طراحی سایت خبری

آیا می‌خواهید طراحی سایت خبری کنید؟ یکی از رقیب‌های سرسخت رسانه‌های خبررسانی این روزها سایت‌های خبری هستند. برخی از این سایت‌های خبری همان‌طور که می‌دانید در طول روز فعالیت زیادی دارند و دائما در حال آپدیت کردن خبرهای خود هستند. سایت‌های خبری این امکان را می‌دهند که روزانه تعداد زیادی عکس، ویدئو، خبر و سایر اطلاعات را در آن‌ها بارگذاری کرد. از مزایای سایت‌های خبری می‌توان به بازدید بالای آن‌ها اشاره کرد. سرعت بالای بارگزاری خبرهای روز در یک سایت خبری و هزینه پایین طراحی سایت خبری ممکن است شما را نیز ترغیب کرده باشد که یک سایت خبری طراحی کرده و از طریق سایت خود کسب درآمد کنید.

سایت‌های خبری برخلاف رسانه‌هایی مانند روزنامه، تلویزیون یا مجلات طی پندین سال اخیر با رشد خوبی مواجه بوده‌اند. چراکه این روزها توجه اغلب افراد به دنیای اینترنت و وبسایت‌ها معطوف شده است؛ به همین خاطر ترجیح می‌دهند به جای ورق زدن صفحات خبری یک روزنامه، در صفحات وب به دنبال جدیدترین اخبار روز دنیا باشند. چگونه یک سایت خبری بسازیم؟ اولین گام برای طراحی سایت خبری، پیدا کردن یک طراح سایت حرفه ای است. تا زمانی که افراد از گوگل برای دریافت اطلاعات استفاده کنند، سایت‌های خبری با استقبال زیادی مواجه خواهند بود. مهم‌ترین نکاتی که در طراحی وبسایت خبری باید مورد توجه قرار بگیرد عبارت است از:

 • انتخاب قالب مناسب برای طراحی سایت خبری
 • استفاده از رنگ‌های مناسب در طراحی
 • طراحی تب‌های مناسب برای قسمت‌های مختلف سایت
 • در نظر گرفتن جایگاهی درست برای منوی اصلی سایت‌های خبری

اگر نکات و اصول طراحی وبسایت‌های خبری به خوبی رعایت شود این سایت می‌تواند روزانه بازدیدهای بالایی داشته باشد. به این ترتیب شما می‌توانید از طریق سایت اخبار خود درآمدزایی کنید. گرفتن آگهی و تبلیغات از اصلی‌ترین شیوه‌های درآمدزایی به کمک سایت‌های خبری به شمار می‌رود. رسیدن به درآمد از طریق یک سایت خبری مستلزم داشتن یک سایت با طراحی اصولی، بارگزاری اخبار موثق و دست اول، رعایت نکات سئو در طراحی سایت و تولید محتوا و… است. با توجه به نقش پررنگ تیم طراحی سایت در موفقیت یک سایت خبری، حتما طراحی سایت خبری را به افراد باتجربه بسپارید. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

چگونه یک سایت خبری بسازیم؟

اگر می‌خواهید یک سایت خبری داشته باشید ابتدا باید از یک تیم طراحی سایت بخواهید تا سایتی را با ویژگی‌ها و امکانات دلخواهتان طراحی کنند. طراحی سایت خبری جزو پیچیده‌ترین سایت‌ها است چراکه روزانه قرار است حجم زیادی محتوا در این سایت بارگزاری شود و بازدید بالایی نیز دارد. به همین خاطر برای طراحی وب سایت خبری باید از یک تیم باتجربه‌تر کمک گرفت که با ویژگی‌ها و امکانات یک سایت خبری به خوبی آشنا باشند. مهم‌ترین نکاتی که حین و پس از طراحی وبسایت خبری باید مورد توجه قرار بگیرند عبارتنداز:

 • یک سایت خبری باید توجه بسیار زیادی بر کیفیت محتوایی که روزانه منتشر می‌کند داشته باشد.
 • یک سایت خبری باید توانایی و ظرفیت ترافیک بالای روزانه را داشته باشد.

به خاطر داشته باشید که وبسایت‌های خبری جزو پربازدیدترین و محبوب‌ترین وبسایت‌ها میان افراد به شمار می‌روند. این روزها افراد برای مطلع شدن از آخرین اخبار روز دنیا به ندرت منتظر اخبار تلویزیون می‌مانند. اکثر افراد ترجیح می‌دهند با موبایل در دستشان از جدیدترین اخبار روز دنیا باخبر شوند. بنابراین اگر طراحی سایت خبری به گونه‌ای باشد که توجه مخاطب را جلب کند و اخبار بروز را به گوش او برسانید بی‌شک به عنوان یک رسانه محبوب شناخته خواهید شد.

امکانات طراحی سایت خبری حرفه ای

مهم‌ترین نکته‌ای که برای طراحی یک سایت خبری حرفه‌ای باید به آن توجه داشت، استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند است. اغلب سایت‌های خبری با CMSهای اختصاصی طراحی می‌شوند. لیستی که در ادامه مشاهده می‌کنید، امکاناتی هستند که یک سایت خبری برای حرفه‌ای شدن به آن نیاز خواهد داشت:

 • محتوای باکیفیت و غیرتکراری؛ اگر در انتشار اخبار بروز نباشید هیچ وقت نمی‌توانید در میان سایت‌های خبری جایی داشته باشید.
 • انتشار اخبار صحیح و با ذکر منبع؛ اگر اخباری منتشر کنید که منبع موثقی نداشته باشد، به مرور اعتماد کاربرانتان را از دست خواهید داد.
 • طراحی سایت خبری ساده با گرافیک ساده و مناسب
 • طراحی ریسپانسیو سایت
 • رعایت نکات سئو در طراحی سایت خبری برای افزایش ترافیک سایت
 • رابط کاربری ساده
 • به روزرسانی اخبار
 • استفاده از عناصر تصویری مانند عکس و ویدئو
 • استفاده از تصاویر باکیفیت اما کم حجم
 • مرتب سازی نمایش اخبار براساس اولویت
 • آرشیو اخبار
 • تعریف کردن دسترسی‌های مشخصی برای خبرنگاران
 • پیاده سازی امکانی برای دریافت اخبار از سوی کاربران
 • پیاده سازی امکانی برای نمایش اخبار در ساعات مشخص
 • امکان تعریف دسته‌بندی‌ها و گروه‌های خبری سیاسی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و…

ویژگی‌های طراحی سایت خبری ارزان

مهم‎ترین ویژگی‌ که یک سایت خبری باید داشته باشد، چگونگی نمایش اطلاعات به کاربران و چیدمان سایت است. سایت‌های خبری پربازدید سایت‌هایی هستند که طراحی ساده دارند و در نگاه اول می‌توانند با کاربر ارتباط برقرار کنند. اگر کاربری در یک سایت خبری نتواند به محض ورود به سایت راه‌های دسترسی به اخبار مورد نیاز و بخش‌های مختلف سایت را پیدا کند به احتمال زیاد سایت را ترک خواهد کرد.

سرعت مناسب سایت از دیگر ویژگی‌های مهم یک سایت خبری است. این سایت‌ها بازدید زیادی دارند بنابراین حین طراحی سایت باید به سرعت لود شدن صفحات سایت توجه ویژه‌ای نشان داد. موارد امنیتی و رعایت اصول سئو از دیگر ویژگی‌های مهم طراحی سایت خبری به شمار می‌روند. سایت‌های خبری حتما باید توسط تیمی صورت بگیرد که تجربه و تخصص کافی در زمینه طراحی وبسایت خبری را داشته باشند.

قیمت طراحی سایت خبری

هزینه طراحی هرگونه سایتی به عوامل متعددی بستگی دارد. روش طراحی سایت مانند طراحی سایت خبری با html، طراحی سایت خبری با php، طراحی سایت خبری با asp.net یا طراحی سایت با cmsهای آماده هر کدام تعرفه متفاوتی دارند. امکانات و ویژگی‌های سایت خبری، تعداد صفحاتی که برای آن طراحی می‌شود و در نهایت تجربه و تخصص تیم طراحی سایت همگی از عوامل موثر بر تعرفه طراحی سایت خبری به شمار می‌روند.

 اگر می‌خواهید یک سایت خبری داشته باشید از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا در این زمینه مشاوره رایگان دریافت کنید.