سئو در کرج به این معناست که اگر بیزنس شما در کرج است، بهتر است که کلمات کلیدی خود را برای استان کرج بهینه کنید و مخاطبان ساکن کرج را جذب کنید. در حال حاضر بیشتر کسب و کارهای استان کرج مانند کارخانجات، شرکت‌ها و مراکز خدماتی جهت رسیدن به جایگاه بالاتر در صفحه نتایج جستجو برسند، بر روی سئو وب سایت فروشگاهی خود هزینه‌هایی می‌کنند و در حقیقت وب سایتی که برای سئو خود هزینه می‌کند به ارزش و اعتبار بیشتری هم دست پیدا می‌کند. وب سایتی که برای سئو خود برنامه ای نداشته باشد مثل فروشگاهی است که اجناس با کیفیت دارد به این دلیل که در مکان مناسب قرار نگرفته است به فروش قابل توجهی هم نخواهید رسید.

در تعریف سئو می‌توان گفت که از روش‌های پرکاربرد دیجیتال مارکتینگ است که مزیت‌های زیادی برای کسب و کارها فراهم می‌کند از جمله هزینه کم در مقایسه با تبلیغات گوگل. در بازاریابی سئو مهم‌ترین مسئولیت این است که اطلاعات کافی از مکان‌هایی که می‌توان مخاطب را پیدا کرد و افزایش بازدیدکننده رقم زد. خدمات سئو انواع مختلفی مانند سئو تکنیکال، بازاریابی محتوا، لینک بیلدینگ و سئو محلی دارد.

در ادامه مقاله به هر کدام از موارد بالا می‌ پردازیم.

تعریف سئو

امروزه با استفاده از روش‌های دیجیتال مارکتینگ، مشاغل به آگاهی از برند و فروش بیشتری دست پیدا کرده‌اند، که در این بین سئو از موضوعات پرطرفدار احوزه بازاریابی آنلاین است. سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization که برای بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می‌شود. یکی از اهداف سئو این است که در زمان جستجوی کاربران رتبه خوبی به مقالات و محتوای یک وب سایت اختصاص دهند. در دنیای دیجیتال امروز موتور جستجوگرهای زیادی وجود دارد مانند گوگل، یاهو و بینگ که google از محبوبیت بیشتری در جهان برخوردار است. اکثر افراد برای یافتن محصولات، پاسخ سوالات خود و… از گوگل استفاده می‌کنند.گوگل به یکی برترین برندهای جهان تبدیل شده است و قدرت خود را به عنوان یک موتور جستجوی عالی، ثابت کرده است.

سئو مزایای زیادی دارد از جمله:

بازاریابی سئو چیست؟

سئو با تولید محتوا ارتباط دارد و برای ارتقای یک وب سایت هر دو لازم است. SEO پیدا کردن تقاضا است و محتوا پاسخگوی این تقاضا است. وظیه یک بازاریاب سئو این است که بداند در کجا می‌ تواند مخاطب هدفش را پیدا کند و بازدیدکننده بیشتری جذب کند. نکات مهمی که در بازاریابی سئو باید در نظر گرفت:

ابزارهایی که در بازاریابی محتوا می‌تواند به شما کمک کند توسط خود گوگل ارائه شده است همانند گوگل آنالیتیکس، گوگل ترند و… که در پیاده سازی تکنیک‌های سئو موثر هستند. البته سایت الکسا هم در بررسی وب سایت رقبا و همچنین فعالیت‌های خودتان مناسب است.

همانطور که بیان کردیم، گوگل به دنبال این است تا بهترین سایت را به کاربران نمایش دهد و یک معیار اهمیت درباره این موضوع، قابل اعتماد بودن وب سایت است. چنانچه یک وب سایت فیدبک‌های منفی دریافت کند، در طول زمان اعتباد خود را از دست خواهد داد. بازاریابی سئو در کرج شامل روش‌های متفاوتی دارد که از طریق آن می‌ توان به ربات‌های گوگل فهماند که وب سایت مورد اطمینان در حوزه کاریتان هستید و کاربران به شما اعتماد دارند. در خبرگزاری‌های معتبر رپورتاژ آگهی منتشر کنید و یا از وب سایت‌های با اعتبار در حوزه کاری خود لینک بگیرید. با این تفاسیر لینک سازی در بازاریابی سئو اهمیت دارد.

خدمات سئو در کرج

منظور از خدمات سئو در کرج تمامی فعالیت‌هایی است که به ارتقای رتبه وب سایت در صفحه  SERP یا همان صفحه نتایج جستجو گوگل محسوب می‌شود. خدمات سئو انواع گوناگونی دارد ازجمله:

سئو تکنیکال

این بخش از مهم‌ترین مراحل سئو است که به روند بهینه سازی وب سایت برای راحت ایندکس شدن و خزش آسان‌تر موتور جستجو گفته می‌شود. مراحلی مثل ساخت نقشه‌ی سایت، بهینه سازی کدها و… دارد. در سئو تکنیکال محتوا نقشی ندارد و تنها زیر ساخت سایت مورد توجه است. سئو تکنیکال شامل آنالیز سایت و یافتن مشکلات و ارورها، بهبود تگ‌ها و کد‌ها، بهنیه سازی سرعت وب سایت و… است.

بازاریابی محتوا

استراتژی سئو وب سایت با بازاریابی محتوا نقاط مشترک زیادی دارد و در این سطح از بهینه سازی سایت کارهای زیر انجام می‌شود:

تحقیقات کلمات کلیدی، مشخص کردن کلمات کلیدی ارزشمند، تعیین استراتژی محتوا، تدوین تقویم محتوا، تولید محتوا براساس استراتژی مشخص شده، لینک سازی داخلی و…

لینک بیلدینگ

یکی دیگر از خدمات سئو، لینک  سازی است که یک بخش مهم در موفقیت سئو است. سه اصول بدست آوردن لینک معمولا این موارد است: لینک‌های طبیعی، لینک خود ساخته و ایجاد لیک دستی برای ارتقای بیشتر.

سئو محلی

65% مشتریان محلی در فضای اینترنت به جستجوی بیزنس‌های جدیداند و میزان جستجوی محلی 59% رشد داشته است. گوگل موقعیت مکانی کاربران را از ادرس  IPتشخیص داده و اکثر نتایج را براساس همان موقعیت جغرافیایی به مخاطب نشان می‌دهد. در سئو لوکال گذاشتن اطلاعات تماس، نقشه گوگل در وب سایت، استفاده از تگ‌های گوگل برای نمایش موقعیت کسب و کار، بررسی نظرات کاربران و استفاده از عبارت‌های محلی و… انجام می‌شود.

قیمت خدمات سئو

یکی از سوالات رایج در زمینه اجرای خدمات سئو است! قیمت سئو با توجه سبک و سلیقه کاری هر فرد یا تیم مشخص می‌کنند و نمی‌توان برای آن تعرفه ثابتی مشخص کرد. عوامل متعددی وجود دارند که در هزینه سئو اثرگذارند ماند:

اگر نیاز به سئو در شهر کرج دارید و نیاز است که اطلاعاتی کاملی در رابطه با روند سئو در شهرستان کرج دارید می‌توانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش تماس حاصل کنید. جهت اطلاع از قیمت سئو می‌توانید با مشاورین تیم ما تماس حاصل فرمایید.