خدمات سئو + طراحی سایت | جوادیاسمی

دوره آموزشی یوتیوب

YouTube Marketing Course 1 - دوره آموزشی یوتیوب
لیست سرفصل های مقاله

دوره آموزشی یوتیوب یکی از دوره‌های آموزشی برای یادگیری نحوه کسب درآمد از طریق پلتفرم یوتیوب است. این دوره، خود شامل دوره‌های زیادی از قبیل دوره یوتیوبر شو، دوره یوتیوبر هوشمند، دوره یوتیوبر موفق و غیره می‌شود. یوتیوب که به عنوان سایتی برای انتشار ویدیو شناخته می‌شد، در حال حاضر به یک منبع درآمد تبدیل شده است و افراد زیادی از یوتیوب، درآمد نسبتا بالایی را کسب می‌کنند. برای شناخت دوره آموزشی یوتیوب با ما و مقاله‌ای دیگر از جواد یاسمی همراه باشید. برای آشنایی مقدماتی با یوتیوب مقاله یوتیوب چیست را مطالعه کنید.

آموزش صفر تا صد کسب درآمد از یوتیوب مشهد

قدم اول برای فعالیت در یوتیوب، ساخت یک اکانت در محیط یوتیوب است. با تولید محتوا در هر زمنیه‌ای در یوتیوب می‌توان به درآمد بالایی دست یافت. به عبارتی هر بازدید از ویدیوی ساخته شده، تبدیل به کسب درآمد می‌شود.

درست است که یوتیوب در آغاز کار فقط برای نمایش فیلم و ویدیو بود؛ ولی اکنون به راحتی می‌توان از آن به کسب درآمد پرداخت. هم اشخاص خارجی و هم ایرانی در حال حاضر اکثرا به سمت یوتیوب کشیده شده‌اند. کسب درآمد یا پرداخت پول یوتیوب به کاربران از چندین طریق انجام می‌گیرد. یوتیوب از طریق تعداد بازدیدها، به فرد تولیدکننده محتوا پول پرداخت می‌کند. راه دیگر کسب درآمد از طریق تبلیغ محصولات با استفاده از سایت یوتیوب است.

ساده‌ترین راه برای دستیابی به درآمد، بهره‌گیری از سیستمی به نام گوگل ادسنس است. این سیستم مخصوص سازندگان محتوا بوده و وقتی که کانال یوتیوبی در این سرویس ثبت می‌شود، با نمایش تبلیغات یوتیوب می‌توان به درآمد رسید.

خدمات سئو و طراحی سایت (0 تا 100 حرفه ای)

مشاهده این مطلب  خدمات دیتا اینتری (وارد کردن محصول در فروشگاه)

 

به چه کسی یوتیوبر می‌گویند؟

کسانی که در سایت یوتیوب، به تولید محتوا مشغول هستند، تحت عنوان «یوتیوبر» شناخته می‌شوند. این افراد از طریق ساخت محتوا، سعی در جذب مخاطبان دارند. یوتیوبر از روش فعالیت در یوتیوب درآمد کسب می‌کند. به این صورت که هرچه تعداد بازدید از ویدیوهای ساخته شده توسط یک یوتیوبر افزایش یابد، به همان میزان درآمد او نیز افزایش خواهد یافت.

2 - دوره آموزشی یوتیوب
به کسانی که در یوتیوب تولید محتوا میکنند و از طریق این فعالیت کسب درآمد میکنند یوتیوبر میگویند

برای یوتیوبر شدن به چه مواردی نیاز است؟

Become a YouTuber 1024x614 - دوره آموزشی یوتیوب

برای تبدیل شدن به یک یوتیوبر، لازم است خلاقیت و فن بیان در فرد وجود داشته باشد. آشنایی با یوتیوب سئو (YouTube SEO) از مواردی است که میزان بازدید را افزایش می‌دهد. اگر در کنار این موارد، یک برنامه محتوایی وجود داشته باشد، با این روش یک برنامه منظم در اختیارتان خواهد بود تا مخاطبان، زمان ارائه ویدیو از جانب شما را بدانند.

حتما برای اینکه ویدیوهای باکیفیت داشته باشید، ساختار مناسب و هدفمندی را برای ارائه ویدیوها در نظر بگیرید. به منظور تبدیل شدن به یک یوتیوبر، نیاز است تا مهارت خوب جستجو کردن (سرچ کردن) به خصوص در محیط اینترنت را داشته باشید تا همواره به ایده‌های جدید و نابی دست پیدا کنید. محتواهای خود را شخصی‌سازی کنید تا مخاطبان شما بتوانند در نگاه اول، ویدیوهای شما را تشخیص بدهند.

به روز بودن یکی دیگر از موارد مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک یوتیوبر است؛ همیشه سعی کنید تازه‌ترین موضوعات را شناسایی کرده و با آخرین آپدیت‌های یوتیوب کار کنید.

نکته آخر اینکه، فقط یوتیوب را در نظر نگیرید، سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک و اینستاگرام در روند افزایش بازدید بسیار تاثیرگذار هستند و می‌توانید از طریق آن‌ها نیز محتوای خود را منتشر کنید. از طرفی ابزارهایی که برای یوتیوبر شدن نیاز است، شامل موارد زیر می‌شود:

  • دوربین یا گوشی هوشمند به همراه میکروفن
  • نرم افزارهای مورد نیاز برای ویرایش تصاویر
  • پرده سبز
مشاهده این مطلب  بازاریابی اینترنتی در مشهد

چگونه می‌توان به یک یوتیوبر موفق تبدیل شد؟

برای تبدیل شدن به یک یوتیوبر، راه چندان سخت و پیچیده‌ای وجود ندارد. یک دوربین یا گوشی هوشمند، نرم‌افزارهای ویرایش ویدیو و تصویر و یک پرده سبز ابتدایی‌ترین وسایل لازم برای تولید محتوا در یوتیوب هستند. وجود یک محتوای باکیفیت و آشنایی به سئو می‌تواند شانس موفقیت را بالا برد؛ برای ساخت چنین محتوایی لازم است که در دوره‌ آموزشی یوتیوب شرکت کنید تا از راه صحیح بتوانید تعداد بازدیدکنندگان را افزایش داده و درآمد خود را به سطح بالایی برسانید.

دوره یوتیوبر شو نیز از دیگر دوره‌هایی محسوب می‌شود که زیر و بم یک یوتیوبر موفق را به فرد علاقمند آموزش داده و با توجه با استعدادهای فرد، او را تبدیل به یک یوتیوبر موفق در سطح عالی می‌کند.

4 - دوره آموزشی یوتیوب
برای اینکه تبدیل به یک یوتیوبر شویم فقط لازم است وسایل مورد نیاز برای تولید محتوا با کیفیت در یوتیوب را داشته باشیم

 

دوره کسب درآمد از یوتیوب

کسانی که کارشناس تولید محتوا هستند، می‌توانند در دوره یوتیوبر مارکتینگ شرکت کرده و با آموزش‌های لازم در محیط یوتیوب به فعالیت بپردازند. افرادی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوایی مشغول فعالیت هستند، با شرکت در این دوره می‌توانند سطح دانش خود را بالاتر برده و کسب و کار خود را گسترش دهند.

YouTube Marketing Course 2 - دوره آموزشی یوتیوب
دوره کسب درآمد از یوتیوب + وسایل لازم برای یوتیوبر شدن

حتی کسانی که کسب و کار اینترنتی دارند، با دوره یوتیوبر مارکتینگ، علاوه بر اینکه کسب و کار خود را بهتر به مخاطبان می‌شناسانند، درآمد خود را از این طریق نیز افزایش می‌دهد. برای شرکت در چنین دوره‌ای کافی است که از قبل روش‌ها و مفاهیم مربوط به تبلیغات و بازاریابی را به طو کامل بدانید؛ به عبارتی پیش‌نیاز شرکت در دوره یوتیوب مارکتینگ، شناخت بازاریابی است.

بهترین دوره آموزش یوتیوب

دوره‌های آموزش یوتیوب زیادی هم اکنون در حال شکل‌گیری هستند؛ دوره یوتیوبر هوشمند، دوره مستر یوتیوبر، دوره یوتیوب پلاس و دوره یوتیوبر مارکتینگ فقط تعدادی از دوره‌های کسب درآمد از طریق یوتیوب هستند. هر کدام از این دوره‌ها مزایا خاص خودشان را دارند و افراد با توجه به نیاز و علاقه خود می‌توانند در این دوره‌ها ثبت نام کنند.

مشاهده این مطلب  ثبت بیوگرافی در گوگل | ساخت بیوگرافی در گوگل
3 - دوره آموزشی یوتیوب
بهترین و کارآمد ترین دوره , دوره است که شما را به سمت یک یوتیوبر فعال سوق دهد که باعث کسب درآمد شما شود

در همه این دوره‌ها، شناخت یوتیوب، ساخت اکانت، سئو یوتیوب و نحوه تولید محتوا به افراد علاقمند آموزش داده می‌شوند. در دوره یوتیوبر شو، فرد را کاملا به یک یوتیوبر موفق تبدیل می‌کند و اگر فرد خود دارای کسب و کار نیز باشد، به راحتی می‌تواند از طریق یوتیوب کسب و کار خود را گسترش دهد.

اگر جزو کسانی هستید که علاقمند به کسب درآمد از طریق پلتفرم یوتیوب هستید، می‌توانید در دوره رایگان یوتیوب شرکت کنید. در این دوره نیز، برخی مباحث اساسی و پایه‌ای برای مخاطبان آموزش داده می‌شود.

خدمات برندسازی (تیک آبی، ویکی، نالج، سایت و ...)

بین 1 میلیون تومان تا 60 میلیون تومان

 

یادگیری دوره یوتیوب برای چه کسانی مناسب است؟

 

5 - دوره آموزشی یوتیوب
دوره یوتیوب از ان دسته دوره هایی هست که برای افرادی که در حوزه مارکتینگ مشغول به کار هستند بسیار مناسب هست

 

در این مقاله، نحوه کسب درآمد از یوتیوب بیان شد. افراد برای حرفه‌ای شدن در کوتاه‌ترین زمان نیاز به دوره آموزشی یوتیوب دارند. در دوره‌هایی مانند دوره یوتیوبر موفق و دوره یوتیوب پلاس، از صفر تا صد نحوه تولید محتوا در یوتیوب آموزش داده می‌شود.

دوره یوتیوب مارکتینگ نیز از آن دسته‌ دوره‌هایی است که برای افراد مشغول در حوزه بازاریابی محتوایی و کسانی که کسب و کار اینترنتی دارند، بسیار مناسب بوده و از طریق یادگیری این دوره می‌توانند مهارت‌های خود را گسترش دهند. برای اینکه به یک یوتیوبر تبدیل شوید و سطح درآمد خود را افزایش دهید، دوره آموزشی یوتیوب با جواد یاسمی می‌تواند شما را به خواسته خود برساند.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاور سئو. لیسانس آمار دانشگاه تهران. ارشد MBA (مارکتینگ) دانشگاه صنعتی امیرکبیر. عاشق رشد معنادار در سئو و گوگل

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

javad yasemi logo 1 - دوره آموزشی یوتیوب

برای خدمات سئو (مشاوره، استراتژی و …) تماس بگیرید.
برای خدمات تیک آبی، نالج پنل، ویکی و … فقط فرم را پر کنید.