طراحی سایت مدرسه یکی از مهم‌ترین تغییرات در سیستم آموزشی است که می‌توان با کمترین هزینه و بهترین کیفیت آن را راه اندازی کرد. با توجه به این که بازدهی سیستم آموزشی مجازی به دلایل مختلف مثل ارتباط مؤثرتر با دانش آموزش، بسیار بالاتر است، طراحی سایت مدرسه در حال حاضر یک گام بسیار مناسب برای رشد و بهبود سیستم آموزشی است.

البته این موضوعی در صورتی است که به عوامل مهمی مثل امکانات موجود در سایت مدرسه، طراحی تعاملی سایت مدرسه، واکنش گرایی و انعطاف پذیری سایت، طراحی ایمن سایت مدرسه، امکان ارتباط مؤثر والدین و معلمین، قرار دادن آموزش‌های مختلف و مواردی از این قبیل دقت شود.

طراحی سایت مدرسه از جنبه‌های مختلفی ارزشمند و مهم است. با توجه به این که سیستم آموزشی در حال حاضر دارای نواقص مختلفی است و میل دانش آموزان به درس خواندن بسیار کمتر شده و از طرف دیگر استفاده از گوشی و تبلت های هوشمند بسیار زیاد شده، شما می‌توانید با طراحی سایت مدرسه، از این فرصت استفاده کرده و محتوا و اصول آموزشی را به درستی در سایت مدرسه پیاده سازی کنید.

به علاوه با توجه به تعداد هنرجویان، شما می‌توانید به سادگی هر گونه تغییرات، اعلانات، امتحانات، گفتگو با والدین، برنامه‌های آموزشی، امتحانات، ارائه تمرین‌های متمرکز و مواردی از این قبیل را به وسیله سایت در کمترین زمان ممکن انجام دهید. البته بد نیست به جنبه مالی سایت نیاز اشاره داشته باشیم که به وسیله تبلیغات، می‌تواند منبع درآمد خوبی برای مدرسه باشد.

طراحی سایت مدرسه اختصاصی

همانطور که گفته شد، طراحی سایت مدرسه که دارای امکانات مختلفی است، اگر به صورت اصولی انجام شود، باعث افزایش بهره‌وری دانش آموزان می‌شود؛ ولی از طرف دیگر اگر سایت شما شروعی پر از نقص داشته باشد به بازخورد خوبی دست پیدا نمی‌کند. با توجه به این موضوع اگر به دنبال سفارش طراحی سایت مدرسه با بهترین کیفیت و قیمت هستید، از طریق شماره «***********» با تیم متخصص ما در تماس باشید.

مزایا و ویژگی سایت‌های مدرسه

سایت مدرسه، ویژگی و مزایای بی شماری دارد که با توجه به هدف شما در سایت پیاده سازی می‌شوند. بد نیست به این موضوع هم اشاره کنم که مزایای سایت مدرسه ارتباط موثری با امکانات سایت دارد؛ با توجه به این موضوع، می‌توان گفت که کم‌ترین ویژگی سایت مدرسه، امکان آموزش آنلاین است. از سایر ویژگی‌های سایت مدرسه، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

نمونه کارهای طراحی سایت

همانطور که گفته شد، خدمات طراحی سایت مدرسه ما با بالاترین کیفیت ارائه می‌شود و این فقط یک حرف نیست، بلکه شما می‌توانید با بررسی نمونه کارهای طراحی سایت مدرسه ما به کیفیت خدمات پی ببرید. البته تیم توانمند ما آماده طراحی هر نوع سایتی می‌باشد و خدمات ما محدود به طراحی سایت مدرسه نمی‌باشد.

هزینه طراحی سایت مدرسه

یک سایت مدرسه می‌تواند از پیشرفته‌ترین ابزار برای فعالیت‌های مختلفی مثل آزمون آنلاین استفاده کند یا فقط یک سایت ساده باشد که با توجه به این موضوع تعرفه طراحی سایت مدرسه نیز تغییر پیدا می‌کند. بهتر بگم، قیمت طراحی سایت مدرسه به امکانات مورد نیاز شما بستگی دارد. البته در هر صورت اگر به طراحی سایت مدرسه ارزان قیمت ولی با کیفیت باشید، بهترین گزینه، استفاده و سفارش طراحی سایت مدرسه از تیم متخصص ماست.

امکانات موجود در سایت بیمه

همانطور که گفته شد، طراحی سایت مدرسه می‌تواند انعطاف بسیار بالایی داشته باشد و امکانات ویژه و مختلف را شامل شود. با توجه به این که در یک مدرسه فعالیت‌های مختلف اتفاق می افتد، پس سایت مدرسه نیز می‌تواند خدمات مختلف را ارائه کند. با تمام تفاسیر گفته شده از مهمترین امکانات سایت مدرسه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

طراحی اختصاصی سایت مدارس

یکی از ویژگی‌های طراحی سایت شرکت ما، طراحی اختصاصی سایت است. ساده‌تر بگم، سایت مدرسه شما بدون کپی برداری از هیچ نمونه داخلی یا خارجی به صورت صفر تا صد طراحی می‌شود و با توجه به سلیقه شما تغییرات لازمه در سایت اعمال می‌شود.

طراحی سایت مدرسه واکنش گرا

با توجه به این که تمام دانش آموزان دسترسی به سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ ندارند، پس قاعدتاً بیشتر دانش آموزان از گوشی و تبلت هوشمند استفاده می‌کنند که همین موضوع ضرورت ریسپانسیو بودن سایت مدرسه را بازگو می‌کند. متخصصین ما سایت شما را به صورت کاملاً ریسپانسیو طراحی می‌کنند که بدون مشکل بتوان به تمام دانش آموزان خدمات ارائه کرد.

طراحی ایمن سایت مدرسه

با توجه به این که اطلاعات هویتی مدرسین، مسئولین مدرسه، دانش آموزان و بعضاً اولیا در مدرسه ثبت می‌شود، پس اهمیت سایت‌های مدرس بسیار مهم است. از طرف دیگر با توجه به این که برای دسترسی به پنل های مختلف از کدهای امنیتی استفاده می‌شود، اگر سایت امنیت نداشته باشد و نفوذگران به پنل مدرسین دسترسی پیدا کنند، می‌توانند هر گونه تغییرات در نمرات ایجاد کنند که اصلاً مطلوب نیست، پس اگر امنیت سایت مدرسه برای شما اهمیت دارد، از خدمات سایت ما استفاده کنید.

چقدر طول می کشه تا سایت مدرسه آماده بشه؟

فرآیند و زمان ساخت سایت مدرسه یک کار زمان بر است که هر چقدر ویژگی و امکانات سایت مدرسه بیشتر باشه، این زمان نیز بیشتر طول می کشد. به طور کلی نمی‌توان زمان دقیقی برای طراحی سایت مدرسه، قبل از بررسی دقیق وضعیت ارائه نمود.

آیا می‌توان قبل از طراحی نمونه کار طراحی سایت مدرسه را دید؟

بله: در همین صفحه، نمونه کارهای حرفه‌ای ما وجود دارد که شما می‌توانید این نمونه کارها را بررسی و گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.

آیا شما خدمات باز طراحی و توسعه سایت مدرسه هم انجام می‌دهید؟

بله: اگر سایت شما قبل‌تر توسط ما یا هر فرد دیگری طراحی شده است و الان نیاز به بازسازی، افزایش امکانات یا افزایش امنیت و یا هر نوع خدمت دیگری دارد، می‌توانید از خدمات باز طراحی سایت مدرسه ما استفاده کنید.

مهم‌ترین نکته برای طراحی سایت مدرسه چیست؟

در طراحی سایت مدرسه، نکات مهم مختلفی وجود دارد، ولی می‌توان گفت امنیت اطلاعات در سایت مهم‌ترین نکته برای طراحی سایت مدرسه است که باید به آن اهمیت بسیار زیادی داد، زیرا اطلاعات مدارس بسیار مهم هستند.

دسترسی به پنل ادمین وب سایت مدرسه به چه شکل است؟

در طراحی سایت مدرسه، دسترسی پنل ادمین به مدیریت مدرسه ارائه می‌شود و بقیه نقش‌ها و دسترسی‌ها توسط مدیریت مشخص می‌شوند. البته در صورت نیاز، تیم پشتیبانی دسترسی مورد نیاز را به سایر مسئولین مدرسه نیز ارائه می‌کنند.

پشتیبانی از سایت مدرسه تا چه زمانی انجام می‌شود؟

با توجه به خاص بودن این نوع طراحی، شما می‌توانید به صورت کامل از خدمات پشتیبانی ما در طولانی مدت استفاده نماید. بهتر بگم محدودیتی برای استفاده از خدمات پشتیبانی سایت مدرسه در شرکت ما وجود ندارد و شما می‌توانید تا یک زمان خیلی طولانی از خدمات پشتیبان سایت مدرسه استفاده کنید.