سئو، سایت، محتوا و گوگل (6070-699-0937)

خدمات ترجمر در حوزه ترجمه در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید:

سایت ترجمر متشکل از تیمی حرفه‌ای در حوزه انواع ترجمه فعالیت دارد. صدها مترجم متخصص در هر رشته آماده‌اند تا بهترین خدمات را با بهترین کیفیت به کاربران ارائه دهند. پشتیبانی و ضمانت کیفیت ترجمه از جمله خدماتی است که تیم ترجمه را متمایز نموده است.

خدمات مترجم گوگل
این سایت کمک میکند تا شما لغات را به زبان های مختلف ترجمه کنید

چه محتوایی در ترجمر، ترجمه می شود؟

انواع خدمات ترجمه از ترجمه مقاله گرفته تا ترجمه کاتالوگ و بروشور در سایت ترجمر قابل انجام است. ما با ارائه انواع خدمات در حوزه ترجمه سعی داریم تا به رضایت مشتری دست یابیم. از جمله مهمترین خدمات سایت ترجمر میتوان به موراد زیر اشاره کرد:

مترجم چه چیزایی ترجمه میکند؟
یکی از کارهای ترجمر , ترجمه کردن مقالات تخصصی به زبان های گوناکون است

ترجمه مقاله

از آنجایی که مقالات علمی معمولا به زبان انگلیسی نگارش شده اند، ترجمه آنها به زبان فارسی میتواند قدم موثری در مسیر رشد علم و فناوری کشور باشد. سفارش ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و بالعکس از طریق سایت ترجمر امکان پذیر است.

علاوه بر اینکه دانشجویان برای پروژه های تحقیقاتی و پایان نامه‌هایشان به سفارش مقاله های معتبر میروند، میتوانند برای چاپ مقالات تحقیقاتی خود در ژورنال های معتبر از سایت ترجمر کمک بگیرند. مترجمان سایت ترجمر تجربه‌ کافی در ترجمه مقالات ISI را داشته و میتوانید نمونه‌های موفق آن‌ها را در سایت مشاهده نمایید.

ترجمه تخصصی

یکی از اصلی‌ترین فعالیت های سایت ترجمر، ترجمه مقالات تخصصی و متون تجاری است. میدانیم که در این مقالات اصطلاحات تخصصی به وفور یافت می شود. از همین رو برای بالا بردن کیفیت ترجمه از هر مترجم در حوزه تخصصی خودشان استفاده کرده‌ایم.

ترجمه تخصصی شامل ترجمه کتب مرجع، ترجمه دانشگاهی، ترجمه سمیناهارها و همایش‌ها و … می‌شود که معمولا از انگلیسی به فارسی یا بالعکس است. مترجمان با بررسی‌ مقالات مرتبط و بالا بردن اطلاعات خود در حوزه موضوع تخصصی، متن را در بالاترین سطح کیفیت ترجمه می‌کنند.

مشاهده این مطلب  ساختار های گوگل شیت که هر کارشناس محتوایی به آن نیاز دارد

ترجمه کتاب

ترجمه کتاب به دلیل آنکه مخاطبان عامه و بیشتری دارد باید به دقت ترجمه شود. روان و قابل فهم بودن متن از ویژگی های مهم ترجمه کتاب است. یکی از مهمترین خدمات سایت ترجمر در حوزه ترجمه کتاب، ترجمه بخش به بخش یا فصل به فصل است.

در ترجمه بخش به بخش میتوانید پس از پایان تر قسمت، هزینه آن را پرداخت کنید. تمامی مراحل ارسال فرم درخواست ترجمه، تایید و برآورد هزینه، انتخاب مترجم و ارسال فایل در سایت ترجمر و به صورت آنلاین امکان پذیر است.

ترجمه کتاب
یکی از کارهای ترجمر , ترجمه کردن کتاب ها است

ترجمه کاتالوگ و بروشور

معمولا شرکت ها برای حضور در بازارهای بین المللی نیاز دارند تا کاتالوگ و بروشوری برای معرفی محصولات و خدمات خود ارائه دهند. از آنجایی که این موضوع میتواند کاملا تخصصی باشد، بهتر است فردی به عنوان مترجم، ترجمه کاتالوگ را به عهده بگیرد.

ترجمه فیلم و سریال

این روزها با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از فیلم و سریال های خارجی در نیز طرفدار پیدا کرده‌اند. اما میدانیم که تسلط به همه زبان های دنیا امکان پذیر نیست به همین دلیل بهتر است ترجمه آن را به دست مترجم بسپاریم. ترجمه انواع فیلم، سریال، مستند و هر ویدئویی در قالب فایل زیرنویس ارسال خواهد شد.

ضمانت ترجمه

مهمترین و سخت ترین وظیفه یک کسب و کار اینترنتی جلب مشتری و اعتمادسازی است. اما سایت ترجمر اقداماتی را برای جلب اعتماد کاربران انجام داده تا شما عزیزان با اطمینان خاطر ترجمه متون خود را به ما بسپارید.

پشتیبانی 30 روزه پس از تحویل فایل های ترجمه به شما این فرصت را داده تا پس از بررسی و در صورت وجود هرگونه اشکال در متن با واحد پشتیبانی تماس گرفته و گزارش دهید. پس از بررسی محتوای شما مجددا مورد بازبینی و اصلاح قرار خواهد گرفت.

ضمانت ترجمه
ترجمر با داشتن پشتیبانی به شما ضمانت میدهد

همچنین اگر از ترجمه نهایی رضایت کافی نداشتید امکان تعویض مترجم وجود دارد. البته قبل از ترجمه کامل متن، بخضی از آن برای نمونه و رضایت شما از سبک ترجمه در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در نهایت اگر از ترجمه نهایی ناراضی بودید هزینه پرداختی بطور کامل به شما برگردانده خواهد شد.

مشاهده این مطلب  کار تولید محتوا در منزل از مزایا تا میزان درآمد ماهانه

دریافت هزینه توافقی

یکی دیگر از خدمات مهم سایت ترجمر، هزینه توافقی است. سایت ترجمر خدمات پرداختی متنوعی را در سطوح مختلف ارائه میدهد تا افرادی که توان مالی کمتری دارند بتوانند از خدمات ترجمه استفاده کنند.

ترجمه‌ها در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی ارائه می شود. این سه سطح به معنای پایین بودن کیفیت ترجمه نیست بلکه تنها تفاوت آنها در پشتیبانی فنی و رفع اشکالات است که در سطح متوسط رایگان انجام نمی‌شود.

معمولا ترجمه طلایی که شامل بازبینی و پشتیبانی فنی رایگان است، برای ترجمه مقالات تخصصی، ترجمه کتب مرجع، مقالات ISI برای ژورنال های بین المللی و پایان نامه‌ها میشود. دو سطح دیگر برای بازبینی نیاز به پرداخت هزینه جدا دارند.

همچنین ترجمه هایی که از حجم بالایی دارند و تایم طولانی تری برای ترجمه نیاز دارند، میتوانند در چند نوبت هزینه را پرداخت کنند.

ترجمه انواع زبان های مختلف

ترجمه زبان های گوناگون
انواع ترجمه ها مثل خبر ها و… به سایت ترجمر ارسال شده

انواع ترجمه ها به سایت ترجمر ارسال می شوند از ترجمه خبرها گرفته تا ترجمه مقالات تخصصی که هر یک زبان های مختلفی دارند. در سایت ترجمر میتوانید هر متنی از هر زبانی را ترجمه کنید. زبان هایی که در سایت ترجمر بیش از همه مورد استفاده قرار گرفته‌اند:

 • انگلیسی به فارسی و بالعکس
 • ایتالیایی به فارسی و بالعکس
 • روسی به فارسی و بالعکس
 • آلمانی به فارسی و بالعکس
 • آذری به فارسی و بالعکس
 • عربی به فارسی و بالعکس
 • اسپانیایی به فارسی و بالعکس
 • و سایر زبان ها

پشتیبانی از تمامی زبان های زنده یکی دیگر از خدمات مهم تیم ترجمر است که سبب شده کاربران زیادی برای سفارش ترجمه به سایت مراجعه کنند.

مشاهده این مطلب  معرفی شغل تولید محتوا

مترجم آنلاین

معمولا دانشجویان برای اتمام پایان نامه‌ها یا بسیاری از کسب و کارهای بین المللی مجبوراند در سمینارها یا همایش های آنلاین شرکت کنند. در این زمان بودن یک مترجم در کنارتان اجباری است. تیم ترجمر خدماتی را در قالب مترجم آنلاین ارائه می دهد. به راحتی میتوانید به کمک یک مترجم خبره در سمینارهای خود شرکت کرده و از مطالب آنها بهره‌مند شوید.

کسب درآمد با ترجمر

از طریق ثبت نام به عنوان مترجمر میتوانید با ما همکاری آنلاین داشته باشید. پش از تایید شما به عنوان یک مترجم در سایت فعالیتتان آغاز میشود. میتوانید با کارفرما ارتباط برقرار کنید و پس از انجام هر فایل و رضایت مشتری حق الزحمه خود را از سایت ترجمر دریافت نمایید.

همکاری مداوم شما میتواند به درآمد میلیونی برسد!

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

افزایش رتبه سایت در گوگل
چگونه سئو سایت وردپرسی خود را بالا ببریم؟ | بهبود سئو سایت وردپرس برای افزایش ورودی از گوگل
بالابردن رتبه سایت وردپرس در گوگل یکی از موارد بسیار مهمی است، که امروزه مورد توجه کارشناسان و وب مسترهای...
افزایش بازدید سایت وردپرس
افزایش بازدید سایت وردپرس
در دنیای امروزی، وجود یک وب ‌سایت پویا و جذاب برای هر کسب و کار ضروری است. بازدید سایت وردپرس از اهمیت...
شاخص
خدمات تولید محتوای ویدیویی
خدمات تولید محتوای ویدیویی این روزها با توجه به راه‌های مختلف کسب درآمد از شبکه‌های مجازی، طرفداران زیادی...
کلاس تولید محتوا مشهد
کلاس تولید محتوا مشهد
کلاس تولید محتوا یکی از موارد مهم در حوزه آموزش و توسعه مهارت‌های نوشتاری و خلاقیت است و مشهد به عنوان...
افزایش بازدید گوگل بالا بردن سایت
افزایش بازدید گوگل
امروزه گوگل یکی از بزرگترین موتورهای جستجو در دنیا از لحاظ رتبه بندی سایت ها و کسب و کار های اینترنتی...
تاثیر محتوا در سئو سایت
تاثیر تولید محتوا یونیک در سئو
از تاثیر محتوا بر سئو به چه میزان اطلاع دارید؟ چگونه محتوا می‌تواند به بهبود رتبه وب سایت شما کمک کند؟...

دیدگاه ها

 • تماس
 • روبیکا
 • تلگرام
 • واتساپ
× Send

خدمات سئو سایت و گوگل

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

سفارش >> 09376996070