مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت
لیست سرفصل های مقاله

امروزه وجود یک وبسایت، برای اکثر کسب و کارها، یک امر ضروری و مهم است. حتی اگر از این بستر پرسود استفاده نکنید، برای این که بتوانید برندسازی بهتری داشته باشید و هم‌گام با رقبا به پیش بروید، نیاز به یک سایت دارید. مانند بقیه امور مربوط به کسب و کار، مخصوصا امور بازاریابی، طراحی و ایجاد وبسایت نیز، به مشاوره و راهنمایی نیاز دارد و بدون استفاده از خدمات مشاوره، احتمال شکست افزایش خواهد یافت.

مشاوره طراحی سایت در مشهد از ایده تا اجرا

 بهتر است این جمله را به یاد داشته باشید که، بدون استفاده از خدمات مشاوره قبل از طراحی وبسایت، حتی بهترین طراح‌ها نیز نمی‌توانند بستر مناسبی را ایجاد کنند. این جمله دقیقا یادآور مثال «خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج» است. بهتر است قبل از این که دلیل استفاده از مشاوره طراحی سایت در مشهد را بدانید، با مراحل طراحی وبسایت آشنا شوید.

مراحل مشاوره طراحی سایت در مشهد

اولین قدم در ایجاد سایت، خرید دامنه مرتبط به نوع کسب و کار یا به نام کسب و کار است. پس از خرید دامنه و انتخاب یک هاستینگ مطمئن، باید سیستم مدیریت محتوای مناسب کسب و کار خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب نوع CMS، طراحی یا خرید یک قالب مناسب با موضوع سایت انجام می‌شود که بسته به قالب و CMS، باید افزونه‌ها یا پلاگین‌های درستی را نصب کنید.

در قدم‌های بعدی نیز، برای افزایش مخاطبان و فروش، باید سایت خود را در موتور جستجوی گوگل ثبت کرده و نسبت به بهینه سازی آن اقدام کنید. البته تعدادی از کسب و کارها، برای فعالیت خود نیاز به دریافت ای‌نماد و درگاه بانکی خواهند داشت که مجبور هستند روند دریافت این امتیازات را نیز طی کنند.

در نظر داشته باشید که، روند ایجاد وبسایت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است و برای سایت‌های شخصی، خبری و غیره، نیازی به دریافت ای‌نماد و درگاه بانکی نیست. اما مراحل اولیه ذکر شده، از الزامات ایجاد یک وبسایت است و باید با دقت انجام گیرد.

مراحل طراحی سایت

مزایای استفاده از مشاوره طراحی سایت در مشهد

خدمات مشاوره در طراحی سایت، قبل از اقدام به تاسیس سایت، در روند کاری سایت شما تاثیر به‌سزایی خواهد داشت که شاید در اوایل متوجه آن نشوید. احتمال دارد قبل از ایجاد سایت، در مورد جزئیات و کلیات آن، فرضیاتی در ذهن شما وجود داشته باشد، یا به طور کلی، هیچ ایده‌ای نداشته باشید. اگر بدون مشاوره، سایت خود را ایجاد کنید، یا طراحی سایت را به تیمی بسپارید، احتمال مغایرت سایت ایجاد شده با سلیقه و فرضیات شما، بسیار زیاد است.

در اکثر مواقع طراح سایت، تنها نوع کسب و کار و چند سوال ابتدایی در مورد سایت هدف خواهد پرسید و سپس نسبت به طراحی آن اقدام خواهد کرد. برای این که نتیجه حاصل شده، مطابق خواسته شما باشد، باید از مشاوره سئو استفاده کنید.

از مشاوره طراحی سایت استفاده کنید تا کمتر هزینه کرده باشید

همان‌طور که گفته شد، امکان دارد سایت طراحی شده، مطابق سلیقه و کسب و کار شما نباشد. این احتمال، علاوه بر هدررفت هزینه، بر زمان‌بندی شما نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت. در دنیای رو به رشد و مجازی شده امروز، کافی است تنها چند ماه دیرتر اقدام کنید تا از رقیبان عقب بمانید. برای جلوگیری از تلف شدن زمان و هزینه، بهترین راهکار در ایجاد وبسایت، استفاده از خدمات مشاوره طراحی سایت است.

مشاوره طراحی سایت، به شما آموزش می‌دهد

اگر در مورد مراحل مختلف و جزئیات ایجاد وبسایت اطلاعاتی ندارید، با استفاده از مشاوره طراحی سایت، در عرض مدت کوتاهی، اطلاعات مفیدی دریافت خواهید کرد. در جلسات مشاوره، می‌توانید از ابتدایی‌ترین و سخت‌ترین اصول طراحی وبسایت نیز اطلاعات کسب کنید. مشاوران، در جلسات مشاوره طراحی سایت، به شما خواهند گفت که سایت مورد نظرتان، بهتر است از چه سیستم مدیریت محتوا و قالبی استفاده کند. چه آدرسی مناسب سایت شما است و بهتر است از چه دامنه‌ای استفاده کنید، بهترین راه‌های بازایابی برای افزایش مخاطبان وبسایت شما چیست و هزینه طراحی وبسایت از ایده تا اجرا چقدر خواهد شد، جواب تمامی سوالات مطرح شده را در جلسات مشاوره طراحی سایت خواهید گرفت.

مشاوره طراحی سایت، به شما آموزش می دهد

در جلسات مشاوره طراحی سایت چه سوالاتی باید پرسید؟

به طور حتم، پس از بیان ایده و نوع کسب و کار، می‌خواهید هزینه و تعرفه طراحی سایت را بدانید. دانستن هزینه‌ها و تعرفه‌های کلی طراحی سایت از ایده تا اجرا، یک عمل هوشمندانه است. بهتر است قبل از پرسیدن این سوال، درمورد بهترین CMS و قالب مورد استفاده برای وبسایت خود سوالاتی را مطرح کنید تا بدانید در ازای هزینه پرداختی، چه نوع سایتی را دریافت خواهید کرد.

پس از این موارد، به مدت زمان تکمیل پروژه توجه داشته باشید و مطمئن شوید در مدت زمان مشخص شده، سایت شما آماده شود. همچنین باید درمورد دیگر موارد نیاز وبسایت، همانند تصاویر، نام محصولات و غیره نیز مطلع باشید تا در هنگام نیاز، چنین مواردی را تامین کنید.

جلسات مشاوره

در جلسات مشاوره طراحی سایت، از دیگر حوزه‌های کاری شرکت مورد نظر نیز می‌توانید اطلاع کسب کنید تا در صورت نیاز، در آینده از این خدمات استفاده کنید. آخرین اقدامی که باید از آن مطمئن شوید، امکان استفاده از خدمات پشتیبانی بعد از طراحی سایت است. اگر با روند کاری سایت آشنا نباشید، استفاده از مشاوره و پشتیبانی، پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک لازمه است.

بهترین مشاوره طراحی سایت در مشهد کجاست؟

جواد یاسمی و تیم متخصص او، آماده است تا در تمامی مراحل طراحی سایت در مشهد، در کنار شما باشد. با استفاده از خدمات تیم ما، می‌توانید از ایده تا اجرای سایت خود را به ما بسپارید. همچنین اگر در هر بخش از این فرایند دچار تردید هستید، می‌توانید از مشاوره طراحی سایت جواد یاسمی استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت، به صورت آنلاین یا حضوری، به شما کمک خواهیم کرد تا ایده درستی از سایت مورد نظرتان را ایجاد کنید و در ادامه نیز، ایده خود را به اجرا درآورید.

بهترین مشاوره طراحی سایت در مشهد

به خاطر داشته باشید که، جواد یاسمی و تیم متخصص او، علاوه بر مشاوره طراحی سایت در مشهد از ایده تا اجرا، در زمینه‌های دیگری مانند بهینه سازی، بازاریابی دیجیتال و دیگر زمینه‌های مربوطه نیز آماده ارائه مشاوره و اجرای طرح‌های شما است.

جدیدترین مقالات سئو