طراحی سایت وردپرسی

چرا طراحی سایت با وردپرس؟ سیستم مدیریت محتوای وردپرس چیست؟ طراحی سایت وردپرسی چه مزیت‌هایی به همراه دارد؟ وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است، استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس می‌تواند مزیت‌های مختلفی را برای شما به همراه داشته باشد که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به قیمت ارزان طراحی سایت با وردپرس، طراحی سریع و بدون مشکل، امنیت بالای وردپرس، وجود برنامه نویسان زیاد برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس و… اشاره کرد.

دلایل و مزیت‌های مختلفی وجود دارد که استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای طراحی سایت را توجیه می‌کند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس راحت‌ترین سایت ساز در میان سیستم‌های ساخت سایت است. در ادامه به برخی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های سیستم مدیریت محتوای وردپرس خواهیم پرداخت.

چرا طراحی سایت با وردپرس؟

می‌خواهید بدانید چرا با وب سایت‌های مشتریانمان را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی می‌کنیم؟ چرا طراحی سایت با وردپرس آنقدر رونق یافته است؟ چرا بزرگ‌ترین سایت‌های خبری دنیا و بیش از 60 درصد طراحی سایت با وردپرس انجام می‌شود؟ در ادامه با ما همراه باشید.

ساختار کد نویسی حرفه‌ای و بدون مشکل وردپرس

سایت ساز وردپرس به دلیل آن که یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است، مزیت‌های مختلفی را به همراه دارد. اولین مزیت استفاده از سیستم‌های طراحی سایت متن باز آن است که این سیستم‌ها ساختار کد نویسی حرفه‌ای و بدون مشکلی دارند. میلیون‌ها توسعه دهنده هر روز برای بهبود این سیستم سایت ساز کد نویسی می‌کنند، ساختارهای قدیمی را بهبود می‌بخشند و طرح‌ها و ساختار کدنویسی جدیدی را پیاده سازی می‌کنند. وجود میلیون‌ها برنامه نویس وردپرس که به صورت رایگان و همه روزه در حال توسعه وردپرس هستند باعث شده است که این سیستم مدیریت محتوا قدرت بسیار زیادی داشته باشد. هرگونه خطا و باگی در این سایت ساز به راحتی و در مدت زمان کوتاهی گزارش می‌شود و متخصصان آزاد کار به رفع آن مشغول می‌شوند.

وردپرس بر بستر php و mysql پیاده سازی شده است

زبان برنامه نویسی php یکی از زبان‌های محبوب دنیا است، سرعت بالا، مدیریت حرفه‌ای درخواست‌ها و… باعث شده است که سیستم‌های مدیریت محتوای زیادی بر اساس این زبان برنامه نویسی پیاده سازی شود.  کارایی بالای این زبان برنامه نویسی، استفاده از ساختارهای کد نویسی نوین، برخورداری از پرفورمنس بالا و… باعث شده است که خالقان وردپرس تصمیم به پیاده سازی این سایت ساز با زبان برنامه نویسی پی اچ پی بگیرند.

انعطاف پذیری بالا، قابلیت ارتقای سیستم مدیریت محتوای وردپرس که همه این موارد را وام دار استفاده از زبان برنامه نویسی php و پایگاه داده mysql است باعث شده است که در حال حاضر این سیستم در میان دیگر سیستم‌های توسعه سایت بهترین گزینه باشد.

پیاده سازی تمام ساختارهای سئو در وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورتی طراحی شده است که تمام امکانات و قابلیت‌های لازم برای سئو وب سایت را در اختیار دارد. وجود ساختار سایت سئو پذیر باعث می‌شود که حتی بدون بستن قرارداد سئو وب سایت شما در صفحات گوگل نمایان شود. بهترین وب سایت هم اگر پیاده سازی شود اما در ساختارهای سئو مشکلی داشته باشد آن کسب و کار به نتیجه دلخواه نخواهد رسید. به دلیل توسعه‌های فراوان برای وردپرس و همچنین لحاظ کردن ساختارهای سئویی در این سیستم مدیریت محتوا، در حال حاضر می‌توان گفت که تنها سیستم مدیریت محتوایی که توانایی بالایی در پیاده سازی ساختارهای سئو دارد، سایت ساز وردپرس است.

هزینه پایین نگهداری از سایت وردپرسی

تعداد افراد متخصص وردپرس زیاد است، همین موضوع باعث شده است که هزینه نگهداری و توسعه سایت وردپرسی به شدت پایین باشد، شما با هزینه‌‌ای بالغ بر 4 میلیون تومان می‌توانید یک سایت وردپرسی عالی در اختیار داشته باشید. این درحالی است که برای پیاده سازی یک سایت اختصاصی چندین برابر این مبلغ باید هزینه کنید.

ساختارهای استاندارد کدنویسی در سیستم مدیریت محتوای وردپرس باعث شده است که یادگیری فرآیند طراحی سایت با آن آسان باشد و همین امر پیاده سازی و نگهداری از سایت وردپرسی را ارزان کرده است.

امنیت بالای وردپرس

سایت ساز وردپرس تنها چند نفر برنامه نویس ندارد، همه افراد از سراسر دنیا می‌توانند اقدام به رفع و گزارش خطاهای امنیتی و… وردپرس کنند. همین موضوع باعث شده است که سیستم مدیریت محتوای وردپرس امن‌ترین سایت ساز لقب بگیرد. برای تایید امنیت بالای وردپرس همین کافی که بیش از 60 درصد از سایت‌های فعال دنیای اینترنت توسط وردپرس طراحی و ساخته شده‌اند.

قیمت ارزان طراحی سایت با وردپرس

به دلیل وجود ابزارهای متنوع و آسان، طراحی سایت با وردپرس فرآیند طراحی سایت با وردپرس دیگر سخت نیست و هر شخص پس از مدتی کار کردن با این سایت ساز می‌تواند وب سایت خود را راه اندازی کند. همین موضوع باعث شده است که قیمت طراحی سایت وردپرسی بسیار ارزان‌تر از cms اختصاصی باشد. وردپرس در کمتر از 5 دقیقه راه اندازی می‌شود و این مورد را می‌توان بزرگ‌ترین مزیت سیستم مدیریت محتوای وردپرس در نظر گرفت.

طراحی سایت وردپرسی با کد نویسی

درست است که تمام امکانات در وردپرس در اختیار شما است اما می‌توانید به وسیله کد نویسی آنچه که دوست دارید را در سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی کنید. این قدرت در اختیار شماست که وب سایت خود را بر اساس کدنویسی پیاده سازی کنید یا آن که با استفاده از ابزارها و امکانات موجود در وردپرس وب سایت خود را طراحی کنید. همین موضوع بزرگ‌ترین مزیت طراحی سایت با وردپرس است.

وجود افزونه‌های فراوان برای هر کاری در وردپرس

طراحی سایت وردپرسی یک مزیت عمده دیگر هم دارد و آن هم پیاده سازی انواع وب سایت با قابلیت‌های دلخواه است. تفاوتی ندارد که شما چه نوع وب سایتی و با چه امکاناتی مد نظر دارید، برای هر قابلیت در وردپرس یک افزونه طراحی شده است. افزونه‌های فرم ساز، افزونه‌های صفحه ساز، افزونه‌های بهینه سازی، افزونه‌های رزور وقت آنلاین و… باعث شده است که طراحی هرگونه وبسایتی توسط سایت ساز وردپرس ممکن باشد و شما بدون هیچ گونه مشکلی طراحی سایت وردپرسی خود را انجام دهید.

طراحی سایت وردپرسی خود را به ما بسپارید

بزرگترین سایت‌ها طراحی شده با وردپرس

در حال حاضر بیش از 60 درصد سایت‌های دنیا که به فعالیت مشغول‌اند به وسیله وردپرس طراحی و ساخته شده‌اند. وب سایت‌های خبری بزرگ دنیا نظیر cnn و bbc به وسیله سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی و ساخته شده‌اند. همین موضوع می‌تواند بزرگ‌ترین دلیل برای انتخاب سیستم مدیریت محتوای وردپرس به عنوان بهترین سایت ساز دنیا باشد.

برای سفارش طراحی سایت وردپرسی کافی است با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید.