خدمات سئو سایت چیست؟ کسب ارگانیک ترافیک برای وبسایت شما ارزشمند است. ترافیک روی چه کلماتی؟ ایجاد ترافیک ارگانیک در چه مدتی؟ افزایش سئو و بازدید سایت کلمه ای است که این روزها در گوگل سرچ می شود ولی آیا می دانند سئو چیست؟ کاربران به دلیل عدم آگاهی از وجود یک سرویس دقیقا نیاز خود را سرچ نمی کنند، ولی تلاش می کنند که از گوگل برای پیدا کردن جواب سوالشان کمک بگیرند. دقیقا با همین مثال به اهمیت مفهوم سرچ سیکوئنس و استراتژی کیورد-لندینگ پی می بریم.

در این لندینگ پیج صرفا معرفی اولیه خدمات سئو سایت را خواهید دید، برای مشاوره رایگان سئو می توانید با جواد یاسمی تماس بگیرید.

سئو تضمینی چیست؟

این روزها زیاد می شود که میبینم سئو تضمینی شده است! بله تضمین برای کسب رتبه.

ولی سئو کاران حرفه ای نگران نیستند، بلکه غیر حرفه ای ها نگران هستند چون تضمین سئو برای کسانی که در کار خود خیلی تجربه و تخصص ندارد بسیار ریسکی است. تمام هزینه سئو را برگردانید، بله این توقع کارفرما است که هیچ خروجی نگرفته است. پروژه هایی شروع شده اند که بعد از چند ماه هنوز در 10 صفحه گوگل وجود ندارد. ترسناک است.

در کلمات کلیدی انگلیسی نتایج گوگل به بالای یک میلیارد نتیجه می رسد ولی در فارسی هنوز به 20 میلیون نتیجه هم نرسیده ایم. این نشان می دهد کار بسیار سخت شده است و باید به شکل ویژه ای تلاش کرد.

تعرفه خدمات سئو

تعرفه خدمات سئو سایت بسیار متفاوت است ولی حداقل ساعتی که باید برای یک کارشناس سئو حضوری تمام وقت در نظر بگیرید، ساعتی 30 هزار تومان است (دقت کنید که عدد بین 30 تا 100 هزار تومان می تواند بسته به تجربه و دانش متفاوت باشد.)

خدمات سئو سایت
با وارد کردن شماره و آدرس سایت در صفحه اصلی منتظر تماس من برای خدمات حرفه ای سئو سایت باشید.

هزینه های سئو تکنیکال، استراتژی سئو و …. بسیار متفاوت است و در برخی مواقع شرکت ها برای پروژه های سئو هزینه هایی بالاتر از 100 میلیون تومان در ماه برای کسب رتبه ها درخواست می کنند.

 

1- دریافت اطلاعات اولیه وبسایت

اکثر نکات سئو ثابت هستند ولی برای هر وبسایت با توجه به عملکرد گذشته، منابع و اهداف وبسایت ما یک استراتژی مخصوص آن کسب و کار را تدوین می کنیم.

https://survey.porsline.ir/s/vWxkkpn

 

2- مشاوره رایگان اولیه سئو

بعد از تحلیل اولیه وبسایت با شما تماس خواهیم گرفت و در مورد بهترین حالت استفاده شما از ابزار سئو صحبت می کنیم. من به عنوان مشاور سئو سایت و کسب و کار شما هم می توانم در کنار تیمی که برای شما میسازم حضور داشته باشم. دقت کنید که برای موفقیت در کار نیاز به تیم حرفه ای نیست و من با کارآموزهای دیجیتال مارکتینگ که برای پروژه ها، استارتاپ ها و بیزینس های مختلف می سازم، رضایت کارفرماها را جلب می کنم.

3- تحلیل پیشرفته وبسایت و تخمین مدت و هزینه 

براساس مراحل 1 و 2 این مرحله با پرداخت هزینه انجام می شود.

هزینه متغیر براساس نوع وبسایت، تعداد صفحات، عمر وبسایت، تعداد کیورد ها محاسبه می شود.

 

4- تیم فنی

سئو تکنیکال مهم ترین قسمت سئو است. در این مرحله زیساخت وبسایت شما برای رتبه گرفتن بهینه می شود. هزینه براساس وبسایت شما تعیین می شود. دقت کنید برساس مدل همکاری هزینه ها و نحوه پرداخت می تواند بهینه شده برای کسب و کار شما باشد.

 

5- تیم محتوایی

ساختار استراتژی محتوایی وبسایت شما تدوین می شود و براساس سختی کیورد ها یک برنامه برای شما تعیین می شود. در طول سال ها کار با افراد و ادم های مختلف، کم کم تیم تولید محتوا را شکل داده ایم.

بهترین نویسندگان با بهترین قلم های ایرانی در سراسر کشور. استراتژی محتوایی برای هر کسب و کار بسیار مهم است و می تواند کانورت بالایی داشته باشد. برای تولید محتوای حرفه ای می بایست به یک تیم کار بلد که توانسته صدها مقاله را بنویسید اعتماد کنید.

6- سوشیال مدیا

براساس تیم، بودجه و نیاز شما یک تیم برای گروه اکانت های سوشیال میدیای شما سازمان دهی می شود.

 

7- لینک سازی

یکی از مهم ترین مراحل ساختن لینک پروفایل برای دامنه شما است. در این مرحله براساس نیاز وبسایت برای گرفتن جایگاه مد نظر شما استراتژی لینک سازی تدوین می شود.

 

 

خدمات سئو در یک نگاه کلی

 

 

 

برای مشاوره رایگان در واتساب، تلگرام یا مستقیم در خدمت شما هستم.

09376996070

@javadyasemi  telegram id

سرویس های سئو در شهر های ایران 

  1. سئو در تهران
  2. سئو سایت مشهد
  3. سئو در اصفهان
  4. سئو در شیراز
  5. سئو در تبریز

خدمات سئو سایت

همانطور که می دانید، بیشتر وب سایت های معتبر، برای نمایش در رتبه های برطر صفحه نتایج جستجو در تلاشند. علاوه بر آن قصد دارند به صورت دائمی در رتبه های برتر ماندگار باشند تا به افزایش ترافیک وب سایت خود کمک نمایند. بنابراین یکی از مسائلی که به بالا آمدن وب سایت در صفحه نتایج موتور های جستجو کمک می کند، بهینه سازی وب سایت می باشد. بهینه سازی وب سایت که نام علمی آن سئو می باشد، به خدمات و تکنیک هایی گفته می شود که باعث می شود وب سایت شما در رتبه های برتر نمابش داده شود.

بهترین خدمات سئو

سئو و بهنیه سازی وب سایت، یکی از زیر شاخه های علم دیجیتال مارکتینگ می باشد. همچنین لازم به ذکر است که شرکت های زیادی در حالت فعالیت در این زمینه می باشد. از این رو وب سایت های زیادی برای بهینه سازی سایت خود، از خدمات سئو ارائه شده توسط این شرکت ها استفاده می کنند.

سئو-مارکتینگ-سرویس

اما مشکلی که در این زمینه وجود دارد، این است که افرادی که قصد دریافت خدمات سئو را دارند، نمی دانند که چگونه باید شرکت هایی را در زمینه سئو فعالیت می کنند را پیدا کنند. همچنین نمیتوانند معتبر بودن و نبودن این گروه ها و شرکت ها را تشخیص دهند. علاوه بر آن نمی دانند که چه نوع خدماتی را باید از آن ها دریافت نمایند.

خدمات رایگان سئو

در این مقاله در رابطه با انواع سئو، نحوه شناسایی شرکت های معتبری که خدمات سئو ارائه می دهند و همچنین مواردی که در خدمات سئو ارئه می شود صحبت خواهیم کرد. بنابراین اگر قصد دریافت خدمات سئو را دارید، مطالعه این مقاله می تواند در افزایش آگاهی شما کمک زیادی داشته باشد.

خدمات سئو
خدمات سئو

 

انواع سئو:

سئو و بهینه سازی وب سایت داری تکنیک ها و قوانین مختلفی می باشد که به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

برای آشنایی مقدماتی و مبتدی با مفاهیم سئو و دانستن سرفصل های سئو به مقاله آموزش سئو مبتدی بروید.

خدمات سئو کلاه سفید:

این دسته از سئو شامل تمام تکنیک ها و اصول درستی می باشد که می تواند در جهت بهبود رتبه شما از آن ها استفاده شود؛ مانند تولید محتواهای مفید و منحصر به فرد. تمام سئوکار ها باید این نوع تکنیک ها را به خوبی بشناسند و با توجه به نوع وب سایت مورد نظر، از آن ها استفاده نمایند. البته لازم به ذکر است که سئو و بهینه سازی وب سایت مستلزم صبر و حوصله می باشد و در دراز مدت نتیجه می دهد. بنابراین بلافاصله پس از استفاده از این موارد، ممکن است رتبه سایت تغییری نکرده و پس از گذشت زمان تغییرات اعمال شده نتیجه دهند.

 

خدمات سئو کلاه سیاه:

این دسته از سئو، شامل تمام موارد و تکنیک هایی از سئو می گردد که استفاده آن ها ممنوعیت دارد. یک سئو کار باید تمام این موارد را بشناسد و هرگز در بهینه سازی وب سایت شما از آن ها استفاده نکند؛ مثل استفاده از محتواهای کپی. البته لازم به ذکر است که اگر شما برای دریافت خدمات سئو، باید از انواع تکنیک های سئو، یک پیش زمینه داشته باشید تا بدانید کدام اصول ممنوعیت دارد و همچنین استفاده از کدام یک مفید می باشد.

زیرا اگر شما از اصول و قوانین سئو هیچ زمینه ای نداشته باشید، ممکن است در دام سود جویانی بیوفتید که هزینه های زیادی را در ازای بالا آمدن وب سایت شما در کوتاه ترین زمان دریافت کنند. متاسفانه این افراد از بی اطلاعی و ناآگاهی شما استفاده می کنند و با استفاده از قوانین سئو کلاه سیاه، وب سایت را تنها برای مدت زمانی بسیار کوتاه بالا می آورند. سپس هنگامی که شما نتیجه کار را دیدید، بی خبر از همه جا و خشنود، هزینه را پرداخت کرده و پروژه را تمام می کنید.

در حالی که باید گفت قوانین سئو کلاه سیاه، وب سایت را تنها برای مدت زمان بسیار اندکی بالا آوره و بعد از گذشت مدتی اسپم شناسایی می کنند. در این صورت شما مجبورید تا هزینه های بیشتری را برای پاک کردن تکینک های غلط پرداخت کرده و سپس از تکنیک های درست استفاده نمایید.

خدمات سئو کلاه خاکستری:

این نوع سئو نیز بین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید قرار دارد. به عبارتی دیگر، از قوانین و تکنیک های سئو کلاه سیاه به گونه ای استفاده می شود که ربات های موتور جستجوگر متوجه نادرست بودن آن ها نمی شوند. استفاده از این نوع سئو توسط افراد متخصص و با تجربه انجام می گردد و افرادی که در زمنیه سئو اطلاعات تخصصی ندارند، نمی توانند این نوع تکنیک ها را از تکنیک های غلط یا درست تشخیص دهند. بنابراین اگر شرکت مورد نظر قصد ارائه این نوع خدمات سئو را نیز داشت، ابتدا از موفق بودن پروژه های قبلی اطمینان حاصل کنید و سپس وب سایت خود را به دست آن ها بسپارید.

شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو:

یکی از بزرگترین معضلاتی که هر مدیر وب سایت دارد، این است که چگونه باید شرکت های خدمات سئو معتبر را شناسایی کند؟

برای شناسایی این نوع شرکت ها، راه حل های مختلفی وجود دارد:

معرفی خدمات بهینه سازی سایت:

در این قسمت در مقاله قصد داریم در رابطه با خدمات سئو و موارد مهمی که در طول دریافت این خدمات ارائه می شود، صحبت کنیم. بنابراین اگر نمی دانید خدمات سئو شامل چه مواردی است، بهتر این به این قسمت از مقاله توجه کنید.

قبل از بیان مواردی که در خدمات سئو ارائه می شود، لازم به ذکر است که نحوه دریافت این نوع خدمات به دو عامل مهم بستگی دارد:

هنگامی که شما به شرکت هایی خدمات سئو مراجعه می نمایید، پس از شناخت نوع فعالیت شما، ابتدا در رابطه با دو مورد نام برده شده در بالا صحبت می کنند. سپس خدماتی را که قرار است رائه دهند را برای شما شرح می دهند.

اما به طور خدمات سئو شامل موارد زیر می باشد:

بنابراین با استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت، می توانید به افزایش ترافیک وب سایت خود کمک کنید. این کار سبب افزایش فروش و یا آمار بازدید سایت شما می شود. در نهایت می تواند به رونق کسب و کار شما کمک شایعی نماید. پس با استفاده از روش های نام برده شده می توانید شرکت های معتبری که خدمات سئو ارائه می کنند را پیدا کنید و در نهایت مواردی که گفته شد را دریافت نمایید.