سئو، طراحی سایت، محتوا، مدیا و مدیریت پروژه با یاسئومی

آموزش ساخت شماره مجازی | صفر تا صد ساخت شماره مجازی رایگان

ساخت شماره مجازی
آنچه در این مقاله می خوانید:

ساخت شماره مجازی یکی از راه هایی است که می توانید به راحتی وارد اپلیکیشن ها و برنامه های نیاز به ثبت شماره شوید. آن دسته از افرادی که در برنامه های مجازی مشغول به فعالیت هستند به خوبی از این موضوع اطلاع دارند که برای ثبت نام در هر یک از اپلیکیشن های مختلف باید یک شماره ثبت شود، اما در بسیاری از مواقع ممکن است علاقه نداشته باشید که شماره اصلی خود را برای این کار استفاده کنید در اینجا ممکن است برای بسیاری این سوال ایجاد شود که باید چه کاری انجام دهند؟

در چنین مواقعی شماره های مجازی می ‌توانند یک راهکار بسیار مناسب برای شما است، البته علاوه بر استفاده در اپلیکیشن های مختلف این امکان فراهم است تا از شماره مجازی برای ساخت اپل آیدی نیز استفاده شود. اگر می خواهید با تمامی موارد در رابطه با ساخت شماره مجازی و روش ساخت آن آشنایی لازم را به دست آورید دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

جدیدا برای ثبت نام در سایت چت جی پی تی از شماره های مجازی استفاده می شود. برای داشتن یک اکانت در بینگ با هوش مصنوعی می توانید از سایت ما اکانت را تهیه کنید.

برای ساخت شماره مجازی، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. انتخاب یک سرویس دهنده شماره مجازی شما می توانید به اینترنت سر بزنید و از بین سرویس دهندگان مختلفی که شماره مجازی ارائه می دهند، یکی را انتخاب کنید.
  2. ثبت نام در سرویس دهنده بعد از انتخاب سرویس دهنده، در سایت آن ثبت نام کنید.
  3. انتخاب شماره مورد نظر از فهرست شماره ها موجود در سرویس دهنده، یک شماره مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  4. پرداخت هزینه پس از انتخاب شماره، باید هزینه ای را که سرویس دهنده درخواست می کند، پرداخت کنید.
  5. استفاده از شماره مجازی اکنون می توانید از شماره مجازی خود استفاده کنید. این شماره را می توانید برای ثبت نام در برنامه ها یا سرویس های مختلف، برقراری ارتباط با دوستان و خانواده، یا از آن برای تماس با مشتریان و مشتریان پتانسیل استفاده کنید.
مشاهده این مطلب  آموزش سئو پادکست

لازم به ذکر است که برخی سرویس های شماره مجازی ممکن است از کشور شما پشتیبانی نکنند و یا برای استفاده از آنها نیاز به تلفن همراه یا شماره تلفن ثابت محلی داشته باشید. لطفاً پیش از خرید شماره مجازی، شرایط و محدودیت های سرویس دهنده را دقیقاً بررسی کنید.

آموزش ساختن شماره مجازی رایگان

آموزش ساختن شماره مجازی رایگان
آموزش ساختن شماره مجازی رایگان

ما برای ساختن شماره مجازی برنامه های 1- …. 2- … را به صورت کامل معرفی می کنیم. در صورت داشتن هر سوالی با شماره 09376996070 تماس بگیرد.

منظور از شماره مجازی چیست؟

شاید بسیاری از افراد تنها نام شماره مجازی را شنیده اید، اما در رابطه با آن اطلاعات کافی را نداشته و حتی نمی دانند شماره مجازی چیست؟ در پاسخ باید گفت شماره مجازی یا نام دیگر آن شماره گیری مستقیم داخل شماره تلفنی گفته می شود که به هیچ عنوان به دستگاه یا خط تلفن خاصی اتصال نداشته و این اجازه را برای کاربر صادر می کند که تماس ها را از این شماره به شماره دیگر هدایت کند. باید بگوییم که شماره مجازی با عنوان شماره آنلاین نیز شناخته می شود.

نحوه کارکرد شماره مجازی

با ساخت شماره مجازی این امکان برای شما فراهم می‌ شود که تنها با داشتن یک شماره، به جای یک شرکت مخصوص تلفن یا حتی برج مخابراتی، کاملاً به اینترنت متکی بوده و این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا به راحتی از طریق تلفن یا رایانه، به شماره مورد نظر دسترسی داشته باشد.

علاوه بر موارد گفته شده می توانید به راحتی دستگاهی که از آن استفاده می کنید را تغییر دهید. در رابطه با این موضوع باید بیان کنیم به طور مثال اگر قصد دارید در یک بازه زمانی خاص تنها از طریق تلفن همراه خود در دسترس باشید این امکان فراهم است تا تمام تماس هایی که در آن زمان ممکن است با شما برقرار شده و دریافت کنید را به یک خط تلفن مجازی انتقال و به آنها پاسخ دهید.

مشاهده این مطلب  سفارش ساخت گوگل نالج پنل (گراف دانش)

معمولا شرکت هایی که برای دریافت خدمات سئو و مشاوره سئو از خط های خارج استفاده میکنند به سراغ ساختن شماره مجازی می روند. آنها برای ایجاد یک ظاهر متفاوت نیاز به شماره مجازی دارند. احتمالا خیلی از افراد برای ساختن پروفایل های مختلف هم این کار را انجام می دهند.

خدمات سئو و طراحی سایت (0 تا 100 حرفه ای)

برنامه ساخت شماره مجازی رایگان

برنامه های زیادی وجود دارد که می توان با استفاده از آنها شماره مجازی رایگان بسازید.
برنامه های زیر به شما کمک می کند تا شماره مجازی بسازید:

  • برنامه Numero eSIM
  • برنامه TalkU
  • برنامه Textnow
  • برنامه Burner

ساخت شماره مجازی چه کاربرد هایی دارد؟

ساخت شماره مجازی چه کاربرد هایی دارد
ساخت شماره مجازی چه کاربرد هایی دارد

در مطالب فوق نیز به این موضوع اشاره کردیم ساخت شماره مجازی و در حالت کلی داشتن یک شماره مجازی می تواند برای استفاده از اپلیکیشن های زیادی مورد استفاده شما قرار بگیرد علاوه بر این موارد که دارای کاربردهای فوق العاده دیگری است که برخی از آن ها عبارتند از:

۱- کاربرد تجاری شماره مجازی: این مورد دارای چندین زیر مجموعه است که در ادامه آن ها را بیان می کنیم.

۲- فروش بین الملل: با ساخت شماره مجازی در رابطه با کارهای تجارت این امکان برای شما فراهم می شود که به طور کاملاً راحت در کشورهای خارجی به مشتریان خود دسترسی لازم را داشته باشید.

به اجرا گذاشتن شماره محلی داخل وب سایت نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی در بالا رفتن فروش، جلب اعتماد مشتری و همچنین کاهش یافتن هزینه شارژ کارت اعتباری خواهد شد.

مشاهده این مطلب  درآمد از یوتیوب در مشهد

۳- مشاوران بین المللی: آن دسته از افرادی که به عنوان مشاور برای مشتری های مورد نظر خود در سایر کشورها مشغول به کار هستند می توانند با داشتن یک شماره محلی در شهر یا هر کشور دیگری که مشتری دارند برقراری ارتباط و دسترسی ها را آسان کنند.

۴- ردیابی تبلیغات: توجه داشته باشید اگر برای هر یک از تبلیغات مورد نظر خود یک شماره مختلف را نشان دهید این امکان فراهم می شود تا میزان کارایی هر کدام از تبلیغ ها در فروش را به طور کامل ارزیابی کرد‌.

کاربرد شخصی ساخت شماره مجازی

کاربرد شخصی ساخت شماره مجازی
کاربرد شخصی ساخت شماره مجازی

۱- اعضای خانواده در کشورهای خارجی: به طور کلی اعضای خانواده با ساخت شماره مجازی می توانند به راحتی در دسترس اعضای خانواده قرار بگیرند البته به شرطی که تماس را به تلفن همراه کشور مورد نظر فوروارد کنند.

۲- درخواست شغلی: در اصل به منظور یافتن شغل در کشور دیگر ابتدا به قرار دادن یک شماره محلی در رزومه خود اقدام نمایید. به بیان ساده تر می توان گفت با این کار شانس شما برای یافتن شغل بیشتر می شود؛ زیرا ارائه شماره تماس سبب می شود به راحتی به شما دسترسی داشته باشند.

۳- نقل مکان یا مهاجرت به کشور دیگر: اگر برای مهاجرت به کشور دیگر نقل مکان می کنید به شما پیشنهاد می دهیم ساخت شماره مجازی را در اولویت خود قرار دهید. در اصل با استفاده از یک شماره مجازی همه چیز به راحتی قابل کنترل است.

۴- حریم خصوصی: شما می توانید به منظور امنیت بیشتر خود به استفاده از شماره مجازی کنید. به بیان ساده تر می توان گفت ساخت شماره مجازی به شما کمک می کند تا بدون در معرض دید قرار دادن شماره خود، حریم خصوصی بیشتری برای خود ایجاد نمایید.

مشاهده این مطلب  موفقیت در سئو با انتشار چند مقاله در هفته امکان پذیر است؟

خدمات برندسازی (تیک آبی، ویکی، نالج، سایت و ...)

بین 1 میلیون تومان تا 60 میلیون تومان

روش های رایج برای ساخت شماره مجازی

روش های رایج برای ساخت شماره مجازی
روش های رایج برای ساخت شماره مجازی

به طور کلی ساخت شماره مجازی به دو صورت رایگان و غیر رایگان قابل انجام است. به بیان ساده تر می توان گفت برای خرید شماره مجازی با چند روش روبه رو هستید. اگر تجارت شما از سیستم Voice over Internet Protocol برخوردار است می توانید با استفاده از ارائه دهنده Volp به اضافه کرده شماره مجازی به بسته خود اقدام نمایید.

لازم به ذکر است این هزینه عموما 5 تا 10 دلار در ماه را در برمی گیرد. در نظر داشته باشید اگر به خرید یک سیستم شماره مجازی تمایل دارید می توانید به دریافت بسته ای اقدام نمایید که یک شماره مجازی و تعداد مشخصی افزونه و دقیقه را شامل می شود.

اگر به سیستم تلفنی مجازی دسترسی ندارید می توانید از طریق ارائه دهنده ای که فقط شماره مجازی به فروش می رساند اقدام کنید. توجه فرمایید google voice با ارائه یک شماره مجازی رایگان به کاربران خود کمک می کند تا برای پیام های متنی، پست های صوتی و… از این شماره استفاده شود.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی نه تنها بر جذب مشتریان و ایجاد نگرش مثبت تاثیر دارند، بلکه هویت برند و ارزش‌های...
افزایش بازدید روبیکا
راه‌های افزایش بازدید روبیکا
رسانه‌های اجتماعی این روزها توانسته‌اند همه زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهند. اینستاگرام نمونه خارجی...
افزایش بازدید سایت وردپرس
افزایش بازدید سایت وردپرس
در دنیای امروزی، وجود یک وب ‌سایت پویا و جذاب برای هر کسب و کار ضروری است. بازدید سایت وردپرس از اهمیت...
افزایش بازدید اینستاگرام
افزایش بازدید اینستاگرام
آیا شما هم متوجه تاثیر اینستاگرام در رونق کسب‌وکارها شده‌اید؟ حتی اگر همین الان برای این کار اقدام کنید،...
خدمات اینستاگرام
خدمات اینستاگرام
خدمات اینستاگرام شامل انجام امور فنی، مدیریت پیچ‌های اینستاگرام، استراتژی لازم برای رشد سریع پیچ، بهبود...
افزایش بازدید سایت رایگان
افزایش بازدید سایت رایگان
در دنیای امروز که رقابت بیشتر جنبه دیجیتال پیدا کرده است، یکی از مهم‌ترین عناصری که به شما برای فروش...

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئو سایت با جواد یاسمی

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

مشاوره تلفنی >> 09376996070

دسترسی های بیشتر به مهم ترین صفحات سایت