سئو سایت انگلیسی

 

سئو سایت شاید در نگاه اول کاری مشکل و پیچیده باشد اما تیم سئو جواد یاسمی با بیش از سئو وب سایت‌های خارجی مختلف در حال حاضر توانسته است سئو سایت‌های خارجی را در بهترین حالت پیش ببرد.

سئو کردن وب سایت‌های خارجی چالش‌ها و قوانین خاص خود را دارد که عدم توجه به آن می‌تواند مشکلات مختلفی را برای وب سایت انگلیسی زبان پیش بیارد.

می‌دانیم که الگوریتم‌های گوگل برای اولین بار روی زبان انگلیسی پیاده سازی می‌شوند و پس از آن در سایر زبان‌ها پیاده سازی می‌شود، به همین خاطر آپدیت بودن سئوکار یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه داشت. در حالت کلی می‌توان گفت که سئو کردن سایت‌های انگلیسی یا چند زبانه تفاوت آنچنانی با سئو کردن وب سایت‌های فارسی ندارد، اگر در سئو وب سایت‌های انگلیسی محتوا شما دست اول باشد و هدف نهایی شما کاربران باشد، شاید به جرات بتوان گفت که سئو کردن وب‌سایت‌های انگلیسی از وب سایت‌های فارسی راحت‌تر و آسان‌تر است.

 

موارد ضروری در سئو سایت انگلیسی

وب‌سایت‌های انگلیسی به نسبت دیگر زبان‌ها به دلیل اپدیت‌های زیاد گوگل رو این زبان شاید در ابتدای کار کمی گیج کننده و حتی سخت باشد، اما اگر از یک سری اصول و موارد پیروی کنید نه تنها ظاهر شدن در نتایج صفحه اول گوگل در زبان انگلیسی راحت‌ است بلکه بسیار شیرین است. در زیر به چند نمونه از مواردی که باید در هنگام سئو وبسایت انگلیسی به آن توجه داشت اشاره خواهیم کرد.

 

انتخاب نام دامنه

یکی از ابتدایی‌ترین مواردی که باید در همان ابتدای شروع به کار وب سایت به آن توجه کرد، انتخاب نام دامنه مناسب است. در صورتی که نام دامنه انتخابی شما دارای کلمات کلیدی هدف باشد روند سئو کردن وب سایت آسان‌تر خواهد شد. توجه داشته باشید که پسوند دامنه یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در زمان انتخاب نام دامنه به آن توجه داشته باشید، پسوند ir مناسب وب سایت‌هایی است که زبان آن‌ها فارسی است و قرار است کاربران داخل ایران از آن استفاده کنند.

پسوند‌های com,net,org می‌توانند پسوندهای مناسبی برای وب سایت‌های خارجی باشند.

 

استفاده از زبان انگلیسی

اگر قرار است وب سایت شما به زبان انگلیسی سئو شود لازم است که هیچگونه محتوایی غیر از محتوای انگلیسی روی وب سایت شما بارگزاری نشود، این کار باعث می‌شود که تمرکز وب سایت و محتوای شما در یک جهت که همان سئو وب سایت انگلیسی است متمرکز شود.

توجه داشته باشید که کامنت‌ها و متن تصاویر، آلت تصاویر و… باید همه و همه به زبان انگلیسی نوشته شده باشند، این موارد را لازم است که به مدیر محتوای وب سایت خود گوشزد کنید.

 

استراتژی مناسب لینک سازی

یکی از مواردی که عموما سئوکاران تازه‌کار با آن به مشکل می‌خورند، فرآیند ساخت بک لینک است. وب سایت شما قرار است برای زبان هدف انگلیسی سئو شود، پس باید بخش بزرگی از بک لینک‌هایی که خودتان چه پولی و چه رایگان می‌سازید در وب سایت‌های انگلیسی زبان باشد. این کار به شما کمک خواهد کرد که در مدت زمان کوتاه‌تری وب سایت خود را در کلمات مورد نظر سئو کنید.

 

سرور و هاستینگ سایت

سرور و هاستینگ وب سایت یکی دیگر از مواردی است که در سئو سایت خارجی یا هر زبان دیگری از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از سرورها و هاستینگ‌های داخلی برای سئو وب سایت‌هایی با سئو انگلیسی می‌تواند بزرگترین اشتباهی باشد که یک سئوکار در کار خود مرتکب شود. اگر سئو سایت انگلیسی شما برای یک کشور خاص قرار است سئو شود، بهتر آن است که سرور سایت در همان کشور باشد، این کمک خواهد کرد که دسترسی کاربران به وب سایت شما با سرعت بسیار بالاتری انجام شود و تاثیر بسیار زیادی در سئو و جذب مخاطبان بیشتر دارد.

 

سرعت وب سایت انگلیسی

سرعت وب سایت نه تنها در وب سایت‌های انگلیسی زبان بلکه در تمامی زبان‌ها باید بالا باشد تا کاربران و خزنده‌های گوگل به وب سایت شما سر بزنند. در حال حاضر یکی از مهم‌ترین ملاک‌های سئو سرعت لود شدن وبا سایت است.

 

استفاده از تک hreflang

یکی از دیگر مواردی که حتی سئوکاران بزرگ از آن غافل می‌مانند استفاده از تک hreflang است. به کمک این تگ می‌توانید زبان وب سایت خود را انتخاب کنید. این تگ به خزنده‌های گوگل و دیگر موتورهای جستجو این امکان را می‌دهد که درک بهتری از زبان وب سایت شما داشته باشد.

 

پیدا کردن کلمه کلیدی‌های مناسب

پیدا کردن کلمات کلیدی که به درد کسب و کار شما بخورد یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید در جهت رشد و سئو وب سایت انگلیسی خود انجام دهید. توجه داشته باشید که هر چقدر میزان این کیورد ریسرچ بیشتر و دقیق‌تر باشد زودتر به نتیجه خواهید رسید.

 

انتشار رپورتاژ در وب سایت‌های انگلیسی

می‌دانیم که بخش زیادی از سئو در حال حاضر وابسته به بک لینک است، هر چقدر برنامه دقیق و مناسب‌تری برای کیورد ریسرچ خود داشته باشید و هر چقدر این مهم را با دقت بیشتری پیش ببرید.

انتشار رپورتاژ مناسب و حرفه‌ای در وب سایت‌های انگلیسی زبان که از قدرت دامنه و اعتبار بالایی برخوردار است باعث می‌شود که کسب و کار شما تا اندازه زیادی رشد کند.

 

تکنیک‌های کلاه سیاه سئو وب سایت‌های انگلیسی

شاید با خواندن این عنوان به فکر این افتاده باشید که با یادگیری چند نکته کلاه سیاه می‌توانید وب سایت خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به رتبه‌های دلخواه برسانید. درست است که در برخی از موارد سئوکاران می‌توانند با روش‌هایی اقدام به دور زدن گوگل کنند، اما نباید از خاطر ببرید که گوگل تمامی آپدیت‌های خود را روی زبان انگلیسی انجام می‌دهد. یعنی با روی کار آمدن هر آپدیت این امکان وجود دارد که وب سایت شما به راحتی و تنها با یک آپدیت گوگل رتبه شما را از بین ببرد.

توجه داشته باشید که این مورد خوشبینانه‌ترین حالت ممکن است و این امکان وجود دارد که وب سایت شما برای همیشه از لیست نتایج گوگل حذف شود و به نوعی دیگر شما نتوانید فعالیت مناسب و حرفه‌ای در آن کلمه کلیدی که پنالتی شده‌اید داشته باشید.

 

تشخیص ip کاربر

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای سئو وب سایت‌های خارجی و حتی وب سایت‌های فارسی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، تشخیص ip کاربران است. به وسیله ای پی کاربران می‌توانید به راحتی هدف نهایی کاربران را تشخیص دهید. با ابزارهایی نظیر گوگل آنالتیکس می‌توانید به راحتی محل