سئو با جواد یاسمی | بهترین مشاور سئو سایت

سئو سایت پزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید:

سئو سایت های پزشکی و بهینه سازی ها برای برندینگ پزشک ها می تواند باعث افزایش مراجعه کننده به مطب شود. اگر در گوگل در تمامی کلمات کلیدی مرتبط به حوزه درمانی خودتان رتبه یک باشید همه شما را خواهند شناخت و حتما برای یک نوبت ویزیت به شما مراجعه می کنند. این روزا برای همه پزشک ها و کلینک های مشخص شده است که در کلمات کلیدی رتبه یک گوگل بودن به معنای دیده شدن و داشتن مراجعه کننده است. برای همین مورد نیز تمامی کلینک ها و دکتر ها روی تبلیغات خود در شبکه های اجتماعی زمان میگذارند و این کار هم به برندینگ آنها کمک میکند و هم خدمات خود را معرفی می کنند.

سئو پزشکی یعنی چی؟ سئو پزشکی یا بهینه سازی وبسایت کلینیک یا دکتر به این معناست که در حوزه پزشکی و درمانی یک وبسایت را به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط به خدمات درمانی آن برسانیم. تمامی موارد بهینه سازی حساس تر خواهد شد و شما برای هر خط محتوایی که در سایت پزشکی قرار می دهید باید حواستان باشد که یک بیمار ممکن است از راهنمایی ها و مقالات شما استفاده کند.

سئو پزشکی – دکتر و کلینیک

سئو (Search Engine Optimization) برای سایت های پزشکی و کلینیک ها نیز مانند دیگر سایت هاست. اما به دلیل حساسیت و محرمانگی اطلاعات پزشکی، باید به مواردی خاص توجه داشت. در ادامه تعدادی از مواردی که برای سئو سایت های پزشکی باید در نظر گرفته شود را ذکر می کنم:

البته قبل از هر چیزی شما می توانید یک یا چند جلسه مشاوره سئو سایت با جواد یاسمی داشته باشین و بهترین انتخاب را در زمینه کلمات کلیدی برای تارگت داشته باشید.

 1. محتوای سایت باید اصیل و مطابق با استانداردهای پزشکی باشد. باید از مطالبی که ممکن است مخاطب را به اشتباه بیندازد یا اطلاعات نادرست ارائه دهد، پرهیز شود. از دکتر یا متخصص بخواهید که حتما مطالب را چک کند و بهترین حالت ارائه محتوا را برای بیماران خود داشته باشید.
 2. استفاده از کلیدواژه های پزشکی و مرتبط با حوزه خدماتی که ارائه می دهید، در محتوای سایت بسیار مهم است. کلمات کلیدی مهم خودتان که در آن حوزه خدمات درمانی ارائه می دهید می تواند خیلی مفید باشد.
 3. بهینه سازی تصاویر و فایل های چندرسانه ای با اضافه کردن توضیحات مناسب، عنوان مناسب و کاهش حجم فایل، می تواند در بهبود سئو کمک کند.
 4. استفاده از نقشه سایت و ارسال آن به وبمسترهای گوگل و بینگ، می تواند در جستجوی بهتر و سریعتر سایت توسط موتورهای جستجو کمک کند. دسترسی ابزارها را برای تیم سئو و محتوای خود ایجاد کنید.
 5. پایبندی به استانداردهای سئو مانند سرعت بارگیری سایت، پاسخگویی به دستگاه های موبایل و قابلیت خوانایی محتوا، برای بهبود سئو سایت بسیار مهم است. سرعت برای همه کاربران مهم است و مخصوصا کسانی که در مورد علائم در بدن خود یا نزدیکانشان سوالی دارند و زمان برای آنها می تواند خیلی مهم باشد.
 6. ایجاد صفحات مرتبط با خدمات پزشکی ارائه شده و بهبود ساختار داخلی سایت، می تواند در بهبود سئو کمک کند. کامل کردن مسیر 0 تا 00 از علائم و نشانه ها تا اینکه چطوری درمان های خانگی و موارد مختلف را تجربه کنند و در کجا حتما به پزشک مراجعه کنند می تواند خیلی مفید باشد.
 7. برای بهبود سئو صفحات، ایجاد لینک های ورودی (backlink) با کیفیت و از وبسایت های معتبر حوزه پزشکی، بسیار مهم است. لینک سازی نیز باید با رعایت قوانین و استانداردهای سئو صورت گیرد. گرفتن بکلینک های پزشکی می تواند خیلی مفید و حرفه ای باشد. شما با تبلیغات در سایت های پزشکی مرتبط می تواند برای بیماران سایت های دیگر نیز خدمات درمانی خود را معرفی کنید.\
مشاهده این مطلب  نرخ کلیک CTR چیست؟

اگر میخواهید مقاله را مطالعه نکنید و فایل صوتی سئو پزشکی را گوش کنید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

چگونه می توانم لینک های ورودی با کیفیت برای سایت پزشکی خود ایجاد کنم؟

ایجاد لینک های ورودی (backlink) با کیفیت برای سایت پزشکی، یکی از موارد مهم در بهبود سئو سایت است. در ادامه تعدادی از راه هایی که می توانید از آنها برای ایجاد لینک های ورودی با کیفیت استفاده کنید، ذکر می کنم:

 •  ایجاد محتوای خوب و ارزشمند: با ایجاد محتوای با کیفیت و ارزشمند، احتمال بیشتری وجود دارد که وبسایت های دیگر به سایت شما لینک دهند. برای این کار، می توانید به موضوعات مرتبط با حوزه پزشکی و خدماتی که ارائه می دهید، تمرکز کرده و مطالب جذاب و با ارزشی را در این زمینه انتشار دهید.
 • ایجاد ارتباط با وبسایت های مرتبط: با برقراری ارتباط با وبسایت های مرتبط با حوزه پزشکی و خدماتی که ارائه می دهید، می توانید به آنها پیشنهاد ارائه لینک به سایت شما بدهید. برای این کار، می توانید با استفاده از ایمیل، تلفن یا شبکه‌های اجتماعی، ارتباط برقرار کنید.
 • مهمان نویسی: در این روش شما می توانید به وبلاگ ها و سایت های مرتبط با حوزه پزشکی و خدماتی که ارائه می دهید، مطلبی را ارسال کنید و لینک به سایت خود را در محتوای ارسالی قرار دهید. این کار باعث افزایش ترافیک وبسایت شما و بهبود سئو آن می شود.
 • ایجاد پروفایل در سایت‌های اجتماعی: با ایجاد پروفایل در سایت‌های اجتماعی مرتبط با حوزه پزشکی و خدماتی که ارائه می دهید، می توانید با ارسال لینک به سایت خود، لینک های ورودی با کیفیتی را ایجاد کنید.
 • ایجاد ارتباط با رسانه ها و خبرنگاران: با برقراری ارتباط با رسانه ها و خبرنگاران مرتبط با حوزه پزشکی و خدماتی که ارائه می دهید، می توانید به آنها پیشنهاد ارائه خبر درباره وبسایت شما و لینک به آن را بدهید. این کار باعث افزایش شناخت وبسایت شما در میان مخاطبان و افزایش ترافیک آن می شود.
مشاهده این مطلب  آموزش افزایش بازدید سایت وردپرس

در نهایت، باید به یاد داشته باشید که بهترین روش برای ایجاد لینک های ورودی با کیفیت، ارائه محتوای با کیفیت و ارزشمند است. به علاوه، باید از رعایت قوانین و استانداردهای سئو در ایجاد لینک های ورودی استفاده کنید تا به جای کمک به سئو سایت، به آن آسیب نزنید.

نمونه کارهای سئو پزشکی

نمونه کارهای زیادی در زمینه سئو پزشکی داریم – کافی است به شماره 09376996070 پیام دهید و درخواست مشاهده نمونه کارهای پزشکی را بدهید. برای شما یک لینک ارسال می شود و شما می توانید تمامی کیوردهای رتبه یک گوگل سایت هایی که خدمات سئو پزشکی ما را استفاده می کنند، مشاهده کنید.

دیدن نمونه کارهای کلی سئو سایت هایی که جواد یاسمی با آنها کار کرده است. لینک روبرو سایت های نمونه کار سئو جواد یاسمی >>> نمونه کارهای سئو سایت

خدمات سئو و طراحی سایت (0 تا 100 حرفه ای)

هزینه سئو سایت های پزشکی و کلینیک ها

هزینه سئو پزشکی به دلیل تنوع در میزان رقابت و بازاریابی، و همچنین نوع و میزان خدمات مورد نیاز برای بهبود رتبه وب سایت پزشکی در موتورهای جستجو، متفاوت است. به طور کلی، هزینه سئو پزشکی می‌تواند از چند صد دلار در ماه برای یک مشاوره سئو پایه تا چند هزار دلار در ماه برای یک بسته سئو کامل برای یک وب سایت پزشکی باشد. همچنین باید توجه داشت که هزینه سئو پزشکی ممکن است به دلیل تغییرات مکرر الگوریتم‌های موتورهای جستجو و رقابت در بازار، با گذشت زمان تغییر کند. بنابراین بهتر است با یک مشاور سئو پزشکی مشورت کنید تا بهترین تخمین هزینه را برای نیازهای خاص شما داشته باشید.

مشاهده این مطلب  نرخ کلیک چیست؟ (راز موفقیت در افزایش CTR)

دفتر ما در مشهد است و هزینه های سئو برای شهر تهران احتمالا مناسب تر باشد. هزینه سئو سایت های ما براساس حداقل بودجه 12 میلیون تومان است. این هزینه برای مدیریت 0 تا 100 سایت پزشکی شما برای رسیدن به صفحه اول گوگل است و افزایش تعداد کلیک ها است. برای آشنایی کامل با خدمات سئو در مشهد نیز می توانید از صفحه آن دیدن نمایید.

خدمات برندسازی (تیک آبی، ویکی، نالج، سایت و ...)

بین 1 میلیون تومان تا 60 میلیون تومان

جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

پیش نیاز یادگیری سئو (ناگفته هایی در مورد یادگیری SEO)
در دنیای امروز، بازاریابی آنلاین و بهبود رتبه ‌بندی وب سایت‌ ها در موتورهای جستجو بسیار مهم شده است....
SEO_optimization
سئوکار کیست؟
امروز قصد داریم در رابطه با یکی از مشاغل پر درآمد در دنیای وب صحبت کنیم و بفهمیم یک سئو کار کیست و چه...
Dwell time چیست
Dwell time چیست و چرا باید به آن در سئو توجه داشته باشیم؟
Dwell time چیست و چه تاثیری در کسب جایگاه در گوگل دارد؟ گوگل پارامترهای زیادی برای ارزش دادن به یک صفحه...
نرخ کلیک چیست؟ (راز موفقیت در افزایش CTR)
نرخ کلیک چیست؟ نرخ کلیک یا CTR (Click-Through Rate) به میزان کلیک بر روی یک لینک یا آگهی در مقایسه با...
معرفی گوگل از ابتدا تا اکنون
گوگل یک مجموعه بسیار بزرگ و متنوعی است که کاربران بسیار زیادی دارد. با توجه به معرفی گوگل از ابتدا تا...
اصطلاحات تخصصی سئو
یکی از ضروری ترین بخش ها که هر سئو کاری مستلزم دانستن آن هستش، مطلع بودن از اصطلاحات تخصصی سئو است. بر...
دیدگاه ها

سئو سایت با جواد یاسمی

میخوایید رتبه یک گوگل شوید؟

مشاوره رایگان تلفنی >> 09376996070

 

دسترسی های بیشتر به مهم ترین صفحات سایت