لیست سرفصل های مقاله

آموزش حضوری سئو در مشهد به صورت کاملا تخصصی در شرکت سئو آقای مهندس جواد یاسمی زیر نظر بهترین متخصصان سئو مشهد و ایران دوره سئو خود را بگذرانید.

دوره های آموزش حضوری و کارگاه های سئو در مشهد که به صورت حضوری ارائه می شوند به ترتیب زیر برای هر علاقه مند به سئو تشکیل خواهد شد.

  1. دوره آموزش مبانی سئو و دیجیتال مارکتینگ
  2. دوره آموزش اصول اولیه سئو
  3. دوره آموزش تولید محتوا
  4. دوره آموزش سئو داخلی
  5. دوره آموزش سئو تکنیکال
  6. دوره آموزش سئو خارجی
  7. دوره پیشرفته سئو + نکات افزایش رتبه

شما با شرکت در جلسه آشنایی با سطح سئو و دانش مسیر یادگیری سئو خودتان را خواهید داشت. بهترین مسیر برای سئو و یادگیری 0 تا 100 موارد مختلف در بهینه سازی سایت و سئو این است که مسیر شخصی سازی شده برای خودتان را بدانید.

در مسیر شخصی سازی آموزش سئو برای شما با کار بر روی پروژه های سئو واقعی شرکت ها، برندها، کارخانه ها و … به زبان فارسی، انگلیسی و عربی تمامی ساختارهای کاری سئو و مدیریت تیم سئو را فرا خواهید گرفت.

پروژه های سئو سایت جواد یاسمی

خدمات سئو شرکت جواد یاسمی در زمینه سئو سایت به صورت تضمینی و تخصصی خدمات مختلفی ارائه می دهد. از این رو پروژه های مختلفی در زمینه سئو سایت ها در حال حاضر در شرکت یاسئومی فعال هست.

آموزش سئو تکنیکال

آموزش سئو در مشهد

اولین جلسه آموزشی سئو سایت در مشهد توسط مشاور سئو جواد یاسمی برگزار خواهد شد. این جلسه سطح دانش سئو شما را مشخص می کند و با توجه به علاقه شما یک مسیر توسعه فردی در کارهای سئو سایت به شما پیشنهاد خواهد شد. برخی از ابتدا باید محتوا را آموزش ببینید و بعد به دنیای بهینه سازی وارد شوند. برخی باید تکنیکال و کد نویسی را یاد بگیریند و به دنیای سئو فنی وارد شوند. برخی در ساختن بکلینک ها استعداد دارند و باید به دنیای سئو خارجی وارد شوند.

آموزش سئو

هر دانشجوی سئو با توجه به تمایلات خودش وارد یکی از لاین های مختلف سئو سایت خواهد شد.

کارگاه آموزش حضوری سئو

کارگاه های دوره آموزشی سئو در بازه های زمانی کوتاه بین 2 تا 3 ساعت هست. در این کارگاه ها تمامی نکات مرتبط با دوره به شما منتقل خواهد شد و تمامی مسیر های آموزشی و یادگیری بیشتر نیز در اختیار شما خواهد بود.

برای اطلاع از دوره ها و کارگاه های سئو با شماره 09046996570 تماس بگیرید و یا به ایمیل Yaseomi.com@gmail.com  یک ایمیل با عنوان درخواست شروع فرایند یادگیری سئو ارسال کنید.

کارگاه آموزش سئو

هزینه های هر کارگاره و شرایط ثبت نام

در این کارگاه ها علاقه مندان به سئو شرکت خواهند کرد و داشتن سیستم شخصی نیاز نیست ولی در صورت تمایل میتوانید همراه خود بیاورید. در شرکت سئو یاسئومی تمامی امکانات برای کلاس آموزشی سئو فراهم است.

سیستم شرکت سئو

هزینه شرکت در هر کارگاه 300 هزار تومان است و تعداد شرکت کنندگان در هر کارگاه بین 4 تا 8 نفر خواهد بود. در این کارگاه ها باید براساس سوالاتی که در ذهن شما شکل می گیرید زمان مناسب برای صحبت در مورد آنها باشد تا درک شما از موارد مطرح شده کامل شود.

شرکت سئو جواد یاسمی

استراتژی سئو سایت

آموزش سئو با تولید محتوا شروع می شود و شما در یک کارگاه تولید محتوا با تمامی حالت های محتوای وب آشنا شده اید و نکات زیادی در مورد تولید محتوای متنی یاد خواهید گرفت. برای شرکت در دوره های تولید محتوای متنی می توانید به صورت خصوصی و حضوری در شرکت سئو  یاسئومی حاضر شوید و بعد از گذراندن دوره برای پروژه های سئو شرکت ما تولید محتوا انجام دهید.

جدیدترین مقالات سئو