مشاوره رایگان سئو

دریافت مشاوره سئو یکی از اساسی ترین مسائلی است که ما در این مقاله قرار است به آن بپردازیم. در اینجا به شما خواهیم گفت که: 1- اصلا چرا به مشاوره سئو احتیاج دارید؟ 2- در یک مشاوره سئو رایگان می توانید چه چیزهایی را از مشاور درخواست کنید؟ 3- در نهایت در مشاوره سئو چه مواردی بررسی می شود؟ 4- اگر این موارد برای شما نیز سوال و ابهام ایجاد کرده می توانید ادامه این مقاله را مطالعه کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

مشاوره رایگان سئو:

یکی از رونق کسب و کارهای اینترنتی و دیده شدن وب سایت شما، به آمار بازدید وب سایت وابسته است. همانطور که می دانید، معمولا وب سایت هایی که در رتبه های برتر صفحه نتایج نمایش داده می شوند، معمولا از آمار بازدید بیشتری برخوردار هستند.

این موضوع چند دلیل اساسی دارد: اول این که آمار ها نشان داده که کاربران هنگام جستجو یک عبارت خاص، ابتدا بر روی چند سایت اول کلیل کرده و اصولا نیز پاسخ نیاز خود را دریافت می کنند؛ پس دیگر وب سایت هایی که در سطوح پایین تر هستند را اصلا باز نمی کنند. دوم این که وب سایت هایی که در رتبه های برتر نمایش داده می شوند، معمولا برند و معروف هستند به همین دلیل هم کاربر راحت به آن ها اعتماد می کند. مورد آخر هم به دلیل رتبه سایت و توضیحات متا می باشد که بر اساس اصول و قوانین سئو از آن ها استفاده می شود. این توضیحات و امتیازات در صفحات نتایج جستجو نمایش داده شده و باعث جذب مخاطب می گردد.

از این رو سئو و بهینه سازی وب سایت، هم به این دلیلی که ذکر شد و هم به این دلیل که رتبه وب سایت را ارتقا می دهد، از موارد ضروری هر وب سایتی است.

برای دریافت خدمات سئو شما ابتدا باید از متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند کمک بگیرید. یعنی ابتدا مشاوره های لازم را دریافت کنید و سپس بر اساس نیازمندی ها و موارد ضروری وب سایتتان، خدمات لازم را دریافت نمایید. شما می توانید این نوع مشاوره ها را از طریق وب سایت ها و یا شرکت هایی که مشاوره سئو رایگان ارئه می دهند، دریافت کنید.

در ادامه قصد داریم در رابطه درخواست هایی که می توانید در طول دوره مشاوره رایگان سئو خود دریافت کنید، صحبت کنیم. سپس هم به موارد کلی که برای شما ارائه می گردد می پردازیم:

در خواست های مشتری از مشاور سئو:

درخواست نمونه کا و پروژه های انجام شده:

همانطور که می دانید، مشاوره سئو می تواند در جهت دریافت خدمات سئو مفید، بسیار تاثیر گذار باشد. همچنین اصولا مشتریان، پس از دریافت مشاوره های سئو، خدمات سئو سایت خود را نیز بر عهده همان تیم یا شخصی که از آن مشاوه گرفته اند می گذارند. از این رو بسیار مهم است که شخص مشاور، در این زمینه تخصص و تجارب کافی را داشته باشد و بتواند نمونه کار های موفقی را ارائه نماید. پس تنها در صورت ارائه پروژه های موفق و قوی می توانید به یک تیم سئوکار اعتماد نمایید.

معرفی مدیرانی که پروژه های آن ها توسط تیم مشاور شما انجام شده باشد:

درخواست این مورد از مشاور سئو، می تواند به شما در جهت ارزیابی خدمات سئو آن شخص کمک شایانی نماید. به این صورت که شما به مدیران معرفی شده مراجعه می کنید و در رابطه با روند کاری و میزان مفید بودن مشاوره های دریافت شده سوال می کنید. در نهایت می توانید پس از جمع بندی موارد دریافت شده توسط اشخاصی که مشاوره دریافت کرده اند، در رابطه با دریافت مشاوره و یا عدم دریافت آن تصمیم گیری نمایید.

سوال در رابطه با اجرای توصیه های گوگل وب مستر :

گوگل وب مستر، یکی از مهم ترین ابزار ها در زمینه سئو می باشد که به کارگیری و توجه به تکنیک های آن، می تواند در جهت پیشرفت سئو و بهینه سازی سایت شما بسیار موثر باشد. پس شما حتی برای دریافت مشاوره رایگان سئو نیز باید سوال کنید که آیا مشاور سئو به این زمینه تسلط داشته و از آن استفاده می کند یا خیر.

سوال در رابطه با کلمات کلیدی:

همانطور که می دانید، سئو و بهینه وب سایت شدیدا به کلمات کلیدی وابسته می شود. هنگامی که شما کلمات کلیدی درستی را برای مقالات و محتواهای وب سایت خود انتخاب نمایید، می توانید در جهت پیشرفت رتبه وب سایت بسیار موفق عمل کنید. از این رو مشاوره رایگان سئو و بهینه سازی وب سایت هم مشاور باید موراد مورد نیاز را بررسی کرده و یک استراتژی مشخص برای ایجاد کلمات کلیدی جدید و یا ویرایش موارد موجود داشته باشد تا بتواند شما را به اهداف مشخص شده برساند.

سوال درباره میزان آشنایی مشاور با کسب و کار شما:

برای این که یک متخصص، بتواند به درستی مشاوره های لازم را برای بهینه سازی وب سایت شما ارائه کند، باید به میزان لازم با کسب و کار شما آشنایی داشته باشد. زیرا در این صورت می تواند با بازار کار و نیاز مصرف کنندگان شما به خوبی آشنا شود، سپس در جهت تولید محتوا و یا محصولات شما بهترین استراتژی را مشخص می کند. همچنین پس از شناسایی نیاز کاربر، می تواند عباراتی را که بیشتر از طرف مخاطبین هدف شما جستجو می گردد را پیدا کرده و سپس بهترین کلمات کلیدی را برای شما مشخص نماید.

علاوه بر اینها، شناخت کسب و کار شما باعث می شود تا یک مشاور سئو بتواند رقبای برتر و موفق شما را شناسایی نماید. سپس ب استفاده از ابزارهای مناسب به تحلیل آن ها پرداخته و نحوه کار آن ها را ارزیابی نماید. زیرا این کار سبب می شود تا از مواردی که برای کسب و کار شما مفید بوده و رقبا از آن استفاده کرده اند، شما نیز استفاده نمایید.

میزان شناخت شهر یا کشور هدف:

اکثر وب سایت ها، خدمات کسب و کار اینترنتی خود را در یک شهر و یا کشور خاص ارائه می دهند. برای مثال، اگر شما در کشور ایران، یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده اید و قصد ارائه خدمات به کل کشور را دارید، باید از یک متخصص در زمینه سئو مشاوره بگیرید که در کشور ایران مشغول به فعالیت باشد. یا اگر هم خارج از کشور قرار دارد، با نحوه در آمد زایی و بازار کار در ایران به خوبی آشنایی داشته باشد. این مسئله به این دلیل بسیار مهم می باشد که ممکن است بازار کار در کشور مورد نظر شما با شناخت مشاور مغایرت داشته باشد. در این صورت دریافت مشاوره و یا خدمات سئو باعث هیچ پیشرفتی در کار شما نمی شود و تنها برای شما هزینه می تراشد.

پرسش در زمینه تکنیک های مورد نیاز سایت شما:

همانطور که می دانید، تعیین بودجه یکی از مهم ترین مسائل در هر کسب و کار می باشد. هنگامی که شما قصد دریافت خدمات و یا مشاوره رایگان سئو را دارید، باید میزان بودجه ای که قرار است برای دریافت خدمات سئو اختصاص دهید را مشخص نمایید. سپس هنگامی که این مورد را به مشاور اعلام نمایید، او می تواند بر اساس مبلغ بودجه، میزان خدماتی که بر روی وب سایت شما قابل اجرا است را مشخص نماید. در نهایت نیز اعلام می کند که این خدمات، شامل چه تکنیک ها و اصولی می شود. مثلا می تواند تنها برای ریسپانسیو کردن وب سایت باشد؛ یا علاوه بر آن محتوا ها نیز بررسی و بهینه گردد.

تعیین مدت زمان انجام پروژه:

هنگامی که میزان خدمات و بوجه پروژه مشخص باشد، مشاور باید بر اساس میزان سختی کار و همچنین تعداد اعضای تیم، کار ها را تقسیم و مدیریت نماید. سپس مدت زمان کل انجام پروژه را به شما ارائه دهد.

البته لازم به ذکر است که زمان تعیین شده توسط مشاور سئو، برای دریافت خدمات سئو و بهینه سازی سایت می باشد ربطی به نتیجه آن ندارد. زیرا سئو و بهینه سازی از مواردی می باشد که که به زمان احتیاج داشته و هیچ قانون مشخصی برای زمان بالا آمدن سایت وجود ندارد. پس این کار مربوط که موتور جستجو گر شما بوده و مشاور نمی تواند آن را دقیق مشخص کند. اما در رابطه با مدت زمان انجام کار بر روی سایت، می تواند زمان دقیقی را به شما اعلام نماید.

خدماتی که در مشاوره سئو دریافت می کنید:

مجموعه خدماتی که به طور کلی در مشاوره رایگان سئو ارائه می شوند عبارت اند از:

  • دریافت مشاوره در زمینه طراحی وب سایت و توجه به قوانین سئو
  • ارائه اطلاعات لازم در زمینه تکنیک های سئو که قرار است روی سایت مشتری اعمال گردند.
  • توجه به نیاز بازار و کاربران و ارائه پیشنهاد های مفید برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب
  • ارائه مواردی در زمینه تخمین مدت زمان رسیدن به هدف های مشتری و سایت
  • اعلام میزان بودجه مورد نیاز برای دریافت خدمات و همچنین افزایش رتبه وب سایت

بنابراین به دلیل اهمیت موضوع بهینه سازی سایت، شما باید مشاوره رایگان سئو را از طریق روش های نام برده شده دریافت کنید و سپس مواردی گه گفته شد را از متخصص خود بخواهید. سپس در صورت ارزیابی وی و توجه به نیازهای خود، خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت را دریافت نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *