سئو، طراحی سایت، محتوا، مدیا و مدیریت پروژه با یاسئومی

انجمن طراحان سایت

انجمن طراحان سایت
آنچه در این مقاله می خوانید:

انجمن طراحان سایت به مکانی گفته می‌شود که در آن هزاران طراح و توسعه دهنده سایت دور هم جمع شده و با یکدیگر گفتگو می‌کنند. در این انجمن، آخرین مسائل طراحی سایت به اشتراک گذاشته شده و باعث رشد کاری طراحان سایت می‌شود. طراحان سایت برای ایجاد وب‌سایت‌های خوب، ترجیح می‌دهند به انجمن‌های حرفه‌ای پیوسته و اطلاعات خود را افزایش دهند.

انجمن طراحان سایت و توسعه دهندگان وب، به منظور آموختن مهارت‌های جدید و به اشتراک گذاشتن اطلاعات برگزار می‌شود. با استفاده از این انجمن‌ها، طراحان وب مشکلات احتمالی خود را برطرف می‌کنند. همچنین ایده‌های خود را به اشتراک می‌گذارند و از پروژه‌های سایر افراد الهام می‌گیرند.

در انجمن‌های طراحی وب، طراحان سایت می‌توانند با کارشناسان مشهور ارتباط برقرار کنند و به آخرین اخبار طراحی دسترسی داشته باشند. به همین خاطر در این مقاله از سایت یاسئومی قصد داریم مزایای انجمن طراحان سایت را بیان کرده و شما را برای انتخاب یک انجمن خوب راهنمایی کنیم. بنابراین تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مزایای انجمن‌های طراحان سایت دسترسی به آخرین اخبار وب، برقراری ارتباط با کارشناسان مشهور این حوزه، اشتراک گذاری ایده‌ها و الهام گرفتن از ایده سایر افراد، استفاده از تجربیات سایر اعضای انجمن
ویژگی‌های انجمن طراحی وب مناسب ارسال سریع مطالب، امکان اطلاح مطالب، امکان پیوست فایل، ارسال بازخورد، پاسخگویی سریع
بهترین انجمن‌های طراحان سایت انجمن Hangout، انجمن Web Developer، انجمن Web Design Forums، انجمن‌های HTML، انجمن‌های پشتیبانی وردپرس، انجمن Site Point Forum

مزایای پیوستن به انجمن طراحان وب چیست؟

مزایای پیوستن به انجمن طراحان وب
مزایای پیوستن به انجمن طراحان وب شامل تبادل اطلاعات، ایده گرفتن و برطرف کردن مشکلات سایت می‌شود.

انجمن طراحی وب سایت، محل جمع شدن توسعه دهندگان و طراحان سایت است. در این مکان دغدغه‌ها و مسائل طراحی سایت به اشتراک گذاشته شده و باعث رشد افراد می‌شود. از همین رو مزایای پیوستن به انجمن طراحان سایت به شرح زیر است:

 • دسترسی به آخرین اخبار وب
 • جستجوی مشاغل مربوط به طراحی سایت
 • دسترسی رایگان به منابع طراحی
 • برقراری ارتباط با کارشناسان مشهور این حوزه
 • اشتراک گذاری ایده‌ها و الهام گرفتن از ایده سایر افراد
 • استفاده از تجربیات سایر طراحان وب
 • حل مشکلات و کمک گرفتن از توسعه دهندگان وب
مشاهده این مطلب  آموزش وردپرس حرفه ای به سبک جدید

چه مواردی باعث ایجاد انجمن مناسب برای طراحی سایت می‌شود؟

ایجاد انجمن مناسب برای طراحی سایت
ایجاد انجمن مناسب برای طراحی سایت با امکان ارسال مطالب و اصلاح آن، امکان پیوست فایل و دریافت بازخورد فراهم می‌شود.

یک انجمن مناسب برای اینکه انتخاب طراحان سایت باشد، بایستی برخی از ویژگی‌ها را داشته باشد. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • ارسال سریع: یک انجمن مناسب، بایستی یک بخش برای اشتراک گذاری مطالب و حل سریع مشکلات داشته باشد. در این بخش پست‌ها، مقالات، آموزش‌ها و پرسش و پاسخ‌ها قرار می‌گیرند و باعث حل مشکلات طراحان سایت می‌شوند.
 • پیوست فایل: گاهی اوقات طراحان سایت برای توضیح مفهوم خود، نیاز به پیوست فایل دارند. این فایل می‌تواند تصاویر، فیلم‌ها و سایر مستندات باشد که در تالار گفتگو قرار می‌گیرد.
 • دریافت بازخورد: یک انجمن طراحی وب که به سرعت به پست‌ها پاسخ می‌دهد، بدون شک کاربران بیشتری دارد.
 • اصلاح مطالب: یک انجمن طراحی وب مناسب، قابلیت اصلاح مطالب اشتراک گذاری شده را دارد و در وقت صرفه جویی می‌کند.

نحوه انتخاب انجمن مناسب طراحان وب سایت

برای انتخاب انجمن طراحان سایت مناسب، بایستی ابتدا هدف خود را در نظر بگیرید. انجمن‌ها، هر کدام دارای شخصیت متفاوتی هستند و انتخاب انجمن مناسب بر اساس اهداف شما است. برای مثال برخی از انجمن‌ها جهت دریافت نکاتی درباره برنامه نویسی سایت و برخی دیگر جهت یادگیری مهارت‌های طراحی می‌باشند. از همین رو انتخاب یکی از این انجمن‌ها، بر عهده طراح سایت است.

شما به عنوان یک طراح سایت، بایستی انجمن‌ها را بررسی کرده و برخی از فاکتورها را در نظر بگیرید. این فاکتورها شامل مدت زمان پاسخگویی به پست‌ها، راهنمایی برای حل مشکلات، اصلاح پست‌ها و… می‌شود. شما بایستی انجمن‌هایی که این فاکتورها را دارند، نگه داشته و سایر انجمن‌ها را از لیست خود حذف نمایید.

مشاهده این مطلب  طراحی سایت ASP.Net

برای اینکه نیازهای شما به صورت کامل برطرف شود، بهتر است به جای یک انجمن از چندین انجمن متفاوت بهره مند شوید. در واقع هر چه در انجمن‌های بیشتری شرکت کنید، اطلاعات بیشتری کسب کرده و به مسائلی بیشتری پی می‌برید.

بهترین انجمن‌های طراحان سایت کدامند؟

بهترین انجمن‌های طراحی وب برای یادگیری، به اشتراک گذاشتن و پرسیدن موضوعات مختلف هستند. فرقی ندارد که شما یک توسعه دهنده وب با تجربه یا مبتدی باشید، با استفاده از این انجمن‌ها می‌توانید ار تجربیات دیگران استفاده نمایید و با سایر متخصصان در ارتباط باشید.

به همین خاطر بهترین انجمن‌های طراحی وب در ادامه ذکر می‌شود، تا شما عزیزان به آن‌ها پیوسته و اطلاعات خود را به روز نگه دارید. بنابراین بهترین انجمن‌های طراحان سایت به شرح زیر می‌باشند:

1.انجمن طراحی وب Hangout

انجمن Designer Hangout یکی از انجمن‌های فعال برای طراحان UX در وب است که بیش از 18000 عضو دارد. اگر شما یک طراح UX هستید، می‌توانید از این انجمن برای مشاوره گرفتن و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود استفاده کنید.

اعضای این فروم انتظار بحث‌های با کیفیت دارند و محیط خوبی را برای یادگیری فراهم می‌کنند. اما پیوستن به این انجمن نیاز به دعوت نامه دارد و شما بایستی برای دعوت‌نامه درخواست داده و اندکی صبر کنید.

2.توسعه دهنده وب Web Developer

انجمن Web Developer یکی از انجمن‌های محبوب در بین توسعه دهندگان وب است. در این انجمن نحوه طراحی وب سایت، ساخت برنامه، نوشتن کد و سایر مطالب به اشتراک گذاشته می‌شود. بخش‌های زیادی در این انجمن وجود دارد که موضوعات مفیدی دارند.

مشاهده این مطلب  طراحی لندینگ پیج

با استفاده از این انجمن شما می‌توانید از یک فرد مبتدی به یک طراح سایت حرفه‌ای تبدیل شوید. انجمن Webdeveloper.com بخش‌های مختلفی اعم از توسعه سمت سرور، توسعه سمت مشتری و… داشته و امکان دریافت بازخورد را دارد. شما عزیزان می‌توانید سوالات خود را پرسیده و پاسخ خود را در زمانی کوتاه دریافت کنید.

3.انجمن طراحی وب Web Design Forums

انجمن Web Design Forums بزرگترین انجمن در زمینه طراحی وب است. این انجمن دارای بخش‌های مختلف با هزاران مقاله آموزشی از طرف کاربران است. مقالات این انجمن شامل نرم افزار طراحی، راه اندازی سایت، بازاریابی وب و… می‌شود.

تفاوتی ندارد که شما یک طراح سایت مبتدی یا متخصص باشید، در این انجمن می‌توانید پاسخ سوال‌های خود را بیابید. برنامه نویسان و توسعه دهندگان حرفه‌ای نیز می‌توانند از این انجمن برای حل مشکلات خود استفاده کنند.

4.انجمن های HTML

انجمن HTML یکی از بهترین فروم‌های خارجی برای طراحان سایت است. این انجمن برای علاقمندان به موضوعات HTML و CSS ساخته شده است و بهترین فضا برای تبادل نظر و یادگیری می‌باشد. در این انجمن فضاهایی برای اشتراک گذاری مطالب و بررسی وب‌سایت‌ها وجود دارد.

طراحان و توسعه دهندگان زیادی در این انجمن عضو هستند و درباره توسعه پروژه‌های وب خود بحث می‌کنند. شما هم به عنوان یک طراح سایت مبتدی یا حرفه‌ای، می‌توانید از این فضا برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

5.انجمن های پشتیبانی وردپرس

تالار گفتمان پشتیبانی سایت وردپرس یک کانال Slack می‌باشد که در آن پروژه‌های منبع باز وردپرس بررسی می‌شوند. این انجمن نیاز به معرفی ندارد و تمامی طراحان و توسعه دهندگان با آن آشنایی داشته و برای رفع مشکلات خود از تالار گفتمان استفاده می‌کنند.

مشاهده این مطلب  طراحی سایت مشهد | قیمت طراحی سایت در مشهد | طراحی سایت وردپرسی

در واقع انجمن پشتیبانی وردپرس تمام مباحث مربوط به نصب وردپرس، توسعه و طراحی سایت وردپرسی، شبکه سازی و… را دارد. اگر شما یک سایت با WordPress ایجاد کرده‌اید، این انجمن برای شما مفید است و کمک زیادی به شما می‌کند.

6.انجمن Site Point Forum

انجمن Site Point Forum برای طراحی وب بصری است و درباره HTML، طراحی UX، طراحی وب، PHP، پایگاه داده و سئو تبادل نظر و بحث می‌کند. این انجمن بیش از 250000 عضو فعال داشته و بهترین فضا برای تبادل اطلاعات است.

شما عزیزان می‌توانید برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و دریافت سریع پاسخ، از این انجمن استفاده کنید. همچنین می‌توانید ترفندها و مهارت‌های طراحی وب را بیاموزید.

سخن پایانی در مورد انجمن طراحان وبسایت

انجمن طراحان سایت و تالارهای گفتمان، فضایی مناسب برای تبادل اطلاعات و برطرف کردن مشکلات هستند. این انجمن‌ها باعث برقراری ارتباط با سایر توسعه دهندگان می‌شوند. شما می‌توانید برای استفاده از تجربیات سایر طراحان و گرفتن ایده، از بهترین انجمن‌های طراحی وب استفاده کنید.

در این مقاله نحوه انتخاب انجمن طراحی وب مناسب و بهترین انجمن‌ها بیان شد. اگر شما در حال طراحی و توسعه سایت هستید، می‌توانید در بهترین انجمن‌های طراحان سایت عضو شده و اطلاعات خود را به روز نگه دارید.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

بهترین تیم سئو ایران و مشهد
طراحی سایت مشهد | قیمت طراحی سایت در مشهد | طراحی سایت وردپرسی
سفارش طراحی سایت مشهد، کسب و کار شما را رونق می‌دهد. فرقی ندارد شما چه کسب و کاری دارید آنلاین نشدن کسب...
آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان
آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان
در دنیای امروزی، داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای برای هر کسب و کار یا فعالیت آنلاین ضروری است. اما برای بسیاری...
افزایش سرعت وردپرس در لوکال هاست
افزایش سرعت وردپرس در لوکال هاست
وردپرس (WordPress) یکی از محبوب ‌ترین سیستم‌ های مدیریت محتوا (CMS) است که برای ایجاد وب‌ سایت‌ های داینامیک...
آموزش پشتیبانی سایت وردپرس
آموزش پشتیبانی سایت وردپرس
وب‌سایت‌های ساخته شده با وردپرس از محبوب‌ترین و پرکاربردترین انواع وب‌سایت‌ها هستند. اما برای حفظ و بررسی...
افزایش سرعت سایت های شلوغ
افزایش سرعت سایت های شلوغ
هر روز، اهمیت سرعت بارگذاری وب ‌سایت‌ها در جذب و نگه‌داری کاربران بیشتر می ‌شود. بازار رقابتی امروزی،...
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی نه تنها بر جذب مشتریان و ایجاد نگرش مثبت تاثیر دارند، بلکه هویت برند و ارزش‌های...

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئو سایت با جواد یاسمی

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

مشاوره تلفنی >> 09376996070

دسترسی های بیشتر به مهم ترین صفحات سایت