از جمله خدمات ارائه دهنده شرکت های سئو در جهت افزایش درآمد و ارتقا بخشیدن به کسب و کارهای اینترنتی در بوشهر، طراحی، بهینه سازی و سئو سایت است. جواد یاسمی و تیمش این خدمات را با پشتیبانی در بوشهر به مشتریان ارائه می‌کنند. به صورت مختصر سئو یک روند مناسب است برای بهتر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در جستجوهای صفحه گوگل است.

زمانی که شما به اطلاعاتی در مورد یک موضوع نیاز دارید در گوگل به دنبال آن هستید تا پاسخ مورد نظر خود را پیدا کنید. سایت‌های مختلفی برای شما نشان داده می‌شود که اکثرا افراد یا خود شما در همان صفحه با مراجعه به یکی از سایت‌ها جواب خود را پیدا می‌کنید.

 به طور خلاصه می‌توان گفت سایت‌هایی که در صفحه اول قرار دارند از اعتبار بیشتری برخوردارند. و در صفحه نتایج بیشتر تکرار شده است که کاربر را مجاب می‌کند به سایت اول یا دوم جهت دستیابی به اطلاعاتی که می‌خواهد مراجعه کند. این گونه سایت‌ها با توجه به رتبه بالایی که در نتایج جستو گرفته‌اند جایگاه اول به خود اختصاص داده اند و بازدید کنندگان بسیاری را از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند. کار سئو همین است؛ بهبود بخشیدن به سایت‌های گوناگون جهت دیده شدن و توسعه و رشد آن در نتایج جستجو.

 

سئو سایت در بوشهر چه مراحلی دارد؟ و باید برای انجام آن به چه نکاتی توجه کرد؟

ضروری است که سایت شما رتبه بالایی جهت دیده شدن برای واژگان جستجو مربوط به حوزه شما داشته باشد. به دست آوردن رتبه بالا در گوگل با استفاده درست از مراحل سئو به راحتی امکان پذیر است. بسیاری از شرکت ها از حرکات اشتباهی برای به دست آوردن رتبه بالا استفاده می کنند که در آن موفق نخواهند شد.

در حال حاضر همه چیز در سئو دشوار و در حال تغییر است به همین خاطر ترفندهایی وجود دارد که بتوانید بهبود رتبه بندی سایت خود را انجام دهید. الگوریتم های جستجو گوگل بسیار باهوش عمل می کنند و با توجه به تغییراتی که اخیرا گوگل در الگوریتم های جستجو خود ایجاد کرده است، فرآیند سئو برای بسیاری از کسانی که دستورهای گوگل را رعایت نمی کنند و افرادی که از بروز کردن دانش خود خودداری می کنند و آن هایی که فکر می کنند با تماشای ویدئو و خواندن وبلاگ های آنلاین می توانند  سئو را به طور کامل یاد بگیرند بسیار مشکل است.

 در زیر به نکاتی که لازم است در زمینه سئو سایت در شهر بوشهر به آن توجه شود اشاره می کنیم.

 

بهینه سازی تگ های عنوان

بسیار مهم است عناوینی که شما در سایت قرار می دهید به صورت مختصر و قابل درک باشد زیرا هنگامی که سایت شما در نتایج گوگل نشان داده می شود عنوان ها اولین چیزی است که کاربران با آن روبه رو می شوند. می توانید در متای خود به توضیحات بیشتری بپردازید. پس از تحقیق در مورد کلمه کلیدی، تگ عنوان مهم ترین مکان برای قرار گیری بهترین کلمات کلیدی محسوب می‌شود. چیزی که در رتبه بندی موتورهای جستجو مفید است بکار بردن کلمات کلیدی در ابتدای عنوان است که می تواند کمک زیادی به ارتقای سایت شما کند. پس بهتر است  از استفاده مکرر کلمات کلیدی (keyword stuffing) یا هرچیزی که ممکن است خوانایی عنوان را سخت کند خودداری کنید.

 جهت نشان دادن همه عنوان ها توسط گوگل باید تعداد کاراکترهای یک عنوان زیر ۶٠ باشد. همچنین لازم است هر صفحه یک عنوان مهم و خاص داشته باشد و محتوایی تکراری نباشد.

 

تحقیق کلمه کلیدی (Keyword Research)

تحقیق کلمه کلیدی در فرآیند سئو یکی از مهم ترین بخش ها است. این روش شناسایی کلمات کلیدی مرتبط برای وبسایت را انجام می دهد. برای تحقیق کلمات کلیدی به ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی نیاز است که می توانند به ما در پیدا کردن کلمات کلیدی کمک کنند.

 

ایجاد عنوان‌های متای (Meta Titles) مرتبط

توضیح متا پس از عنوان اولین چیزی است که افراد هنگام بازدید از محتوای شما در نتایج جستجو گوگل به طور مستقیم زیر URL مشاهده می‌کنند. اگر برای توضیحات متای مرتبط و مختصر صفحات خود وقت نگذارید افراد تمایلی برای کلیک کردن روی سایت شما را نخواهند داشت. و اگر صفحه شما نرخ پایینی در گوگل دریافت کند باعث کاهش رتبه سایت شما می‌شود. زمانی که یک صفحه جدید را منتشر می‌کنید نوشتن یک متای خوب کمی زمان می‌برد اما از سوی دیگر، منافع سئو در طول مدت ارزشمند خواهند شد.

 

آنالیز رقبا

آنالیز رقبا به شما کمک می‌کند با کمی تغییر و کسب ایده های خوب در روش هایی که رقبا از آن استفاده می کنند مشتریان را به سمت خود هدایت کنید.

اغلب کسب و کارهای آنلاین برای موفقیت در کار خود باید توجه زیادی به این مرحله داشته باشند و برای انجام این کار سایت های قدیمی و معتبر را بررسی کنند. به این دلیل که آن ها ایده‌های خوبی را ارائه کرده و بازدهی خوبی داشته اند. خیلی از سئو کاران از این مرحله رد می‌شوند و سراغ مرحله بعد می‌روند.

 

بهینه‌سازی سئوی داخلی (On-Page SEO)

گوگل به تازگی هوشمندانه عمل می کند. به همین دلیل پس از بروز رسانی الگوریتم های اخیر، فقط افزودن یک محتوای غنی از کلمات کلیدی، شما را برای رسیدن به رتبه اول کمک نخواهد کرد. سئو داخلی نکاتی دارد که باید به آن ها توجه شود این نکات عبارتند از:

 • نوشتن محتوای دقیق و مفید
 • بارگزاری سریع سایت
 • سایت مودبانه و دوستانه
 • داشتن سایت منظم
 • مهم بودن ساختار سایت و ساختار URL
 • استفاده از اطلاعات ارزشمند بجای کلمات کلیدی

 

بهینه‌سازی سئوی خارجی (Off-Page Optimization)

لینک ها به جهت ایجاد اعتماد و رتبه بندی بسیار مهم هستند و مورد استفاده قرار می گیرند. لینک ها را باید از سایت های معتبر به دست آورید و همچنین به حوزه شما مرتبط باشند. اگر از وب سایت‌های بی کیفیت و دارای محتوای ضعیف لینک دریافت کنید نمی‌توانید رتبه خوبی را به دست آورید.

 

پیاده‌سازی URLهای کاربر پسند

زمانی که می‌خواهید URL خود را طراحی کنید باید همیشه به فکر آنچه که برای موتور جستجو و همچنین کاربر بهترین است باشید. وجود کلمات نامناسب در URL شما باعث می‌شود که درک آن برای افراد و موتورهای جستجو سخت شود. برای ساخت URL مناسب لازم است خلاصه مقاله خود را در قالب چند کلمه در حد امکان قرار دهید. این عمر جذابیت صفحه شما را برای کاربر بیشتر و برای گوگل قابل درک می‌شود.

 

استفاده از خصوصیت Alt برای تصاویر

جستجوهای تصویری جزئی ازسرویس‌های گوگل هستند که جدایی آن‌ها از هم امکان پذیر نیست. برای درک بهتر گوگل از آن‌ها باید تصاویر خود را بهینه سازی کنید. گوگل قادر به دیدن تصاویر شما نیست بنابراین می‌توانید از alt text برای انتقال معنایی استفاده کنید. شانس شما برای دیده شدن بیشتر در جستجوهای تصویری با تگ alt دقیق در تصاویر بالا می‌رود.

 

لینک دهی به سایت‌های مرتبط

گوگل از این روش بسیار استقبال می‌کند. لینک دادن به سایت‌های خارجی مرتبط یک روش عالی جهت ارائه زمینه (context) بزرگتر برای متن شما است. با این روش می‌توانید یک تجربه مثبت برای کاربران خود ایجاد کنید. همچنین لینک دهی به سایت های مرتبط با حوزه خود که به عنوان رقیبتان محسوب نمی‌شود بسیار عالی است.

 

ارتقا سرعت سایت

کاربران مراجعه به سایت‌هایی را ترجیح می‌دهند که توسط موتورهای جستجو سریع بارگذاری بشوند. اگر بارگذاری بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد 40 درصد مشتریان از صفحه خارج می‌شوند. سرعت سایت باید برای وبمستر یا صاحب سایت در اولویت باشد. عواملی هستند که باعث می‌شود بارگذاری با سرعت پایین انجام شود.

 • زمان زیاد پاسخ سرور
 • پلاگین های بسار زیاد
 • عدم فشرده سازیHTTP
 • تصاویر بهینه نشده

 

سئو کار در بوشهر

آیا می‌دانید کارشناس یا متخصص سئو چه کسی است؟ به شخصی که فعالیت های مربوط به SEO را انجام می‌دهد سئو کار گفته می‌شود. افرادی هستند که به کاربران و کسانی که صاحب یک سایت هستند کمک می‌کنند که وضعیت وب سایتشان را در گوگل یا موتورهای جستجو ارتقا دهند. این افراد نقش مستقیمی در افزایش ارتقا و بازدید وب سایت‌ها دارند. سئو کاران حرفه ای در بوشهر در حوزه فروش اینترنتی (online Sale) و مباحث تبلیغاتی اینترنتی تخصص و سابقه بیشتری دارند.

 

اهمیت نقش سئو کار در بوشهر چیست؟

در ادامه قصد داریم به اهمیت نقش متخصص سئو در طراحی سایت بپردازیم.  فردی که تمام خدمات سئو را انجام می‌دهد نقش زیادی در بهبود سایت شما دارد.

 • افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو
 • افزایش اعتبار شما در موتورهای جستجو مانند گوگل
 • افزایش فروش محصولات و کالاهای شما
 • بهبود اعتبار شما نزد کاربران
 • افزایش تعداد کاربران و مشتریان شما
 • افزایش تعداد درخواست‌های دریافت خدمات شما
 • و غیره

اگر هدف شما در بوشهر فروش خوب از طریق اینترنت و داشتن کاربران زیاد است، تنها  داشتن یک سایت برای شما کافی نیست و نمی‌توانید در کسب و کار خود موفق شوید. شما برای رسیدن به درجه بالایی از ارتقا و رشد در سایتتان به یک سئو کار احتیاج دارید. سئو کار می‌تواند با بهینه سازی سایت شما احتمال موفقیت شما را در حوزه کاری خود افزایش دهد.