در این مطلب می‌خواهیم به تعریف کوتاهی از سئو سایت در بجنورد و مزایای آن بپردازیم. قبل از پرداختن به موضوع سئو و خدمات آن در بجنورد کمی به معرفی و خصوصیات این شهر می‌پردازیم. بجنورد مرکز خراسان شمالی در شمال شرق ایران و در کوهپایه‌های رشته کوه آلاداغ بنا شده است.

شهر بجنورد از شهرهای بزرگ خراسان بوده و از این حیث چهل و چهارمین شهر کشور به شمار می‌رود. همچنین بجنورد با شهرهای شیروان، اسفراین و آشخانه همسایه است و پرجمعیت‌ترین شهر استان خراسان شمالی است. و حدود 811،572 نفر جمعیت را در خود جای داده است.

دیجیتال مارکتینگ از روش‌های مختلفی در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو استفاده می‌کند. می‌توان گفت سئو (SEO) یکی از روش‌های مرسوم دیجیتال مارکتینگ است که کمک می‌کند کمیت و کیفیت بازدید کنندگان سایت شما را افزایش دهد و محصولات و خدمات شما توسط بازدید طبیعی موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو معرفی شوند. در این بین شاید برایتان سوال پیش آید که موتورهای جستجو چه هستند و چه کاربردی دارند که ما در ادامه به توضیح مختصری درباره موتورهای جستجو می‌پردازیم.

 اگر در بجنورد هستید و می‌خواهید به کسب و کار خود رونق دهید می‌توانید از طریق سئو سایت مناسب با افزایش فروش خود در کمترین زمان رو به رو شوید. بهینه سازی سایت در بجنورد از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور کلی سئو فرآیندی است که در جهت دیده شدن یک سایت در موتورهای جستجو روی کار آمده است. تا از طریق آن ترافیک بیشتری در موتور‌های جستجو جذب شود. یک سئو کار خوب می‌تواند با داشتن مهارت، سایت مورد نظر را به بهترین شکل ممکن بهینه سازی کند و به جایگاه سایت در موتورهای جستجو ارتقا ببخشد.

 

موتور جستجو چیست؟

گوگل و یاهو نمونه‌هایی از موتورهای جستجو وب یا (Search Engine) بوده که از معروف‌ترین موتورهای جستجو به شمار می‌روند. در واقع موتورهای جستجو به نرم افزار‌ها و سخت افزارهایی گفته می‌شود که در یک فضای مشخص که حجم زیادی از اطلاعات در آن قرار دارد، داده‌های تعیین شده از سوی کاربران را جستجو می‌کنند. این جستجو روی‌هارد دیسک کامپوتر و روی حافظه موبایل در یک پایگاه داده یا فضای وب انجام می‌گیرد.

 

سئو در بجنورد چه مزیت‌هایی دارد؟

 • سرمایه گذاری پر سود و دائمی
 • قرار گرفتن در رتبه‌های بالای گوگل
 • وجود اعتبار و اعتماد بیشتر مشتری
 • ارزان بودن سئو و بهینه سازی سایت نسبت به تبلیغات پر هزینه اینترنتی، تلویزیون، روزنامه و غیره
 • افزایش درآمد

 

هزینه سئو سایت در شهر بجنورد چقدر است؟

قیمت انجام سئو در شهرهای مختلف یا هر کسب و کاری متفاوت است. اگر ساکن و صاحب کسب و کار در بجنورد هستید، برای اطلاع از قیمت خدمات سئو با شرکت‌های مختلف در شهر خودتان که در زمینه سئو فعالیت می‌کنند تماس گرفته و از قیمت‌های بهینه سازی سایت آگاه شوید. زیرا مواردی وجود دارد که در قیمت گذاری سئو تاثیر دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

منظور از کارشناس سئو چیست؟

به کسی که مسئولیت بهینه سازی یک سایت را برای موتورهای جستجو به جهت بالا رفتن و بهبود جایگاه در نتایج گوگل بر عهده دارد کارشناس سئو گفته می‌شود.

 

فعالیت‌‌های سئو کار در بجنورد شامل چه چیزهایی می‌شود؟

یک کارشناس سئو وظایف و مسئولیت‌هایی جهت بهینه سازی سایت دارد. در ادامه به وظایف شغلی کارشناس سئو اشاره می‌شود.

 • مدیریت تمام فعالیت‌های سئو
 • ایجاد بک لینک
 • اندازه گیری رتبه وب سایت
 • پشتیبانی سئو
 • آنالیز وب سایت
 • افزایش رتبه سایت در انواع موتورهای جستجو

 

مدت زمان انجام سئو سایت در بجنورد چقدر است؟

میزان زمان لازم برای انجام سئو سایت به وضعیت فعلی وب سایت و برند شما و همچنین به زمینه ای که رقبای شما در آن فعالیت می‌کنند بستگی دارد. برای کسانی که رقابتشان کم است حدود سه یا چهار روز اما برای حوزه‌هایی که رقابت در آن زیاد باشد مدت زمان بیشتری نیاز است.

 

تضمینی برای رسیدن به رتبه یک با بهینه سازی سایت در بجنورد وجود دارد؟

سئو و رتبه یک را نمی‌توان مشخص کرد. امروزه گوگل به صورت مداوم در حال آپدیت شدن است و کسی از اینکه چه معیارهایی به آن اضافه شده است و یا دیگر سایت‌ها که رقیب شما محسوب می‌شوند چه فعالیت‌هایی را انجام می‌دهند خبر ندارد. شما فقط می‌توانید با استفاده از ارائه اطلاعات دقیق و مرتب نظر کارفرمایان را به خود جلب کنید.

 

روش‌های استفاده شده سئو سایت در بجنورد

شما برای اینکه بتوانید وب سایت خود را به جایگاه و رتبه بهتر در نتایج گوگل برسانید به یک استراتژی کارآ احتیاج دارید. ممکن است برایتان این سوال ایحاد شود که چگونه باید این کار را انجام دهید. می توانید با شناخت انواع روش‌های سئو سایت بهینه سازی سایت خود را به بهترین شکل انجام دهید. یک موضوع بسیار مهم این است که گوگل به وب سایت‌هایی اهمیت می دهد که کاربران زیادی را جذب کند بنابراین باید سعی بر یک طراحی یک سایت دقیق و کامل داشته باشید تا برای کاربران هم جذاب باشد. قابل ذکر است که گوگل برای بهبود بخشیدن به سایت معیارهایی قرار داده است ک باید آن‌ها را رعایت کرده و طبق آن پیش بروید. اشاره کردیم که برای انجام سئو در بجنورد دو روش وجود دارد که به آن‌ها می‌‎پردازیم.

 

سئو داخلی (on_page)

مجموعه فعالیت‌هایی که با استفاده از بهینه سازی سایت در داخل سایت برای افزایش رتبه و افزایش ترافیک در موتور‌های جستجو می شود را سئو داخلی می گویند. بهینه سازی محتوا کدها و لینک سازی درون سایت انجام می شود.

 

کار سئو داخلی در بجنورد چیست؟

 • بررسی متون، محصولات
 • درج متاتک‌ها
 • اضافه کردن و مدیریت لینک‌های هر بخش
 • و…

 

سئو خارجی (off_page)

فعالیت‌هایی که در بیرون از سایت شما انجام می شود به سئو خارجی مرتبط است. در واقع seo off page که یکی از روش‌های سئو سایت است، به تکنیک‌هایی می پردازد که خارج از سایت شما جهت بهینه سازی سایت انجام می شود. سئو خارجی توانایی و قدرت بیشتری نسبت سئو داخلی دارد. برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید در مرحله اول بهینه سازی داخلی سایت را به درستی انجام دهید و بعد از آن سئو خارجی را می توان مدیریت کرد.

 

انواع روش‌های سئو سایت در بجنورد

سئو خود به شیوه‌های مختلفی قابل انجام است که از به بخش‌های زیر تقسیم بندی می‌شود.

 

سئو کلاه سیاه

ممکن است بهبود بخشیدن به سایت در روش کلاه سیاه در زمان کوتاهی انجام شود و سایت شما جایگاه مناسب یا حتی جایگاه اول را به دست آورد اما این عمل همیشگی نخواهد بود و بعد‌ها مشکلاتی را برای سایت شما به وجود می آورد. زمانی که از این روش استفاده می شود گوگل آن را تشخیص می دهد. این روش سعی دارد از قوانین سو استفاده کرده اما سئو کلاه سیاه قوانینی دارد که به شکل مستقیم و غیر مستقیم توسط موتور‌های جستجو اطلاع رسانی می شود.

 

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید کاملا بر عکس سئو کلاه سیاه عمل می‌کند. در این نوع، از روش‌های درست و اصولی در راستای کمک به حفظ وب سایت و بهتر شدن آن استفاده می‌شود. جایگاه و رتبه بهتر را با استفاده از این روش می‌توانید به دست آورید. فعالیت‌های سئو قوانین مرتبط با موتورهای جستجو را رد نمی‌کند. علاوه بر این اقدامات مفیدی را در راستای بهبود سئو انجام می‌دهد. چند نمونه از این موارد عبارتند از انتشار تعداد مناسب محتوا بر اساس زمان بندی درست، عدم دریافت کلیک‌های غیر اورگانیک، تبلیغات هدفمند در راستای اهداف سئو و استفاده از کدهای سبک در طراحی سایت

 

سئو کلاه خاکستری

مرز بین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید را سئو کلاه خاکستری پر کرده است. برخی از وب سایت‌ها وجود دارند که توسط گوگل جریمه می‌شوند. آن دسته از سایت‌ها که نمی‌خواهند نشان دهند قوانین موتورهای جستجو را دور زده‌اند از این روش استفاده می‌کنند. استفاده نادرست از تکنیک‌های سئو کلاخه خاکستری باعث می‌شود سایت با اشتباهات زیادی رو به رو شود و از بین برود. برای اینکه بدانید چه شرکتی برای انجام خدمات سئو مناسب‌تر است ما به شما شرکت جواد یاسمی را معرفی می‌کنیم که یکی از سئو کاران حرفه ای در شهر بجنورد است و تمامی خدمات را در راستای بهبود بخشیدن به سایت شما ارائه می‌کند. جواد یاسمی برای جلب رضایت شما مشتریان بر اساس نوع کسب و کاری که دارید مشاوره‌های لازم را جهت چگونگی افزایش درآمد در کسب و کار را به شما می‌دهد. شرکت ما سعی دارد به صورت تضمینی تمام خواسته‌های شما را در سئو سایت در بجنورد انجام دهد.