سئو در مشهد

خدمات سئو و بهینه سازی سایت در مشهد که توسط مشاور سئو جواد یاسمی و تیم یاسئومی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای براساس جایگاه فعلی سایت شما در نظر گرفته می شود. خدمات سئو می تواند با کسب رتبه و جایگاه در صفحه اول موتور های جستجو مثل گوگل باعث دیده شدن سایت شما و افزایش فروش شود. اینجا تمامی سوالات شما درباره خدمات سئو را پاسخ میدهیم.برای وبسایت هایی که تازه دامنه و هاست خریده اند پیشنهاد می کنیم از خدمات طراحی سایت و سئو که همراه با استراتژی های کیورد-لندینگ، انکر-لندینگ داخلی و انکر-لندینک خارجی است استفاده کنند.

خدمات سئو چیست؟

کسب ارگانیک ترافیک برای سایت شما ارزشمند است. ترافیک روی چه کلماتی؟ ایجاد ترافیک ارگانیک در چه مدتی؟ افزایش سئو و بازدید سایت کلمه ای است که این روزها در گوگل سرچ می شود ولی آیا می دانند خدمات سئو چیست؟ کاربران به دلیل عدم آگاهی از وجود یک سرویس دقیقا نیاز خود را سرچ نمی کنند، ولی تلاش می کنند که از گوگل برای پیدا کردن جواب سوالشان کمک بگیرند. دقیقا با همین مثال به اهمیت خدمات طراحی سایت و سئو و مفهوم توالی سرچ ها و استراتژی کیورد – لندینگ پی می بریم.

برای آنالیز اولیه سایت توسط جواد یاسمی فرم زیر را پر کنید. نمونه کارهای سئو جواد یاسمی را مشاهده کنید. ابتدا باید شرایط پروژه بررسی شود و در صورت امکان پروژه شما را قبول خواهیم کرد.

خدمات سئو تضمینی

این روزها زیاد می شود که میبینم سئو تضمینی شده است! بله تضمین برای کسب رتبه. ولی سئو کاران حرفه ای نگران نیستند، بلکه غیر حرفه ای ها نگران هستند چون تضمین سئو برای کسانی که در کار خود خیلی تجربه و تخصص ندارد بسیار ریسکی است. تمام هزینه سئو را برگردانید، بله این توقع کارفرما است که هیچ خروجی نگرفته است. پروژه هایی شروع شده اند که بعد از چند ماه هنوز در 10 صفحه گوگل وجود ندارد. ترسناک است.در کلمات کلیدی انگلیسی نتایج گوگل به بالای یک میلیارد نتیجه می رسد ولی در فارسی هنوز به 20 میلیون نتیجه هم نرسیده ایم. این نشان می دهد کار بسیار سخت شده است و باید به شکل ویژه ای تلاش کرد.
انجام تضمینی خدمات سئو
خدمات بهینه سازی

خدمات سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

برای سال‌ها تبلیغات بهترین راهکار دیدن شدن کسب‌وکارها بود، اما این روزها مردم از تبلیغات خسته شده‌اند و کمتر به آن اعتماد می‌کنند. بازاریابی درون‌گرا راهکار جدیدی است که تلاش خود را بکار می‌برد که بدون اشاره مستقیم اعتماد مشتری را جلب کرده و او را به استفاده از خدمات کسب‌وکارها تشویق کند، خدمات سئو یکی از راهکارهای بازاریابی درون‌گرا است که بدون نیاز به هزینه‌های گزاف تبلیغات، کمک می‌کند مشتری در موتورهای جستجو شمارا بیابد و خودش تصمیم بگیرید از آن استفاده کند.

برای دسترسی به این هدف باید یک سری تکنیک بکار ببرید که خود یک تخصص است، سئو سایت به دو بخش سئو داخلی و خارجی تقسیم می‌شود و کارشناسان این حوزه می‌کوشند گوگل و سایر موتورهای جستجو را قانع کنند که شمارا در رتبه‌های نخست نتایج جستجو به کاربران معرفی کنند.

خدمات بهینه سازی سایت SEO

همه کسب‌وکارها اعم از آن‌ها که تازه‌وارد فضای وب شده‌اند و چه آن‌ها که سال‌ها است در حال تولید محتوا هستند به خدمات سئو نیاز دارند، تازه‌واردها باید برای به دست آوردن رتبه‌های بهتر تلاش کنند و حرفه‌ای‌ها برای حفظ جایگاه خود می‌جنگند.

در حال حاضر بسیاری از افراد و شرکت‌ها با وعده‌های جذاب تلاش می‌کنند صاحبان مشاغل را به استفاده از خدمات سئوی خود تشویق کنند، این شما هستید که از بین این‌همه پیشنهاد بهترین را برای خود انتخاب کنید. در اینجا به چند نکته اشاره می‌کنیم که به شما در انتخاب بهتر کمک می‌کنند.

خدمات بهینه سازی سایت
خدمات سئو

چرا خدمات سئو حرفه ای جواد یاسمی؟

سئو سایت یک بازاریابی درون‌گرا است و چون تبلیغ مستقیم نیست با استقبال مشتری مواجه شده و اعتمادش جلب می‌شود که درنتیجه می‌تواند به وفادار سازی مشتری کمک کند، از سوی دیگر هزینه آن در مقایسه با تبلیغات بسیار کمتر است.

نتیجه سئو سایت طولانی‌مدت است، درحالی‌که تبلیغات اثر کوتاه‌ مدت دارد و به ‌محض اتمام یک کمپین تبلیغاتی اثرات آن‌هم از بین می‌رود.

یکی از مهم ترین فاکتور ها در سئو لینک سازی داخلی و خارجی است. پس برای آشنا شدن با سرویس های بکلینک به صفحه خدمات لینک سازی و بکلینک در سئو بروید.

شما در سئو می‌توانید به شکل بسیار هدفمند حرکت کنید و بر مبنای نوع مشتری و نیازهای او گام بردارید، درحالی‌که روش‌های دیگر بازاریابی به این اندازه قابل‌برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری نیستند.

بهترین خدمات تخصصی سئو مشهد

سئو یک فرایند طولانی‌مدت است که به‌صرف زمان نیاز دارد، اگر به شما وعده‌ می‌دهند که سایت شمارا ظرف مدت چند روزبه رتبه نخست نتایج جستجو می‌رسانند، احتمالاً از فن‌های سئوی کلاه‌سیاه که حقه‌هایی برای فریب گوگل است استفاده می‌کنند، اگر گوگل این روش‌ها را شناسایی کند، حتی ممکن است سایت شمارا از نتایج جستجو حذف کرده و نتیجه چند سال تلاش شما هدر برود.

افراد و شرکت‌های معتبر که از تکنیک‌های خدمات سئو کلاه سفید در مشهد استفاده می‌کنند، یک‌زمان منطقی برای ارتقای رتبه سایت معرفی می‌کنند و برای ارتقای کیفیت محتوا و استراتژی‌های سئو برنامه مدونی دارند.

فرد یا شرکتی را برای دریافت SEO SERVICES انتخاب کنید که سابقه کار مشخصی داشته باشد و در حوزه کاری شما نمونه قابل قبولی ارائه کند.

درنهایت فراموش نکنید که رتبه گرفتن به‌تنهایی کافی نیست و محتوایی که ارائه می‌کنید باید متقاعدکننده و باکیفیت باشد، در غیر این صورت اعتبار برند شما خدشه‌دار خواهد شد.

خدمات سئو وب سایت
افزایش سئو سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

اگر سایتی دارید، اولین مرحله بررسی وضعیت فعلی سایت شما است، بعدازآن باید سایت‌های رقیب حوزه کاری شما و فعالیت‌هایی که در فضای دیجیتال انجام می‌دهند، بررسی شوند. وقتی جایگاه فعلی شما در مقایسه با رقبا مشخص شد باید مخاطب بررسی شود و نیازهای او مشخص شود.

محتوای موردنیاز مشتری بر مبنای کلمات کلیدی منتخب و پربازدید تولید می‌شود و تکنیک‌های سئو برای بیشتر شدن آن مورداستفاده قرار می‌گیرد، بعد در بازه‌های زمانی مشخص وضعیت سایت و رتبه کلمات کلیدی بررسی‌شده و در صورت نیاز استراتژی‌ها بازنگری شده و اصلاح می‌شوند.

شاید خدمات محلی سئو برای کسب و کار شما برای گرفتن مشتریان وفادار مناسب و کافی باشد.

قیمت سرویس بهینه سازی سایت

تعیین قیمت خدمات سئو یک فرایند پیچیده است که بازار آشفته‌ای را ایجاد کرده است. شما با استعلام قیمت از چند مرجع شناخته‌شده و دارای صلاحیت می‌توانید به حدود منطقی تعرفه خدمات سئو پی ببرید. فراموش نکنید هیچ‌گاه کیفیت را فدای قیمت کمتر نکنید، هزینه سپردن سئو سایت به افراد فاقد صلاحیت می‌تواند بسیار زیاد باشد. هنگام تعیین قیمت خدمات سئو تلاش کنید KPI های مشخصی را تعیین کنید تا بتوانید بر مبنای آن کیفیت خدمات را بسنجید و هزینه خدماتی که دریافت کرده‌اید را پرداخت کنید.

هیچ سئوکاری نمی‌تواند به شما تضمین بدهد که در کلمه کلیدی خاصی رتبه نخست را به دست می‌آورد یا فروش شما را چند درصد افزایش می‌دهد، اگر این وعده را به شما داد در تخصصش شک کنید اما می‌تواند به شما گزارش عملکرد دقیق بدهد و مشخص کند درنتیجه تلاش‌های او وضعیت سایت در چه مواردی ارتقا یافته است.

تعرفه خدمات سئو
خدمات سئو وردپرس

خدمات سئو وردپرس مشهد

وردپرس مشهورترین و در عین‌حال کاربردی‌ترین CMS حال حاضر جهان است و بسیاری از سایت‌های معتبری که از آن استفاده می‌کنید به کمک این سامانه پیاده‌سازی شده‌اند.

این سیستم مدیریت محتوا افزونه‌های سئو کارآمدی دارد که یک حرفه‌ای با دانش و تخصص خود می‌تواند به کمک آن‌ها فرایند سئو سایت مشهد را به‌سرعت پیش ببرد.

قالب‌های اختصاصی مزایای زیادی دارند اما برای اینکه بتوانید صفحات آن‌ها را برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی کنید به ابزارهایی نیاز است که حتی حرفه‌ای‌ترین متخصص‌ها هم برای اجرای آن به مشکل برمی‌خورند، این درحالی ‌که است که ورد پرس به همه حالت‌های ممکن فکر کرده و راهکارهای زیادی را در اختیار متخصصان قرار داده تا سریع‌تر به نتایج دلخواه خود دست یابند.

خدمات سئو و طراحی سایت

در بخش طراحی سایت باید نکات سئوی On page مثل تگ‌ها رعایت شود، بسیاری از قالب‌های آماده ورد پرس نکات کلیدی سئوی On page را رعایت کرده‌اند و اگر در حال استفاده از قالب‌های اختصاصی و کد نویسی هستید هم لازم است، از برنامه ‌نویسی استفاده کنید که اصول سئو را بشناسد و این اصول را در طراحی خود پیاده‌ سازی کند.

دقیقاً به همین دلیل است که بیشتر طراحان سایت تأکید می‌کنند، طراحی آن‌ها منطبق با اصول سئو است، اما از حرف تا عمل فاصله‌ است و شما باید تشخیص دهید که تا چه حد این اصول اولیه در طراحی رعایت شده، می‌توانید با کمک خدمات مشاوره سئو از طراحی سایت منطبق با اصول سئو اطمینان حاصل کنید.

برای سفارش طراحی سایت و سئو (طراحی سایت و سئو چیست؟) به صفحه طراحی سایت مشهد بروید و نمونه کارهای طراحی سایت را مشاهده کنید.

seo services
خدمات سئو سایت فروشگاهی

خدمات SEO سایت‌های فروشگاهی

در سایت‌های فروشگاهی صفحه هر محصول یک لندینگ پیچ به‌حساب می‌آید که از نظر محتوا و رعایت اصول سئو باید بسیار غنی باشد تا بتواند رتبه‌های برتر نتایج جستجو را از آن خود کند.

مهم ترین قسمت برای شروع گرفتن خدمات سئو، گرفتن سرویس کیورد ریسرچ است. برای آشنایی با این سرویس به صفحه خدمات تحقیق کلمات کلیدی سئو بروید.

سئو سایت‌های فروشگاهی کمی متفاوت‌تر از سایت‌های محتوا محور است و یک کارشناس حرفه‌ای این تفاوت‌ها را می‌شناسد و برای هر یک تکنیک‌های خاص موردنیاز آن را پیاده‌سازی می‌کند.

فروش هدف اصلی یک فروشگاه است و این کار محقق نمی‌شود مگر با شناسایی دقیق قیف فروش و چرخه سفری مشتری که به سئو کار کمک می‌کند، مشتری را به صفحات اصلی و آنجا که نیاز است راهنمایی کند. مهم ترین نکته در مورد سئو استراتژی درست تارگت کردن پرسنای هدف شماست، پس خدمات استراتژی سئو را از دست ندهید.

ابزارهای آنالیز سئو سایت

برای آنالیز سایت ابزارهای مختلفی در اختیار کارآفرینان و متخصصان سئو قرارگرفته که معروف‌ترین آن‌ها گوگل آنالیتیک است که یک ابزار رایگان است که شرکت گوگل در اختیار عموم قرار داده است.

این ابزار اطلاعات مفید زیادی را در مورد مخاطبان سایت و بازدید صفحات در اختیار شما و سئوکارتان قرار می‌دهد اما این اطلاعات به‌تنهایی کافی نیستند و علاوه بر اینکه باید بتوانید آن‌ها را به‌خوبی آنالیز کنید، تعیین استراتژی و ترمیم خطاهای اجرایی ازجمله اقداماتی است که با بررسی ابزارهای آنالیز سایت می‌توانید به آن دست پیدا کنید.

یکی از مهم ترین سرویس ها سئویی (سئو سازی چیست؟) برای شروع کار خدمات آنالیز سئو سایت است که دید بسیار خوبی برای بستن قراداد به طرفین می دهد.

بسیاری از این ابزارهای پولی هستند یا به دلیل تحریم‌ها به روی کاربران ایرانی بسته‌شده‌اند، تنها یک متخصص حرفه‌ای می‌تواند با این شرایط یک آنالیز حرفه‌ای روی سایت داشته باشد و گزارش‌های کاربردی و درستی از سایت شما و رقبا به دست آورد. اطلاعات صحیح برگ برنده هر استراتژیستی است که به کمک یک ابزار مناسب به دست می‌آید.

ابزارهای خدمات سئو
هزینه سرویس سئو

سرویس SEO جواد یاسمی

من جادوگر نیستم و معجزه نمی‌کنم، یک متخصص هستم که دائماً در حال یادگیری است و تجربیات خود را در زمینه خدمات سئو (SEO) در قالب مشاوره سئو و آموزش مقدماتی سئو و پیشرفته سئو در اختیار شما و کارکنانتان قرار می‌دهم. در این مسیر از ابزارها و مقالات سایت های  moz  4-Ahrefs  3-semrush  2-alexa  1-mangoals و …. استفاده می کنم.

به‌ عنوان یک متخصص هیچ ‌گاه به شما وعده ‌و وعیدهای دست‌ نیافتنی نمی‌دهم، حتی اگر بدانم از شنیدن سخنرانی‌های پرشور شاد می‌شوید، اما می‌توانم به شما اعتماد دهم از کلیه روش‌های سئوی کلاه‌سفید که به بهینه‌سازی محتوای سایت شما برای موتورهای جستجو کمک می‌کند، استفاده خواهم کرد و در تمام مراحل کار تا دسترسی به نتیجه دلخواه منطقی کنار شما می‌مانم. همین‌الان می‌توانید از طریق صفحه «تماس با من» پیامی ارسال کنید تا بیشتر در مورد خدمات سئو گوگل سایت شما صحبت کنیم. برای آشنایی با دیجیتال مارکتینگ می توانید مقاله دیجیتال مارکتینگ و بهترین دوره بازاریابی اینترنتی را مطاله کنید.

خدمات سئو می توانند هزینه های متفاوتی را داشته باشند. کیفیت انجام سرویس و دقت عمل میتواند هزینه را تا حدودی مشخص کند. مهم ترین فاکتورها در تعیین هزینه انجام سئو سایت موارد زیر است.

 1. تجربه تیم یا شرکت سئو
 2. قدرت و دقت تدوین استراتژی سئو
 3. کیفیت محتوا
 4. کیفیت بکلینک ها
 5. تعداد کیوردهای هدف گذاری شده
 6. وضعیت فعلی سایت
 7. زمان جلسات ماهانه

یکی از ساده ترین راه های توضیح مراحل انجام سئو سایت

 1. بررسی سئو و مشتریان هدف
 2. بررسی رقبا
 3. تحقیق کلمات کلیدی
 4. طراحی سایت سئو محور
 5. تولید محتوا
 6. سئو داخلی صفحات
 7. سئو فنی دامنه
 8. لینک سازی خارحی
 9. آنالیز، بهبود و بررسی

 

انجام فعالیتی هایی که باعث می شود رتبه سایت شما درون موتور های جست و جو همانند گوگل بهبود یابد که در سطوح مختلفی قابل انجام است.

با انجام پروژه شما توسط جواد یاسمی که تا کنون بیش از پنج سال تجربه و مطالعه سئو داشته است شما می توانید جایگاه واقعی خود را در موتور های جستوجو به دست آورید.

بسته به کیورد های انتخابی شما و زمان از استراتژی های سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری استفاده میکنیم. در برخی شرایط از سئو کلاه سیاه هم استفاده می کنیم براساس درصد ریسکی که شما می توانید قبول کنید.

 1. صبور بودن و پشتکار داشتن
 2. مدیریت اطلاعات
 3. توانایی تجزیه و تحلیل
 4. مهارت های ارتباطی با تیم و کارفرما
 5. دانش برنامه نویسی
 6. تفکر انتقادی
 • چه کارهایی برای سئو سایت ما انجام می دهید؟
 • تجربه آموزش سئو دارید؟
 • در کدام بخش سئو مهارت بالاتری دارید؟
 • کار با CMS های مختلف را انجام داده اید؟
 • سخت ترین کلماتی که کار کرده اید کدام ها هستند؟
 • تجربه سئو انگلیسی و زبان های دیگر را هم دارید؟
 • تمام کارهای سئو را خودتان انجام می دهید؟
 • برای سئو چه هزینه هایی دریافت میکنید؟
 • چقدر با شبکه های احتماعی آشنا هستین؟
 • چقدر  زمان لازم هست برای رسیدن به صفحه اول؟

یکی از راه های دیجیتال مارکتینگ سئو است. با توجه به رفتار خرید افراد و اعتماد به گوگل برای پیدا کردن سرویس و محصول مورد نیاز,  خیلی از شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن به در گوگل به سراغ بهینه سازی سایت و سئو می روند.

یکی از راه های دیجیتال مارکتینگ سئو است. با توجه به رفتار خرید افراد و اعتماد به گوگل برای پیدا کردن سرویس و محصول مورد نیاز,  خیلی از شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن به در گوگل به سراغ بهینه سازی سایت و سئو می روند.