خدمات سئو + طراحی سایت | جوادیاسمی

افزونه یواست (yoast) چیست؟

یواست
لیست سرفصل های مقاله

افزونه یواست چیست؟ اگر مدیریت یک وبسایت را بر عهده دارید و یا در حوزه سئو مشغول به فعالیت هستید، حتما با افزونه یواست آشنایی دارید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید یواست بیش‌ترین آمار دانلود و نصب را بین افزونه‌های مختص سئو در وردپرس دارد و با توجه به کاربردی بودن این افزونه، این آمار دور از انتظار نیست! یواست را می‌توان یک افزونه کاربردی و راحت دانست که انجام فعالیت‌های سئو را برای صاحبان وبسایت بسیار راحت‌تر کرده است.

Social - افزونه یواست (yoast) چیست؟

همان‌طور که می‌دانید سیستم مدیریت محتوا وردپرس یکی از قوی‌ترین و کاربردی‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا است که باتوجه کاربری آسانی که دارد توانسته‌ است نظر بسیاری از صاحبان وبسایت‌های اینترنتی را جلب کند.

در این مقاله با ما همراه باشید تا بدانید چرا باید از یواست استفاده کنید.

محتوای هدفمند و کاربردی با کمک افزونه یواست + مشاوره سئو = حضوری موثر در فضای آنلاین

چرا برخی از کسب و کارهای آنلاین به این درجه از موفقیت رسیده‌اند و چرا وبسایت ما جایی در این رقابت ندارد؟! ما به این سوال شما پاسخ می‌دهیم؛ به احتمال زیاد تاکنون موفق نشده‌اید استراتژی سئو و محتوای سایت را همگام با یک‌دیگر پیش ببرید.

اگر سیستمی برای تولید محتوا ندارید همین الان دست از تولید آن بکشید! افزونه یواست یکی از کاربردی‌ترین افزونه‌های وردپرس است که اگر از آن استفاده نمی‌کنید محتوای شما برای دیده شدن مسیر سختی را در پیش دارد! در این سیستم مدیریت محتوا 99 درصد از استانداردهای سئو رعایت شده است؛ از همین‌رو می‌توان به این cms اعتماد کرد!

اگر از اکثر مشاوران سئو نیز سوال کنید که افزونه یواست چیست متوجه می‌شوید که یکی از قدرتمندترین افزونه‌های وردپرس که کمک زیادی به سئوی سایت می‌کند، افزونه یواست است؛ به عبارتی این افزونه کمک می‌کند تا اصول مهم سئو را در تولید محتوای خود به کار بگیرید.

محتوای شما مورد توجه کاربر قرار نمی‌گیرد مگر آنکه طبق استانداردها و اصول دلخواه موتورهای جستجو تولید و توزیع شده باشد! و اما دقیقا در همین نقطه، سئوی محتواست که می‌تواند مسیر را برای شما هموارتر کند.

مشاهده این مطلب  نقش تصاویر در سئو

هنوز برای مدیریت سایت خود برنامه‌ای ندارید؟ چرا از مشاوره سئو استفاده نمی‌کنید؟

seo wordpress yoast - افزونه یواست (yoast) چیست؟

راه‌های شکست در بازاریابی آنلاین زیاد است؛ محتوای خود را مدیریت نکنید!

اگر می‌خواهید استراتژی شما برای بازاریابی در فضای آنلاین با شکست مواجه شود، از خدمات سئو استفاده نکنید و محتوای خود را نیز مدیریت نکنید! قصد داریم به یکی از مهم‌ترین سوالات شما پاسخ دهیم؛ کاربرد افزونه یواست چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟! وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای سایت ساز بسیار کاربردی است که به راحت‌ترین شکل ممکن کمک می‌کند تا یک سایت برای ارائه خدمات و یا کالاهای خود داشته باشید! به عبارتی ساده‌تر اگر می‌خواهید حضوری موثر در فضای آنلاین داشته باشید و از طریق بازاریابی آنلاین درآمد خود را افزایش دهید، قبل از هر چیزی به یک بستر مناسب نیاز دارید و وردپرس این بستر را به راحتی ایجاد کرده است. اما عجله نکنید چرا که…

خدمات سئو و طراحی سایت (0 تا 100 حرفه ای)

 

بدون محتوای هدفمند جایی در فضای آنلاین نخواهید داشت!

به دلیل انعطاف بالایی که سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارد، شما قادر هستید هر نوع وبسایتی را با کمک وردپرس طراحی کنید؛ اما این پایان راه نیست! چراکه تا به اینجای داستان، شما تنها یک بستر ایده‌آل دارید اما اینکه قرار است چه محتوایی را و چگونه در این بستر تولید و عرضه کنید، موفقیت و یا عدم موفقیت حضور شما در فضای آنلاین را مشخص می‌کند.

بنابراین محتوا تمام چیزی است که به آن نیاز دارید؛ اما نه هر محتوایی! به عنوان شخصی که می‌خواهید جایی در فضای آنلاین داشته باشید، باید سیستمی قابل اعتماد برای مدیریت محتوای خود در نظر بگیرید.

به احتمال زیاد اکنون به پاسخ سوال کاربرد افزونه یواست چیست و چرا تا این اندازه پراهمیت است، رسید‌ه‌اید! در ادامه از مزیت‌های استفاده از این افزونه کاربردی بیشتر خواهیم گفت.

مشاهده این مطلب  ابزارهای بهینه سازی عکس ها و تصاویر

برای بالا بردن شانس موفقیت بازاریابی آنلاین؛ محتوا وسئو باید در کنار یک‌دیگر باشند

محتوا به تنهایی نمی‌تواند شما را به هدفی که دارید برساند؛ بلکه محتوا و سئو هر دو در کنار یک‌دیگر باید به کار گرفته شوند تا بهترین نتیجه ممکن را به جا بگذارند.

ابزار یواست کمک می‌کند تا فرایند سئو هدفمندتر جلو رود؛ چراکه به عنوان یک راهنما  تمام فرایندهایی که برای سئوی محتوا باید در نظر بگیرید را به شما نشان می‌دهد.

اگر می‌خواهید به یکی از گزینه‌های ایده‌آل در نظر موتورهای جستجو تبدیل شوید، باید قواعد و اصول سئو را در تولید محتوای خود رعایت کنید!

آموزش سئو و سئوی محتوا را دست کم نگیرید.

در پاسخ به سوال کسانی که می‌پرسند افزونه یواست چیست باید بگوییم که اگر تا به امروز توجهی به سئوی محتوا نشان نداده‌اید، هزینه و زمان زیادی را از دست داده‌اید! اگر صاحب یک وبسایت هستید و یا به تازگی می‌خواهید بازاریابی آنلاین را شروع کنید، با آموزش سئو سریع‌تر می‌توانید رقیب‌هایتان را پشت سر بگذارید! مدیریت اصولی محتوا و قوانین سئو در تولید هرگونه محتوا، همان چیزی است که مرز شما با صفحات فراموش شده در نتایج موتورهای جستجو را تعیین می‌کند! بنابراین یک سیستم مدیریت محتوای قابل اعتماد، می‌تواند مسیر رسیدن به اهدافتان در فضای آنلاین را بسیار کوتاه‌تر کند.

yoast seo 1 1 - افزونه یواست (yoast) چیست؟

طبق آمار در حال حاضر حدود 10 میلیون سایت از افزونه یواست استفاده می‌کنند؛ به نظر شما دلیل محبوبیت و استفاده زیاد از افزونه یواست چیست؟!

مزایای افزونه یواست که آن را از دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا متمایز کرده است

این cms برای سئوی تکنیکال و همچنین سئوی ON-PAGE کارایی‌های منحصربه‌فردی دارد. با کمک یواست به راحتی می‌توانید تمام اصول و قواعد سئو را بر روی محتواهای خود اجرا و پیاده سازی کنید.

مشاهده این مطلب  آموزش حضوری سئو در مشهد

چه مقدار برای تولید محتوای خود هزینه می‌کنید؟ اگر این محتوا مورد قبول موتورهای جستجو واقع نشود، حتی هزینه‌های میلیونی هم نمی‌تواند سایت شما را نجات دهد! از همین‌رو به عنوان صاحب یک وبسایت به یک سیستم مدیریت محتوا نیاز دارید که تمام فرایندهای سئو را که مربوط به محتوا است، بر روی محتواهای تولیدی شما اجرا کند.

اما دلیل محبوبیت و استفاده اغلب افراد از این افزونه چیست؟

برای استفاده از یواست نیاز نیست حتما یک فرد حرفه‌ای در این زمینه باشید! این افزونه به‌گونه‌ای طراحی شده است که حتی افراد مبتدی نیز به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

با تمامی نسخه‌های وردپرس همخوانی دارد و می‌توان آن‌ را یکی از کم ایرادترین افزونه‌های وردپرس دانست.

این افزونه به صورت مداوم آپدیت می‌شود؛ بنابراین نگران تغییر الگوریتم‌های گوگل نباشید! چراکه تمام تغییرات موتورهای جستجو به طور متناوب در این افزونه لحاظ می‌شود.

یواست در دو نسخه رایگان و پریمیوم وجود دارد؛ اگر به دنبال امکاناتی کاربردی‌تر هستید نسخه پریمیوم آن را خریداری کنید.

yoast seo - افزونه یواست (yoast) چیست؟

 

خدمات برندسازی (تیک آبی، ویکی، نالج، سایت و ...)

بین 1 میلیون تومان تا 60 میلیون تومان

در این مقاله خواندیم که…

در این مطلب سعی کردیم به صورت خلاصه و کاربردی به یکی از سوالات و چالش‌های شما پاسخ دهیم؛ دلیل محبوبیت افزونه یواست چیست؟! فراموش نکنید که بدون محتوای هدفمند بازاریابی آنلاین هیچ معنایی ندارد و این محتوا نیز به تنهایی نمی‌تواند شما را به نقطه‌ای که می‌خواهید برساند.

محتوا زمانی می‌تواند کسب و کارتان را نجات دهد که از اصول سئو و سئوی محتوا غافل نشوید. اگر با یک سایت وردپرسی قدم به فضای آنلاین گذاشته‌اید، با یک افزونه مانند یواست نیمی از مسیر را طی کرده‌اید.

 

در نهایت باید عرض کنم همه این ها درست است ولی آدم های حرفه ای در سئو اصلا از یواست (فقط برای متادیتا نوشتن استفاده می شود) استفاده نمی کنند.

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاور سئو. لیسانس آمار دانشگاه تهران. ارشد MBA (مارکتینگ) دانشگاه صنعتی امیرکبیر. عاشق رشد معنادار در سئو و گوگل

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

javad yasemi logo 1 - افزونه یواست (yoast) چیست؟

برای خدمات سئو (مشاوره، استراتژی و …) تماس بگیرید.
برای خدمات تیک آبی، نالج پنل، ویکی و … فقط فرم را پر کنید.