سئو، سایت، محتوا و گوگل (6070-699-0937)

خدمات تولید محتوای ویدیویی

آنچه در این مقاله می خوانید:

خدمات تولید محتوای ویدیویی این روزها با توجه به راه‌های مختلف کسب درآمد از شبکه‌های مجازی، طرفداران زیادی دارد. تولید محتوا، تنها به‌صورت متنی نیست. در موارد بسیاری برای معرفی برند یا کسب و کار، علاوه بر محتوای متنی، به محتوای بصری هم نیاز است.

این محتوای بصری می‌تواند یک گرافیک چشم نواز،‌ یک عکس جذاب یا یک ویدیوی خیره‌کننده باشد که این روزها تبدیل به یکی از اجزای حیاتی در بازاریابی مدرن شده است.

به‌خصوص در دنیای امروز که افراد زمان کمتری را به خواندن متن‌های مختلف اختصاص می‌دهند، تولید محتوای ویدیویی می‌تواند خیلی بهتر توجه مخاطب را جلب کند. تولید محتوای ویدیویی مزایایی مانند بالا رفتن نرخ تبدیل، افزایش تعامل،‌ کمک به شناخت برند یا کسب و کار و ماندگاری در ذهن مخاطب را دارد.

در این مقاله مجله وب‌سایت جواد یاسمی، در مورد تولید محتوای ویدیویی و مزایای آن بیشتر خواهیم گفت.

تولید محتوای ویدیویی
مزایا افزایش تعامل با مخاطب، بالا بردن نرخ تبدیل، اثرگذاری بیشتر،  کمک به شناخت برند،

ماندگاری در ذهن مخاطب، امکان اشتراک‌گذاری

بهترین پلتفرم‌ها برای انتشار

محتوای ویدیویی

یوتیوب، آپارات،‌ اینستاگرام،‌ فیسبوک، توییتر، تیک‌تاک
اهمیت استفاده از محتوای ویدیویی استفاده از ابزار به‌روز و ماندن در شبکه بازاریابی مدرن

اهمیت تولید محتوای ویدیویی

تا چند سال پیش، به‌دلیل پایین بودن سرعت اینترنت و مشکلات لود شدن ویدیوها، محتوای ویدیویی بازخورد چندان زیادی نداشت. اما حالا و با وجود اینترنت پرسرعت و البته رونق گرفتن شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوای ویدیویی جای خاصی در میان مخاطبان باز کرده است.

آمار نشان می‌دهد که محتوای ویدیویی، تعامل مخاطب را با صفحه بیشتر کرده و باعث ارتباطات قوی‌تری با مخاطب از طریق قدرت تصویر شده است. شاید یکی از دلایل این موضوع، تاثیر تصویر در ذهن مخاطب باشد.

در این سال‌ها با زیاد شدن مخاطبان اینستاگرام و یوتیوب، تعجبی ندارد که محتواهای ویدیویی روی بورس باشند. محتوای بصری این قدرت را دارد که توجه افراد را به سرعت جلب کرده و پیام‌هایی را منتقل کند که کلمات به سادگی نمی‌توانند.

 

مزایای استفاده از محتوای ویدیویی

محتوای ویدیویی ابزاری قدرتمند برای کسب و کارهایی است که به‌دنبال رشد در فضای دیجیتال پرهیاهوی امروزی هستند. با رونق گرفتن شبکه‌های اجتماعی، مخاطبان بیش از هر زمان دیگری با اطلاعات مختلف بمباران می‌شوند و این موضوع،‌ کار را برای رساندن پیام کسب و کارها دشوار می‌کند.

با کمک محتوای ویدیویی، صاحبان کسب و کارها می‌توانند به دور از تمامی این سروصداها،‌ ذهن مخاطب خود را به گونه‌ای درگیر کنند که شاید یک محتوای متنی نتواند چنین تاثیری داشته باشد.

استفاده از خدمات محتوای ویدیویی می‌تواند مزایای زیادی برای برند یا کسب و کار شما داشته باشد. مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

1- افزایش تعامل با مخاطب

جذابیت محتوای ویدیویی به مراتب بیشتر از محتوای متنی است. این ویژگی باعث می‌شود که توجه مخاطب هدف بلافاصله جلب شود. محتوای ویدیویی به افزایش تعامل مخاطبان با برند یا کسب و کار شما کمک کرده و باعث می‌شود که مشتری به شنیدن آنچه شما می‌گویید علاقه‌مند شود.

2- کمک به شناخت برند

محتوای ویدیویی به شناخت بیشتر برند یا کسب و کار شما کمک می‌کند. جذابیت ویدیو می‌تواند ارزش‌های کسب و کار یا برند را به درستی منعکس کرده و یک هویت برای برند در ذهن مخاطب بسازد.

3- ارتباط موثر

یک محتوای ویدیویی می‌تواند اطلاعات شاید کمی پیچیده را با زبانی ساده به مخاطب انتقال دهد. این ویژگی باعث ایجاد توجه و اعتماد مخاطب خواهد شد.

4- نرخ تبدیل بالاتر

نرخ تبدیل یا Conversation Rate با کمک محتوای ویدیویی بالاتر خواهد رفت. وقتی شما از تصاویر جذاب و خاص برای معرفی محصولات یا کسب و کار خود استفاده کنید، احتمال فروش و استقبال را بالاتر خواهید برد. در واقع با کمک تصویر، توانسته‌اید تاثیری به مراتب مطلوب‌تر از متن روی مخاطب بگذارید.

5- ماندگاری در ذهن مخاطب

امکان ماندگاری یک تصویر در ذهن مخاطب، بسیار بیشتر از متن است. به‌خصوص اگر محتوای ویدیویی، جذابیت زیاد و پیام خاصی داشته باشد، بیشتر و بهتر در ذهن مخاطب حک خواهد شد.

6- افزایش دسترسی در شبکه‌های اجتماعی

به اشتراک گذاشتن محتواهای ویدیویی به مراتب راحت‌تر و البته جذاب‌تر از دیگر انواع محتواست. شما می‌توانید این نوع محتوا را در انواع شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و مخاطبان شما هم راحت‌تر آن را منتشر کرده و به دیگران نیز پیشنهاد می‌دهند.

پلتفرم‌های انتشار محتوای ویدیویی
انتخاب پلتفرم برای انتشار محتوای ویدیویی باید با درنظر گرفتن مخاطب هدف باشد.

پلتفرم‌های مناسب برای انتشار محتوای ویدیویی

پلتفرم‌های زیادی برای انتشار محتوای ویدیویی شما وجود دارند که باید با شناخت مخاطب هدف،‌ یکی از آن‌ها را انتخاب کنید تا ویدیوی شما در آن بیشتر دیده شود. این پلتفرم‌ها عبارتند از:

 1. یوتیوب
 2. آپارات
 3. اینستاگرام
 4. تیک تاک
 5. فیسوبک
 6. توییتر
 7. وب‌سایت

این پلتفرم‌ها بیشتر از دیگر شبکه‌های اجتماعی برای انتشار محتوای ویدیویی مناسب هستند. هر کدام از این پلتفرم‌ها، عملکرد و الگوریتم‌های خاص خود را برای جذب مخاطب دارند. آگاهی از روش ساخت محتوای ویدیویی و چگونگی انتشار آن، به شما کمک می‌کند که بتوانید تاثیر بهتری از محتوای تصویری خود داشته باشید.

این همان خدمتی است که ما در یاسئومی برای شما انجام می‌دهیم.

خدمات تولید محتوای ویدیویی در یاسئومی

ما در یاسئومی خدمات تولید محتوای ویدیویی و خدمات سئو را برای کمک به دیده شدن برند یا کسب و کار شما انجام می‌دهیم. تیم تخصصی مجموعه یاسئومی، با استفاده از روش‌های روز در جذب مخاطب از طریق محتوای ویدیویی، به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید با مخاطبان خود تعامل داشته باشید.

گنجاندن محتوای ویدیویی در برنامه بازاریابی شما می‌تواند مزایای زیادی برایتان به ارمغان بیاورد. بنابراین اگر تا کنون از محتوای ویدیویی در استراتژی بازاریابی خود استفاده نکرده‌اید، اکنون زمان شروع است. با ما در تماس باشید تا اطلاعات کامل در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم.

پرسش‌های پرتکرار

چرا استفاده از محتوای ویدیویی برای جذب مخاطب بهتر است؟ به دلیل ماندگار بودن تصویر نسبت به متن، پیام شما در یک محتوای ویدیویی بهتر در ذهن مخاطب ماندگار می‌شود.

بزرگترین مزیت استفادده از محتوای ویدیویی چیست؟ بالا رفتن نرخ تبدیل، مهم‌ترین تاثیر محتوای ویدیویی است. شما با یک تصویر جذاب و اثرگذار می‌توانید در زمانی کوتاه پیام خود را به مخاطب منتقل کنید.

بهترین پلتفرم‌ها برای انتشار محتوای ویدیویی کدام است؟ یوتیوب، آپارات و اینستاگرام می‌توانند بهترین تاثیر بصری را روی مخاطب بگذارند.

مشاهده این مطلب  خدمات دیجیتال مارکتینگ
جواد یاسمی
جواد یاسمی

مشاوره و مجری سئو سایت های کارخانه ها برندها با بهترین و بزرگترین تیم سئو در ایران | سئو با جواد یاسمی

آخرین مقالات

چگونه اسم خود را در گوگل ثبت کنیم؟
ثبت بیوگرافی در گوگل | ساخت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی، اسم و عکس در گوگل از جمله امکاناتی است که توسط گوگل به کاربران ارائه شده‌ است. در صورت...
افزایش رتبه سایت در گوگل
چگونه سئو سایت وردپرسی خود را بالا ببریم؟ | بهبود سئو سایت وردپرس برای افزایش ورودی از گوگل
بالابردن رتبه سایت وردپرس در گوگل یکی از موارد بسیار مهمی است، که امروزه مورد توجه کارشناسان و وب مسترهای...
احراز هویت در بینگ ایکس
صرافی بینگ ایکس یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال است و کاربران زیادی از سراسر دنیا،...
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در مشهد
مشاوره دیجیتال مارکتینگ  جواد یاسمی آماده ارائه سرویس های دیجیتال مارکتینگ و سئو با تعرفه های رقباتی...
خدمات تیک آبی اینستاگرام
خدمات تیک آبی اینستاگرام | هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام
حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال اکانت واقعی یک شخصیت مشهور و...
مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد
مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد
مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد توسط بهترین مشاور کسب و کار یعنی مهندس جواد یاسمی ارائه می شود. با...

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • تماس
 • روبیکا
 • تلگرام
 • واتساپ
× Send

خدمات سئو سایت و گوگل

میخوایید رتبه یک سرچ گوگل شوید؟

سفارش >> 09376996070