طراحی وب سایت دفتر املاک و مستغلات چه مزیتی دارد؟ همان‌طور که می‌دانید خرید املاک و مستغلات از گذشته یکی از امن‌ترین شیوه‌های سرمایه گذاری بوده است. از همین‌رو بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند سرمایه و درآمد خود را از این طریق سرمایه گذاری کنند. از آن گذشته خرید ملک برای سکونت یکی از اصلی‌ترین نیازهای بشر محسوب می‌شود. بنابراین خرید ملک و مستغلات با هر هدفی که صورت بگیرد، اقدامی است که از گذشته تاکنون انجام می‌شود. برای پیدا کردن یک ملک و زمین مناسب باید به کارگزاری‌های املاک زیادی مرجعه کنید؛ از ملک‌ها و زمین‌های زیادی بازدید کنید؛ موقعیت جغرافیایی و آینده آن زمین را مورد بررسی قرار دهید؛ با مشاوران املاک برای خرید ملکی با قیمت مناسب مشورت کنید و…

حتما می‌توانید تصور کنید که انجام تمامی این فعالیت‌ها می‌تواند تا چه اندازه زمان و انرژی شما را بگیرد. چرا به یک سایت اینترنتی املاک مراجعه نمی‌کنید؟ با توجه به موارد فوق امروزه طراحی وب سایت دفتر املاک و مستغلات برای کارگزاری‌های املاک یک ضرورت است چراکه دیگر کمتر کسی پیدا می‌شود که ترجیح دهد به جای استفاده از یک سایت اینترنتی، زمان زیادی را برای مراجعه حضوری صرف کند. یک سایت املاک باید امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای داشته باشد. قابلیت‎هایی چون:

موارد فوق تنها بخشی از امکانات ضروری و مورد نیاز یک سایت املاک به شمار می‌روند. سایت‌های املاک برای رفع نیاز کاربران خود باید بخش‌های مختلفی داشته باشند. در طراحی وب سایت دفتر املاک و مستغلات باید طراحی بخش‌هایی چون هدر، فوتر، منوی سایت، دسته بندی‌ها، آرشیو عکس‌ و ویدئوهای املاک و صفحه تماس با ما به صورت ویژه مورد توجه قرار بگیرند.

اگر برای راه اندازی سایت املاک و مستغلات از یک تیم باتجربه کمک بگیرید، امکانات سایت املاک پس از شناخت مخاطبان هدف سایت شما پیاده سازی خواهد شد. یک تیم حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت‌هایی مانند سایت‌های مشاور املاک می‌داند که این سایت‌ها باید با رویکرد شخصی طراحی شوند، از گرافیک مناسبی برخوردار باشند و برای جذب کاربر به صورت ارگانیک طبق الگوریتم‌های گوگل طراحی شده باشند.

طراحی سایت املاک حرفه ای چه اهمیتی دارد؟

اگر به عنوان یک کارگزار یا مشاور املاک فعالیت می‌کنید لازم است که حتما یک سایت اینترنتی داشته باشید. زمانی ضرورت ساخت سایت املاک را درک خواهید کرد که شاهد کاهش مراجعه حضوری افراد به کارگزاری‌های املاک باشید. نه تنها با زیادتر شدن مشغله‌های فردی، دیگر کسی وقت چندانی برای حضور در یک دفتر املاک را ندارد، بلکه در شرایطی مانند شیوع ویروس کرونا افراد ترجیح می‌دهند فعالیت‌های غیرضروری خود مانند خرید و فروش ملک و مستغلات را درون منزل خود و از طریق اینترنت انجام دهند.

اگر به عنوان یک مشاور املاک یک سایت اینترنتی برای خود طراحی کنید، در چنین شرایطی نه تنها با کاهش مراجعه کنندگان مواجه نمی‎شوید بلکه حضور کاربران در سایتتان بیشتر نیز خواهد شد؛ چراکه در میان 10 کارگزاری املاک شما تنها مشاوری هستید که برای ارائه خدمات خود یک سایت اینترنتی طراحی کرده و در اختیار کاربران گذاشته‌اید.

اهمیت دیگر راه اندازی سایت املاک و مستغلات این است که از طریق این سایت می‌توان هزینه‌های تبلیغاتی را به حداقل کاهش داد. بنگاه‌های املاک و دیگر کسب و کارهایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می‌توانند از طریق روش‌های مختلفی تبلیغات کنند که برخی از این روش‌ها پرهزینه هستند. اما طراحی سایت املاک حرفه ای را می‌توان یک روش کم هزینه و پربازده برای تبلیغات دانست.

امکانات سایت املاک

اگر به عنوان یک کارگزار املاک بخواهید متفاوت از دیگران عمل کنید، باید امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار دهید که متمایز از سایرین باشد. کاربران به سایت املاک آنلاین شما مراجعه می‌کنند تا موردهایی را برای خرید املاک و مستغلات مشاهده کنند. اگر بتوانید در کنار این خدمت، امتیازهای ویژه دیگری به کاربر بدهید می‌توانید توجه وی را به فعالیت خود جلب کنید.

دارا بودن یک سایت املاک حرفه‌ای به این معنا است که بنگاه شما 24 ساعت شبانه روز باز است و می‌تواند خدماتی را ارائه کند درحالی‌که این امکان برای کارگزاری‌های حضوری وجود ندارد. از امکانات مورد نیاز سایت‌های املاک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکانات فوق را می‌توان جزو مهم‌ترین قابلیت‌هایی دانست که در طراحی وب سایت دفتر املاک و مستغلات باید رعایت گردد. لیست این امکانات با توجه به هدف و نظر صاحب سایت می‌تواند بیشتر یا کمتر باشد.

بخش‌های مختلف یک نمونه طراحی سایت مشاور املاک

همان‌طور که کمی پیش اشاره کردیم سایت‌های املاک با توجه به نیاز و درخواست مشاور املاک می‌توانند امکانات و بخش‌های مختلفی داشته باشند. اگر می‌خواهید طراحی وب سایت دفتر املاک و مستغلات شما به صورت حرفه‌ای انجام شود، باید در طراحی سایت بخش‌های زیر را در نظر داشته باشید:

اهمیت طراحی وب سایت دفتر املاک و مستغلات با یک تیم باسابقه

با توجه به اطلاعات فوق در رابطه با مزایا و اهمیت طراحی سایت املاک، حتما متوجه شده‌اید که ساخت سایت املاک با توجه به جزئیاتی که دارد حتما باید از سوی یک تیم باتجربه در این زمینه صورت بگیرد. اگر اصول طراحی سایت به خوبی رعایت شده باشند، پس از آن می‌توان با بهینه سازی درست، سایت را در صف نتایج اول گوگل و در معرض دید کاربران بیشتری قرار داد. ما با تیمی حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت، برای ساخت سایت املاک اصول زیر را رعایت خواهیم کرد.

توجه به گرافیک سایت املاک

یکی از مهم‌ترین مسائلی که حین طراحی وب سایت دفتر املاک و مستغلات باید به آن توجه شود گرافیک سایت است. چنانچه سایت از گرافیک و قالب مناسبی برخوردار نباشد، کاربران نمی‌توانند به سادگی با سایت شما ارتباط برقرار کنند. چند نمونه طراحی سایت مشاور املاک را مشاهده کنید و سپس سایتی را طراحی کنید که متمایز از دیگران باشد. این تمایز باید هم در ظاهر و گرافیک سایت باشد هم در تنوع و کیفیت خدماتی که از سوی سایت ارائه می‌شود.

طراحی طبق اهداف و رویکرد شخصی

طراحی هر سایت باید پس از نیازسنجی کامل و شناخت دقیق پرسونای هدف آن سایت صورت بگیرد. بنابراین بهتر است طراحی وب سایت دفتر املاک و مستغلات را به تیمی بپسارید که در این امر مهارت کافی را داشته باشند. تنها در این صورت است که سایتی کاملا مطابق با اهداف و نیازهای بیزینس شما طراحی می‌شود.

طراحی طبق اصول بهینه سازی برای گوگل

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که بهینه سازی سایت باید پس از تمام شدن طراحی آن صورت بگیرد درحالی‌که بسیاری از اصول بهینه سازی سایت‌ها باید حین طراحی سایت رعایت گردند. اگر به این موضوع مهم حین طراحی سایت توجه کافی شود، سایت در مدت زمان کوتاه‌تری به بازدهی مطلوب خود خواهد رسید. اگر به دنبال طراحی وب سایت دفتر املاک و مستغلات کاربرپسند و در عین حال طبق الگوریتم‌های گوگل هستید، از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی 24 ساعته سایت

از دیگر مزایایی که ما برای طراحی سایت در نظر گرفته‌ایم پشتیبانی قوی و دائمی سایت پس از به اتمام رسیدن فرایند طراحی است. اگر می‌خواهید سایت املاکتان همواره مورد توجه و تایید کاربران باشد باید دائما بروزرسانی شده و مشکلات فنی سایت برطرف شوند. تنها با یک پشتیبانی قوی و حرفه‌ای می‌توان به این هدف دست یافت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش طراحی سایت با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل کنید.

طراحی سایت مشهد   طراحی سایت آموزشگاه  طراحی سایت آموزشی   طراحی سایت بیمارستان   طراحی سایت پزشکی   طراحی سایت خبری   طراحی سایت شخصی   طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت وردپرسی  طراحی سایت وکلا طراحی سایت آرایشگاه  طراحی سایت آزمایشگاه  طراحی سایت آگهی  طراحی سایت انتشارات طراحی سایت بیمه  طراحی سایت تفریحی  طراحی سایت خدماتی طراحی سایت خودرو  طراحی سایت داروخانه طراحی سایت دانلود فیلم طراحی سایت دکوراسیون  طراحی سایت رزرو  طراحی سایت سالن زیبایی طراحی سایت صرافی  طراحی سایت عکاسی  طراحی سایت فرودگاه  طراحی سایت فروش فایل  طراحی سایت کاریابی  طراحی سایت کافی شاپ  طراحی سایت گردشگری طراحی سایت گلخانه  طراحی سایت مدرسه طراحی سایت مزایده  طراحی سایت هنری طراحی سایت ورزشی  طراحی سایت وکلا  طراحی سایت رستوران  طراحی سایت املاک