سئو در قزوین

SEO یا همان مخفف ((Search Engine Optimization، به منظور بهینه سازی موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این امر کمک می‌کند کیفیت و کمیت میزان ترافیک وب سایت و همچنین بازدید از سایت یا صفحه وب توسط کاربران افزایش یابد. سایت‌هایی که در صفحه اول نتایج گوگل بالاترین مکان و بیشترین تکرار را دارند بازدیدکنندگان بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند و در مواقعی این بازدیدکنندگان به مشتری تبدیل می‌شوند.

به طور کلی سئو به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می‌شود و روش‌های انجام آن سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری است. بهینه سازی سایت به دلیل ویژگی‌های دیجیتال و مزیت‌هایی که برای کسب و کارهای فعال در قزوین به وجود می‌آورد بسیار  مناسب است.

 دلایل زیادی وجود دارد که اهمیت سئو سایت را در قزوین به خصوص برای کسب و کارها دو چندان کرده است. در حال حاضر بیشتر افرادی که صاحب کسب و کاری هستند این موضوع را به خوبی می‌دانند که سئو عامل حیاتی برای به دست آوردن بازدید بیشتر وب سایت‌ها است. همچنین غیر از افزایش ترافیک، عوامل دیگری هم در اهمیت سئو در قزوین نقش دارند که در ادامه به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • حفظ کردن مخاطب جذب شده  توسط شما
 • افزایش سئو ترافیک طبیعی با استفاده از طراحی سایت مناسب
 • افزایش تعداد بازخوردهای مناسب
 • افازیش اثرگذاری تبلیغات
 • افزایش درآمد
 • کمک به جذب ترافیک ارزشمند
 • خلق تجربه یکپارچه برای مشتری
 • بهینه سازی نرخ تبدیل با طراحی سایت مناسب با سئو

سئو به چه بخش‌هایی تقسیم می‌شود؟

با توجه به اینکه نمی‌توان سئو را یک فرآیند ساده در نظر گرفت، به دو بخش کلی تقسیم می‌شود.

 1. سئو درونی سایت

سئو درونی به قوانینی که در سایت به جهت جستجو بهتر آن توسط موتورهای جستجو به کار گرفته می‌شود می‌گویند. از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌هایی چون انتخاب کلمات کلیدی مناسب، تراکم منطقی و غیر مصنوعی آن در تمام متن، به کار بردن متن‌های جایگزین برای عکس‌ها، انتخاب عنوان‌های جذاب با طول مناسب و دارای کلمات کلیدی مناسب اشاره کرد.

در سئو درونی کاربران ارزش بالایی دارند به طوری که اگر محتوای خوب و با کیفیتی تولید شود می‌تواند کاربران را به مخاطبان همیشگی و حتی به مشتری تبدیل کند. پس نتیجه می‌گیریم سئو درونی سایت از سئو بیرونی سایت مهم‌تر است.

سئو On-Page  برای کسب و کار های کوچک که از سرمایه‌گذاری محدودی برخوردارند و مشتریان آن‌ها بخش کوچکی از جامعه را تشکیل می‌دهند مناسب‌تر است.

 • سئو بیرونی سایت

به رواج هرچه بیشتر وب سایت‌ها یا وبلاگ به شکلی که رتبه بالاتری را در نتایج جستجو به دست آورند سئو بیرونی گفته می‌شود. اغلب، سئو بیرونی را با لینک بیلدینگ می‌شناسند اما بهتر است بجای استفاده از این عبارت کوتاه، عبارت ترویج وب سایت از طریق راهی مناسب را جایگزین آن قرار دهید. زیرا از راه‌ها و تکنیک‌های بیشتر در مقایسه با ساخت لینک برخوردار است.

وظیفه موتورهای جستجو این است که صفحات مهم یک وب سایت را پیدا کنند تا زمان سرچ کاربران به آن‌ها نشان دهند. یکی از راه‌های تعیین کننده میزان اهمیت صفحات یک وب سایت تعداد لینک‌هایی است که در آن صفحه به کار گرفته می‌شود. میزان تاثیر لینک‌های ورودی به وب سایت با سایت مبدا وابسته است و نسبتا قابل اعتماد است.

البته این تاثیر می‌تواند هم مثبت باشد هم منفی و برای ارتقا جایگاه بهتر نیاز است که از یک وب سایت شناخته شده و قابل اعتماد  لینک دریافت کنید. باید توجه داشته باشید که اگر این لینک‌ها از وب سایت‌های هرزنگار و غیر مرتبط و فروشنده بک لینک دریافت شود عواقب منفی را نیز به همراه خواهد داشت.

سئو وردپرس در قزوین

SEO یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به شمار می‌رود و واضح است که هر وب سایتی برای دیده شدن به تلاش زیادی در این حوزه نیاز دارد. برای طراحی وب سایت پنل‌های گوناگونی وجود دارد که معروف‌ترین و مهم‌ترین آن‌ها وردپرس و جوملا است.

با گذر زمان cms وردپرس محبوبیت بیشتری را به دلیل کاربری راحت به دست آورده است. و بر همین اساس در بیشتر سایت‌های موجود بر روی این سیسم مدیریت محتوا وجود دارد و سئو وردپرس اهمیت ویژه‌ای را به دست آورده است.

انواع خدمات سئو در قزوین چیست؟

منظور از خدمات سئو فعالیت‌‎هایی است که هدف از انجام آن‌ها بهبود رتبه یک سایت در صفحه نتایج جستجو گوگل است. همه این‌ها از زیر مجموعه‌های خدمات سئو و در سطوح مختلفی انجام می‌شوند. در ادامه به انواع خدمات سئو اشاره می‌کنیم.

سئو تکنیکال

سئو فنی یا تکنیکال، اولین مرحله از پروژه سئو است. و به مراحل بهینه سازی سایت برای ایندکس و خزش راحت‌تر موتورهای جستجو گفته می‌شود. مانند ساخت نقشه سایت، بهینه سازی کدها و…

 لازم است بگوئیم این بخش از سئو به محتوا مرتبط نیست و فقط به زیر ساخت وب سایت اهمیت می‌دهد. به همین دلیل به آن سئو تکنیکال یا فنی گفته می‌شود.

خدمات سئو و بازاریابی محتوا

سئو محتوا جزو اولین و اصولی‌ترین مباحث سئو به شمار می‌رود که هر مدیر سایتی نیاز دارد اطلاعات کافی در مورد آن را داشته باشد. منظور از سئو انتخاب عنوان مناسب و نوشتن مطالب سایت به صورت بهینه است. این مطالب طوری باید نوشته شود که بتواند بالاترین رتبه را در موتورهای جستجو کسب کند.

 بازاریابی محتوا یک نوع تکنیک برای تولید محتوای ارزشمند و پرطرفدار و اشتراک گذاری آن در اینترنت است، و هدف جذب حداکثری ترافیک از سوی کاربران به سمت سایت را به دنبال دارد. تولید محتوا با سئو بسیار در ارتباط است به همین دلیل بسیاری از افراد و متخصصین سئو را معادل تولید محتوا می‌دانند.

لینک سازی یا لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ یا ایجاد بک لینک یک معنا دارد و به طور کلی به عمل ایجاد کردن لینک‌های خارجی به سمت سایت گفته می‌شود. که از تکنیک‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو حساب می‌شود. موتورهای جستجو با توجه به اینکه صفحات وب زیادی را مورد بررسی قرار می‌دهند، لینک‌ها به عنوان یک راه ارتباطی بین صفحات قرار می‌گیرند. با استفاده از لینک بیلدینگ و تحلیل لینک‌های پیچیده موتورهای جستجو به راحتی می‌توانند بین صفحات پیمایش کنند.

سئو لوکال یا سئو محلی

سئو لوکال روشی است که با استفاده از آن فروش کسب و کارهای به صورت محلی افزایش پیدا می‌کند. لوکال سئو از روش‌ها و تکنیک‌هایی برخوردار است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود. امروزه بسیاری از کاربران برای پیدا کردن محصولات مد نظر خود از جستجوهای محلی استفاده می‌کنند و سعی دارند عبارت‌های جستجو خود را محدود کنند. پس قرارگرفتن سایت در صفحه اول این نوع جستجو بسیار مهم است.

هزینه خدمات سئو

یکی از عوامل تعیین کننده در مورد پروژه‌های مختلف سئو تعرفه خدمات و هزینه‌ها است. تعرفه سئو با توجه به وضعیت سایت و حجم و اندازه آن متغیر است و ممکن است در بعضی موارد بر قیمت آن افزوده شود.

شما عزیزان ساکن در قزوین می‌توانید برای اطلاع دقیق‌تر از تعرفه‌های خدمات سئو با شماره‌های………….. و……………..  تماس بگیرید. عواملی که در هزینه سئو موثر هستند عبارتند از:

 • وضعیت فعلی سایت
 • میزان رقابت در کلمه کلیدی مناسب
 • استاندارد و بهینه بودن سایت
 • تعداد بک لینک‌های موجود

شرکت‌ سئو در قزوین

سئو به عنوان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها شناخته می‌شود. شرکت‌های مختلف در سراسر شهرهای ایران  و همچنین در قزوین در زمینه خدمات سئو و بهینه سازی سایت فعالیت می‌کنند. جواد یاسمی دارای بزرگترین شرکت نرم افزاری در این زمینه است. شما می‌توانید با اعتماد کامل سایت خود را در قزوین به جواد یاسمی کارشناس سئو بسپارید تا سایت شما را در رسیدن به بالاترین رتبه گوگل و دیگر موتورهای جستجو ارتقا ببخشد و در کسب و کار شما تحول بزرگی ایجاد کند.

بهترین روش یادگیری سئو چیست؟

یادگیری سئو کمی پیچیده و زمانبر است. شما می‌توانید برای یادگیری هرچه سریعتر سئو به مطالعه یک کتاب پایه، مطالعه مقالات یا مشاهده ویدیئو تخصصی و شرکت در دوره‌های آموزشی سئو در قزوین بپردازید.