در ابتدا قصد داریم شما را با یک مفهوم دقیقی از انجام سئو در شهر قم آشنا کنیم. ممکن است بارها نام سئو (SEO) به گوشتان خورده باشد و برایتان سوال ایجاد شود که اصلا سئو چیست و چه کاربردی دارد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال لازم است که تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید تا به پاسخ کامل تری در زمینه سئو برسید.

سئو یک سرمایه گذاری بلند مدت است؛ فعالیتی است که در راستای بهبود بخشیدن به عملکرد یک سایت انجام می‌شود یا بهتر است بگوئیم یک عمل بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. انجام فعالیت‌هایی مانند تعیین استراتژی محتوایی و طراحی سایت باعث می‌شود سایت مورد نظری که در اختیار دارید در نتایج گوگل جایگاه بهتر و بالاتری را به دست آورد.

قطعا با شنیدن موتورهای جستجو به یاد گوگل و یاهو خواهید افتاد. در واقع در رابطه با موتورهای جستجو می‌توان گفت نرم افزارها و سخت افزارهایی وجود دارند که وظیفه دارند اطلاعات مورد نیاز کابران را در یک فضای تعیین شده که حجم گسترده ای از داده‌ها در آن قرار دارد را جستجو کنند. SEO فقط به موتورهای جستجو مربوط نمی‌شود بلکه ساخت سایتی مناسب می‌تواند یکی از فاکتورهاتی مهم برای بازدید کنندگان باشد.

 سئو در قم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یعنی بهینه سازی، اعتبار سایت شما را افزایش می‌دهد. هرشخص که به اینترنت دسترسی دارد محصولات و خدمات خود را در گوگل جستجو می‌کند و از اولین وب سایت‌ها برای رفع نیاز خود استفاده می‌کند.

 سئوکاران تازه کار زیادی هستند که با روش های غیر واقعی به دنبال به دست آوردن جایگاه بهتر هستند. یک سئو کار حرفه ای می‌داند که الگوریتم های گوگل به تازگی بهترین نتایج گوگل را به کاربران نشان می‌دهند. منظور این است سایتی به نمایش گذاشته می‌شود که کاربر با مراجعه به سایت مورد نظر به آن چیزی که می‌خواهد رسیده باشد و از آن نتیجه خوبی گرفته باشد. در این صورت همچین سایتی می‌تواند با کمک سئو بهترین جایگاه را به دست بیاورد. همچنین سئو می‌تواند در ارائه خدمات و فروش محصولات در قم تاثیر زیادی داشته باشد.

سئو سایت در قم تاثیر فوق العاده ای بر فروش دارد. چرا؟

استان قم یکی از 31 استان ایران است که تا سال 1395 حدود یک میلیون و 300 هزار نفر جمعیت دارد. از مهم‌ترین عواملی که در  وضع اقتصادی این استان تاثیر دارد می‌توان به صنعت گردشگری به ویژه مذهبی آن اشاره کرد. هرساله افراد زیادی از نقاط مختلف ایران و سایر کشورها به شهر قم سفر می‌کنند. همین امر باعث شده است بازارکار و خدمات در شهر قم رونق بسیاری پیدا کند.

 بهینه سازی سایت در قم تاثیر زیادی در کسب و کار دارد به طوری که SEO  یا بهینه سازی موتورهای جستجو لول بالاتری نسبت به بازاریابی‌های تبلیغاتی رایج دارد. سئو یکی از عواملی است که می‌تواند به هر کسب و کاری که در قم دارید رونق ببخشد. و باعث می‌شود سایت شما رتبه بالایی در موتورهای جستجو پیدا کند و فروش عالی داشته باشید. سئو شاید برای یک فرد عادی مفهوم خاصی نداشته باشد اما برای کسی که صاحب یک فروشگاه و مدیر سایت است مفهوم بسیاری دارد و آن را سکو پرتابی برای پیشرفت در کار خود می‌داند. به طور کلی می‌توان گفت نبودن سئو در یک فروشگاه اینترنتی یا هر سایت دیگری شما را به آن جایگاهی که باید نمی‌رساند.

سئو در قم چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

اگر به دنبال رسیدن به اهداف سئو سایت هستید باید جایگاه خود را در بازار مشخص کنید. این اهداف به شما نشان می‌دهد که برای ساخت یک استراتژی قوی به SEO نیاز دارید. مهم‌ترین اهدافی که یک وب سایت کسب می‌کند عبارتند از:

 • افزایش ترافیک سایت
 • افزایش درآمد
 • افزایش رتبه
 • آموزش به کاربران
 • افزایش رضایت مشتریان
 • افزایش تعداد بازدید از برند شما
 • درخواست کسب اطلاعات بیشتر از سوی کاربران

شرکت خدمات دهنده سئو در قم

شرکت های بسیاری در قم در زمینه سئو فعالیت می‌کنند و خدماتی را به کاربران ارائه می‌کنند. در این بین جواد یاسمی یکی بهترین ارائه دهنده های خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در شهر قم است.

مهم‌‌ترین خدمات شرکت ارائه کننده سئو در قم چیست؟

 1. سئو داخلی
 2. سئو خارجی
 3. بروز رسانی تصاویر وب سایت
 4. تولید محتوا سئو شده
 5. مدیریت شبکه‌های اجتماعی
 6. استفاده از ابزارهای گزارش دهی پیشرفته
 7. بهبود وضعیت ساختاری وب سایت

مهم‌ترین عامل تعیین کننده هزینه بهینه سازی سایت در قم چیست؟

در زمینه سئو لیست دقیق و ثابتی از قیمت وجود ندارد و قیمت نهایی بعد از انجام تمام نیازهای مورد نیاز و مربوط به یک سایت و کلید واژه‌هایی که در آن بکار گرفته شده است مشخص شده و به مشتریان ارائه می‌شود. یک اصل مهم در سئو کلیدواژه ها است. عمر دامنه، شرایط اولیه سایت، ساختار سایت و زبان برنامه نویسی از مواردی اند که در مشخص شدن قیمت انجام سئو در قم موثر است.

برای جذب ترافیک درست در سایت به چه مواردی باید توجه داشت؟

 • چه کسانی مخاطبان سایت شماهستند؟ بهتر است شناخت کافی از شخصیت این افراد داشته باشید.
 • مخاطبان با چه نوع رابط کاربری ارتباط بر قرار می‌کنند؟
 • این مخاطبین برای پیدا کردن سایت شما از چه کلمات کلیدی استفاده کرده‌اند؟
 • در چه شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارند؟

برای این موارد تحقیقات و برنامه ریزی هایی لازم است انجام شود که جزو سئو محسوب می‌شوند. بعد از آن که درباره موارد بالا اطلاعات لازم را کسب کردید می‌توانید تعیین کنید که چه کارهایی را باید برای بهینه سازی وب سایت از داخل آن انجام دهید که (سئو داخلی ) است و چه کارهایی را جهت تقویت وب سایت از خارج آن (سئو خارجی) انجام دهید. در استان قم با توجه به وجود اقوام مختلف و کسب و کارهای گسترده، رشد و توسعه در فضای اینترنت بسیار زیاد شده است. شاید در سال های گذشته دنیای وب آنقدر شناخته شده نبوده و توجهی به آن نمی‌شد اما طی چند سال اخیر شاهد رشد فناوری ارتباطات در این زمینه هستیم. بهتر است برای نتیجه‌گیری در روند بهینه سازی سایت خود صبور باشید و سعی کنید به یک شرکت معتبر در قم برای بهینه سازی سایت خود اقدام کنید تا با انجام کارهایی مانند استفاده از کلید واژه های مناسب ،قرار دادن محتوای خوب، لینک سازی درست، ایجاد لینک داخلی به سایت شما بهبود ببخشند و جایگاه بالایی را کسب کنید. از بازدهی های سئو می‌توان به افزایش ترافیک مفید، نرخ تبدیل و در آمد اشاره کرد. شما کاربران اگ در قم حضور دارید می‌توانید با دریافت خدمات از جواد یاسمی کارشناس سئو سایت خود را به مواردی که در بالا ذکر شد نزدیک تر کرده و به آن بهبود ببخشید.