سئو، سایت، محتوا و گوگل (6070-699-0937)

مشاوره طراحی سایت مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید:

امروزه وجود یک وبسایت، برای اکثر کسب و کارها، یک امر ضروری و مهم است. حتی اگر از این بستر پرسود استفاده نکنید، برای این که بتوانید برندسازی بهتری داشته باشید و هم‌گام با رقبا به پیش بروید، نیاز به یک سایت دارید. مانند بقیه امور مربوط به کسب و کار، مخصوصا امور بازاریابی، طراحی و ایجاد وبسایت نیز، به مشاوره و راهنمایی نیاز دارد و بدون استفاده از خدمات مشاوره، احتمال شکست افزایش خواهد یافت.

مشاوره طراحی سایت در مشهد از ایده تا اجرا

 بهتر است این جمله را به یاد داشته باشید که، بدون استفاده از خدمات مشاوره قبل از طراحی وبسایت، حتی بهترین طراح‌ها نیز نمی‌توانند بستر مناسبی را ایجاد کنند. این جمله دقیقا یادآور مثال «خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج» است. بهتر است قبل از این که دلیل استفاده از مشاوره طراحی سایت در مشهد را بدانید، با مراحل طراحی وبسایت آشنا شوید.

 

سلام، می‌توانید برای طراحی سایت خود در مشهد ابتدا اقدامات زیر را انجام دهید:

۱. رتبه‌بندی براساس اهداف: ابتدا باید هدف طراحی وب سایت خود را به خوبی تعیین کنید. گزینه های مختلف برای طراحی سایت وجود دارد که می‌تواند با هدف شما هماهنگ شود. بعد از تعیین هدف، باید بر اساس آن، اجزای مورد نیاز سایت را تعیین کنید و اهمیت آنها را مشخص کنید.

۲. انتخاب شرکت طراحی و توسعه وب سایت: شما می‌توانید از میان شرکت‌های طراحی و توسعه وب سایت در مشهد انتخاب کنید. باید این شرکت‌ها را بر اساس سابقه کار و کیفیت خدمات دیده بشود.

۳. تعیین بودجه: برای طراحی کردن یک سایت حرفه ای در مشهد باید برای خود یک بودجه مشخص کنید. این بودجه باید تعیین شود بر اساس سطح پیچیدگی و پروژه.

مشاهده این مطلب  آموزش وردپرس حرفه ای به سبک جدید

۴. مطالعه رقبا: ممکن است برای دیدن سایت‌های رقبا خود مشهد را بررسی کنید. این کار می‌تواند به شما کمک کند تا درک بیشتری از بستری که شما در حال ساختن هستید، بدست آورید.

۵. ایجاد یک نقشه: شما باید یک طرح کلی از سایت خود داشته باشید. همه بخش های اصلی سایت خود را در دستور کارتان قرار دهید و لیستی از قابلیت هایی که سایت شما باید داشته باشد تهیه کنید.

۶. بررسی پشتیبانی و گستردگی سایت: به یاد داشته باشید که از آنجا که شما با مشتریان خود از طریق سایت خود در ارتباط هستید، باید از پشتیبانی سایتی که ایجاد می کنید طی وقتی که نیاز استفاده از سایت رو به رشد خواهد بود استفاده کنید.

این گام ها در اجرای یک پروژه طراحی وب سایت با اهمیت بالایی هستند، در صورت داشتن هر گونه سوال و یا نیاز به مشاوره بیشتر با من در ارتباط باشید.

مراحل مشاوره طراحی سایت در مشهد

اولین قدم در ایجاد سایت، خرید دامنه مرتبط به نوع کسب و کار یا به نام کسب و کار است. پس از خرید دامنه و انتخاب یک هاستینگ مطمئن، باید سیستم مدیریت محتوای مناسب کسب و کار خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب نوع CMS، طراحی یا خرید یک قالب مناسب با موضوع سایت انجام می‌شود که بسته به قالب و CMS، باید افزونه‌ها یا پلاگین‌های درستی را نصب کنید.

در قدم‌های بعدی نیز، برای افزایش مخاطبان و فروش، باید سایت خود را در موتور جستجوی گوگل ثبت کرده و نسبت به بهینه سازی آن اقدام کنید. البته تعدادی از کسب و کارها، برای فعالیت خود نیاز به دریافت ای‌نماد و درگاه بانکی خواهند داشت که مجبور هستند روند دریافت این امتیازات را نیز طی کنند.

مشاهده این مطلب  افزایش بازدید سایت وردپرس

در نظر داشته باشید که، روند ایجاد وبسایت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است و برای سایت‌های شخصی، خبری و غیره، نیازی به دریافت ای‌نماد و درگاه بانکی نیست. اما مراحل اولیه ذکر شده، از الزامات ایجاد یک وبسایت است و باید با دقت انجام گیرد.

مراحل طراحی سایت

مزایای استفاده از مشاوره طراحی سایت در مشهد

خدمات مشاوره در طراحی سایت، قبل از اقدام به تاسیس سایت، در روند کاری سایت شما تاثیر به‌سزایی خواهد داشت که شاید در اوایل متوجه آن نشوید. احتمال دارد قبل از ایجاد سایت، در مورد جزئیات و کلیات آن، فرضیاتی در ذهن شما وجود داشته باشد، یا به طور کلی، هیچ ایده‌ای نداشته باشید. اگر بدون مشاوره، سایت خود را ایجاد کنید، یا طراحی سایت را به تیمی بسپارید، احتمال مغایرت سایت ایجاد شده با سلیقه و فرضیات شما، بسیار زیاد است.

در اکثر مواقع طراح سایت، تنها نوع کسب و کار و چند سوال ابتدایی در مورد سایت هدف خواهد پرسید و سپس نسبت به طراحی آن اقدام خواهد کرد. برای این که نتیجه حاصل شده، مطابق خواسته شما باشد، باید از مشاوره سئو استفاده کنید.

از مشاوره طراحی سایت استفاده کنید تا کمتر هزینه کرده باشید

همان‌طور که گفته شد، امکان دارد سایت طراحی شده، مطابق سلیقه و کسب و کار شما نباشد. این احتمال، علاوه بر هدررفت هزینه، بر زمان‌بندی شما نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت. در دنیای رو به رشد و مجازی شده امروز، کافی است تنها چند ماه دیرتر اقدام کنید تا از رقیبان عقب بمانید. برای جلوگیری از تلف شدن زمان و هزینه، بهترین راهکار در ایجاد وبسایت، استفاده از خدمات مشاوره طراحی سایت است.

مشاهده این مطلب  کندی وردپرس

مشاوره طراحی سایت، به شما آموزش می‌دهد

اگر در مورد مراحل مختلف و جزئیات ایجاد وبسایت اطلاعاتی ندارید، با استفاده از مشاوره طراحی سایت، در عرض مدت کوتاهی، اطلاعات مفیدی دریافت خواهید کرد. در جلسات مشاوره، می‌توانید از ابتدایی‌ترین و سخت‌ترین اصول طراحی وبسایت نیز اطلاعات کسب کنید. مشاوران، در جلسات مشاوره طراحی سایت، به شما خواهند گفت که سایت مورد نظرتان، بهتر است از چه سیستم مدیریت محتوا و قالبی استفاده کند. چه آدرسی مناسب سایت شما است و بهتر است از چه دامنه‌ای استفاده کنید، بهترین راه‌های بازایابی برای افزایش مخاطبان وبسایت شما چیست و هزینه طراحی وبسایت از ایده تا اجرا چقدر خواهد شد، جواب تمامی سوالات مطرح شده را در جلسات مشاوره طراحی سایت خواهید گرفت.

مشاوره طراحی سایت، به شما آموزش می دهد

در جلسات مشاوره طراحی سایت چه سوالاتی باید پرسید؟

به طور حتم، پس از بیان ایده و نوع کسب و کار، می‌خواهید هزینه و تعرفه طراحی سایت را بدانید. دانستن هزینه‌ها و تعرفه‌های کلی طراحی سایت از ایده تا اجرا، یک عمل هوشمندانه است. بهتر است قبل از پرسیدن این سوال، درمورد بهترین CMS و قالب مورد استفاده برای وبسایت خود سوالاتی را مطرح کنید تا بدانید در ازای هزینه پرداختی، چه نوع سایتی را دریافت خواهید کرد.

پس از این موارد، به مدت زمان تکمیل پروژه توجه داشته باشید و مطمئن شوید در مدت زمان مشخص شده، سایت شما آماده شود. همچنین باید درمورد دیگر موارد نیاز وبسایت، همانند تصاویر، نام محصولات و غیره نیز مطلع باشید تا در هنگام نیاز، چنین مواردی را تامین کنید.

جلسات مشاوره

در جلسات مشاوره طراحی سایت، از دیگر حوزه‌های کاری شرکت مورد نظر نیز می‌توانید اطلاع کسب کنید تا در صورت نیاز، در آینده از این خدمات استفاده کنید. آخرین اقدامی که باید از آن مطمئن شوید، امکان استفاده از خدمات پشتیبانی بعد از طراحی سایت است. اگر با روند کاری سایت آشنا نباشید، استفاده از مشاوره و پشتیبانی، پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک لازمه است.

مشاهده این مطلب  تسک های کلی وردرپرس

بهترین مشاوره طراحی سایت در مشهد کجاست؟

جواد یاسمی و تیم متخصص او، آماده است تا در تمامی مراحل طراحی سایت در مشهد، در کنار شما باشد. با استفاده از خدمات تیم ما، می‌توانید از ایده تا اجرای سایت خود را به ما بسپارید. همچنین اگر در هر بخش از این فرایند دچار تردید هستید، می‌توانید از مشاوره طراحی سایت جواد یاسمی استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت، به صورت آنلاین یا حضوری، به شما کمک خواهیم کرد تا ایده درستی از سایت مورد نظرتان را ایجاد کنید و در ادامه نیز، ایده خود را به اجرا درآورید.

بهترین مشاوره طراحی سایت در مشهد

به خاطر داشته باشید که، جواد یاسمی و تیم متخصص او، علاوه بر مشاوره طراحی سایت در مشهد از ایده تا اجرا، در زمینه‌های دیگری مانند بهینه سازی، بازاریابی دیجیتال و دیگر زمینه‌های مربوطه نیز آماده ارائه مشاوره و اجرای طرح‌های شما است.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

بهترین تیم سئو ایران و مشهد
طراحی سایت مشهد | قیمت طراحی سایت در مشهد | طراحی سایت وردپرسی
سفارش طراحی سایت مشهد، کسب و کار شما را رونق می‌دهد. فرقی ندارد شما چه کسب و کاری دارید آنلاین نشدن کسب...
طراحی سایت ASP.Net
طراحی سایت ASP.Net
طراحی سایت ASP.Net برای ایجاد و ساخت یک وب‌سایت اختصاصی، حرفه‌ای و قوی انجام می‌شود. اگر قصد دارید تا...
آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان
آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان
در دنیای امروزی، داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای برای هر کسب و کار یا فعالیت آنلاین ضروری است. اما برای بسیاری...
افزایش سرعت وردپرس در لوکال هاست
افزایش سرعت وردپرس در لوکال هاست
وردپرس (WordPress) یکی از محبوب ‌ترین سیستم‌ های مدیریت محتوا (CMS) است که برای ایجاد وب‌ سایت‌ های داینامیک...
آموزش پشتیبانی سایت وردپرس
آموزش پشتیبانی سایت وردپرس
وب‌سایت‌های ساخته شده با وردپرس از محبوب‌ترین و پرکاربردترین انواع وب‌سایت‌ها هستند. اما برای حفظ و بررسی...
افزایش سرعت سایت های شلوغ
افزایش سرعت سایت های شلوغ
هر روز، اهمیت سرعت بارگذاری وب ‌سایت‌ها در جذب و نگه‌داری کاربران بیشتر می ‌شود. بازار رقابتی امروزی،...

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • تماس
  • روبیکا
  • تلگرام
  • واتساپ
× Send

خدمات سئو سایت و گوگل

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

سفارش >> 09376996070