طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا به طراحی یک وب سایت حقوقی فکر می‌کنید؟ قیمت طراحی سایت وکالت چقدر است؟ طراحی وب سایت برای وکلا چه مزیت‌هایی به همراه دارد؟ بهترین سایت وکالت دارای چه ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی است؟ آیا می‌توان با طراحی سایت حقوقی در جهت ارائه بهتر خدمات حقوقی به افراد گام مهمی برداشت؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. دریافت مشاوره‌های حقوقی این روزها به یکی از نیازهای اساسی اغلب افراد تبدیل شده است.

با گسترش روزافزون اینترنت و استفاده مردم از صفحات اینترنتی برای رفع نیازها و رسیدن به پاسخ سوالات خود، داشتن یک وب سایت حقوقی یک کانال موثر بازاریابی و بستری ایده آل برای ارائه خدمات به شمار می‌رود. در بسیاری از مواقع نیاز است که برای رفع یکسری موارد حقوقی از یک وکیل مشاوره گرفت. آیا شما ترجیح می‌دهید این مشاوره را به صورت آنلاین دریافت کنید و یا دود و دم و ترافیک شهری را پست سر بگذارید تا با یک وکیل به صورت حضوری ملاقات داشته باشید؟

با توجه به اینکه تمایل و اعتماد افراد به استفاده از سایت‌های اینترنتی افزایش پیدا کرده است، حضور در فضای آنلاین از طریق بستر یک وبسایت برای بیزینس‌های خدماتی چون وکلا، پزشکان، آموزشگاه‌ها و… یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود. با طراحی سایت وکلا و فراهم کردن امکان مشاوره آنلاین، می‌توانید به صورت مستقیم با موکلین خود در ارتباط بوده و موارد حقوقی آن‌ها را بررسی کنید. اهمیت و مزیت طراحی سایت برای وکلا در چیست؟ سایت های وکالت مزایای زیادی دارند اما به عنوان مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • کمک به توسعه برند شخصی و شناخته شدن وکیل
 • افزایش اعتماد و اعتبار در نگاه موکلان
 • کمک به جذب موکلین بیشتر

آیا می‌دانید یک وب سایت حقوقی برای جذب مخاطب بیشتر باید چه خدماتی را ارائه کند؟ در کنار قرار دادن رزومه کاری و سوابق وکیل در سایت که جزو مهم‌ترین بخش‌های آن به شمار می‌رود، بهترین سایت حقوقی ارزش‌های دیگری نیز برای کاربران خود خلق می‌کند. به عنوان مثال امکان مشاوره آنلاین، تعیین نوبت اینترنتی برای مراجعه حضوری، طراحی بخشی برای پرسش و پاسخ و امکان پرداخت آنلاین هزینه مشاوره از خدمات برتر یک وب سایت حقوقی به شمار می‌روند که در طراحی سایت وکلا باید لحاظ شوند. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت وکالت از طریق شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اهمیت طراحی سایت برای وکلا

چرا داشتن یک وب سایت حقوقی برای تمامی وکلا ضرورت دارد؟ اگر وکیل یا مشاور حقوقی هستید توجه داشته باشید که این روزها همه وکلا باید به منظور توسعه شخصی و برند خودشان در فضای آنلاین حضور داشته باشند. امروزه یکی از راه‌های سنجیدن اعتبار و مورد اطمینان بودن یک فرد، جستجو کردن نام وی در اینترنت است. اگر موکلین شما در اینترنت به دنبال شما بگردند و هیچ نامی از شما در صفحات وب به میان نیامده باشد، به احتمال زیاد به همین سادگی به شما اعتماد نخواهند کرد. چرا طراحی سایت وکلا مهم است؟

تقویت برند شخصی وکلا و شناخته شدن آن‌ها میان مردم

یکی از اهداف اصلی طراحی وب سایت برای وکلا توسعه برند شخصی است. وکیل هستید و می‌خواهید موکل‌های بیشتری را جذب دفتر کار خود کنید؛ از چه راهکاری استفاده می‌کنید؟ باید در فضایی حضور داشته باشید و فعالیت کنید که اغلب مخاطبان هدف شما در آن فضا حضور دارند.

 این موضوع را به خاطر داشته باشید که مخاطب امروزی در هیچ جایی به اندازه فضای اینترنت و فضای مجازی حضور ندارد! بنابراین با طراحی سایت های وکالت می‌توانید به راحتی بدون آنکه مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگین برای تبلیغات باشید، خودتان را به دیگران معرفی کنید.

افزایش اعتبار و اعتماد با طراحی سایت وکلا

یکی دیگر از دلایلی که به واسطه آن طراحی وب سایت حقوقی را مهم و ارزشمند می‌دانیم، کمک به افزایش اعتبار وکلا در چشم موکلین است. همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردیم امروزه حضور موثر در فضای اینترنت به منزله اعتبار و ارزش برای آن فرد به شمار می‌رود. اگر یک سایت اینترنتی داشته باشید به شما در مقایسه با وکیلی که هیچ اسمی از او در صفحات اینترنت نیست، ساده‌تر اعتماد می‌کنند.

طراحی سایت حقوقی؛ فرصتی برای جذب موکلین بیشتر

از دیگر مزایای طراحی سایت وکلا این است که با کمک این سایت اینترنتی و انتشار محتوای درست و ارزشمند در آن، می‌توانید موکلین بیشتری را جذب کنید. شمار زیادی از افراد پاسخ سوالات حقوقی خود را در اینترنت جستجو می‌کنند و از این طریق پس از هدایت شدن به یک وب سایت حقوقی، برای ملاقات حضوری با آن وکیل نیز ترغیب می‌شوند.

اگر به دنبال جذب موکلین بیشتری هستید قدم اول طراحی سایت حقوقی است. در گام بعدی باید محتوای کاربردی و مفیدی تولید کند که پاسخ سوال اغلب کاربران است. پس از آن می‌توانید به بازدیدکننده‌های سایت خود یک امتیاز ویژه مانند مشاوره حقوقی رایگان بدهید و به این ترتیب آن‌ها را ترغیب کنید تا به یکی از موکلان شما تبدیل شوند.

بهترین سایت وکالت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ممکن است این سوال برایتان پیش آید که پس از طراحی سایت وکلا باید چه خدماتی ارائه شود تا توجه و اعتماد کاربران اینترنتی را به خود جلب کند؟ فراموش نکنید که طراحی وبسایت وکلا باید با هدف رفع نیاز از مخاطبان صورت بگیرد نه تنها منافع شخصی، گرفتن موکلین بیشتر و رسیدن به درآمد بیشتر. به عنوان مثال اگر یک وب سایت حقوقی طراحی کنید که در آن سایت تنها اقدام به معرفی خود کرده باشید و هیچ ارزشی برای کاربران خلق نکرده باشید، کاربران نه تنها دیگر از سایت بازدید نخواهند کرد بلکه برای رفع مشکلات حقوقی خود نیز به شما اعتماد نخواهند کرد.

خلق ارزش برای مخاطب، راز موفقیت طراحی سایت حقوقی است. بنابراین توجه داشته باشید که سایت های وکالت باید طراحی مناسب و جذابی داشته باشند و گذشته از آن محتوای مفیدی نیز پس از طراحی در این سایت منتشر شود. بهترین سایت وکالت خدمات زیر را در راستای جلب رضایت موکلین خود ارائه می‌کند:

 • ارائه مشاوره‌های حقوقی آنلاین
 • امکان دسترسی موکلین به بررسی سوابق و رزومه وکیل
 • اختصاص دادن بخشی در سایت برای پاسخ به سوالات کاربران
 • امکان تعیین وقت برای مراجعه حضوری
 • ایجاد امکان ارسال مدارک از سوی موکل برای وکیل به منظور بررسی دقیق‌تر و ارائه مشاوره دقیق‌تر
 • دسترسی به نظرات و انتقادات دیگر موکلان
 • امکان پرداخت آنلاین هزینه وکالت

ویژگی‌های طراحی سایت برای وکلا

یک طراح سایت حرفه‌ای که در زمینه طراحی وب سایت‌های حقوقی تجربه کافی دارد به خوبی طیف کاربران این سایت را می‌شناسد و می‌‌داند یک وب سایت حقوقی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد. ویژگی‌های طراحی سایت وکلا عبارتنداز:

 • امکان رزرو آنلاین برای مشاوره
 • طراحی پنل مدیریت و رابط کاربری ساده
 • طراحی بخشی مربوط به معرفی سوابق و رزومه وکیل
 • طراحی بخشی برای مدیریت گروه‌ها و کاربران
 • طراحی خبرنامه برای اخبار حقوقی و مقالات

طراحی سایت وکلا با خدمات ویژه

 1. زیبایی بصری و رابط کاربری جذاب

مهم‌ترین موضوعی که در زمینه طراحی سایت باید مورد توجه قرار بگیرد، طراحی جذاب و کاربردی سایت است. اگر به قالب‌ها، ظاهر سایت یا ترکیب رنگ‌بندی سایت توجه ویژه‌ای نشود، به احتمال زیاد این سایت نمی‌تواند در جلب توجه و اعتماد کاربر چندان موفق عمل کند. اگر یک وب سایت حقوقی موفق می‌خواهید، زیبایی بصری سایت را فراموش نکنید.

 • پشتیبانی آنلاین وب سایت حقوقی

از دیگر خدمات ویژه‌ای که بهترین شرکت طراحی سایت وکلا ارائه می‌دهد، پشتیبانی آنلاین است. چنانچه پس از طراحی سایت حقوقی در کار با بخش‌های مختلف پنل مدیریت آن با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلتان را رفع کنید.

 • مناسب بودن قیمت طراحی سایت وکالت

از دیگر ویژگی‌های یک شرکت معتبر طراحی سایت وکلا، طراحی با تعرفه مناسب است. شما می‌توانید انواع نمونه سایت وکالت که توسط یک شرکت طراحی سایت طراحی شده است را مشاهده کنید و سپس با توجه به تعرفه اعلام شده تصمیم‌گیری کنید.

 • طراحی ریسپانسیو سایت های وکالت

طراحی واکنشگرا برای سایتی مانند وب سایت حقوقی از اهمیت بالایی برخوردار است. یک طراح سایت حرفه‌ای برای طراحی سایت حقوقی به این مورد توجه ویژه‌ای نشان می‌‌دهد.

قیمت طراحی سایت وکالت

هزینه طراحی وب سایت برای وکلا طبق پارامترهای متفاوتی تعیین می‌گردد. نیاز هر بیزینسی از طراحی سایت کاملا متفاوت است؛ چراکه نیاز کاربران این سایت‌‌ها متفاوت است. پس هر سایتی با توجه به نیاز کاربران خود با امکانات ویژه‌ای طراحی می‌شود که این مورد در تعیین تعرفه طراحی سایت وکلا تاثیر بسزایی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی سایت برای وکلا از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.