سئو با جواد یاسمی | بهترین مشاور سئو سایت

سئو سایت شرکتی

امروزه بحث طراحی سایت و سئو آن در میان کسب و کارهای سنتی و کوچک بسیار داغ شده است و بسیاری از آن ها به سراغ ساخت یک وبسایت خوب و نتیجه گیری در آن پرداخته اند. در این مقاله به آموزش 0 تا 100 سئو سایت شرکتی میپردازیم و در خصوص چالش ها و راهکارهای پیشرو در این خصوص صحبت می کنیم.
آنچه در این مقاله می خوانید:

سئو سایت شرکتی چیست؟

سئو سایت شرکتی، نوعی از بهینه سازی وبسایت است که در آن استراتژی سئو صرفا برای رشد وب سایت های شرکتی طراحی و تدوین می شود. هدف اصلی از بهینه سازی وبسایت های شرکتی، حضور ارگانیک و ویژه آن ها در صدر رتبه های ویژه درون صفحات موتور های جستجو است.

شرکت های بسیاری به دلیل استفاده از رویکرد ها و استراتژی های قدیمی یا غلط در زمینه توسعه سایت خود، دچار ضرر و زیان های بسیاری شده اند و علت آن این است که آن ها هیچگونه شناختی در خصوص حوزه خود، نحوه افزایش رتبه، رقبا و صفحات آن ها و از همه مهمتر از کیوورد گپ ها یا کلمات مناسبی برای توسعه خود استفاده نمی کنند.

در ادامه به آموزش سئو وبسایت های شرکتی بپردازیم تا انتها همراه ما در وبسایت یاسئومی باشید.

سئو سایت شرکتی شامل چه بخش هایی است؟

 

ساختار اصلی سئو اکثر وبسایت ها یکسان است در واقع به طور کلی سئو سایت از 3 بخش اصلی تشکیل شده است که اکثر برنامه سئویی سایت براساس این سه بخش چیده می شود:

1- سئو داخلی On Page سایت شرکتی

 

یکی از بخش های بدنه اصلی هر سایتی، درون آن سایت است که در حوزه سئو به آن سئو داخلی یا On Page Seo می گویند. سئو داخلی سایت های شرکتی به مواردی چون تولید محتوا، تحقیق کلمات کلیدی، لینکسازی داخلی، تگ عناوین مناسب و به نحوی طراحی سایت که بسیار به دیده شدن بهتر شما در نظر کاربران و تجربه کاربری کمک می کند.

مشاهده این مطلب  over optimization چیست؟

2- سئو خارجی off-page-seo شرکتی

 

در وهله دوم، سئو خارجی است که به عنوان مکمل کنند سئو داخلی به شمار می رود، این نوع سئو سایت به دیده شدن وبسایت شما و عوامل خارجی مرتبط با آن موجب افزایش و ارتقا جایگاه شما فراهم می کند.

این نوع استراتژی سئو شامل عواملی چون لینک سازی خارجی، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا در پلتفرم های ویدیویی و تولید پادکست، رپورتاژ آگهی و… همگی جزو راهکارهایی است که در هنگام بهینه سازی خارجی سایت شما مورد استفاده قرار می گیرند. این فعالیت ها موجب افزایش و بالا رفتن اعتبار سایت شما می شود.

3- Technical Seo برای وب سایت های شرکتی

سئو فنی یا سئو تکنیکال، بخشی از مهمترین فعالیت های سئو سایت است. این فعالیت موجب آن می شود که سایت شما در روند بهبود سایت شما از لحاظ فنی بالا برود.

هدف از سئو سایت شرکتی

همانطور که بیان کردیم، سئو اصولی سایت به منظور افزایش رتبه و بازدید و به طبع موجب افزایش فروش می شود. سئو شرکتی، هم دارای اهداف بلند مدت و زیادی است. در ادامه به اهداف و اهمیت این نوع سایت ها میپردازیم.

  1. برندسازی و برندینگ مجموعه
  2. افزایش ترافیک و بازدید سایت
  3. ایجاد رتبه مناسب در جستجوی موتورهای جستجوگر
  4. کمک به دیجیتال مارکتینگ در حوزه شرکتی
  5. .جذب مشتریان فعال و وفادار
  6. افزایش درآمد

مراحل سئو وب سایت شرکتی

در وبسایت شرکتی در گام نخست، برندینگ وبسایت شرکتی بسیار اهمیت دارد و این مسئله سبب می شود تا کاربران با جستجو نام وبسایت شما، نام برند و سایت رسمی شما را بازدید کنند.

مشاهده این مطلب  بهینه سازی (سئو) سایت با گیمیفیکیشن

پس از شناخت برند و برندینگ آن توسط گوگل، وقت آن است که به سئو صفحات مهم نظیر خدمات یا محصولات ارائه شده توسط شرکت بپردازیم. در این مرحله به بهینه سازی صفحات مدنظر از لحاظ سئو داخلی، خارجی و تکنیکال میپردازیم.

بهینه سازی بعدی که جهت افزایش رتبه و ترافیک سایت صورت می گیرد، رتبه گیری در کلمات پر کاربرد نظیر قیمت، خرید و … است که می توانید با کلمات کلیدی چون قیمت+ خدمت مورد نظر است. این عامل سبب می شود که کاربران نرخ تبدیل به مشتری بسیار زیادی خواهند داشت.

در گام پایانی و پس از رتبه گیری، به سراغ افزایش رتبه مقالات و رتبه گیری آن ها به جهت افزایش نرخ کلیک و CTR سایت می رویم.

مراحل سئو وبسایت شرکت

برای تدوین استراتژی سئو مناسب شرکت ها، نیاز به پینش و تدوین یک استراتژی معین و کامل داریم که در ادامه هر کدام را به تفکیک و به صورت جزئی بررسی می کنیم.

بررسی مخاطبان هدف و مرتبط با حوزه کسب و کار

در مرحله نخست به سراغ شناخت مخاطبان هدف و نیاز های آن ها از یک سایت شرکتی خوب می رویم و در این باره که این گونه سایت ها از نظر مخاطبان چه ویژگی هایی باید داشته باشند، میپردازیم.

تحقیق ویژه کلمات کلیدی در حوزه خدمات یا فعالیت های سایت شرکتی

در این بخش کیورد ریسرچ ماهیت کلمات، ارزش ذاتی برای سرمایه‌گذاری و نحوه  طراحی محتوای سئو شده و کلمات سرچ شده کاربران با میزان سرچ آن ها مورد ارزیابی قرار میگیرد.

مشاهده این مطلب  الگوریتم پنگوئن (Penguin algorithm google)

تحلیل رقبای حوزه فعالیت شرکت

شاید یکی از عناوین و مباحث کمک کننده به افزایش رتبه سایت و فروش آن، نحوه فعالیت رقبا باشد، این صحبت به معنای آن است که ما باید رقبای خود را به صورت جدی بشناسیم و فعالیت های آن ها را مو به مو دنبال کنیم و سعی کنیم در خصوص کیفیت سایت از آن ها بسیار بهتر و بیشتر باشیم.

از سوی دیگر با استفاده از ابزارهای رصد ترافیک سایت رقبا، وضعیت ترافیک و کلمات کلیدی ارزشمند رقبا را می توان شناسایی و رصد کرد. در این مرحله تصویری واضح از عملکرد فعلی رقبا و توان آن‌ها در رقابت شناسایی می‌شود.

تولید محتوا برای شرکت ها

از قدیم الایام گفتن محتوا پادشاه است و این خود یک واقعیت از رشد سایت هاست. با تولید محتواست که می توان کاربر عادی یا بازدید کننده را جذب سایت و به طبع تبدیل به مشتری بالقوه کرد. محتوا می تواند بر فروش، برندینگ و بازاریابی شما بسیار تاثیر بگذارد و موجب رشد هر چه بهتر و سریعتر آن شود.

طراحی سایت و صفحات مهم آن

برای سئو موفق و آغاز فروش انفجاری داشتن وب‌سایت حرفه‌ای با زیرساخت‌های قوی از اهمیت زیادی برخوردار است. طراحی وب‌سایت و صفحات اصلی آن درصورتی‌ که توسط متخصصین صورت گیرد علاوه بر امنیت مناسب، از سرعت کافی و رابط کاربری خوبی برخوردار خواهد بود و این برای شرکت ها مهم است. برای اکثر ارگان ها شرکتی سیستم مدیریت محتوای وردپرس به‌عنوان یکی از بهترین روش‌های طراحی وب‌سایت است و می‌تواند با هزینه مناسب به یک وب‌سایت عالی دست پیدا کنند.

مشاهده این مطلب  تعداد کلمات مناسب مقاله برای سئو چقدر است؟

سئو خارجی مداوم و باکیفیت سایت های شرکتی

انتخاب یک استراتژی سئو خارجی هدفمند برای یک سایت شرکتی بسیار مهم است و می تواند یک سایت با رتبه های کم را به صفحه اول و حتی رتبه های برتر برساند. بنابراین توجه به این موضوع که تدوین استراتژی خارجی از قبیل نحوه رپورتاژ آگهی، ساخت بک لینک های پروفایلی، وب ۲ و … از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

درج سایت در Google Maps (سئو محلی شرکت)

با ساخت یک اکانت در گوگل می توانید آدرس شرکت و برند خود را در Google Maps ثبت کنید و در قسمت اطلاعات و مشخصات شرکت خود، آدرس تلفن تماس و سایت خود را بیاورید. این عامل سبب می شود تا کاربران بیشتری به صورت محلی وارد وبسایت شما شده و با شما تعامل کنند.

لیست کاملی از وبسایت های شرکتی

در ادامه به معرفی انواع شرکتهایی که می توانند برای افزایش درآمد خود از سئو استفاده کنند میپردازیم:

  • شرکت های ساختمانی و معماری
  • شرکت های تولید کننده پوشاک
  • ارگان های خصوصی و نیمه خصوصی
  • بیمه ها و …

هزینه سئو کردن سایت شرکتی چقدر است؟

هزینه بهینه سازی سایت شرکتی شما، متناسب با حجم کار، مدت فعالیت قبلی در فضای دیجیتال، میزان منابع مالی، زمان رسیدن به اهداف و … متفاوت است.  با بررسی و تحلیل رقبا و شرایط جامع بیزینس می‌توان هزینه و قیمت سئو را برآورد و طی قرارداد نسب به اجرای آن اقدام کرد.  طبیعتاً میزان تجربه متخصص سئو، کیفیت زیرساخت‌های فنی و ساختار منابع انسانی در قیمت نهایی تأثیرگذار است.

مشاهده این مطلب  الگوریتم freshness گوگل

برای داشتن یک جلسه مشاوره سئو می توانید از طریق شماره های شرکت یا فرم های سایت با ما ارتباط بگیرید و بعد از جلسه و بررسی حجم کار سایت، اینکه یک سایت دارید یا نیاز هست از ۰ کار سایت و ساختن آن شروع شود و مولفه های مختلفی که در طی جلسه مشاوره رایگان سئو سایت در مورد آنها صحبت می کنیم یک پروپوزال پیشنهادی متناسب با نیاز خود دریافت خواهیم کرد.

مدت‌زمان لازم برای رسیدن سایت کارخانه به صفحه اول و لینک یک چقدر است؟

زمان رسیدن به نتایج قوی در سئو سایت شرکت ها متناسب با استراتژی سئو، منابع مالی و انسان متغیر است. طبیعتاً شرایط رقابت رقبا، نوع اهداف و عمر دامنه سایت از جمله مواردی هستند که می‌توانند بر روی نتایج سایت و کسب رتبه اول تأثیر بگذارند.  متخصصین معتقدند حداقل زمان موردنیاز ۶ ماه بوده و در این شش ماه می‌توان با اجرای یک استراتژی درست دستاوردهای مناسبی را به دست آورد. داشتن صبر و برنامه‌ریزی درست در رسیدن به نتایج اهمیت دارد و باید به‌صورت مستمر با ارزیابی فعالیت‌های گذشته، کیفیت خدمات سئو را ارزیابی و از درست بودن مسیر اطمینان حاصل کرد، توجه به این موارد در رسیدن به صفحه اول و لینک یک اهمیت زیادی دارد.

زمان لازم برای شرکت ها در سئو و گوگل بسته به سطح توقع و حجم کاری سایت یا سایت هایی که دارند می تواند متفاوت باشد و برای اینکه یکی از بهترین بسته های خدمات سئو یاسئومی را داشته باشید حتما برای دریافت پروپوزال شرکت یاسئومی از طریق شماره های شرکت  و یا فرم در صفحات سرویس های سئو درخواست را ثبت کنید.

مشاهده این مطلب  سئو کلاه خاکستری چیست و چرا این سئو کاران محبوبیت بیشتری دارند؟

سوالات متداول درباره سئو شرکتی

چرا سئو سایت شرکتی اهمیت بالایی دارد؟

روزانه بالغ بر میلیون ها کاربر در سطح اینترنت به دنبال خدمات یا سوالاتی در خصوص انواع محصولات و قیمت آن ها هستند و به جستجو آن ها میپردازند. حال با این تفاسیر، اگر برند یا کارخانه شما در میان انبوه جستجو ها در زمینه خدمات سرچ شود و رتبه اول باشد، مسلما این عامل موجب افزایش نرخ تبدیل شما و افزایش درآمد می شود، از همین رو سئو سایت کارخانه بسیار اهمیت بالایی دارد.

مهمترین مراحل سئو شرکتی چه مراحلی هستند؟

شناخت بازار هدف و تدوین استراتژی صفر برای شروع به کار، شناخت رقبا، ساخت صفحات اصلی به صورت اصولی، تدوین استراتژی های سئو داخلی و خارجی، سئو محلی کارخانه در گوگل مپ و …

نکات تکمیلی در سئو شرکتی وجود دارد؟

بله، دارا بودن گواهینامه ها مختلف و افتخارات مجموعه و کارخانه و درج آن در وبسایت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید صفحه ای به این منظور ساخته شده و سئو شود.

🎯 مزایا برندینگ، افزایش فروش، کسب جایگاه بالا، فروش محصول و خدمات
💎 هزینه سئو وب سایت با توجه به حوزه رقابتی و تعداد کلمات کلیدی مدنظر سنجش می شود
👤 نمونه کار سئو نمونه کارهای فارسی، انگلیسی، عربی و…
⏱ مراحل سئو شرکتی سئو داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال و …
جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

پیش نیاز یادگیری سئو (ناگفته هایی در مورد یادگیری SEO)
در دنیای امروز، بازاریابی آنلاین و بهبود رتبه ‌بندی وب سایت‌ ها در موتورهای جستجو بسیار مهم شده است....
SEO_optimization
سئوکار کیست؟
امروز قصد داریم در رابطه با یکی از مشاغل پر درآمد در دنیای وب صحبت کنیم و بفهمیم یک سئو کار کیست و چه...
Dwell time چیست
Dwell time چیست و چرا باید به آن در سئو توجه داشته باشیم؟
Dwell time چیست و چه تاثیری در کسب جایگاه در گوگل دارد؟ گوگل پارامترهای زیادی برای ارزش دادن به یک صفحه...
نرخ کلیک چیست؟ (راز موفقیت در افزایش CTR)
نرخ کلیک چیست؟ نرخ کلیک یا CTR (Click-Through Rate) به میزان کلیک بر روی یک لینک یا آگهی در مقایسه با...
معرفی گوگل از ابتدا تا اکنون
گوگل یک مجموعه بسیار بزرگ و متنوعی است که کاربران بسیار زیادی دارد. با توجه به معرفی گوگل از ابتدا تا...
اصطلاحات تخصصی سئو
یکی از ضروری ترین بخش ها که هر سئو کاری مستلزم دانستن آن هستش، مطلع بودن از اصطلاحات تخصصی سئو است. بر...
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئو سایت با جواد یاسمی

میخوایید رتبه یک گوگل شوید؟

مشاوره رایگان تلفنی >> 09376996070

 

دسترسی های بیشتر به مهم ترین صفحات سایت