‌کنند تا رتبه بهتری کسب کنند.

اما آیا بازدید فیک سایت باعث افزایش فروش محصول یا خدمات می‌شود؟ افزایش بازدید سایت چه واقعی باشد چه فیک باشد تا زمانی تاثیرگذار است که باعث افزایش ترافیک و افزایش فروش شود. سایت‌هایی که ترافیک بالایی دارند، جایگاه و رتبه بهتری نیز در نتایج موتورهای جستجوگر خواهند داشت. به همین خاطر، برخی از وب مسترها از ترافیک فیک برای افزایش اعتبار سایت استفاده می‌کنند. این دسته از افراد از چند روش کمک می‌گیرند که در ادامه بیان می‌شود.

راهکارهای افزایش بازدید فیک سایت در گوگل

راهکارهای افزایش بازدید فیک سایت در گوگل
روش‌های افزایش بازدید فیک سایت شامل تبادل لینک و استفاده از نرم افزارهای مخصوص می‌شود.

رایج‌ترین روش‌های افزایش بازدید تقلبی در سایت شامل موارد زیر می‌شود:

1.استفاده از نرم افزارهای افزایش ترافیک سایت

نرم افزارهای خاصی به منظور افزایش بازدید فیک سایت طراحی شده‌اند. یکی از این نرم افزارها، ربات IPTS است که بازدید یک سایت را به صورت جعلی بالا می‌برد. این ربات به مدت 7 روز به صورت رایگان قابل استفاده بوده و به راحتی قابل نصب است. البته توجه داشته باشید که عملکرد این برنامه با الگوریتم‌های گوگل مطابقت ندارد و در صورت شک کردن گوگل، سایت شما با جریمه‌های بدی همراه می‌باشد.

در واقع این ربات‌ها و نرم افزارها، نسبت به اصل سئو بی توجه هستند و تنها هدف آن‌ها افزایش تعداد بازدید کنندگان و کاربران است. البته برخی از افراد تکنیک‌های دیگری برای افزایش ترافیک کاذب مانند تکنیک Pop-Up دارند. تکنیک Pop-Up در واقع به صفحاتی گفته می‌شود که به صورت ناخواسته برای کاربران باز می‌شوند.

مشاهده این مطلب  خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در مشهد

البته اغلب کاربران از این صفحات استقبال نکرده و به سرعت از آن‌ها خارج می‌شوند. چنین کاری برای سایت مناسب نمی‌باشد و اثرات منفی زیادی دارد. زیرا در صورتی که کاربران از صفحات به سرعت خارج شوند، نشان دهنده نارضایتی آن‌ها است و نرخ پرش را افزایش می‌دهد.

2.تبادل لینک برای افزایش بازدید در سایت

تبادل لینک به این معنا است که چند وب‌سایت به صورت همزمان، آدرس سایت‌های خود را در صفحات یکدیگر قرار دهند. با این روش‌ها، این سایت‌ها ترافیک بیشتری دریافت می‌کنند. کاربرانی که به یکی از سایت‌ها مراجعه کرده‌اند، بر روی آدرس موجود در سایت کلیک کرده و به سایت دیگری هدایت می‌شوند.

هدف از تبادل لینک، برندسازی و دستیابی به فروش بیشتر است. البته تبادل لینک بایستی به صورت هدفمند انجام شود تا تاثیر مثبتی داشته باشد. از همین رو صاحبان سایت‌ها بایستی موضوعات مشترک را برای تبادل لینک استفاده کنند تا کاربر ترغیب به کلیک کردن بر روی آدرس مورد نظر شود.

آیا خرید بازدید فیک به بهبود سئو سایت کمک می‌کند؟

تا چند سال پیش، بسیاری از افراد با خرید بازدید تقلبی و فیک باعث افزایش بازدید گوگل می‌شدند و به نوعی گوگل را فریب می‌دادند. حتی خرید بازدید فیک، باعث بهبود و ارتقای سایت این افراد می‌شد. اما امروزه با توجه به تغییر و تحولاتی که در گوگل به وجود آمده است، وضعیت گذشته تاثیر مثبت ندارد.

الگوریتم‌های گوگل همواره در حال آپدیت هستند و امروزه قادر به تشخیص بازدیدهای فیک و تقلبی می‌باشند. این الگوریتم‌ها آی پی‌ها و لوکیشن‌های بازدید کنندگان را بررسی کرده و بازدیدهای فیک را شناسایی می‌کنند. این الگوریتم‌ها، اگر ترافیک جعلی را شناسایی کنند، سایت را جریمه کرده و صفحه مورد نظر را از نتایج جستجو حذف می‌کنند.

مشاهده این مطلب  خدمات بازطراحی سایت وردپرسی

بازدید کنندگان واقعی از سراسر جهان، صفحات سایت را مشاهده می‌کنند و دارای آی پی‌های مختلف هستند. در صورتی که ربات‌ها و نرم افزارهای بازدید فیک، آی پی مشترک با موقعیت مکانی مشابه دارند و همین مسئله باعث شک کردن گوگل می‌شود. البته گوگل علاوه بر این کار، رفتارهای کاربران را نیز بررسی کرده و سپس باعث افزایش اعتبار سایت می‌شود. کاربران فیک، رفتار یکسانی دارند و همین موضوع گوگل را مشکوک می‌کند.

جمع بندی در مورد بازدید فیک سایت

بازدید فیک سایت نه تنها باعث بهبود سئو نمی‌شود، بلکه تاثیرات منفی بر روی سئو سایت دارد. زیرا الگوریتم‎‌های گوگل، پیوسته در حال آپدیت هستند و بازدیدهای جعلی را به راحتی شناسایی می‌کنند. از همین رو شما عزیزان برای افزایش ترافیک و بازدید کنندگان سایت، بایستی سایت خود را بهینه سازی کنید.

سئو و بهینه سازی سایت به معنای افزایش کیفیت تولید محتوا و بهبود تجربه کاربری است. با این روش‌ها، سایت شما بازدید کنندگان واقعی جذب کرده و باعث افزایش فروش می‌شود.

سئو در مشهد و سایر شهر‌های ایران، کار زمان‌بری است و نیاز به صبر و حوصله دارد. به همین دلیل، صاحبان کسب و کاری که برای افزایش بازدید عجله دارند، از روش‌های بازدید فیک سایت استفاده می‌کنند. در حالی که به شما عزیزان پیشنهاد می‌شود برای افزایش فروش خود، از سئو سایت اصولی استفاده کرده و اعتبار خود را بهبود ببخشید.

سوالات متداول

بازدید فیک چه اثری در سئو سایت دارد؟

الگوریتم‌های گوگل قادر به تشخیص بازدید کنندگان جعلی سایت هستند و این مسئله اثر منفی بر روی سئو سایت دارد.

مشاهده این مطلب  ثبت شرکت در ویکی پدیا

آیا تبلیغات کلیکی برای افزایش بازدید سایت مناسب است؟

تبلیغات کلیکی انواع مختلفی دارد و نوعی از تبلیغات، برای افزایش ورودی سایت محسوب می‌شود. بهترین روش تبلیغات کلیکی گوگل ادز است که تاثیر مثبت بر روی سایت دارد.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

چگونه یک وب سایت تجارت الکترونیک بسازیم: راهنمای 2024 شما
برای یک کسب و کار تجارت الکترونیک، وب سایت شما یک فروشگاه مجازی برای مشتریان شماست. درست مانند فروشگاهی...
تولید سرنخ چیست؟ انواع لید و راه های ایجاد لید
تولید لید یک فرآیند تجاری است که فروش و بازاریابی را با هم ترکیب می کند تا افراد را به سمت یک برند و...
بازار هدف چیست؟ و چگونه بازار خود را مشخص کنیم
بازار هدف گروه خاصی از افراد با ویژگی های مشترک است که یک کسب و کار محصولات یا خدمات خود را برای آنها...
بازاریابی سئو چیست و چگونه شروع کنیم؟
سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است و یک بازاریابی دیجیتال فرآیندی که مستلزم بهینه سازی وب...
نیچ مارکت چیست و چگونه به یک بازار نیچ دست پیدا کنیم؟
بازارهای نیچ بخش های بسیار ویژه ای از مصرف کنندگان هستند که ویژگی ها و کیفیت های خاصی را با یکدیگر به...
پادکست را شروع نکنید: 10 درس از 10 هزار دانلود پادکست های Ahrefs
ما اخیراً از 10 هزار بار دانلود پادکست های Ahrefs عبور کرده ایم و صادقانه فکر می‌کردم این 10 هزار آسان‌تر...

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • تماس
  • روبیکا
  • تلگرام
  • واتساپ
× Send

خدمات سئو سایت و گوگل

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

سفارش >> 09376996070