سئو، طراحی سایت، محتوا، مدیا و مدیریت پروژه با یاسئومی

ثبت شرکت در ویکی پدیا

ثبت شرکت در ویکی پدیا
آنچه در این مقاله می خوانید:

ثبت شرکت در ویکی پدیا و ایجاد صفحه در آن قابلیت‌های سودمندی در اختیاری کاربر قرار می‌دهد. البته اشخاص بدون ثبت و استفاده از نام کاربری نیز می‌توانند وارد فضای ویکی پدیا شوند. منتهی از امکاناتی که ثبت‌نام کنندگان در این وب‌سایت برخوردار هستند؛ بی‌بهره می‌مانند.

ثبت شرکت در ویکیپدیا باید مطابق با معیارها و قوانین حاکم بر آن پیش برود. این دانشنامه آزاد الگوریتم‌های بسیار سخت‌گیرانه‌‌ای دارد. برای ثبت‌ شرکت باید قدم به قدم طبق دستورالعمل‌های موجود را دنبال کنید. در ادامه مطالب تصمیم داریم در رابطه با مراحل ثبت نام در ویکی پدیا و ایجاد شرکت در آن صحبت کنیم. اگر شما هم دوست دارید خودتان به‌صورت رایگان در ویکی‌پدیا شرکت ثبت کنید؛ پیشنهاد می‌دهیم تا انتهای مطالب به همراهی خود با ما ادامه دهید.

مشاوره سئو با جواد یاسمی بعد از بررسی کامل موارد مهم سایت شما.

مراحل ثبت شرکت در ویکی پدیا

ثبت شرکت در ویکی پدیا به شما کمک می‌کند؛ به کسب‌وکار خود رسمیت و اعتبار بیشتری ببخشید. همچنین شما و شرکت‌تان را در منظر کاربران موفق و معتبر جلوه می‌‌دهد. البته دسترسی به مزیت‌های ثبت نام و شرکت در ویکی پدیا به این راحتی‌ نیست.

زیرا این دانشنامه آزاد بسیار معتبر بوده و در حال حاضر جزو ۱۰ وب‌سایت برتر دنیا به‌شمار می‌رود. بنابراین قوانین و دستورالعمل‌های بسیار سخت‌گیرانه دارد. ناگفته نماند برای آن که موتورهای جستجوگر این وب‌سایت را همچنان معبر و سرشناس تشخیص دهند، این دستورالعمل‌های سختگیرانه باید باشد.

در واقع باید تمام اطلاعاتی که در این دانشنامه منتشر می‌شوند دارای منابع معتبر بوده و یا برجسته و مشهور باشند. اگر می‌خواهید با ثبت شرکت در ویکی پدیا و معرفی خود به میلیون‌ها کاربر این وب‌سایت، به برند و کسب‌کارتان اعتبار ببخشید، باید طبق مراحل زیر پیش بروید.

مشاهده این مطلب  درآمد از یوتیوب در مشهد

ایجاد حساب کاربری

اولین قدم برای ثبت شرکت در این وب سایت معتبر ایجاد حساب‌کاربری است. برای انجام چنین اقدامی باید به صفحه اصلی ویکی پدیا بروید. سپس در سمت راست و بالای صفحه دکمه ایجاد صفحه کاربری را فشار دهید. صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که باید در آن یک سری اطلاعات که شامل حساب کاربری و پسورد است وارد کنید. حال پس از تکمیل اطلاعات صفحه، با کلیک روی ساخت حساب کاربری فرایند ایجاد حساب کاربری را تکمیل کنید.

ارتقا خودکار و تبدیل به کاربر تایید شده

دومین گام برای ثبت نام در ویکی پدیا این است که به‌صورت خودکار به کاربر تایید شده تبدیل شوید. هنگامی که برای اولین بار با استفاده از نام کاربری وارد ویکی پدیا می‌شوید، یک پیام که شامل « به ارتقای ویکی پدیا کمک کنید» است دریافت خواهید کرد.

به همراه پیام مذکور یک لینک ویرایش نیز به شما ارائه می‌شود. سپس باید به کمک لینک ویرایش حداقل ۱۰ ویرایش روی صفحات دیگر افراد انجام دهید. همچین باید حداقل ۴ روز از زمان حضورتان در ویکی پدیا بگذرد. در ای ن صورت تبدیل به کاربر تایید شده خودکار خواهید شد.

خدمات سئو و طراحی سایت (0 تا 100 حرفه ای)

ایجاد صفحه در ویکی پدیا

ثبت شرکت در ویکی پدیا نیازمند ایجاد صفحه است. ساختار صفحه باید کاملا ساده طراحی شود و به‌راحتی قابل مطالعه باشد. همچنین باید تمام اطلاعات مهم شرکت در آن درج شود.

باید متذکر شویم که این گام، چالش برانگیزترین مرحله از ثبت شرکت در این وب‌سایت است. جهت ساخت صفحه برای شرکت، اول باید وارد صفحه نوشتن مقاله شوید و در سمت پایین صفحه اسکرول کنید.

مشاهده این مطلب  ایمیل مارکتینگ چیست؟ آموزش، ابزارها و اجرا کمپین

سپس یک دکمه آبی به چشم می‌خورد که روی آن نوشته «ویزاد مقاله: راهی آسان برای ساخت مقالات» که باید روی آن کلیک کنید. در صورتی که تایید خودکار شده باشید، به ویزاد مقاله این وب سایت منتقل خواهید شد.

سپس دو گزینه پیش روی شما قرار می‌گیرد که باید روی دکمه بعدی کلیک کرده و فرایند شروع ساخت صفحه را آغاز کنید. به این ترتیب می‌توانید؛ کلی اطلاعات در رابطه با خود و شرکت‌تان در صفحه‌ای که ایجاد کرده‌اید وارد کنید.

ارجاع به چندین مقاله و منبع

همانطور که در مطالب قبلی نیز عنوان کردیم، ویکی پدیا یک دانشنامه معتبر است که تمام اطلاعات وارد شده در آن منبع معتبر و قابل تایید دارند. بنابراین برای آنکه شما هم بتوانید شرکت خود را معتبر جلوه دهید باید در گام بعد از ایجاد صفحه و ارایه توضیحات کامل، اطلاعت ارایه شده را به چندین مقاله و منبع ارجاع دهید.

به عبارت دیگر شما باید اعتبار مطالبی که در رابطه با آن‌ها صحبت کرده‌اید را به اثبات برسانید. پس باید مطلبی را عنوان کنید که در چندین منبع معتبر و آگاه نظیر وب سایت‌های معتبر، مجلات، کتاب‌ها و ژورنال‌ها مورد تایید بوده و همچنین منتشر شده باشند. ناگفته نماند که مطالب انتشار یافته در شبکه‌های مجازی و اجتماعی در ویکی پدیا فاقد ارزش و اعتبار هستند.

به این ترتیب شما می‌توانید از طریق ارجاع به کسب و کار خود اعتبار دهید. همچنین کمپانی‌های دیگر نیز در چنین شرایطی با خیالی آسوده روی شرکت واقعی شما حساب باز می‌کنند.

ثبت صفحه جهت ارزیابی

در گام پنجم باید صفحه ثبت شده خود را برای ارزیابی و نظر‌دهی ثبت کنید. امکان ارزیابی صفحه شما، توسط دیگر کاربران زمانی میسر است که ویکی پدیا آن را یک صفحه رسمی و معتبر شناسایی کنید. در این صورت صفحه شما را به‌عنوان یک صفحه رسمی بارگذاری می‌کند.

مشاهده این مطلب  تبلیغات در اینستاگرام در مشهد

به روز رسانی منظم صفحه

ثبت شرکت در ویکی پدیا هنوز نهایی نشده است. صفحه شما برای آن‌که در ویکی پدیا ارتقا یابد، نیاز به به‌روزرسانی منظم دارد. زیرا باید به‌روزترین اطلاعات در حوزه مربوط به خدمات و محصولات شما در آن درج شود. همچنین شفافیت شرکت شما با به‌روزرسانی منظم بهینه‌تر خواهد شد.

سفارش ثبت اطلاعات در ویکی پدیا

همانطور که متوجه شدید؛ ثبت نام در ویکی پدیا فرایند چندان پیچیده‌ای ندارد و تنها لازمه آن ارائه اطلاعات مهم با منابع رسمی و معتبر است. اما اگر شما به هر دلیلی نمی‌خواهید این کار را شخصا انجام دهد؛ می‌توانید از دیگر شرکت‌های فعال در این حوزه کمک بگیرید. سفارش ثبت اطلاعات در ویکی پدیا به راحتی برای شما امکانپذیر است. زیرا در حال‌حاضر شرکت‌ها و وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که در این زمینه به شما کمک می‌رسانند. منتهی در چنین شرایطی، شما متحمل پرداخت هزینه خواهید شد. زیرا شرکت‌هایی که خدمات مرتبط با وب سایت ویکی پدیا را ارائه می‌دهند، هزینه وقت و دانش خود را از شما دریافت می‌کنند.

خدمات برندسازی (تیک آبی، ویکی، نالج، سایت و ...)

بین 1 میلیون تومان تا 60 میلیون تومان

نتیجه‌گیری

با توجه به مطالب ارائه شده می‌توان نتیجه گرفت که ثبت شرکت در ویکی پدیا کار چندان پیچیده و فنی نیست. منتهی برای آنکه بتوانید با کمک این وب‌سایت مخاطبان هدف را به سمت خود جذب کنید، باید اطلاعات مفید، ارزشمند و معتبر به آن‌ها ارائه دهید.

ثبت نام در ویکی پدیا به منزله ثبت بیوگرافی در گوگل بوده و بستری بالقوه برای بازاریابی و برندینگ شدن شرکت شما فراهم می‌سازد.

مشاهده این مطلب  انواع روش های بازاریابی به زبان ساده

البته دستیابی به چنین آرمانی در وب سایت قوی ویکی پدیا نیاز به تلاش‌های مداوم شما نیز دارد. به نحوی که باید محتواهای ارزشمند و معتبر روی آن بارگذاری کرده و حتما تمام اطلاعاتی که در صفحه خود به مخاطبان و کاربران ویکی پدیا ارایه می‌دهد کاملا به‌روز باشند.

 

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی
بهترین سایت‌های شرکتی نه تنها بر جذب مشتریان و ایجاد نگرش مثبت تاثیر دارند، بلکه هویت برند و ارزش‌های...
افزایش بازدید روبیکا
راه‌های افزایش بازدید روبیکا
رسانه‌های اجتماعی این روزها توانسته‌اند همه زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهند. اینستاگرام نمونه خارجی...
افزایش بازدید سایت وردپرس
افزایش بازدید سایت وردپرس
در دنیای امروزی، وجود یک وب ‌سایت پویا و جذاب برای هر کسب و کار ضروری است. بازدید سایت وردپرس از اهمیت...
افزایش بازدید اینستاگرام
افزایش بازدید اینستاگرام
آیا شما هم متوجه تاثیر اینستاگرام در رونق کسب‌وکارها شده‌اید؟ حتی اگر همین الان برای این کار اقدام کنید،...
خدمات اینستاگرام
خدمات اینستاگرام
خدمات اینستاگرام شامل انجام امور فنی، مدیریت پیچ‌های اینستاگرام، استراتژی لازم برای رشد سریع پیچ، بهبود...
افزایش بازدید سایت رایگان
افزایش بازدید سایت رایگان
در دنیای امروز که رقابت بیشتر جنبه دیجیتال پیدا کرده است، یکی از مهم‌ترین عناصری که به شما برای فروش...

دیدگاه ها

سئو سایت با جواد یاسمی

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

مشاوره تلفنی >> 09376996070

دسترسی های بیشتر به مهم ترین صفحات سایت