خدمات سئو + طراحی سایت | جوادیاسمی

آموزش ساخت شماره مجازی | صفر تا صد ساخت شماره مجازی رایگان

ساخت شماره مجازی
لیست سرفصل های مقاله

ساخت شماره مجازی یکی از راه هایی است که می توانید به راحتی وارد اپلیکیشن ها و برنامه های نیاز به ثبت شماره شوید. آن دسته از افرادی که در برنامه های مجازی مشغول به فعالیت هستند به خوبی از این موضوع اطلاع دارند که برای ثبت نام در هر یک از اپلیکیشن های مختلف باید یک شماره ثبت شود، اما در بسیاری از مواقع ممکن است علاقه نداشته باشید که شماره اصلی خود را برای این کار استفاده کنید در اینجا ممکن است برای بسیاری این سوال ایجاد شود که باید چه کاری انجام دهند؟

در چنین مواقعی شماره های مجازی می ‌توانند یک راهکار بسیار مناسب برای شما است، البته علاوه بر استفاده در اپلیکیشن های مختلف این امکان فراهم است تا از شماره مجازی برای ساخت اپل آیدی نیز استفاده شود. اگر می خواهید با تمامی موارد در رابطه با ساخت شماره مجازی و روش ساخت آن آشنایی لازم را به دست آورید دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

جدیدا برای ثبت نام در سایت چت جی پی تی از شماره های مجازی استفاده می شود. برای داشتن یک اکانت در بینگ با هوش مصنوعی می توانید از سایت ما اکانت را تهیه کنید.

برای ساخت شماره مجازی، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. انتخاب یک سرویس دهنده شماره مجازی شما می توانید به اینترنت سر بزنید و از بین سرویس دهندگان مختلفی که شماره مجازی ارائه می دهند، یکی را انتخاب کنید.
  2. ثبت نام در سرویس دهنده بعد از انتخاب سرویس دهنده، در سایت آن ثبت نام کنید.
  3. انتخاب شماره مورد نظر از فهرست شماره ها موجود در سرویس دهنده، یک شماره مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  4. پرداخت هزینه پس از انتخاب شماره، باید هزینه ای را که سرویس دهنده درخواست می کند، پرداخت کنید.
  5. استفاده از شماره مجازی اکنون می توانید از شماره مجازی خود استفاده کنید. این شماره را می توانید برای ثبت نام در برنامه ها یا سرویس های مختلف، برقراری ارتباط با دوستان و خانواده، یا از آن برای تماس با مشتریان و مشتریان پتانسیل استفاده کنید.

لازم به ذکر است که برخی سرویس های شماره مجازی ممکن است از کشور شما پشتیبانی نکنند و یا برای استفاده از آنها نیاز به تلفن همراه یا شماره تلفن ثابت محلی داشته باشید. لطفاً پیش از خرید شماره مجازی، شرایط و محدودیت های سرویس دهنده را دقیقاً بررسی کنید.

مشاهده این مطلب  دوره آموزشی یوتیوب

آموزش ساختن شماره مجازی رایگان

ساختن شماره مجازی رایگان 1 - آموزش ساخت شماره مجازی | صفر تا صد ساخت شماره مجازی رایگان
آموزش ساختن شماره مجازی رایگان

ما برای ساختن شماره مجازی برنامه های 1- …. 2- … را به صورت کامل معرفی می کنیم. در صورت داشتن هر سوالی با شماره 09376996070 تماس بگیرد.

منظور از شماره مجازی چیست؟

شاید بسیاری از افراد تنها نام شماره مجازی را شنیده اید، اما در رابطه با آن اطلاعات کافی را نداشته و حتی نمی دانند شماره مجازی چیست؟ در پاسخ باید گفت شماره مجازی یا نام دیگر آن شماره گیری مستقیم داخل شماره تلفنی گفته می شود که به هیچ عنوان به دستگاه یا خط تلفن خاصی اتصال نداشته و این اجازه را برای کاربر صادر می کند که تماس ها را از این شماره به شماره دیگر هدایت کند. باید بگوییم که شماره مجازی با عنوان شماره آنلاین نیز شناخته می شود.

نحوه کارکرد شماره مجازی

با ساخت شماره مجازی این امکان برای شما فراهم می‌ شود که تنها با داشتن یک شماره، به جای یک شرکت مخصوص تلفن یا حتی برج مخابراتی، کاملاً به اینترنت متکی بوده و این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا به راحتی از طریق تلفن یا رایانه، به شماره مورد نظر دسترسی داشته باشد.

علاوه بر موارد گفته شده می توانید به راحتی دستگاهی که از آن استفاده می کنید را تغییر دهید. در رابطه با این موضوع باید بیان کنیم به طور مثال اگر قصد دارید در یک بازه زمانی خاص تنها از طریق تلفن همراه خود در دسترس باشید این امکان فراهم است تا تمام تماس هایی که در آن زمان ممکن است با شما برقرار شده و دریافت کنید را به یک خط تلفن مجازی انتقال و به آنها پاسخ دهید.

معمولا شرکت هایی که برای دریافت خدمات سئو و مشاوره سئو از خط های خارج استفاده میکنند به سراغ ساختن شماره مجازی می روند. آنها برای ایجاد یک ظاهر متفاوت نیاز به شماره مجازی دارند. احتمالا خیلی از افراد برای ساختن پروفایل های مختلف هم این کار را انجام می دهند.

مشاهده این مطلب  مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد

خدمات سئو و طراحی سایت (0 تا 100 حرفه ای)

برنامه ساخت شماره مجازی رایگان

برنامه های زیادی وجود دارد که می توان با استفاده از آنها شماره مجازی رایگان بسازید.
برنامه های زیر به شما کمک می کند تا شماره مجازی بسازید:

  • برنامه Numero eSIM
  • برنامه TalkU
  • برنامه Textnow
  • برنامه Burner

ساخت شماره مجازی چه کاربرد هایی دارد؟

شماره مجازی چه کاربرد هایی دارد - آموزش ساخت شماره مجازی | صفر تا صد ساخت شماره مجازی رایگان
ساخت شماره مجازی چه کاربرد هایی دارد

در مطالب فوق نیز به این موضوع اشاره کردیم ساخت شماره مجازی و در حالت کلی داشتن یک شماره مجازی می تواند برای استفاده از اپلیکیشن های زیادی مورد استفاده شما قرار بگیرد علاوه بر این موارد که دارای کاربردهای فوق العاده دیگری است که برخی از آن ها عبارتند از:

۱- کاربرد تجاری شماره مجازی: این مورد دارای چندین زیر مجموعه است که در ادامه آن ها را بیان می کنیم.

۲- فروش بین الملل: با ساخت شماره مجازی در رابطه با کارهای تجارت این امکان برای شما فراهم می شود که به طور کاملاً راحت در کشورهای خارجی به مشتریان خود دسترسی لازم را داشته باشید.

به اجرا گذاشتن شماره محلی داخل وب سایت نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی در بالا رفتن فروش، جلب اعتماد مشتری و همچنین کاهش یافتن هزینه شارژ کارت اعتباری خواهد شد.

۳- مشاوران بین المللی: آن دسته از افرادی که به عنوان مشاور برای مشتری های مورد نظر خود در سایر کشورها مشغول به کار هستند می توانند با داشتن یک شماره محلی در شهر یا هر کشور دیگری که مشتری دارند برقراری ارتباط و دسترسی ها را آسان کنند.

۴- ردیابی تبلیغات: توجه داشته باشید اگر برای هر یک از تبلیغات مورد نظر خود یک شماره مختلف را نشان دهید این امکان فراهم می شود تا میزان کارایی هر کدام از تبلیغ ها در فروش را به طور کامل ارزیابی کرد‌.

کاربرد شخصی ساخت شماره مجازی

شخصی ساخت شماره مجازی 1 - آموزش ساخت شماره مجازی | صفر تا صد ساخت شماره مجازی رایگان
کاربرد شخصی ساخت شماره مجازی

۱- اعضای خانواده در کشورهای خارجی: به طور کلی اعضای خانواده با ساخت شماره مجازی می توانند به راحتی در دسترس اعضای خانواده قرار بگیرند البته به شرطی که تماس را به تلفن همراه کشور مورد نظر فوروارد کنند.

مشاهده این مطلب  مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد

۲- درخواست شغلی: در اصل به منظور یافتن شغل در کشور دیگر ابتدا به قرار دادن یک شماره محلی در رزومه خود اقدام نمایید. به بیان ساده تر می توان گفت با این کار شانس شما برای یافتن شغل بیشتر می شود؛ زیرا ارائه شماره تماس سبب می شود به راحتی به شما دسترسی داشته باشند.

۳- نقل مکان یا مهاجرت به کشور دیگر: اگر برای مهاجرت به کشور دیگر نقل مکان می کنید به شما پیشنهاد می دهیم ساخت شماره مجازی را در اولویت خود قرار دهید. در اصل با استفاده از یک شماره مجازی همه چیز به راحتی قابل کنترل است.

۴- حریم خصوصی: شما می توانید به منظور امنیت بیشتر خود به استفاده از شماره مجازی کنید. به بیان ساده تر می توان گفت ساخت شماره مجازی به شما کمک می کند تا بدون در معرض دید قرار دادن شماره خود، حریم خصوصی بیشتری برای خود ایجاد نمایید.

خدمات برندسازی (تیک آبی، ویکی، نالج، سایت و ...)

بین 1 میلیون تومان تا 60 میلیون تومان

روش های رایج برای ساخت شماره مجازی

های رایج برای ساخت شماره مجازی - آموزش ساخت شماره مجازی | صفر تا صد ساخت شماره مجازی رایگان
روش های رایج برای ساخت شماره مجازی

به طور کلی ساخت شماره مجازی به دو صورت رایگان و غیر رایگان قابل انجام است. به بیان ساده تر می توان گفت برای خرید شماره مجازی با چند روش روبه رو هستید. اگر تجارت شما از سیستم Voice over Internet Protocol برخوردار است می توانید با استفاده از ارائه دهنده Volp به اضافه کرده شماره مجازی به بسته خود اقدام نمایید.

لازم به ذکر است این هزینه عموما 5 تا 10 دلار در ماه را در برمی گیرد. در نظر داشته باشید اگر به خرید یک سیستم شماره مجازی تمایل دارید می توانید به دریافت بسته ای اقدام نمایید که یک شماره مجازی و تعداد مشخصی افزونه و دقیقه را شامل می شود.

اگر به سیستم تلفنی مجازی دسترسی ندارید می توانید از طریق ارائه دهنده ای که فقط شماره مجازی به فروش می رساند اقدام کنید. توجه فرمایید google voice با ارائه یک شماره مجازی رایگان به کاربران خود کمک می کند تا برای پیام های متنی، پست های صوتی و… از این شماره استفاده شود.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاور سئو. لیسانس آمار دانشگاه تهران. ارشد MBA (مارکتینگ) دانشگاه صنعتی امیرکبیر. عاشق رشد معنادار در سئو و گوگل

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

جدیدترین مقالات سئو

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

javad yasemi logo 1 - آموزش ساخت شماره مجازی | صفر تا صد ساخت شماره مجازی رایگان

برای خدمات سئو (مشاوره، استراتژی و …) تماس بگیرید.
برای خدمات تیک آبی، نالج پنل، ویکی و … فقط فرم را پر کنید.