سئو (رتبه 1 گوگل) و طراحی سایت با جواد یاسمی

سئو کلاه سفید چیست؟ کلاه شما چه رنگی است؟

سئو کلاه چیست
لیست سرفصل های مقاله

سئو کلاه سفید چیست ؟ از سئو کلاه سفید چه می‌دانید؟ چرا سئوکاران کلاه سفید بیشتر قابل اعتماد هستند؟ دنیای سئو با سئو کاران مختلفی رو به رو است. سئو کاران را می‌توان بر اساس کلاهی که بر سر خود می‌گذارند شناخت. عده‌ای سئوکاران با بر سر نهادن کلاه سفید خود را سئو کاران کلاه سفید معرفی می‌کنند. همان طور که از کلاه این سئوکاران مشخص است. این دسته از سئومسترها با رعایت کردن قوانین گوگل سعی دارند بر اساس قوانین و تنها موارد مورد تایید گوگل رتبه کسب کنند. در این مقاله از سری مقالات آموزش وب سایت مشاوره سئو قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با سئوکاران کلاه سفید ارائه دهیم و همچنین خواهیم گفت که این دسته از سئوکاران به چه قوانینی پایبند هستند. اگر دوست دارید اطلاعات در رابطه با این موضوع به دست آوردید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

سئو کلاه سفید چیست ؟

همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد سئوکاران با بر سر نهادن کلاهی نوع و روش فعالیت خود را مشخص می‌کنند. در حالت کلی ما به سه دسته سئوکار رو به رو هستیم؛ قبل از ارائه اطلاعاتی در رابطه با 3 دسته سئوکار نیاز است که بدانیم سئو کار کیست. اگر می‌خواهید در رابطه با سئو کار به دست بیارید می‌توانید مقاله سئو کار کیست را مطالعه نمایید.

در حالت کلی ما با 3 دسته سئوکار رو به رو هستیم.

  1. سئوکار کلاه سفید
  2. سئوکار کلاه خاکستری
  3. سئوکار کلاه سیاه

سئو کاران کلاه سفید که همان طور که گفته شد تمام موارد مورد قبول گوگل را در پروژه‌های سئو خود پیش می‌برند و به هیچ عنوان از مواردی که خلاف گفته‌های گوگل و خلاف باشد استفاده نمی‌کنند. به همین دلیل می‌توان این دسته از سئوکاران را پاک دست‌ترین نوع سئوکاران در نظر گرفت. حال که با تعریف سئو کلاه سفید چیست آشنا شدیم نیاز است گذری بر دو نوع دیگر سئوکار داشته باشیم.

سئوکاران کلاه سیاه و کلاه خاکستری

دسته دیگری از سئوکاران، سئوکاران کلاه سیاه هستند. این دسته از سئوکاران با پیش بردن پروژه‌های خود با استفاده از روش‌های غیر معمول و رایج سعی در گول زدن گوگل دارند. این دسته از افراد به نوعی با استفاده از ترفندهایی که بلد هستند در برخی از موارد می‌توانند جایگاه مورد نظر خود را به دست آوردند. اما نباید از خاطر برد که بیشتر این افراد با آپدیت شدن گوگل با شکست‌های جبران ناپذیری از قبیل پنالتی شدن سایت رو به رو می‌شوند.

در مقابل این دو دسته از افراد سئوکار، دسته دیگری از افراد هستند که نه آنقدر سفید کار می‌کنند و نه آنقدر سیاه! این دسته از افراد به مصداق ضرب المثل یکی به میخ می‌زند یکی به نعل است. این افراد گاهی با تکنیک‌های کلاه سفید کار خود را پیش می‌برند و گاهی با استفاده از تکنیک‌های کم خطر کلاه سیاه! شاید بتوان گفت این دسته از سئوکاران نه آنقدر زود رتبه‌های مورد نظر خود را مانند کلاه سیاه‌ها به دست می‌آورند و نه آنقدر دیر مثل سئوکاران کلاه سفید!

پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این که سئو کلاه سیاه چیست و سئو کلاه خاکستری چیست به این دو مقاله از وب سایت جواد یاسمی که ارائه دهنده خدمات سئو است مراجعه کنید.

سئو کلاه سفید و راهکارهای آن

با دوست سئو کلاه سفید آشنا شوید

حال که به سوال سئو کلاه سفید چیست پاسخ مناسبی دادیم لازم است که شما را با دوست همیشگی سئو کلاه سفید آشنا کنیم. محتوای خوب و مناسب همیشه و در همه حال دوست درجه یک سئو کلاه سفید است. شما با دریافت مشاوره از یک استراتژیست محتوا می‌توانید به راحتی و در مدت زمان کوتاهی برنامه تولید محتوای مناسب برای کسب جایگاه دلخواه را به دست آورید. ناگفته نماند که محتوا هدف اول و آخر گوگل بوده و خواهد بود.

برای تولید محتوای سئو محور می‌توانید با مقاله تولید محتوای همیشه سبز از سری مقالات آموزشی وب سایت جواد یاسمی اطلاعات مورد نیاز در رابطه با تولید یک محتوای عالی را به دست آورید.

برای پیش بردن سئو کلاه سفید نیاز به پیاده سازی این 6 مرحله داریم

اگر بخواهیم در این مقاله به بررسی تکنیک‌های سئو کلاه سفید بپردازیم می‌توانیم بگوییم که یک برنامه سفید از لحاظ گوگل شامل موارد زیر خواهد بود.

استراتژی سئو خود را سفید بچینید!

در یک کلام می‌تواند هدف از استراتژی سئو را آن برنامه نهایی در نظر گرفت. شما از سئو کردن وب سایت به دنبال چه موردی هستید؟ قرار است به وسیله سئو با چه کلماتی رتبه و جایگاه کسب کنید؟

پس اگر قرار است سئو درستی در وب سایت خود داشته باشید نیاز است استراتژی درستی برای سئو خود در نظر بگیرید.

کلمات کلیدی  و هدف خود را به درستی آنالیز کنید

شاید به نظر برخی از افراد کلمات کلیدی جایگاه خود را در مقاله از دست داده باشد اما همچنان تحقیق و بررسی کلمات مورد نظر برای کسب جایگاه از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

پس نیاز است برای کار کردن سئو کلاه سفید بدانید قرار است از چه کلمه‌ای شروع کنید و به چه کلمه‌ای برسید.

محتوا را برای کاربران خود تولید کنید!

اگر قرار است شما را به عنوان سئوکار کلاه سفید بشناسند نیاز است که محتوا را برای کاربران و مخاطبان هدف تولید کنید. خب با این اوصاف یک محتوای کاربرپسند چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

محتوا و سئو کلاه سفید

از لحاظ تکنیکال سایت خود را چک کنید

مناسب بودن ساختار تکنیکال سئو برای رشد کردن به صورت سفید برای سئوکاران بسیار اهمیت دارد، پس اگر قرار است فعالیت سفیدی در زمینه سئو داشته باشید حتما از درست بودن ساختار تکنیکال سایت که به سئو تکنیکال معروف است توجه داشته باشید.

از سئو داخلی خود غافل نشوید!

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام کارکردن روی سئو سایت خود به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، سئو داخلی است. شاید بتوان گفت 90 درصد تمرکز یک سئوکار کلاه سفید روی سئو داخلی است.

سئو خارجی را دریابید!

اگر می‌خواهید روند رشد شما کمی قوت بگیرد نیاز است که فکری به حال سئو خارجی سایت خود بکنید. به همین دلیل پیشنهاد می‌‌شود حتما لینک‌هایی به صورت مناسب و طبیعی برای وب سایت خود دست و پا کنید.

جدیدترین مقالات سئو